Aparat Cyfrowy Samsung L110 - Opinie, Komentarze i Oceny Użytkowników

Ocena użytkowników 4.00 / 5.00
100% opiniujących poleca Samsung L110
Porównaj aparat cyfrowy Samsung L110 i zobacz opinie użytkowników oraz oceny modelu L110. Dodaj swoje komentarze i uwagi na temat aparatu Samsung L110.

Opinie użytkowników o Samsung L110

martini
specjalista - 491 punktów

1909 osoby z 3329 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-01-18 13:19:40
zalety: niska cena, matryca 8,2 megapiskeli, duży wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, całkiem niezły tryb video (640x480, standard AVI, nagrywanie z zoomem optycznym i dźwiękiem, 30 kl./s), system rozpoznawania twarzy AF i AE, redukcja czerwonych oczu, prosta obsługa, stabilizacja optyczna i cyfrowa (podbijanie czułości ISO), 11 programów + tryb manualny, zgodność ze standardem PictBridge, notatki dźwiękowe
wady: aparat tylko dla amatorów, wręcz symboliczna pamięć wbudowana, dedykowany akumulator
opinia: Samsung L110 to nieskomplikowany i niezwykle tani kompaktowy aparat cyfrowy. Jego podstawową zaletą jest banalnie prosta obsługa. Nawet najwięksi fotograficzni ignoranci poradzą sobie bez problemu.
Plus również za matrycę 8,2 megapiskeli i spory wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, bardzo przydatny przy wstępnym selekcjonowaniu fotek. Jakość zdjęć zrobionych aparatem Samsung L110 jest niezła – do domowego użytku zupełnie wystarcza. Fajnym dodatkiem jest opcja notatek dźwiękowych przypisanych do zdjęć. Samsung L110 ma także podwójną stabilizację obrazu (optyczna + cyfrowa: podwyższanie czułości ISO).
Oprócz tego, aparat jest wyposażony w aż 11 automatycznych programów i tryb manualny. Nie zabrakło też obowiązkowych ostatnio opcji wykrywania twarzy, czy redukcji czerwonych oczu. Gotowe fotki możemy wydrukować w bardzo prosty sposób, dzięki zgodności ze standardem PictBridge. Całkiem nieźle spisuje się również funkcja video aparatu. Filmy można kręcić w rozmiarze 640x480, w formacie AVI i prędkości 30 klatek na sekundę. W czasie nagrywanie możemy także korzystać z zooma optycznego i rejestrować dźwięk.
Oczywiście, wszystkie te bajery nie mogą przesłonić faktu, że Samsung L110 jest aparatem cyfrowym dla bardzo początkujących i raczej nie zrobimy nim profesjonalnych zdjęć.
Jednak na prezent lub na rodzinne wakacje – jak znalazł. Czwórka z małym minusem.

| Skomentuj opinię