Hotel Hotel Campanile Warszawa Opinie i Oceny

Ocena użytkowników 4.00 / 5.00
100% opiniujących poleca Hotel Campanile
Opinie gości hotelowych Hotel Campanile, Warszawa. Przeczytaj o wadach i zaletach hoteli w mieście Warszawa i okolicy. Mamy nadzieję, że zebrane opinie pomogą Ci wybrać hotel najlepiej odpowiadający Twoim wymaganiom. Zapraszamy do zamieszczania opinii, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

Opinie użytkowników o Hotel Campanile

Evodish, Poznań
ekspert - 508 punktów

2695 osoby z 4692 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-05-07 16:39:38
zalety: -Dostęp do internetu i TV satelitarnej w każdym pokoju
\r\n-Dobra lokalizacja
\r\n-Bogate wyposażenie pokoi
\r\n-Restauracja w hotelu
\r\n
wady: -Brak basen, sauny czy jaccuzzi
\r\n-Niezbyt wyszukane jedzenie
\r\n-Dość hałaśliwa ulica
\r\n-Oszczędność na drobnostkach (przykładowo-plastikowe kubki zamiast szklanek w pokojach)
\r\n
opinia: Hotel Campanile zlokalizowany jest w miejscu wręcz stworzonym dla biznesu-blisko stąd do centrum, na dworzec kolejowy, niedaleko też stąd na lotnisko. Dojazd samochodem jest banalny, a dzięki miejscu postojowemu zaraz przed drzwiami mamy szansę na spokojne wyciagnięcie bagaży i zasięgnięcie informacji w recepcji zaraz po przyjeździe. Klimatyzowane, duże i nowoczesne sale konferencyjne gwarantują jakość przeprowadzonych tutaj szkoleń oraz rozmów, które, połączone z późniejszą kolacją w hotelowej restauracji mogą stanowić o naszym sukcesie. Wielojęzyczna obsługa z pewnością nie popełni gafy, służąc pomocą i uśmiechem wszystkim gościom. No dobrze, ale.. co jeśli nie przyjechaliśmy tutaj w celach biznesowych?
\r\n Wtedy niestety zaczynają się „schody”. Hotel jest bardzo dobrze przygotowany do przeprowadzenia spotkań biznesowych średniego szczebla, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i logistycznym. Ale już zamieszkanie tutaj wyłącznie w celach prywatnych nie maluje się aż tak różowo.
\r\n Tak nieoceniona w przypadku spotkań lokalizacja, w przypadku klientów indywidualnych, którzy poszukują spokoju i odpoczynku, będzie wyłącznie niedogodnością. Dojazd owszem, pozostaje bardzo łatwy-ale jest w mieście przynajmniej kilkanaście obiektów z jeszcze łatwiejszym dojazdem, który nie wiąże się przy okazji z hałasem przez całą dobę z przebiegających obok torów kolejowych oraz dużej ulicy.. to bardzo przeszkadza nawet niewrażliwym osobom, bo wystarczy uchylenie okna na noc, aby zepsuć nam cały poranek dzięki stukotowi pociągów i wyciu samochodów dostawczych. Oczywiście możemy zapytać-ale po co otwierać okno, skoro w pokoju jest klimatyzacja..? No cóż-zależy jak kto dba o zdrowie, zapewne znajdą się i tacy, którym fakt nieustannie zamkniętego okna w pokoju i cichego szumu za oknem przeszkadzać nie będzie.
\r\n Tak jak i bez problemu znajdą się tacy, którym absolutnie nie będzie przeszkadzać, że zamiast szklanek, w naszym pokoju znajdziemy plastikowe kubki. Że w pokoju dwuosobowym znajdziemy tylko jedną wodę na powitanie, do rozlania na dwie osoby. Że czasami brakuje drugiego kompletu ręczników. To drobnostki.. Ale za tą cenę pokoju powinny one być w mig usunięte. Nie są jednak, i najwyraźniej-nie będą.
\r\n Wszystko byłoby jak najbardziej w porządku, gdyby hotel rekompensowałby nam te błahostki w innych płaszczyznach. Tak naprawdę jednak ciężko znaleźć tutaj coś naprawdę wyjątkowego. Obsługa jest bardzo miła i usłużna (choć oczywiście znajdziemy wyjątki od tej reguły, jak wszędzie), ale niczym się nie wyróżnia. Jedzenie w hotelowej restauracji jest na poziomie i naprawdę smaczne, choć porcje mogłyby być większe:zamiast skupiać się na wykwintnym serwowaniu, lepiej byłoby skupić się na wartości posiłków i ich obfitości, bo samym wyglądem jeszcze nikt się nie najadł. Ale tutaj również czegoś brakuje-polotu, fantazji, czegoś wyjątkowego, słowem:czegoś ponad poziom przeciętny. Wszystko jest dobrze i absolutnie nie można tu nic zarzucić, ale widać, że nie wykorzystano w pełni potencjału zarówno pracowników, jak i samego miejsca.
\r\n Hotel Campanile jest hotelem dobrym. Nie znakomitym czy wyróżniającym się. Ale też na pewno nie poniżej średniej. Znajdziemy tu wszystko, czego możemy oczekiwać od hotelu, ani grama mniej, ani krzty więcej. Dlatego moja ocena to zasłużone cztery.
\r\n

| Skomentuj opinię