Aparat Cyfrowy Panasonic Lumix DMC-LZ3 - Opinie, Oceny i Porównanie

Ocena użytkowników 1.00 / 5.00
0% opiniujących poleca Panasonic Lumix DMC-LZ3
Aparat cyfrowy Panasonic Lumix DMC-LZ3 jest dostępny na Polskim rynku. Przeczytaj opinie użytkowników, oceny i recenzje aparatów Panasonic zanim dokonasz zakupu. Upewnij się, że Panasonic Lumix DMC-LZ3 to dobry wybór. Zobacz opinie poniżej, a jeśli sam jesteś użytkownikiem Panasonic Lumix DMC-LZ3 podziel się swoimi uwagami, oceń produkt i dodaj własną opinię.

Opinie użytkowników o Panasonic Lumix DMC-LZ3

szkudlarek, Edynburg
zwiedzający - 23 punktów

1885 osoby z 3294 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2007-02-03 21:16:03
zalety: ładne zdjęcia gdy już się dogra parametry
wady: brak dźwięku przy nagrywaniu video,brak wizjera, wyświetlacz tak naprawdę jest nieco mniejszy niż w specyfikacji, stabilizator obrazu należy uruchomić ręcznie, słabe wykonanie, spore luzy w obiektywie,zoom reklamowany jako 6 ale w rzeczywistości to x5
opinia: Trzeba przyznać, że Panasonic Lumix DMC-LZ3 to niezbyt udany aparat cyfrowy. Mimo, że Panasonic Lumix DMC-LZ3 robi naprawdę ładne zdjęcia to jego wady są niewybaczalne. Ustawianie opcji manualnych, włączanie stabilizacji obrazu, wyświetlacz LCD który jest bezużyteczny przy słonecznej pogodzie niezmiernie utrudnia robienie zdjęć. Nie mogę niestety polecić DMC-LZ3 nikomu. To krok w złym kierunku firmy Panasonic i miejmy tylko nadzieję, że negatywna opinia nie tylko na bozo ale i na forach zagranicznych wymusi zmiany w następnych modelach Panasonic. Podsumowując, opinia dla Panasonic Lumix DMC-LZ3 negatywna.

| Skomentuj opinię