Hotel Hotel Dedek Park Warszawa Opinie i Oceny

Ocena użytkowników 4.00 / 5.00
100% opiniujących poleca Hotel Dedek Park
Opinie gości hotelowych Hotel Dedek Park, Warszawa. Przeczytaj o wadach i zaletach hoteli w mieście Warszawa i okolicy. Mamy nadzieję, że zebrane opinie pomogą Ci wybrać hotel najlepiej odpowiadający Twoim wymaganiom. Zapraszamy do zamieszczania opinii, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

Opinie użytkowników o Hotel Dedek Park

Evodish, Poznań
ekspert - 508 punktów

2710 osoby z 4701 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-05-07 16:43:38
zalety: -Hotel w dobrym komunikacyjnie miejscu, a jednocześnie w dość spokojnej i ładnej okolicy
\r\n-Przepiękne wnętrza
\r\n-Własny ogród
\r\n-Kilka usług dodatkowych, takich jak pralnia chemiczna czy rent-a-car
\r\n
wady: -Dość stare wyposażenie i umeblowanie, stare i podniszczone okna i drzwi
\r\n-Internet dodatkowo płatny
\r\n-Hotel nieco zaniedbany
\r\n-Niezbyt wykwintne śniadania
\r\n
opinia: Hotel Dedek Park mieści się w przepięknej okolicy, na granicy Parku Skaryszewskiego-w otoczeniu zieleni, kwiatów i drzew. W tak bajkowym zakątku miło jest po prostu odpocząć-od ulicznego gwaru, codziennych obowiązków oraz szybkiego tempa życia. Jednocześnie miejsce jest o tyle dogodne, że praktycznie 10 minut drogi od hotelu znajdziemy kilka linii komunikacji miejskiej i dużą arterię komunikacyjną w postaci ulicy Grochowskiej. Jeśli zaś nie jesteśmy zmotoryzowani, a nie lubimy komunikacji miejskiej, hotel oferuje również opcję rent-a-car.To wszystko sprawia, że pobyt jest nie tylko przyjemny, ale też komfortowy.
\r\n Sam hotel na pierwszy rzut oka wygląda olśniewająco. Przerobiony ze staropolskiego dworku, jest podświadomie synonimem spokoju i relaksu. Jeśli jednak przypatrzymy się dokładniej, widać liczne rysy na tym diamencie-okna i drzwi już od dawna wymagają wymiany, elewacja powinna zostać odświeżona.. Dobre wrażenie pozostawia jednak ogródek, w którym mieści się również kilka stolików restauracyjnych.
\r\n Po wejściu do środka nasze wrażenie będzie podobne. Z początku dworek wydaje się być przepiękny i wszędzie dostrzegamy detale, które są marzeniem wielu z nas. Tym niemniej szybko okaże się, że stare drzwi i okna przepuszczają już hałas i chłód z zewnątrz (dotyczy to nie tylko ulicy, ale również drzwi w pokojach, przez które bardzo dobrze słychać to, co dzieje się na korytarzu). Ściany wymagają przemalowania, renowacja przydałaby się też podłogom.. Meble i wyposażenie również nie należą do najnowszych, ale styl budynku sprawia, że nie razi to aż tak mocno w oczy. Z kolei łazienka, niezależnie od stylu pomieszczeń, powinna być czysta i przede wszystkim funkcjonalna-a te, które są w Dedek Parku mają swoje najlepsze lata już za sobą. Warto o tym pomyśleć, bo wystrój swoją drogą, a wygoda użytkowników-to coś zupełnie innego.
\r\n Jeśli chodzi o obsługę-trudno mieć tutaj jakiekolwiek pretensje. Pracownicy, zarówno w recepcji jak i w restauracji czy room-service (tak, istnieje tutaj taka opcja!) są zawsze mili i uprzejmi. Nie ma podlizywania się (za co klienci powinni być wdzięczni) ale pełen profesjonalizm i -przynajmniej tak się wydaje-szczera chęć pomocy. Duży plus. Jedynym wyjątkiem wydaje się kucharz, który niekoniecznie należy do grupy osób dających z siebie maksimum w pracy.
\r\n Kuchnia jest bowiem w Dedek Parku bardzo przeciętna, i nie warta swojej ceny. Posiłki są raczej sute, ale za to po prostu zwyczajne. Nie ma tutaj nic wyjątkowego, nic, co mogłoby przyciągnąć po raz drugi i czasami nie robi nam różnicy, czy zjemy zwykłą kanapkę czy obiad w restauracji. A to już niedobry sygnał.
\r\n Jeśli chodzi o usługi dodatkowe-oprócz wspomnianego wcześniej rent-a-car i room-service, do naszej dyspozycji oddano również pralnię. Miło, że taka opcja pojawia się w hotelu trzygwiazdkowym, mi brakuje trochę czajnika elektrycznego w pokoju-skoro restauracja nie kusi, to powinniśmy mieć możliwość zrobienia sobie kawy w pokoju, szczególnie, że przyjemnie spędza się czas w dobrze oświetlonych, pastelowych wnętrzach. Do dyspozycji firm oddano również sale konferencyjne, które mogą pomieścić do 250 osób.
\r\n Podsumowując-hotel dobry, z pewnymi błędami ale też kilkoma unikalnymi zaletami, których ciężko szukać gdzie indziej. Dlatego ostateczna ocena to cztery, a po remoncie-może nawet więcej.
\r\n

| Skomentuj opinię