Aparat Cyfrowy Canon PowerShot G7 - Opinie, Oceny i Porównanie

Ocena użytkowników 5.00 / 5.00
100% opiniujących poleca Canon PowerShot G7
Aparat cyfrowy Canon PowerShot G7 jest dostępny na Polskim rynku. Przeczytaj opinie użytkowników, oceny i recenzje aparatów Canon zanim dokonasz zakupu. Upewnij się, że Canon PowerShot G7 to dobry wybór. Zobacz opinie poniżej, a jeśli sam jesteś użytkownikiem Canon PowerShot G7 podziel się swoimi uwagami, oceń produkt i dodaj własną opinię.

Opinie użytkowników o Canon PowerShot G7

marcin, Poznań
zwiedzający - 3 punktów

1887 osoby z 3318 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2006-12-09 12:47:56
zalety: Profesjonalny, kompaktowy aparat cyfrowy, 10 mega pixeli, bardzo lekki, duży ekran LCD o świetnym obrazie, zoom optyczny x6, bardzo dobra jakość zdjęć.
wady: Stosunkowo drogi, bateria wystarcza jedynie na około 200-300 zdjęć.
opinia: Pierwsza rzecz, która rzuciła mi się w oczy po zakupie Canona G7 to świetna jakość wykonania, metalowa, wytrzymała obudowa. Czarny kolor obudowy dodaje profesjonalnego wyglądu temu kompaktowi. Ale oczywiście nie tylko obudowa sprawia, że ten aparat możemy określić mianem profesjonalnego. Do tego aparatu możemy podłączyć zewnętrzną lampę błyskową, dodatkowy zoom lub przejściówkę szerokokątną. To tylko kilka przykładów możliwości, których nie spotkamy w zwykłych, tanich kompaktach. Duży ekran LCD to już dzisiaj standard, ale ten z G7 jest wyjątkowy. Przede wszystkim kąt widzenia jest bardzo szeroki, posiada również anty-odblaskoą warstwę dzięki której obraz jest wyraźny w każdych warunkach. Aparat posiada tryb makro, który pozwala robić zdjęcia do odległości 1 cm! Canon G7 aparat posiada funkcję nagrywania filmów aż do rozdzielczości 1024 x 768 przy 15 klatkach na sekundę.

| Skomentuj opinię (1)