Konto osobiste w Pekao opinie klientów i oceny

Ocena użytkowników 2.41 / 5.00
50% opiniujących poleca Pekao
Przeczytaj opinie klientów banku Pekao aby uniknąć rozczarowania. Jeśli posiadasz rachunek w Pekao zaloguj się i wyraź swoją opinię.

Opinie użytkowników o Pekao

2439 osoby z 4271 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-07-11 13:38:25
zalety: Dostęp elektroniczny. Miła obsługa w placówkach banku.
wady: Bardzo dużo, zaczynając od mało czytelnej strony internetowej, niskim oprocentowaniu lokat a kończąc na wysokich opłatach za przelewy.
opinia: Najwyższa pora by "wynieść"się z tego banku. Opłaty są pobierane dosłownie za wszystko. Kilka dni temu bank zachęcał do korzystania z sms-owyc potwierdzeń. Nie wspomniał o opłacie z tym związanej. Każdy przelew to dodatkowa opłata za przysłany sms z kodem. Przelew zagraniczny- 30 zł, 10 zł drożej niż w innych bankach. Oprocentowanie lokat- niższe niż inflacja. I jedno z najniższych w Polsce. Jeśli chodzi o usługę makler- radzę sprawdzić opłaty za tranzakcje. Są dużo wyższe niż w mBanku. By nie stracić, ceny akcji muszą skoczyć minimum o 1 proc. Śmiechu warte!

| Skomentuj opinię (1)


bbb1996
zwiedzający - 3 punktów

2421 osoby z 4249 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-04-12 17:56:12
zalety: ............ ..... ... .. . . . ... . . .. ... ... ..... ... .. ..
wady: .........................
opinia: A i jeszcze jedno: Wszędzie są ich bankomaty, za granicą takze (Unicredit) i karty mają chipy, czyli sa świetni zabezpiecone. .. ... .. .. ...njfvhdbvsdhvb fdvbf

| Skomentuj opinię


bbb1996
zwiedzający - 3 punktów

2416 osoby z 4245 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-04-12 17:53:30
zalety: ...............................
wady: ................................
opinia: Nie wiem co chcecie od tego Banku. Mam tam kilka kont i nie płacę dużo za prowadzenie i przelewy, a o kartach Maestro do tych kont juz sie nie mowi. Naprawde swietny bank i swietna obsluga. Nie słuchajcie innych, którzy wypisuja glupoty.

| Skomentuj opinię


Kotycja
zwiedzający - 1 punktów

2412 osoby z 4241 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-04-08 12:05:46
zalety: brak
wady: Totalny bałagan, niewywiązywanie się z realizacji zleceń stałych (niektóre opłaty nie wpływały na konta odbiorców), nieaktualne informacje na www, niekompetentna obsługa nie znająca nawet regulaminu korzystania z usług, wysokie opłaty za prowadzenie konta
opinia: Pani z oddziału w Gdyni niewłaściwie rozliczała opłaty czynszu w ramach zlecenia stałego, skutkiem czego miałam niedopłatę. Gdy interweniowałam w oddziale, zapytała mnie, czy nie mogłabym sobie tego sama zapłacić przelewem z konta!!!!! To był szczyt bezczelności i niekompetencji! Po przeniesieniu rachunku do innego banku, PKO SA zablokował mi dostep do pekao24, nie respektując miesięcznego okresu wypowiedzenia. Przez tydzień nie miałam dostepu do swoich środków na rachunku. Dopiero po mojej wielokrotnej interwencji, odblokowano dostęp. Musiałam jednak jeszcze przez kilka dni czekać na nowy pin, który wysłano pocztą.

| Skomentuj opinię


antypekaowicz
zwiedzający - 1 punktów

2398 osoby z 4223 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-02-09 20:44:17
zalety: narazie nie spostrzegam
wady: wszytko trzeba zalawiac w okienku w banku - najlepiej kilka razy to samo!
opinia: zadzwonilam dzis na infolinie myslac, ze moze cos sie uda przez internet zalawiac, ale oczywiscie nie- pani na infolinii powiedziala mi, ze moze ze mna rozmawiac na tematy ogolne (!!!???) co to znaczy? jaki film widziala czy co ostatnio czytala?? KPINA

| Skomentuj opinię


ajotceha
zwiedzający - 7 punktów

2406 osoby z 4242 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-07-02 11:38:30
zalety: logo znane wszystkim, więcej zalet nie widzę na tą chwilę.
Dzięki Bogu zamknąłem tam konto.
wady: Ten bank to ściema. Po pierwsze za dosłownie wszystko trzeba płacić. Prowadzenie konta, przelewy, karty, za wszystko są pobierane opłaty.

Jakość obsługi z tamtego systemu: trzeba wystać się w kolejkach, nic nie załatwisz telefonicznie czy internetowo, wszystko trzeba potwierdzać osobistą wizytą.

Totalny bałagan w papierach: mój przykład, dwukrotnie zakładane zlecenie stałe o którym zapominano. Innym razem opłacany z konta czynsz przez 3 lata nie wiadomo gdzie wędrował. Po wielu miesiącach awantur i pism kasa się odnalazła, ale z administracją do tej pory kłócę się o odsetki, w końcu nie moja wina że bank kasę wysyłał gdzie indziej.

Reasumując ten bank to ściema. ie dość, że płacisz za każda najmniejsza rzecz to jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia.
opinia: Nie polecam nikomu, ten bank pozostał w PRLu i nigdy się nie zmieni. Obsługa tragiczna, do tego za dosłownie wszystko płacić, od przelewów po potwierdzenia operacji. W dzisiejszych czasach tak niska jakość usług powinna się zakończyć zamknięciem takiego przedsiębiorstwa.

| Skomentuj opinię (1)


2377 osoby z 4204 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2009-12-01 14:49:11
zalety: BRAK
wady: Opłaty za wszystko i co chwila większe. Niekompetentna obsługa, dwukrotnie nie wykonali złożonych dyspozycji, skutkiem czego żądali dodatkowych opłat. Na pytanie, dlaczego czasem pobierają opłaty za przelew a czasem nie (z tego samego konta na inne, ale również takie samo jak poprzednio), odpowiedź pracownika obsługi VIP brzmiała: "widocznie tak ma być"
opinia: Zdecydowanie odradzam, radzę uciekać z tego banku, pilnując jednocześnie czy na pewno zamknęli nasze konto, bo potrafią naliczyć za nie opłaty

| Skomentuj opinię


yaotzin
zwiedzający - 1 punktów

2375 osoby z 4204 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2009-06-04 21:36:51
zalety: No właśnie :)
wady: Za wszystko dosłownie wszystko trzeba płacić, co zabawne podnoszą koszty opłat nie specjalnie zmieniając ofertę dla klientów.
opinia: Dzisiaj byłem w sidzibie banku PeKaO S.A w Zielonej Górze na ulicy Chopina. Przyszedłem w sprawie możlwości zmiany obecnie posiadanego konta na konto aktywne (jest to jedyny bank który w obecnej sytuacji obniżył koszty i podniósł koszyt stałym klientom). Pani z działu doradcy klienta (lub coś takiego) odesłała mnie do działu obsługi kont. Postałem tam chwilkę i postanowiłem wrócić do pani, z którą rozmawiałem i zapytać o możliwość umówienia się osobistego z konsultantem. Bo raz już byłem umówiony, ale nie zdołałem dotrzeć na czas. Pani ta stwierdziła najpierw, że nie ma to sensu bo i tak będę czekał w tej samej kolejce. Następnie zapytała czego oczekuję. Stwierdziłem, że chciałbym dokonać zmiany konta lub zrezygnować z usług banku. Pani zapytała dlaczego to pozwoliłem sobie stwierdzić, iż bank podnosi opłaty za konto czego sobie nie życzę i chciałbym zmienić lub ewentualnie dokonać modyfikacji konta tak, aby nie podnosiły mi się koszty obsługi konta a tylko obniżały. Na co Pani stwierdziła że mają konta za zero złotych. Odpowiedziałem że nie intersuja mnie konta za zero złotych tylko o opłatach zbliżonych do kont z konkurencyjnych banków, gdzie w cenie 11 złotych mam taki zakres usług, jakiego mi Bank PeKaO S.A. na razie jakoś nie może zapewnić i dodatkowo oferuje mi dopłacanie do interesu 2,99 za kartę debetową, za którą opłata sądziłem że jest wliczona w koszty konta. Na co Pani skwitowała cytuję "Nudzi Pan!". Jeśli tak wygląda obsługa klienta w banku PeKaO S.A. w Zielonej Górze to zaczynam się bać o swoje finanse. i zastanawiam się jak przenieść swoje pieniądze do innego banku...

| Skomentuj opinię (2)


Marek7
zwiedzający - 9 punktów

2377 osoby z 4208 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2009-10-29 12:15:31
zalety: darmowe konto internetowe "Eurokonto net", bezpłatne przelewy przez internet, obsługa przez telefon " Tele Pekao" - za pośrednictwem numeru o 800 (za darmo ze stacjonarnego i z komórki orange),
szybko księgują transakcje bezgotówkowe (tzn. od razu widzę w jakim sklepie ile zapłaciłem - inne banki robią to w terminie od 2 dni w górę)

W niektórych oddziałach niekompetentna obsługa
wady: opłata za kartę 2 lub 4 zł miesięcznie.

Brak karty bankomatowej z micro chipem.
opinia: Ogólnie jestem zadowolony,
Fajną opcją jest to, że jeśli dokonuje wypłaty w bankomacie pekao - na wydruku jest pokazane ile kasy mi zostało.

szkoda, że wszystkie bankomaty w polsce nie są bezpłatne.

| Skomentuj opinię (3)


2375 osoby z 4208 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2009-05-12 22:38:54
zalety: miła obsługa, kompetencja pracowników- przynajmniej tak jest w Oddziale w Łodzi , przy ul.Dąbrowskiego.
wady: Oddział mało dostępny dla zwykłego klienta - trzeba mieć auto, aby się dostać, ale super ulokowany dla firm, Daleko od przystanków autobusowych.
opinia: Personel w VII Oddziale w Łodzi - bardzo kompetentny, bardzo uprzejmy, przyjazna atmosfera
przenosi się na klientów. Pracownice obsługujące na ladzie uśmiechnięte i zawsze służące pomocą, a przede wszystkim wiedzą i doświadczeniem bankowym.
Jestem klientem tego Oddziału juz 6 lat i nie ściemniam, ale nie wyobrażam siebie i mojej firmy w innym banku. Wiem,że jest zachowana tejemnica i moje pieniądze są bezpieczne. Widzę ostatnio,że pracownicy są przytłaczani nadmiarem informacji o nowych rzeczach worowadzanych przez ten Bank, ale robią wszystko aby temu podołać. Zasługują na medal za cierpliwośc do klientów. Pani na obsłudze firm dwoi się i troi,żeby klient był dobrze poinformowany i zadowolony, odbiera telefony, udziela informacji i do tego zauważy każdego klienta i z uśmiechem Go powita. Pan Z. obsługujący osoby "fizyczne" nie ma sobie równych w dziedzinie funduszy oraz lokowania pieniędzy. Ostatnio jest komplet czynnych kas- sukces- bo jest to nieczęste w tym przesympatycznym Oddziale. Zyczę dyrekcji Banku- Panu Prezesowi Bieleckiemu, aby wszyscy brali z tych ludzi przykład, bo pomimo,że bank jest jednym z droższych banków dla zwykłego śmiertelnika, a nie mówiąc już o firmach,ja jakie ponoszę wysokie opłaty dosłownie za wszystko, to nie widzę siebie i swojej firmy w innym banku w Łodzi, a nawet w innym oddziale mojego Banku PEKAO. Trzeba pamiętać moi drodzy,że to LUDZIE- czyli pracownicy banku - tworzą w 99%,to,że My klieni chcemy korzystać z usług danego banku i w moim przypadku tak jest. Pracownicy Oddziału przy Dąbrowskiego w Łodzi nigdy mi nie pozwolą odejść do innej placówki.

| Skomentuj opinię (3)


2375 osoby z 4209 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2009-03-12 13:18:30
zalety: hmmmmmmmmmm...
wady: interfejs bankowości internetowej, opłaty, powolne "przeginanie pały"
opinia: Po pierwsze interfejs bankowości internetowej - nie widać stanu konta po operacji (nie ma również możliwości włączenia) co jest dla mnie (i zapewne dla innych) PODSTAWOWĄ sprawą. Przez to widzimy tylko że była operacja np. na minus 100 pln, kolejna na minus 60 pln, kolejna na minus 150 pln itd. Brak informacji o stanie konta po operacji wręcz uniemożliwia kontrolę wydatków! Doszło nawet do tego że sumowałem z 20 minusów bo wydawało mi się że coś za dużo mi pieniędzy z konta zniknęło.
Jak napisał mój poprzednik - za wszystko się płaci!
Powolne przeginanie pały - kontrola realizacji zleceń na podstawie jakiejś listy haseł jednorazowych to prehistoria więc pozostaje np. autoryzacja za pomocą kodu w sms'ie. Ok... na początku było to darmowe, później chyba 5 smsów miesięcznie za darmo a kolejne płatne a teraz bodajże za każdego sms'a płaci się (chyba) 19 gr - to już u operatorów jest taniej...

Jestem klientem tego banku "z łapanki" (przejęcie części klientów BPH) i pech chciał że tutaj teraz jest mój kredyt. W związku z tym mam konto do obsługi kredytu z którego raczej nie zrezygnuję jednak innym osobom nie polecam prowadzenia tu rachunku.

| Skomentuj opinię (3)


2316 osoby z 4094 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-05-26 16:29:16
zalety: Przyzwoita obsługa w necie, w miarę szybko księgowane na koncie obroty
wady: Zdecydowanie za drogi w stosunku do oferty.
opinia: W przypadku konta osobistego niemal wszystko mogę zrobić w Internecie. Rzadko kiedy musiałem korzystać z usługi telefonicznej (konsultant). Według mnie na niezłym poziomie jest zapewnione bezpieczeństwo w korzystaniu z konta i kart. Zgadzam się, że kody jednorazowe to przeżytek, ale jest w ofercie potwierdzanie SMS-em lub Tokenem (niestety płatne). Jednak opłata za konto (w moim przypadku 11,50/miesiąc) oraz opłaty za przelewy internetowe i karty to ponad 200 zł rocznie. Za dużo, tym bardziej jeżeli konto a\'vista jest w zasadzie nieoprocentowane a proponowane konto oszczędnościowe \"Dobry zysk\" (mniej niż 4% rocznie) powinno być nazywane \"Niewielka strata\" :-) Dla moich potrzeb zmieniam bank.

| Skomentuj opinię


Tweedledee
zwiedzający - 1 punktów

2288 osoby z 4039 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-10-23 11:38:57
zalety: Nie dostrzegam.
wady: Skandalicznie wysokie opłaty za wszystko - od prowadzenia konta po SMS-y.
Fatalna obsługa w oddziałach.
Nieelastyczny stosunek do klientów.
Niedocenianie klientów z większymi pieniędzmi.
opinia: Byłem klientem tego banku kilkanaście lat. Za sprawą wysokich zarobków, kilka lat temu dostałem status VIP. Jedynym tego wymiernym skutkiem było, że musiałem więcej płacić za konto (17 zł!). Bank łudzi dodatkami typu consierge, ale z tego mało kto kiedykolwiek korzysta. Raz spróbowałem - chodziło o zakup leków i ich dostarczenie. Okazało się, że to niemożliwe bez lekarskiego zwolnienia. A ja mam wolny zawód i go nie potrzebuję.
Obsługa w oddziałach - fatalna. Opłaty - za wszystko. Nawet za SMS-y, potwierdzające transakcje.
Pekao traci klientów detalicznych - i słusznie. Ich oferta nie jest w najmniejszym stopniu konkurencyjna. Z ulgą w końcu zdobyłem się na wysiłek i przeniosłem konto. W nowym banku doceniają moje pieniądze - nie płacę praktycznie za nic.

| Skomentuj opinię (1)


prawie1byly1uzytkown
zwiedzający - 1 punktów

2226 osoby z 3915 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2012-03-01 21:50:37
zalety: ilość bankomatów
wady: za wszystko trzeba płacić (konto, karty, przelewy w necie, fatalne procedury, min 4 piny do zapamiętania (karta bankowa, bankomatowa, obsługa klienta, karta kredytowa), idiotycznie skomplikowane procedury aktywacji kodów do przelewów netem, fatalna infolinia (tam aktywuje się każdorazowo kolejną kartę kodów pin do przelewów w necie), konieczność załatwiania wielu spraw w oddziale i to w tym w kt zakładane było konto (w innym większości spraw się poprostu nie załatwi), kolejki, zmieniająca się wciąż niedoszkolona obsługa, kolejki, długie oczekiwanie na pierwsze karty i piny.
opinia: Z czystego lenistwa przez ostatnie kilka lat nie zmieniałam konta (małe dzieci, brak dostępu z wózkiem do oddziału), pomimo wysokich opłat, idiotycznych skomplikowanych procedur aktywacji kolejnych kart - w tym kart kodów do przelewów internetem. I tu ciekawostka wymaga, to nie tylko przypisania nowej karty w necie ale także zaznaczenia w internecie prośby o aktywację karty, wówczas Biuro Obsługi Klienta (chyba Biuro Olania Klienta) oddzwoni (ciekawe kiedy????) zweryfikuje kodem pin (jak ktoś go dostał, założył i jeszcze pamięta!!!! jak nie to marsz do banku i to do swojego oddziału, a tam i tak skierują Cię na stronę internetową gdzie od nowa oddzwoni Biuro Obsługi Klienta - zweryfikuje, i każe znów zaznaczyć na stronie potrzebę aktywowania karty kodów i z właśnie uzyskanym kodem pin do obsługi telefonicznej po więcej niż 48h, wizycie w banku, kilku dzikich awanturach znajdziemy się w punkcie wyjścia. Czyli od poczatku zaznaczamy na stronie chęć aktywacji karty kodów, czekamy na telefon z BOKu, jesteśmy weryfikowani pinem, peselem, datą urodzenia i kodem miasta (uwaga tu szczególnie nie może być błędu bo karty nie aktywują!!!!). My więcej niż 48h bez możłiwości skorzystania z własnych pieniędzy zmieniamy bank. Ale niestety by to zrobić czeka nas jeszcze jedna wizyta w banku ...

| Skomentuj opinię (1)


2374 osoby z 4213 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2009-08-19 13:53:38
zalety: duża liczba placówek, dużo bankomatów Pekao, pewny bank, bardzo dobra pomoc, Pekao24
wady: za niektóre opcje trzeba dużo zapłacić
opinia: Mam rachunek w Pekao i nie narzekam. Dobrze wykonana jest usługa Pekao24, a zwłaszcza PekaoInternet. Karta jest wszędzie akceptowalna. Teraz ten bank obniżył opłaty i dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie. Polecam najmocniej!

| Skomentuj opinię (4)


2279 osoby z 4027 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-09-30 09:54:29
zalety: żadnych
wady: całe mnóstwo
opinia: pobierano mi przez kilka miesięcy podwójnie ratę.gdyby nie możliwość wglądu poprzez internet to działoby się tak do teraz.opłaty za wszystko co tylko możliwe a także wysokie opłaty za wpłatę,gdzie w innych bankach jest to połowa kwoty jaką pobiera tenże bank,brak kompetencji,niemożność załatwienia niczego,bo dzwoniąc na infolinie dowiesz się tego samego co możesz wyczytać logując się na swoje konto.żadnych dodatkowych info bo tu upoważniona jest tylko centrala.pytasz o możliwość skontaktowania się z centralą,a tu...NIEMOŻLIWE.brak informacji na jakikolwiek temat.po prostu jesteś bezsilny.ten bank to JEDNA WIELKA POMYŁKA!

| Skomentuj opinię


libero
zwiedzający - 1 punktów

2216 osoby z 3902 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2012-03-08 22:21:25
zalety: terminowe realizowanie polecenia zapłaty to według mnie jedyna zaleta
wady: cała reszta to wady -opłaty za wszystko- samo prowadzenie konta 12.50 do tego wypłaty z innych bankomatów niż pekao płatne 5 zł za wypłacone 100zł za mini wyciąg z bankomatu pekao też inaksują 0.90 za polecenie zapłaty 0.50 Nie korzystam z innych usług tego wspaniałego banku a i tak płacę ok 20zł miesięcznie
opinia: konto w pekao mam już 12 lat i rezygnuję ze wzgledu na wysokie opłaty i upierdliwość pracowników banku którzy co najmniej raz w miesiącu dzwonią i proponują kartę kredytową (kolejne 3zł mies)lu kredyt.. żegnaj banku...

| Skomentuj opinię


stasiek
zwiedzający - 1 punktów

2318 osoby z 4108 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-04-17 22:18:51
zalety: świetne pekao24-wszystko można zrobić przez internet, opłaty można negocjować, warunki kredytu i oprocentowanie dzięki dodatkowym produktom można otrzymać bardzo niskie, szybka decyzja kredytowa, ilość bankomatów w PL i na świecie UniCredito, czasem zdarza się profesjonalna i kompetentna obsługa i personel
wady: staromodne wyposażenie oddziałów, czasem zdarza się profesjonalna i kompetentna obsługa i personel
opinia: byłem kilka dni temu w placówce na Młynarskiej - mieszkam na Woli w Warszawie. chciałem dopytać o kredyt bo porównuje ofertę wszystkich banków zanim się ostatecznie zdecyduję. Obsługa...świetna! mimo że nie jest najtańszy to chyba zostałem przekonany. kompetencja, profesjonalizm pracownika-młody chłopak, oraz chyba jego kierowniczki która znała odpowiedzi na trudne pytania. zaangażowany w moją sprawę był nawet dyrektor oddziału (kredyt biorę na ponad 100tys) który potrafił mi poświęcić dużo czasu i uwagi, znał ofertę konkurencji (sprawdziłem i wszystko co mówił się zgadza). ogólnie czułem się fajnie i wyjątkowo. po wizycie w tej placówce jestem bogatszy w wiedzę, mam kontakt do 3 pracowników tego oddziału z którymi zawsze mogę się kontaktować. Naprawdę polecam ten oddział!

| Skomentuj opinię (1)


2217 osoby z 3909 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2012-02-01 20:07:51
zalety: Bank z tradycjami, stabilny i stale rozwijający się.
wady: brak placówek w mniejszych miejscowościach, brak darmowych wypłat we wszystkich bankomatach
opinia: Posiada super konto mobilne wraz z programem rabatowym dla platności kartami. Bardzo przejrzysta strona internetowa i usługa internetowa. Obsługa również bardzo się zmieniła na plus, korzystam z banku od lat i polecem z czystym sumieniem.

| Skomentuj opinię


ananasek
zwiedzający - 1 punktów

2051 osoby z 3579 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2012-09-06 21:21:51
zalety: pakiet pomocny
konto mobilne za 0zł lub za 9.99 z ubezpieczeniem
wady: brak potwierdzen sms, jak przyjdzie wpływ
opinia: Ludzie piszecie tak jakby takie sytuacje działy sie tylko tam, ja mam konta w 3 bankach i jeden jest lepszy o d drugiego. WBzwbk, stałam 2 godziny, po czym obsłużyła mnie jakaś kretynka, która nie wykonała mi mojej dyspozycji, m bank wcale nie jest taki super, bo w razie reklamaci szukaj wiatru w polu, credit agricole zdziera większe opłaty za pożyczkę bo jakieś opłaty przygotowawcze i prowizje-w pekao nie ma, przestańcie pieprzyć głupoty bo ogólnie wszytskie banki mają coś na sumieniu, bo pracują tam ludzie a nie maszyny. ja tam mam pakiet pomocny dlatego drogie konto, jak mi się samochód spieprzył to w zimie w szczerym polu ściągneli mnie do domu, za fre..aaaa? tego się już nei pisze, albo o darmowym fachowcu jak się coś zepsuje.

| Skomentuj opinię