Karta Kredytowa Media Markt - Opinie Klientów

Ocena użytkowników 1.60 / 5.00
60% opiniujących poleca Media Markt
Zanim aplikujesz o kartę przeczytaj opinie klientów o karcie kredytowej Media Markt aby wybrać najlepszą ofertę. Banki oferujące karty kredytowe często zmieniają warunki swojej oferty, aby zachęcić nowych klientów. Nie daj się skusić jednorazową promocją i weź pod uwagę doświadczenia innych gdyż najprawdopodobniej zwiążesz się z bankiem na dłużej. Poniżej zgromadziliśmy opinie klientów o karcie Media Markt .
Jeśli chcesz zamieścić własny komentarz zaloguj się i wystaw opinię.

Opinie użytkowników o Media Markt

1214 osoby z 1904 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-12-05 21:32:20
zalety: chyba darmowa, mozna trafic na 50 rat 0%
wady: nie można samodzielnie ustalić PINu
opinia: Teraz Media Markt współpracuje z santanderem. Jak dla mnie w porównaniu z opiniami poniżej jest o wiele lepiej.
Kupujesz coś na raty, a dostajesz limit wynikający ze zdolności i możesz go później wykorzystać na następne zakupy.
Za samą kartę brak opłat. Trochę się spóźniłem z ratą i wcale nie dowalili nie wiadomo jakimi kosztami (nie przekroczyłem końca miesiąca - na to mocno naciskali).
Nie nadaje się do korzystania poza Media Markt - bardzo duża prowizja.
W związku z rzadkim korzystaniem łatwo zapomnieć PIN.

| Skomentuj opinię (1)


czares
zwiedzający - 1 punktów

2138 osoby z 3712 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-11-08 15:58:35
zalety: nie ma zalet, za to wad mnóstwo
wady: mnóstwo - patrz opis
opinia: Jak się udupić w banku BPH z ratami "zero" procent w Media Markt ???

Ten zajebisty bank podpisuje z klientami umowy o kartę kredytową, nie o kredyt ratalny. Co prawda informują, że karta jest nieaktywna i nie trzeba z niej korzystać, lecz warto zapoznać się z kilkoma faktami:
- drakońskie opłaty za spóźnioną wpłatę raty typu 16zl za sam monit !!
- poza listowymi są także monity telefoniczne w niedzielę !!!!
- na wpłatę raty masz tydzień czasu w każdym miesiącu - zapłacisz po terminie monit za 16zł i telefony, zapłacisz za wcześnie - KARA 50zł - szok i niedowierzanie !!
- spóźniona rata AKTYWUJE kartę kredytową !! Aktywacja karty to automatyczne naliczanie kosztów opłaty rocznej 45zł do czasu zapłacenia ostatniej raty, czyli jak 36 rat to 3 x 45zł ! Możesz nie używać wcale karty i nawet ją zastrzec, ale opłata będzie naliczana - spokojna Twoja mać !!!!,
- oczywiście nie korzystanie z karty i jej zastrzeżenie nie powoduje, że jesteś 'zdjęty/zdjęta' z BIK'U do czasu zapłacenia ostatniej raty - POWODZENIA np. z uzyskaniem dobrej zdolności kredytowej przy zakupie nieruchomości czy auta,
- nawet jeśli akceptujesz wszystkie powyższe rzeczy i spokojnie spłacasz sumiennie raty to i tak będzie do Ciebie co miesiąc dzwonił jakiś jełop z grzecznym pytaniem: dlaczego Pan nie korzysta z tak atrakcyjnej karty kredytowej? Ale niech Pan mi powie co jest przyczyną??

I na koniec 'wisienka na tort', a raczej 'gwóźdż do trumny z napisem bank BPH' !
Przy podpisaniu umowy w Media Markcie dostaliśmy piękny bon uprawniający do zrealizowania jeszcze jednego zakupu na tych samych warunkach 'raty 0%' w sklepie Media Markt do dnia 31.12.2011r. po spełnieniu warunku aktywowania karty kredytowej. OK, skoro już doszło do tego, że karta jest aktywowana, to skorzystajmy chociaż z tego bonu. ALE NIESTETY ! Bonem można sobie aktualnie co najwyżej wytrzeć 4 litery, bo cyt."nasz bank nie współpracuje już z Media Markt". Na moją odp."a co mnie to obchodzi skoro mam bon ważny do końca tego roku w ręku" grzecznie odpowiedzą: "To była usługa dodatkowa" -aha czyli spoko luz i jeszcze: "Informowaliśmy naszych klientów o tym fakcie pod tabelką miesięcznego zestawienia w lipcu tego roku" - świetnie ! Ale po kiego ch....a mam czytać zestawienie karty, z której w ogóle nie korzystam???!!!
Pewnie znajdzie się parę osób, które stwierdzą: sam jesteś sobie winien, bo mogłeś przeczytać regulamin ;))) Wierzcie mi - przeczytałem ! Umowa, która podpisywałem miała 6 stron maczkiem i faktycznie MÓJ BŁĄD może, że POMINĄŁEM w niej odniesienia do kolejnych regulaminów odnośnie Ogólnych Warunków używania kart kredytowych, Ogólnych Warunków dot. ubezpieczenia karty i dodatkowych Tabel opłat i prowizji. Bagatela pewnie jakieś 30 stron maszynopisu by się uzbierało, a na plecach czuję oddech kolejki w liczbie 15 osób. Także tak, nie przeczytałem dodatkowych regulaminów, moja wina !
Bankowi BPH bardzo dziękuję za lekcję dobrego biznesu i gratuluję zatrudniania specjalistów od oszustw i malwersacji, bo ja inaczej tego nie umiem opisać !

| Skomentuj opinię (1)Jolka661
zwiedzający - 1 punktów

2195 osoby z 3835 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-12-29 07:54:01
zalety: Brak
wady: Ponizej
opinia: NIKOMU nie polecam usług banku BPH, szczególnie zakupow w Media Markt za posrednictwem w/w. Zakupy na raty w MM to nie umowa kredytowa a umowa o karte płatniczą. Opoznienie w splacie automatycznie uruchamia karte kredytowa (oplata 45,00 zl). Kiedy chcialam zaplacic rate od razu po zakupie okazalo się ze nie moge, bo nie ma jeszcze wygenerowanego specjalnie dla mnie indywidualnego konta. W chwili otrzymania tegoz "konta" bylam na urlopie, natychmiast po powrocie zaplacilam I rate ale okazalo się ze spoznilam sie o dwa dni, w zwiazku czym uruchomilam karte i zostalam obciazona kwota 45 zl. Aby uniknąc tego rodzaju sytuacji w przyszlosci w kwietniu zaplacilam dwie raty, mimo tego w listopadzie po zaplacie raty "grudniowej" znowu obciązono mnie kara za "nieterminowa" splate. Napisalam odwolanie po ktorym dostalam wezwanie do zaplaty 45 zl + 16 zl /kozty monitu/. Bralam kredyty w roznych bankach i u roznych kredytodawcow ale z tak jawnym zlodzejstwem dotad sie nie spotkalam. NIKOMU nie polecam karty Media Markt, lepiej kupowac na raty za posrednictwem Lucas czy zagla a jesli MM nie daje klientom opcji wyboru kredytodawcy - lepiej zmienic sklep

| Skomentuj opinię


2201 osoby z 3841 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-12-12 00:14:30
zalety: od dzisiaj nie widze żadnych zalet
wady: duze odsetki
opinia: kupiłam w Media Markcie sprzet na raty 0 %. Cena za sprzet 369 zl. Dwie pierwsze raty zaplacilam terminowo i bylo wszystko ok. z trzecia spoznilam sie trzy dni i tu nie spodzianka przyszlo mi zgloszenie do zaplaty w wysokosci 119 pln ;| za monit plus odsetki karne. dodam,ze rata ktora place wynosi 36,90 pln ;\ wniosek taki, ze trzecia rata a musze zaplacil prawie polowe wartosci zakupionego sprzetu ;\

| Skomentuj opinię


Bukmacher
zwiedzający - 1 punktów

2205 osoby z 3864 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-03-28 21:39:25
zalety: Brak
wady: Momentalne naliczanie opłat za nieterminową spłate, wydruki wpłat przychodzą na tyle późno że ciężko zdążyć z dokonaniem wpłaty. Policzono mi nawet opłate w postaciu monitu za nie zapłacony MONIT (MEGA BZDURA)
opinia: Ogólnie do pralki która miała kosztować 1799 już dopłaciłem ponad 90 zł, a to dopiero 3 rata. Nie wiem ile bedzie mnie ta pralka kosztować. Jakbym wiedział, że tak będzie to odrazu kupiłbym za gotówke a nie bawił sie w raty w Banku, który tylko naciaga ludzi.
Pozatym Bank ten upomina sie o swoje bzdurnie naliczone opłaty nawet w niedziele dzwoniąc po 3 razy. Gratulacje dla BPH..

| Skomentuj opinię (1)