Hotel Hotel Arkadia Warszawa Opinie i Oceny

Ocena użytkowników 2.50 / 5.00
50% opiniujących poleca Hotel Arkadia
Opinie gości hotelowych Hotel Arkadia, Warszawa. Przeczytaj o wadach i zaletach hoteli w mieście Warszawa i okolicy. Mamy nadzieję, że zebrane opinie pomogą Ci wybrać hotel najlepiej odpowiadający Twoim wymaganiom. Zapraszamy do zamieszczania opinii, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

Opinie użytkowników o Hotel Arkadia

2702 osoby z 4799 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-10-31 11:17:08
zalety: brak zalet
wady: emerytowana obsługa,
zrzędliwe recepcjonistki,
staroświecki wystrój,
beznadziejny barek,
jedzenie z cateringu,
nie dotrzymują słowa o terminie rezerwacji pokoju, sali na bankiet,

opinia: Ogólnie można się zawieść.Wygląd hotelu jak w zamku Draculi, stare obrazy, łazienki jak w podziemnym szalecie, w recepcji na półkach kurz i pajęczyny, zgarbiony i wiekowy kelner, nie dotrzymują terminu rezerwacji, wycofują raz dane słowo, spadający z sufitu gips, alkohole pamiętają czasy Edwarda Gierka. Nie radzę rezerwować tam niczego.Można się rozchorować, nie widaomo skąd przywożą jedzenie.Przypuszczalnie nie robią dań na miejscu.

| Skomentuj opinię


Evodish, Poznań
ekspert - 508 punktów

2717 osoby z 4823 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-05-07 16:35:02
zalety: -Lokalizacja niedaleko centrum Warszawy
\r\n-Internet oraz telewizja w cenie pokoju
\r\n
wady: -Brak możliwości skorzystania z pobytu z dzieckiem lub ze zwierzęciem
\r\n-Problemy z rezerwacją
\r\n-Bardzo ruchliwa ulica w pobliżu
\r\n
opinia: Hotel Arkadia to dość przytulny, całkiem spory hotel umieszczony kilka minut od centrum stolicy, oferujący gościom intymność i wygodę za przystępną cenę. Tak wynika z opisu który znajdziemy na stronie hotelu-niestety jest to również opis, powiedzmy, „lekko przekoloryzowany”.
\r\n Plusem hotelu faktycznie może być jego lokalizacja. A raczej mogłaby być, gdyby nie niedogodności z tym związane-wycie silników ciężarówek od wczesnego rana, szum i hałas uliczny przez całą dobę.. jeśli wziąć pod uwagę, że hotel nawet nie jest w centrum, a musimy za to płacić nerwami w nocy (potęgowanymi, oprócz hałasu, również nieuniknionym światłem ulicznych latarni) przebywanie w tym hotelu zdaje się raczej delikatną torturą a nie przyjemnością.
\r\n Ale zostawmy na razie otoczenie i zajmijmy się wnętrzem. Dużym plusem jest obsługa, która powita nas nie tylko grzecznie, ale również naprawdę uprzejmie-z pewnością poczujemy się obsłużeni indywidualnie i profesjonalnie, co pozytywnie nastawi nas na niewielką katastrofę, którą zobaczymy za chwilę.
\r\n Hotel Arkadia jest niespecjalnie nowoczesnym wyposażeniem i umeblowanie. Niby niczego nie brakuje i wszystko w teorii jest w porządku.. Ale brakuje jakiegoś polotu i czegoś wyjątkowego, co sprawiłoby, że wrócilibyśmy tutaj raz jeszcze. A nie ma niestety praktycznie niczego, co mogłoby nas do tego skłonić-wszystko jest zwyczajnie bardzo przeciętne. Wszystko-oprócz ceny, która spokojnie sięga cen spotykanych w znakomitych hotelach z podobną ilością gwiazdek (teoretycznie powinny nad bramą widnieć trzy, nie znalazłem żadnej). Jeśli więc płacimy sporo, mamy prawo wiele wymagać-a hotel tych wymagań nie spełni, bo nie ma takich możliwości.
\r\n Minusem jest również sam pobyt, który komplikuje się od samego początku. Bez trudu znajdziemy opinie przynajmniej kilkunastu osób, które miały problemy z nieuznaną lub zaginioną rezerwacją, obsługa nie orientuje się w ustalonym przydziale pokoi, wszędzie panuje ogólny chaos. Załatwienie czegokolwiek, co wychodzi poza standard kwitowane jest zdziwionym spojrzeniem.. a na dodatek hotel ze wszystkich sił utrudnia pobyt z małymi dziećmi (brak możliwości dostawienia łóżka niemowlęcego, hałas z ulicy i hałaśliwi goście obok, których nikt nie umie uciszyć-a są to sytuacje notoryczne!) oraz ze zwierzętami, które nie są tutaj akceptowane nawet za dodatkową opłatą..
\r\n Na plus można zaliczyć całkiem niezłą kuchnię oraz fakt, że w cenie pokoju znajdziemy już śniadanie, internet oraz telewizję i telefon. Oczywiście wewnętrzny, połączenia wychodzące są już płatne. Internet działa słabo, zasięg jest zmienny ale nieustannie poniżej doskonałości. Telewizja to tak naprawdę kilka kanałów, ale za to wyświetlanych na całkiem dobrym sprzęcie. Brak wyposażenia dodatkowego, zatem kawę czy herbatę musimy zamówić w restauracji-a że brak obsługi która nam to przyniesie, trzeba pofatygować się samemu. Brak jakichkolwiek rozrywek, jak fitness czy sauna, a że okolica niespecjalnie ciekawa to i na spacery nie bardzo jest ochota.. Chyba, że wybierzemy stary rynek, który znudzi się niestety bardzo szybko.
\r\n Podsumowując-hotel prezentuje uśrednienie wszystkiego, co możemy znaleźć w tego typu przybytkach. Nie znajdziemy jakichś specjalnie znaczących wad, ale nie liczmy też absolutnie na nic, co wykraczałoby poza standard. Ot-absolutnie nic ciekawego, ale na przyzwoitym poziomie. I taka też ocena-przyzwoita, ale niespecjalnie satysfakcjonująca. 3.

| Skomentuj opinię