Doradztwo finansowe Expander - Opinie i Porównanie

Ocena użytkowników 1.98 / 5.00
26% opiniujących poleca Expander
Zastanawiasz się czy wybrać doradztwo finansowe z firmy Expander? Przeczytaj opinie i porównaj Expander z innymi firmami świadczącymi usługi doradztwa finansowego i kredytowego.
Expander to zespół doradców, którzy są pionierami w swojej dziedzinie na polskim rynku - z ich rady można było skorzystać już w 2000 roku, a w 2001 mieliśmy okazję po raz pierwszy spotkać się twarzą w twarz z Doradcą finansowym Expandera. Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na ulokowanie swoich oszczędności, planujesz wzięcie kredytu lub nie wiesz, jakie działania mogą Ci w przyszłości przynieść największy zysk, przeczytaj opinie użytkowników na temat doradztwa finansowego Expander i przekonaj się, czy najbardziej doświadczeni w tej dziedzinie specjaliści są tak skuteczni, jak tego wymagasz. Porównaj oceny Expandera z innymi doradcami, aby podjąć świadomą decyzję. A jeśli korzystasz już z usług Doradców Finansowych Expander, podziel się z użytkownikami swoją wiedzą, wystaw ocenę i napisz swój komentarz.

Opinie użytkowników o Expander

Fanczeski
zwiedzający - 2 punktów

1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-06-17 22:38:33
zalety: Brak zalet
wady: Zła obsługa
nieprzejrzystość umów
brak konkretnych odpowiedzi
arogancja pracowników
totalny brak pomocy w przypadku strat inwestycyjnych ktore sam Ekspander zaproponował
opinia: Jezeli nabywa sie jakiekolwiek produkty inwestycyjne to tylko mozna stracicn.
Nie piszę tutaj o 5% ale straty moga przekrczyc nawet 20 %. Mowa jest o funduszach, certyfikatach, polisy itd
Ogólnie Ekspander to firma balansująca na granicy......Polskiego prawa, działa podobnie jak piramida finansowa. Wszelkie inwestycje w postaci jakiś polis i ty podobnych bzdur zawsze są sprzedawane na szczycie swojej wartości, tak aby bogaci inwestorzy mogli sprzedać swoje akcje bo wyżej już nie urośnie. Unikajcie jak ognia!!! To jest drugie Amber gold!

| Skomentuj opinię


7 osoby z 7 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-01-21 15:24:16
zalety: Optymizm
wady: Olewanie klienta, zachowanie godne dzieciaka który nie umie się wytłumaczyć
opinia: Nie polecam! Unikać jak ognia! Tyle nerwów co straciliśmy to nie jest warte! Oddział Koszalin-pozyskanie klienta przez formularz o MDM już jest słabe. Jednak Pani sprawiała wrażenie miłej i rzetelnej, szkoda że to tylko mylne wrażenie. Po zebraniu wszystkich dokumentów, pozytywna weryfikacja banku. Kredyt trzeba było przesunąć w czasie ponieważ dotychczasowi właściciele byli w trakcie budowy. Ostatni kontakt w połowie listopada, Pani z oddziału powiedziała że po nowym roku odświeżymy kilka dokumentów i ruszymy dalej. Po nowym roku nie odbierała telefonów! Ponad tydzień próbowałam się dodzwonić, ma zmianę do niej i jej asystentki - niestety bez skutku. Asystentka odebrała dopiero kiedy zadzwonił partner ponieważ nie miała zapisanego nr (nie wiedziała kto dzwoni więc odebrała).. Wściekliśmy się, takie zachowanie jest niedopuszczalne!! Powiedziała że napisze SMS z informacją o której mamy przyjść w sobotę zabrać dokumenty- na obietnicach się skończyło. Pojechaliśmy a oddział zamknięty!! Dopiero po telefonie na infolinię udało się odzyskać co nasze. Porażka totalną, żadnego wytłumaczenia się z całej sytuacji! Podejście totalna klapa. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam współpracy z tymi "ekspertami finansowymi"..

| Skomentuj opinię35 osoby z 63 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-12-13 14:51:34
zalety: miła rozmowa
wady: brak załatwienia kredytu, opieszałość, uparte dążenie do wyboru niekorzystnej dla klienta oferty natomiast korzystnej dla doradcy
opinia: MASAKRA !!!
Placówka w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej
Przestrzegam wszystkich przed tymi pseudo doradcami finansowymi. Moja historia z exspamderem zaczęła się od zapytania na stronie MDM o kredyt mieszkaniowy. Po wypełnieniu formularza po chwili zadzwonił telefon od doradcy exspandera. Dostałem zaproszenie na rozmowę w sprawie ustalenia szczegółów kredytu. Na początku wszystko wyglądało ok. Pan wydawał się doskonale zorientowany i pomocny, więc zdecydowałem się na współpracę z nimi. Nie chce mi się w tym miejscu opisywać całej żenującej historii z nieporadnością pracowników, ale dla mnie sytuacja zakończyła się masą nerwów, lataniem po bankach czego chciałem uniknąć oraz stratą 10 tys zł. O miesięcznej bezdomności nie wspomnę. Przestrzegam przed nimi z całą stanowczością. Dodam tylko że idąc do banku w jeden dzień załatwiłem więcej firma exspander przez 4 miesiące. Po prostu chce się mieć coś załatwione, trzeba załatwić to samemu. TRAGICZNA FIRMA

| Skomentuj opinię


65 osoby z 123 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-05-17 14:15:52
zalety: ABSOLUTNIE ŻADNYCH!
wady: WSZYSTKIE MOŻLIWE
opinia: Expander to OSZUŚCI, mają totalnie gdzieś Wasze dobro i cele. Sami korzystaliśmy z takiego doradcy, na przekór złym opinią...Zawiedliśmy się, straszna opieszałość, brak wiedzy i zaangażowania!!! WSZYSTKO praktycznie musieliśmy z Żoną sami robić. Poprzez brak wiedzy "pseudo doradcy" traciliśmy czas a co za tym idzie - pieniądze!
DEFINITYWNIE ODRADZAMY sieciowych doradców.......... Najlepiej samemu się za to zabrać proszę mi wierzyć nie jest to aż takie trudne!
A banki przede wszystkim szybciej odp na wnioski złożone u nich w placówkach niż przez jakieś tam pkt. doradcze.
W placówkach MACIE MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI!!! - tego nie mieliśmy u doradcy.
W ostateczności jak chcecie wybrać doradce to popytajcie znajomych itp. NIE idźcie do sieciówek a już na pewno do expandera na głogowskiej w Poznaniu!

| Skomentuj opinię


94 osoby z 180 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-04-14 09:15:17
zalety: Brak
wady: Chaos, niekompetencja, brak szybkiego kontaktu.
opinia: Korzystałam z usług oddziału w Siedlcach ul. Cz. Krzyża woj. mazowieckie i to był błąd. Sprawa miała być załatwiona w ciągu miesiąca. Minęły prawie trzy i gdybym sama nie włączyła się do rozmów z bankiem to po trzech miesiącach byłabym nadal w czarnej d....Firma expander miała przedstawić mi 3 propozycje banków z zakresu kredytów mieszkaniowych- NIE OTRZYMAŁAM ŻADNEJ . Więc moje pytanie za co oni biorą kasę? Po co działają na rynku? Czyżby firma krzak naciągająca klientów i banki na koszta? A może powinni zmienić kadrę???
Tak naprawdę to zamiast zaoszczędzić czas (a to było powodem podjęcia współpracy z expanderm)to straciłam go 2 razy więcej i wszystko przeciągnęło się w czasie.
Ogólna ocena "0". NIE POLECAM!!!

| Skomentuj opinię


Mychaaa
zwiedzający - 1 punktów

128 osoby z 248 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-02-25 12:38:30
zalety: Przystojny doradca, to znaczy niski ale buzia ładna to jedyny pozytyw
wady: Pod miłym głosem zachęcającym do kredytu na MDM po mału wdrażanie nas w ubezpieczenie na życie gdy odmówiliśmy odmówiono nam pomocy przy kredycie-żżżżżżżżżżżżżżżżenadaaaaaaaaa
opinia: To tragiczne, nie polecam nikomu.....odradzam....odradzam. Na początku super, czułam się jakby naprawdę ktoś chciał mi pomóc i interesują go moje problemy wiec super pierwsze wrazenie. Ale skończyło się, gdy odmówiłam proponowanego ubezpieczenia na życie i chciałam pozostać przy nim. Doradca aż kipił ze złosci a ja poczułam się jak ZERO gdy mówił, ze nie ppomoże mi wtedy zrozumiałąm że chodziło tylko o ubezpieczenie anie o kredyt

| Skomentuj opinię


146 osoby z 287 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-11-06 10:14:59
zalety: ładny wystrój,punktualność, mila obsługa dająca poczucie pełnego profesjonalizmu.
wady: brak dbałości o interes klienta liczy się tylko uzyskanie jak największej prowizji od kredytu i jego ubezpieczenia
opinia: przyszedłem do punktu w Opolu z zamiarem uzyskania kredytu firmowego w wysokości 50.000zł po złożeniu miliona zaświadczeń pit-ów i bilansów KPiR pani Agnieszka zaproponowała mi rewelacyjny jak to określiła wręcz sztandarowy produkt Idea Banku polegający na uzyskaniu Kredytu w wysokości 60.000zł z czego na rękę 43.000 a pozostałe 17.000 po roku jeśli będę terminowo spłacał raty i do tego+60.000 limitu na faktoring czyli gotowość szybszej zapłaty za faktury terminowe z terminem u nich 30 dni. Czyli reasumując dostaję 120.000 kredytu z czego na rękę 43.000+ ewentualnie 17.000 po roku prowizja, odsetki i ubezpieczenie od 120.000zł kredyt na 10 lat czyli 120 rat po 1500zł!!!! czyli dostaję max 60.000 oddaję 180.000zł!!!!!! SUPER OFERTA PRAWDZIWY FUCKTORING prezentacja produktu trwała 30min pani próbowała udowodnić że jest to super produkt nawet dzwoniła kilka razy cze nie zmieniłem decyzji (ciekawe jaką miała dostać za to prowizję).
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ STANOWCZO ODRADZAM I OSTRZEGAM!!!!!!!

| Skomentuj opinię


156 osoby z 305 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-07-04 23:48:07
zalety: Bogata i szczegółowa oferta wielu banków wraz z dokładnymi opisami poszczególnych elementów oferty, opieka doradcy podczas umowy kredytowej; doradca "zdjął" nam z głowy wiele formalności związanych z kredytem.
wady: brak
opinia: Pan, który nas obsługiwał nie był w przeciwieństwie do innych natarczywy; ofertę otrzymaliśmy już na drugi dzień po spotkaniu. Realizacja transakcji przebiegła sprawnie, a doradca był z nami nawet na umowie kredytowej. Polecamy usługi Expandera w Katowicach!

| Skomentuj opinię


171 osoby z 333 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-05-18 13:00:05
zalety: - miła obsługa
- możliwość umówienia się na dogodną godzinę
wady: -przybliżone wyliczenia odnośnie zdolności kredytowej
-brak wiedzy na temat "niuansów" danej oferty z konkretnego banku
- brak szczegółowych kalkulatorów z danego banku
- sam wybierasz opcje zamiast które wydają ci się dobre, jednak po późniejszym sprawdzeniu może się to okazać bardzo niekorzystne
opinia: Expander dobry jest tylko na początku, gdy chcemy porównać oferty. W takiej sytuacji warto z nich skorzystać. Poźniej, gdy się juz zdecydujemy na konkretny bank to stanowczo odradzam. Lepiej skorzystac bezpośrednio z oferty banku niż angażowac pośrednika, który wydłuża cały proces. Dodatkowo naraża Cię na koszty nie posiadając szczegółowych kalkulatorów kredytów danego banku.
W moim przypadku pracownik Expandera błędnie obliczył moją zdolnośc kredytową myląc się o raptem 50% oczywiści na moją niekorzyść. I zamiast "obiecanych" 250 tys, później się okazało że tylko ok. 150 tys. Mają taki uniwersalny kalkulator, który tylko w przybliżeniu liczy zdolność kredytową. Gdy pójdziesz do konkretnego banku to się okazuje, iż to co wyliczyli, może się mocno rożnić od tego co wyliczy konkretnie dany bank. I później pojawiają się z tego problemy.
Druga sprawa to taka, że przy składaniu wniosku doradca pyta się mnie jakie chce parametry kredytu, zamiast samemu obliczyć jaka opcja będzie dla mnie optymalna.
Niestety nie może tego zrobić, gdyż niema szczegółowego kalkulatora z danego banku.
Efekt jest taki, iż wybierasz sobie opcje, które Ci pasują, jednakże, że to co Ty sobie wybierzesz niekoniecznie musi być dobre dla ciebie. W moim przypadku wybrałem sobie opcje, które mi najbardziej odpowiadały, jednakże po sprawdzeniu tych parametrów osobiście w banku okazało się iż te opcje które wybrałęm, są dla mnie finansowo najmniej korzystne i najdroższe ! Niestety nie można tego było juz zbytnio zmienić gdyż wniosek już poszedł a terminy goniły.
Gdy już doszło do podpisywania umowy okazało się, iż na umowie rata wzrosła o jakieś 30% gdyż bank podniósł z pewnych względów marżę kredytu o czym doradca zpomniał wspomnieć ! W efekcie oferta którą wybrałem była była najgorsza ze wszystkich dostępnych !!!! Niestety z racji, iż terminy goniły nie można już było zmienić oferty ani banku.
Dlatego z racji powyższych nie polecam korzystania z takich pośredników.
Pominę tutaj takie kwestię, że doradca prawie nie odbierał wogóle telefonów, nie oddzwaniał, a cała komunikacja w ciągu 3 miesięcy odbywała się via email. A w sytuacji, gdy doradca wyjeżdza na urlop, sprawa przez dni parę "leży".
Reasumując. Straciłem kilka tysięcy zł wybierając nieodpowiednie opcje juz na samym początku, a przez najbliższych 30 lat będę spłacał dużą wyższą ratę niż gdziekolwiek indziej co zawdzięczam właśnie fachowemu doradztwu z Expandera.
Korzystałem z porad pani Magdaleny B. w Katowicach na ul. Słowackiego

| Skomentuj opinięWrozka
zwiedzający - 1 punktów

180 osoby z 352 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-02-02 20:24:30
zalety: Nie moge podać zalet tylko wady
wady: Nierzetelność , złe doradztwo na szkodę klienta
opinia: Pani doradca z Expandera która doradzała mi w 2007roku pożyczkę hipoteczna we frankach grała chyba tylko na swoją prowizje za udzielony kredyt Jak przeglądam teraz oferty z rożnych banków ktore mi zaproponowała- mam je w swoim archiwum -to widzę dokładnie jak mnie naciela - kredyt złotówkowy był tylko minimalnie droższy rata wyższa o 60 zł!!!jej działanie spowodowało moja duża stratę finansowa Bardzo żałuje ze zaufalam pracownicy Expandera Ta osoba obecnie pracuje w Comarchu i zapewne nadal doradza Moge podać jej dane aby juz nikt nie dał sie nabrać

| Skomentuj opinię


265 osoby z 522 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-08-02 12:44:25
zalety: żadne
wady: świadome wprowadzanie klienta w błąd, udzielanie wymijających wyjaśnień w celu dezorientacji klienta i utrudnienia mu podjęcia racjonalnej decyzji
opinia: Dzięki doradcom z Ekspandera zrozumiałam, że są Oni tylko po to by umożliwić sobie zyski a mnie stratę pieniędzy.Przy sprzedaży produktów strukturyzowanych doradcy manipulują klientami, przedstawiając nierzetelne notowania i zasady funkcjonowania produktu a później udają,że to klienci są przygłupami i nic nie rozumieją.

| Skomentuj opinię


1430 osoby z 2310 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-04-16 17:17:48
zalety: 1. wybór oferty - wybrano faktycznie najlepszą po przeanalizowaniu WSZYSTKICH czynników, nie tylko raty kredytu, co mnie początkowo najbardziej interesowało...
2. profesjonalna obsługa - doradca ma wielką wiedzę,nie tylko w zakresie finansów ale również prawa i zgrabnie tłumaczył, co to hipoteka, z czym to się je, jakie opłaty etc.
3. Pan bardzo konkretny, zaangażowany w sprawę w 100 %, nie poddawał negocjacji z bankiem nawet wtedy kiedy ja już chciałam odpuścić...nie rozpraszało go nawet karmienie piersią, w każdym razie patrzył mi prosto w oczy :)

wady: W sumie nie zauważyłam większych wad, ale trzeba naprawdę trafić do dobrego doradcy z polecenia, bo można trafić też na niedoświadczonego świeżaczka tak jak moi znajomi...
opinia: Trafiłam do Expandera z polecenia znajomych i nie żałuje. Wcześniej zwiedziłam z 5 banków i tam dopiero jest mało profesjonalne podejście do klienta. Wabienie ratą kredytu bez tłumaczenia co i jak, jakaś masakra! A w expanderze krok po kroku wytłumaczono mi co to jest kredyt hipoteczny i z czym to się je. Przede wszystkim już wiem, że wysokość raty nie ma znaczenia, jeżeli spłaca się same odsetki, a nie kapitał. Dostałam kredyt na dobrych warunkach, sama w życiu nie umiałabym tak negocjować, wykłócać się wręcz dla obcej w sumie osoby a trwało to ok. 4 tyg- według mnie krótko. Na bieżąco byłam informowana co i jak, czy czegoś brakuje i jak to zdobyć... W sumie to już i mój brat i kuzynka skorzystali z usług tego doradcy expandera i mają taką samą opinię, więc chyba to nie było jednorazowe staranie dla młodej mamy z dzieckiem a i ja jestem trudnym i wymagającym klientem więc dobrych opinii ode mnie jak na lekarstwo...Nie wiem czy Pan doradca tam nadal pracuje,bo już prawie rok minął (ależ zleciało...) ale Panie M.G. z oddziału na Jana Pawła w Warszawie naprzeciwko Arkadii - naprawdę zasługuje Pan na polecanie innym. Aaaa no i za polecenia dostałam kartę 100 zł do empiku, a za drugie prenumeratę Twojego Stylu wybrałam :)

| Skomentuj opinię


331 osoby z 651 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-04-10 12:28:48
zalety: Brak. Chyba, że jedna: nauczyłem się już nieufać Expanderowi, czyli nie oszukają mnie w przyszłości:)
wady: Niekompetencja i kłamstwo.
opinia: Odradzam expander Łódź. Niekompetencja i zakłamanie to najłagodniejsze pasujace określenie. W szczegółach mógłbym napisać esej. Nie dajcie się nabrać jak ja:/ i nie załatwiajcie tam niczego. Na początku jesteśmy zapewniani, że wszystko będzie cudownie, schody zaczynają się później, dużo. Miałem załatwianą sprawę przez pseudo "doradce" panią Martę S. To była totalna porażka. Nigdy, nigdy więcej, szczególnie tej zakłamanej, rozlatanej i z minimalną wiedzą dziewczyny!! Takie osoby nie powinny pracować wogóle z klientami.

| Skomentuj opinię (3)


304 osoby z 599 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-01-10 21:25:43
zalety: ładny wystrój biura
wady: praca agenta
opinia: odradzam nawet wrogom, agent postanowił przetrzymać moje wnioski przez kilka tygodni na swoim biurku, zapewniając o dynamicznym postępie prac, jedyne co zrobił to wcisnął ubezpieczenie i zmarnował 2 miesiące, więcej szkód niż pożytku ODRADZAM I OSTRZEGAM !!!!

| Skomentuj opinię


307 osoby z 606 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-11-12 05:02:11
zalety: brak
wady: niedoświadczony personel .wulgarnie traktują zainteresowanego i są nie punktualni.
opinia: w Zambrowie woj.podlaskie to nie jest żadne biuro doradztwa finansowego to jakieś kpiny,pracują tam ludzie bez doświadczenia ,chcąc się z nimi skontaktować to nie dobierają telefonów ,a póżniej dzwoni kierownik z Warszawy i straszy że to jest nękanie jego pracownika.nie polecam warto iść do banku tam jest miła obsługa i bez prowizji.nie polecam Expandera

| Skomentuj opinię


pasjonat1
zwiedzający - 1 punktów

312 osoby z 616 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-09-13 14:16:50
zalety: mają wile ofert
wady: doradca dostaje różne prowizje za poszczególne banki (może to rodzić stronnicze doradztwo), proces trwa dłużej niż w banku bezpośrednio, zejście z prowizji jest ich kosztem więc nie matam takiej możliwości, na siłę „wciskają” plany oszczędnościowe za które dodatkowo im płacą
opinia: Jak zawsze zależy na kogo się trafi - są osoby manipulujące i są osoby z dobrym silnym kręgosłupem moralnym (u tych można liczyć na poradę póki firma ich ni złamie)

| Skomentuj opinię


316 osoby z 624 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-08-03 16:25:08
zalety: BRAK
wady: TYLKO WADY
opinia: Jeśli komuś zależy na profesjonalnej poradzie i czasie to SZCZERZE ODRADZAM p.krzysztofa z Wrocławia. Naprawdę można stracić pieniądze i nabawić się nerwicy...

| Skomentuj opinię314 osoby z 621 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-08-01 23:47:37
zalety: brak
wady: Dotyczy: oddział Expander w Krakowie Pan Piotr M., totalny brak profesjonalizmu, wiedzy z zakresu doradztwa finansowego, znajomości procedur banku itp.
opinia: Po dobrym pierwszym wrażeniu, okazało się potem, że Pan Piotr nie zna procedur banków itp. przy udzielaniu kredytów - jest osobą niekompetentną na swoim stanowisku. Nie zostaliśmy przez niego poinformowani na temat wielu bardzo ważnych informacji jakie powinien nam przedstawić gdy przyszliśmy pytać się o możliwości otrzymania kredytu na określony cel. Pomijając wydane ok 800zł na teoretycznie potrzebne dokumenty - które potem poszły do kosza na śmieci, gdyby nie nasza własna dociekliwość mogliśmy popełnić życiowy błąd. Jesteśmy osobami, które wcześniej nie miały zielonego pojęcia na temat kredytów i dlatego zgłosiliśmy się do naszym zdaniem osób wykwalifikowanych. Opinię wystawiamy tylko dlatego aby uchronić innych klientów oraz zachęcamy aby samemu również rozeznać interesujące nas oferty banków a nie polegać tylko na wiedzy osób, które często jej w ogóle nie posiadają.

| Skomentuj opinię


malina
zwiedzający - 1 punktów

340 osoby z 673 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-04-12 12:08:51
zalety: jeszcze nie wiem
wady: jeszcze nie wiem
opinia: witam rozmyślam nad kredytem hipotecznym, grzebałam pierw na forach, jestem po pierwszym spotkaniu w sprawie kredytu hipotecznego, znalazłam miedzy innymi taką opinię http://www.alertfinansowy.pl/opinie/oddzial/10854-expander-elblag-rzeznicka-15a.html
ktoś coś może powiedzieć na temat Expandera i kredytu?

| Skomentuj opinię


385 osoby z 759 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-03-10 17:10:15
zalety: Nie zauważyłam.
wady: *wprowadzanie klientów w błąd,
*niekompetencja,
*traktowanie klientów jako osób nie mających zielonego pojęcia o finansach,
*zbytnie spoufalanie się wobec klientów,

opinia: Podczas zakupu produktu strukturyzowanego uroczy doradca w oddziale w Katowicach ewidentnie wprowdził mnie w błąd,pomimo że kilka razy upewniałam się co do stanu faktycznego.Za jakiś czas zobaczyłam Go w TVN gdzie wypowiadał się,że ludzie bezmyślnie podejmują decyzje finansowe a potem rozpaczają.
W moim przypadku jedyną niemądrą decyzję finansową podjęłam za namową doradcy.Od tej pory sama decyduję o swoich finansach i dobrze na tym wychodzę!

| Skomentuj opinię