Doradztwo finansowe Open Finance - Opinie i Porównanie

Ocena użytkowników 1.45 / 5.00
20% opiniujących poleca Open Finance
Zebraliśmy opinie o usługach doradztwa finansowego Open Finance. Warto przeczytać opinie jeśli rozważasz podpisanie umowy z Open Finance.
Porównaj Open Finance z innymi firmami świadczącymi usługi doradztwa finansowego, kredytowego i inwestycyjnego. Zaciągnięcie kredytu to poważna i długoterminowa w skutkach decyzja. Upewnij się, że doradca finansowy, którego wybierzesz zbiera pozytywne opinie od istniejących klientów. Zerknij na opinie poniżej aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy też to podzielenia się własnymi uwagami i wystawienia opinii wraz z oceną.

Opinie użytkowników o Open Finance

2679 osoby z 4674 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-08-28 11:01:14
zalety: BRAK
wady: Olewanie klijenta
opinia: Zalozylem u nich lokate optymalną .Zamowiłrm potwierdzenie papierowe lokaty ,ktore jest wyszczególnione w opcjach lokaty,minąl tydzien -cisza. zamowilem ponownie ,czekam tydzien -cisza,Zamowilem po raz trzeci i wysłalem maila z zapytaniem kiedy otrzymam to potwierdzenie ,pan odpisal mi ze do 2 tygodni od chwili zamowienia papierowego potwierdzenia lokaty.Minąl juz miesiac, potwierdzenia nie otrzymalem ,na moje maile nikt nie raczy nawet odpisac, telefonow wogole nie odbierają.Wiecej lokat u nich nie zaloze.Dzwonilem do Knf by zapytac o ich wiarygodnosc pani mi powiedziala ze oni nie sa bankiem i knf nie ma nad nimi kontroli .poniewaz nie ma takich przepisow ,wiec moga robic co chca nikt ich nie kontroluje,Przestrzegam przed nimi .Myse ze ktos powiniensie nimi zainteresowac /moze NIK / i rozpedzic to towarzystwo .Sa niezetelni ,olewaja wszystko/

| Skomentuj opinię (2)


2725 osoby z 4770 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-09-09 19:15:38
zalety: Brak
wady: Same
opinia: OSTRZEŻENIE
Nie polecam nikomu wizyty u doradcy. Nie są obiektywni, co wszyscy podkreslają - działają tylko na rzezc Gen in banku - którego oferta jest jedną z nagorszych. Poprosiłam o złożenie - na moje polecenie - wniosków do innych banków. Po dwóch tygodniach odpowiedź - ale tylko o Get in, w reszczcie banków "rzekomo trzeba czekać, albo mają problem z systemem". KŁAMSTWO !!!!Okazało sie, że nawet nie wysłali wniosków, tylko żeby wepchnąć get in - Straciłam 2 tygodnie i sama złozyłam wniski w innych bankach.

| Skomentuj opinię (1)


ip21212
zwiedzający - 1 punktów

2649 osoby z 4679 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2009-11-17 16:17:38
zalety: Kultura, cierpliwość, rzetelne informacje...
wady: ?
opinia: Nie wiem czy ja mam szczęście czy Wy jakiegos pecha wybitnego... Ja spotkanie z doradcą oceniam bardzo pozytywnie - koncentracja na moich potrzebach i brak stronniczości - nie padła żadna sugestia na temat Metrobanku czy PKO - a wręcz zostały mi odradzone (sama chciałam kredyt w BZWBK i po kalkulacjach zrezygnowałam). Banki które mi zaoferowano są faktycznie w tej chwili najlepszymi rozwiązaniami.

| Skomentuj opinię (3)


Zuza01
zwiedzający - 1 punktów

2735 osoby z 4855 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2009-08-27 19:26:34
zalety: Po dwóch miesiącach kompletowania dokumentacji brak
wady: Nie dać się zwieść "profesjonalnemu" podejściu. Z tej perspektywy są świetni
opinia: Właściwie w każdym komentarzu jest element z którym się spotkałam w okresie dwóch ostatnich miesięcy: błyskawiczne wypełnianie wniosku do Metrobanku, donoszenie kolejnej dokumentacji, czekanie na już praktycznie podjętą decyzję - "wniosek jest w ostatniej fazie procesowania" i tak przez 8 tygodni.
Żałuję tylko, że nie trafiłam wcześniej na to forum.
Polecam samodzielny kontakt z bankami, przynajmniej ja taką decyzję podjełam.

| Skomentuj opinię


2727 osoby z 4840 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2009-07-29 22:51:32
zalety: poznanie warunków w wielu bankach
wady: nieprofesjonalna obsługa, brak orientacji na potrzeby klienta, proponowanie w pierwszej kolejnosci Metrobanku, bez wzgledu na to, że ma obecnie najgorsze warunki na rynku i tlumaczenie, ze 10%! oprocentowanie przez 2 lata to swietna oferta bo mozna sobie opoznic splate kapitalu.
opinia: Wczoraj byliśmy umówieni na składanie wniosków do 3 banków, doradca w pierwszej kolejności dał nam oczywiście do wypełnienia wniosek do Metrobanku a potem wyprosił, bo przyszedł następny klient a nasz czas się skonczył... nie potrafił znalezć Ogólnych Warunków Ubezpieczenia do ubezpieczenia które na proponował i zapewniał, że przy wnioskowaniu nie jest to konieczne... open to chyba jedyne miejsce gdzie nie jest to konieczne a o OWU nikt nigdy nie słyszał. Jednym słowem tak nieprofesjonalnej obsługi nie spotkaliśmy jeszcze nigdzie. Resztę wniosków składamy sami i takie rozwiązanie polecamy.

| Skomentuj opinię (2)


2725 osoby z 4839 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-12-19 08:57:11
zalety: czasem ładne panie
wady: Niekompetentni doradcy, którzy nie mówią ludziom prawdy w oczy! Zależy im głównie na sprzedaży produktów z Getin Holdingu, dla którego zresztą sami pracują...
opinia: Radzę sie dobrze przygotowac przed spotkaniem z nimi i poczytać wcześniej co nieco o usłudze którą chcemy za ich pośrednictwem kupić.
Uważajcie, przyszli klienci pośredników...
Niech Was nie omamią wykresami giełdowymi sprzed czasów kryzysu!

| Skomentuj opinię (9)


2717 osoby z 4831 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2009-03-25 17:05:39
zalety: żadnych!
wady: zero profesjonalizmu!
opinia: nie wiem jak pozostali doradcy ale ja miałam strzasznego pecha, trafiłam na człowieka który przedstawił tylko jedną ofertę, wręcz gwarantował że się uda i tak czekaliśmy prawie dwa miesiące dostarczając ciągle nowych dokumentów.
Przeczuwałam że trwa to zbyt długo i napoerałam na doradcę. w pewnym momencie przestał odbierać telefony. a kiedy już odebrał powiedział ze bank odmówił i nie mógł mnie powiadomić bo był zajęty, dodając że teraz to pewnie już będę chciała na własną rękę chciała szukać! Straciłam tak dwa miesiące a w przyszłym tygodniu miałam wpłacać już pierwszą transzę!!! jestem tak wściekła że nie zostawię tego bez komentarza. Jeśli trzeba będzie to napisze tysiąc skarg na tego doradcę, bo nie żczę nikomu takiego rozczarowania...

| Skomentuj opinię (4)


piotr5
zwiedzający - 1 punktów

2724 osoby z 4848 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-10-24 10:25:50
zalety: żadnych
wady: niewiedza,mała znajomość rynku,dezinformacja,długi czas oczekiwania
opinia: szkoda czasu jak wam coś załatwią w ciągu 2 miesięcy to powinniście się cieszyć i dzwonić ciągle bo inaczej zapomną o was

| Skomentuj opinię (2)


Marcin2011
zwiedzający - 1 punktów

2546 osoby z 4510 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-06-12 13:40:01
zalety: Duuuża wiedza doradcy, krok po kroku wyjaśnienie i przebrnięcie przez kredyt hipoteczny
wady: brak
opinia: Witam. Wspólnie z małżonką mieliśmy okazję umówić się na spotkanie z doradcą Open Finance w kwestii zaciągniecia kredytu - zależało nam skorzystać z dopłat programu rodzina na swoim. NA spotkaniu doradca - ocenił naszą zdolność, zapoznał z samym programem - otrzymaliśmy bardzo dużo wydruków, symulacji - bo faktycznie po spotkaniu można zapomnieć istotne informacje, oraz umówiiśmy się na kolejne spotkanie - spisywanie wniosków. Co ważne-sam to wszystkim zalecam - nie bazujecie na ofertach kredytowych - ale na DECYZJACH- bo one są wiąrzące. Po w sumie tyg. mieliśmy 4 decyzje, jedną negatywną, z tych 3 wspólnie wybraliśmy dla nas najkorzystniejszą. Dodatkowo wybraliśmy sobie z myślą i o hipotece i o dziecku - axe , regularne wpłaty co miesiac- pokrywają się z dopłatami do kredytu, mamy dostęp on-line do rachunku i Pan Paweł sam dosyła nam co miesiąc zestawienie funduszy. Jestesmy bardzo zadowoleni i osobiście polecamy. Oddział w Open w Lubinie.

| Skomentuj opinię (2)


2538 osoby z 4495 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-06-02 15:57:25
zalety: brak
wady: jedna wielka wada
opinia: zostałem tam potraktowany b.nieprofesjonalnie. Doradca wprowadził mnie na samym początku w błąd i ubiegałem sie o kredyt który z góry był nieosiągalny. na decyzję czekałem ponad 5 tygodni, a doradca nie potrafił sie dowiedzieć co się dzieje.po decyzji złożyłem reklamację w banku i open finance. bank w odpowiedzi nie zostawił suchej nitki na tym \\\\\\\"daradcy\\\\\\\" ale open finance w piśmie podpisanym przez czlonka zarządu perfidnie stwierdził ze doradca jest cacy i wogole wszytko ok.....takie traktowanie klienta to jest jakies nieporozumienie. ODRADZAM i proponuję iść bezpośrednio do banku.

| Skomentuj opinię (3)


edward7
zwiedzający - 1 punktów

2467 osoby z 4354 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-10-27 08:48:02
zalety: ciekawie opowiadal
wady: nic nie mowil o oplatach od tych funduszy, tylko o zyskach
opinia: witam
właśnie odbyłem spotkanie z doradcą. rozmawialiśmy o kwocie 50k zl.
pan zaproponowal mi 3 mozliwosci:
1. rach. inwest.- oszczedn. na 180 miesiecy - nazwał go POSO. i tak - wplata 11250 + co niesiac 340 zl. czytalem na forum o dojeniu łosi i strzyżeniu baranów co miesiąc w czymś co nazywa się LIBRA II. czy to co mi zaproponował to coś podobnego ? mają inwestować: jak idzie w góre to WIG20 i EUROSTOXX a jak spada (giełda) to w rynek pieniezny. śr. zysk - ok 12 brutto rocznie z ochrona kapilatu 100%
a reszte kasy na lokaty 3, 6 i 12M.
2. rach obligacyjny na 10 lat. bez pierwszej wplaty. dojenie co miesiac 400 zl. planowany zysk 8-9 br rocznie. a reszte kasy na lokaty.
3. Stabilny zysk - inwestycja w obligacje, surowce i akcje rynkow wschodzacych. czas - 4 lata. zakladany zysk - 18%. gwarancja kapitalu.

Co o tych propozycjach sadzicie ? znacie je blizej ?
pozdrawiam

mnie jeszcze nie mozna nazwac łosiem i tego chce uniknac pytajac WAS o rade

| Skomentuj opinię (1)


2558 osoby z 4537 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-03-29 12:25:22
zalety: wady
wady: mniej niż ZEROOOOOOOOOOOOOOO
opinia: Głomby jakich mało wciskają produkty za które mają największe prowizje Pareto libra to niezły syf. Może się zarobi a jak nie to się dostanie po 15 latach wpłacone środki oczywiście pomniejszone przez prowizje i oczywiście inflacje. Super produkt prowizje też muszą mieć super. Warunki OWU fantastyczne nie można zerwać umowy bo koszty są równoważne ze stratą całego kapitału. A PANOWIE z banku BNP PARIBAS biora kredyt nisko oprocentowany i dalej na giełdę. a TY płacisz sobie ratki. Nie ma co propozycje mają fantastyczne do pomnażania pieniędzy, to lepiej sobie wpłacać na konto oszczędnościowe przynajmniej się nie straci. Jak można wpłacić 20% srodków a pracuje 100% czyli te 80 skąd . Zbierają jeleni musi być określona suma wpłat ustalaja wysokość emisji jednostek uczestnictwa danego progranu a po niedługim czasie wartość ich spada o 50-60%. Zyczę powodzenia klientom opena, co do kredytów nie mam doświadczena bo nigdy nie dałem zarobić tym lichwiarzom , ale z opini innego forum wyczytałem że lepiej jest samemu zorientować się w rynku i pochodzić po bankach lub poszukać przez internet. Wszystko zależy od tego ile dany bank daje prowizji z udzielonego kredytu lub poleconego. Przecież nie robią tego za darmo open, nobelbank i getinbank tworzą grupę pod nazwą Getin Holding a oto ich struktura http://www.getin.pl/index.php?level=page&id=8&menu=4,22 Życze przyjemnie lektóry i wyciągnięcia wniosków bo dla mnie jest już za póżno, byłem tak zachwycony iż tacy specjaliści się mną zainteresowali i chcą mi pomóc w inwestowniu, ale poroku przyszło sprawozdanie z tu Europa o stanie rachunku jakiez było moje zaskoczenie bo na koncie jest połowa środków ciągle tracę i kupuje to jeszcze co miesiąc . Dla mnie to był szok. Jak byłem w open to pan doradca nie potrafił mi wytłumaczyć dlaczego tak jest a poza tym to przecież ja to sobie sam wybrałem. Omijać tych ggggggggggggggggggłombów z daleka szukają kasy aby wyciągnąć i jeszcze cie doić co miesiąc. TO była kolejna i ostatnia inwestycja którą mi polecił jakiś niedouczony sprzedawca bo to napewno nie był doradca.!!!!!!!!!!!

| Skomentuj opinię (3)


2541 osoby z 4504 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-07-04 13:38:55
zalety: Brak
wady: Ci z Open Finance najgorsi radzę omijać z daleka !Nie mają na celu dobra Klienta!Nie mówią prawdy i celowo wprowadzają w błąd, aby tylko klient podpisał umowę i na nim zarobić Klient niech traci!
opinia: FUNDUSZE KAPITAŁOWE LIBRA II - CZY PIRAMIDA II ?
\r\nfankahammurabiego, 03.07 09:38
\r\n
\r\nOpen Finance - Najgorsze doświadczenie mojego życia .
\r\n
\r\nNo cóż miałam pecha, bo przez namowę doradcy finansowego z Open Finance zostałam wrobiona w LIBRA II i jak to przechwyciłam z Internetu w oparciu o wpis pewnego byłego doradcy finansowego w chwili obecnej już należę w ich gwarze, czyli doradców finansowych do stada Łosi lub Baranów, co były doradca finansowy akurat w tedy w chwili słabości swej szczyptą szczerości ujawnił. Od tamtej chwili, kiedy podpisałam ten pakt należę, zatem już do rykowiska Baranów i Łosi, które regularnie comiesięcznie zostają poddawane strzyżeniu. Zatem ja Łoś, a raczej Łosiowa nieszczęsna, poprzez LIBRA II wgryzając się w temat postrzegam, co następuje
\r\n
\r\nEUROPA.S.A - JAK ROŚNIE KAPITAŁ?
\r\n
\r\n-Nie trzeba być analitykiem żeby zauważyć jak nierzetelne przedstawiane wykresy do LIBRA II stosuje EUROPA i jak chytrze się asekuruje. Proszę Państwa ktokolwiek został unieszczęśliwiony przez doradców finansowych na LIBRA II to już wie jak bardzo duży swój kapitał utracił. Tym, którzy jeszcze się nie połapali polecam wędrówkę na te stronę adres
\r\n
\r\nhttp://www.tueuropa.pl/index.php?p=m&kod=LIB_SL2&wew=0&idg=ki,23,965
\r\n
\r\nCiekawa sprawa na paraboli wykresu Libra II, a wystartowała 07.10 2010 z wartością jednostki aż 200,00 złotych! Tę astralną cenę utrzymywali do 03.11 1010. Jak to możliwe, aby taki nowicjusz LIBRA II na giełdzie zrobiła tak iście maratoński skok? Nawet znane mocne Firmy na giełdach w chwili obecnej takiego kursu nie mają, a już notowania wchodzących na rynek finansowy nie osiągają tak wysokich wartości. Ciekawa jestem, na jakiej to podstawie i kto tę wartość LIBRA II ustalił wycenił i zaakceptował? Czy to nie jest zastanawiające i godne polecenia zbadania odpowiedniej kontroli? Jak to możliwe, że tak nagle od dnia 04.11.2010 jednostka LIBRA II bardzo straciła na wartości i z 200,00złotych, które utrzymywała do 03.11.2010 nagle spadła aż do 138,82 złotych! Czy to nie jest zastanawiające ?Teraz proszę porównać z wykresem na paraboli w tym dniu według u EUROPA.S.A kurs był najwyższy ! To nasuwa do myślenia dlaczego nagle LIBRA II zaczęła sukcesywnie zaliczać ślizgawkę w dół. Podczas kiedy z moich wpłaconych do EUROPA kwot policzyli mi koszt jednostki kurs po 200,00 złotych w tym dniu porównując z ich tabelą kursu jednostek winni policzyć mi po 92,88 złotych! Teraz posiadacze LIBRA II zlecam wam przydatne zadanie domowe porównajcie sobie z tabelami jak Wam policzono cenę zakupu jednostek w Europa i założę się, że.......z wrażenia wywalicie oczy! Porównajcie sobie stan waszych rachunków wpłat i strat! Aby nie było wątpliwości polecam zapoznać się, z poniższym tekstem od EUROPA S.A co zostało zapisane i jak cwanie się EUROPA asekuruje.
\r\n
\r\nPoniżej cytat ze strony EUROPA S.A
\r\n
\r\n.................................................................................................................
\r\n
\r\nTeoretyczna stopa zwrotu z inwestycji - wartość o charakterze poglądowym, nie odzwierciedla bieżącej stopy zwrotu z inwestycji; przedstawia procentową zmianę wartości indeksu na dzień obserwacji w stosunku do wartości indeksu w dniu obserwacji początkowej.
\r\nWartości oraz wyliczenia są przedstawiane zgodnie z najlepszą wiedzą Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie EUROPA SA na podstawie danych z serwisu BLOOMBERG.
\r\n
\r\n................................................................................................................................
\r\nZadaję teraz pytanie nie doradców finansowych szczególnie z Open Finance czy Getin często nieuczciwych wobec klientów, o czym aż dudni na stronach w Internecie, bo i przez takiego doradcę finansowego z Open Finance właśnie zostałam skrzywdzona, lecz prawdziwie uczciwego Fachowca od Finansów, co to maje jeszcze sumienie wobec nas Łosi i tych których jeszcze można ochronić, aby nie zostali dołączeni do stadła . Pytam, z jakiej to racji i na jakiej podstawie EUROPA S.A ustala sobie wartości wyliczenia jednostek, bo z realiów wynika, że tylko na zasadzie udzielanych informacji serwisu BLOOMBERG.Te odzwierciedlania są niby z ich najlepszą wiedzą i mają mieć wpływ na wartość, która z tego wynika nie jest wartością kontrolowaną i ustalają ją sobie sami. Czy to jest Państwo w Państwie ?Wartość jednostki na giełdzie musi mieć pokrycie i odzwierciedlać rzeczywisty jej stan a nie wyskakiwać na giełdę jak Filip z konopi i od razu wartość pi razy oko .Mnie nie interesuje tu cytat z EUROPA S.A,, Wartości oraz wyliczenia są przedstawiane zgodnie z najlepszą wiedzą\". Przecież to jest domniemanie...Ja żądam od mojego Państwa ochrony i urealnienia kursu tej jednostki i kontrolowania jej przez Nadzór Finansowy. Ja Łosiowa strzyżona regularnie co miesiąc, aż do bólu utraciłam już za dużo cennego futra .I ciągle je tylko tracę przez doradcę, który wiedział na co mnie naraża, że przystąpienie do LIBRA II to dla mnie totalna porażka . Prze niego utraciłam więcej niż połowę wpłaconego mojego kapitału i wcale nie w przyszłości, ale już na samym starcie poniosłam bardzo poważne straty! To niespotykane żeby w przeciągu 6 miesięcy z mojego rachunku ubyło więcej niż 60 % mojego włożonego kapitału! I nie jest przypadkiem że całe stado Łosi Baranów do strzyżenia do którego mnie podstępnie zwabiono wszyscy tylko tracą w krótkim czasie połowę swojego kapitału i jeszcze więcej .Przerażeni ludzie chcąc wyrwać się z tej pułapki często sami odstępują od umowy z Open Finance EUROPA Getin i wtedy z dnia na dzień tracą ogromne sumy od kilku do kilkunastu tysięcy i jeszcze więcej, bo tracą cały zainwestowany swój kapitał. Ciekawa jestem czy te kwoty są opodatkowane do Urzędu Skarbowego i czy Open Finance i EUROPA i Getin w rozliczeniach z Fiskusem je wykazują ? Kiedyś w Polsce była Piramida system argentyński i został prawnie zabroniony! To ja się teraz pytam Fachowców od Finansów czy to jest Piramida 2 ? Moje spostrzeżenia niech będą dla Państwa wskazówką. Zajrzyjcie w swoje rachunki i otwórzcie szeroko oczy i nie dajcie się omamić przez doradców z Open Finance i Getin Banku, że wszystko jest cacy .Dla Waszego zaś dobra Łosiowa powiada, żeby Wasz dom nie naszła zagłada bo może i Łoś któryś z Was dołączyć do stada.

| Skomentuj opinię (1)


2552 osoby z 4530 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-05-24 22:39:06
zalety: Zadne
wady: Same
opinia: Namowili mnie na dwa fundusze i mimo ze zaczely sie spadki przekonywali ze to chwilowe w efekcie stracilem po ponad 50% wplaconych pieniedzy.Zadnego doradztwa zeby zmienic wycofac itp.To nie sa doradcy tylko sprzedawcy\"kitu\"i \"nadziei\" po podpisaniu umowy zero zainteresowana.

| Skomentuj opinię


kostek1010
zwiedzający - 1 punktów

2535 osoby z 4504 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-05-24 22:33:54
zalety: brak , wiele oddziałów w Polsce
wady: tylko jedna wada - brak zalet
opinia: Sciemniacze do potęgi , Koszalin I maja i Poznań św. Marcin , tylko interesuje ich sprzedaż produktów finansowych , z których mają najlepszą prowizję, na odpowiedź trzeba czekać pare dni a nawet tygodni. Nie ma się co łudzić ,że odbierze telefon , albo oddzwoni po czasie. Czyhają tylko na nieświadomych klientów a na spotkaniu wzbudzają tylko uczucie strachu o przyszłość.

| Skomentuj opinię (1)


1009 osoby z 1473 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-04-19 23:45:55
zalety: brak totalnie
wady: same wady!
opinia: olewają, kłamią, nie odbierają telefonów, w dodatku są nieobiektywni i to jest ich największa wada. Dlatego ostatecznie wylądowalam u naprawdę niezależnego doradcy, a nie takiego tylko na niby

| Skomentuj opinię (1)


1007 osoby z 1470 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-02-15 11:22:42
zalety: Duża dostępność placówek i doradców
wady: Doradca budzi zaufanie, ale nie jest uczciwy, gdyż zataja wiele istotnych informacji zawartych w aneksie do umowy - czytaj w treści.
opinia: Nie polecam Opena, gdyż tutaj mamy do czynienia z konfliktem interesów na dużą skalę.
Open Finance należy do tej samej grupy kapitałowej co Noble, Metro i Getin bank.
Wybranie przez doradcę najlepszej oferty spośród innych banków jest fikcją, gdyż ostatecznie mamy do wyboru 1. bank z w/w listy – doświadczyłem tego osobiście. Mało tego jest to bardzo niekorzystny kredyt, a oszukańcze warunki są w aneksach np. Mini% II. Uwaga na ten brzydki chwyt, gdyż aneks tylko pozornie jest dobrą ofertą: po 2 latach masz podnosione oprocentowanie o 3% i łączny koszt kredytu o 30%.
Jeżeli już musisz korzystać z Open Finance to żądaj wszystkiegio na piśmie i domagaj się możliwości zapoznania się z aneksami na kilka dni przed podpisaniem., a najlepiej jak na pierwszym spotkaniu oświadczysz, że nie interesują cię kredyty z grupy Getin Noble np. Metrobanku, … a zobaczysz jak wygląda mocno zdziwiony i spanikowany “niezależny” doradca OF.

| Skomentuj opinię (1)


920 osoby z 1296 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-09-26 13:29:30
zalety: BRAK!
wady: ŁADNIE MÓWIĄ-MAŁO ROBIĄ, KŁAMIĄ W ŻYWE OCZY I TOTALNIE OLEWAJĄ KLIENTA!
opinia: NA NASZE NIESZCZĘŚCIE ZAŁATWILI NAM TEN KREDYT. PISZĘ NIE DLA TEGO , ŻE MNIE NIE STAĆ NA SPŁATĘ , BO STAĆ , ALE DLA TEGO ABY PRZESTRZEC WAS PRZED NIMI. POCHODŹCIE SAMI ZA KREDYTEM BO I TAK ZAŁATWIĄ WAM KREDYT W GETIN BANKU DLA KTÓREGO PRACUJĄ. NASZ DORADCA Z WARSZAWY Z JEROZOLIMSKICH , A PÓŹNIEJ Z KRUCZEJ(BO SIĘ PRZENIÓSŁ) TO TOTALNY OBJAW NIEKOMPETENCJI I ZAKŁAMANIA!BYLIŚMY WZYWANI PO KILKA RAZY NA POPRAWKI DOKUMENTÓW. PROCEDURA TRWAŁA 3M-CE WIĘC SAM WYDREPTAŁ BYM TEN KREDYT. DOM JUŻ STOI I RADOŚĆ Z NIEGO JEST WIĘKSZA NIŻ ZŁOŚĆ NA PARTACTWO OPEN ALE TO NIE KONIEC. OD MIESIĄCA CZEKAM NA ANEKS DO UMOWY, KTÓRY MIAŁEM OBIECANY PODCZAS PODPISYWANIA PAPIERÓW. MÓJ WSPANIAŁY DORADCA PAN ADAM N.(NAJBARDZIEJ POPULARNE NAZWISKO)NIE ODBIERA MOICH TELEFONÓW , NIE ODPISUJE NA SMS-Y I UNIKA KONTAKTU ZE MNĄ! ŻYCZĘ CIERPLIWOŚCI SZUKAJĄC KREDYTU ALE BŁAGAM WAS RÓBCIE TO SAMI I OMIJAJCIE OPEN DALEKIM ŁUKIEM!

| Skomentuj opinię (2)


WSCIEKLY
zwiedzający - 3 punktów

1021 osoby z 1499 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-03-16 02:53:21
zalety: BRAK
wady: SAME
opinia: chciałem skomentować jakiś post ale prawie wszystkie są negatywne I IA TEŻ MAM NEGATYWNE ZDANIE O TEJ FIRMIE.
Bardzo żałuję że nie odwiedziłem tych wszystkich stron co dziś na temat OF, na pewno bym do nich nie wszedł.
GORĄCO NIE POLECAM!

| Skomentuj opinię


908 osoby z 1274 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-04-21 18:58:11
zalety: ZERO ZALET
wady: - zero kontaktu, jeżeli sam człowiek nie zadzwoni lub nie napisze meila to mój doradca(doradczyni) nie konaktowała się,brak profesjonalizmu, czas oczekiwania 2 miesiące a jeszcze kredyt nie załatwiony. Zagubione dokumentu, ciągle dosyłanie nowych dokumentów itp.
opinia: Staralem się o kredyt konsolidacyjny. Na pierwszym spotkaniu wszystko ok. spelniam warunki do otrzymania. Oczywiście dostałem niby 3 najlepsze banki i oczywiście GETIN BANK co nie wiedzialem ze jest w grupie OPEN FINANCE.Wszystkie dokumenty dostarczylem.Kredyt mial być prost.Po jakims czasie dzwoni po moim telefonie Pani i mowi ze brakuje dokumentów.Mówie jak jak juz dostarczylem ale Pani mnie przeprasza zagubiły się.Znowu oczekuje zero kontaktu.Dzwonie a paniu znowu dalej brakuje znowu innych dokumentów znowudosyłam i tak chyba z 3- 4 razy az w koncu Pani mi mówi ze nie spełniam warunków i kredytu nie dostanie. Człowiek non stop sam dzwonił było powiedziane że opinia pozytywna tylko jakies problemy ma analityk i to wszystko trwało 2 iesiące po kilkunastu moich telefonach.Nawet to kierownika problem zgłosiłem i ze mną rozmawial ze wszystko bedzie on pilotował a dalej lipa. Nie polecam brak profesjonalizmu nie liczą się z ludżmi wogóle.

| Skomentuj opinię