Hotel Hotel Gromada Airport Warszawa Opinie i Oceny

Ocena użytkowników 4.00 / 5.00
100% opiniujących poleca Hotel Gromada Airport
Opinie gości hotelowych Hotel Gromada Airport, Warszawa. Przeczytaj o wadach i zaletach hoteli w mieście Warszawa i okolicy. Mamy nadzieję, że zebrane opinie pomogą Ci wybrać hotel najlepiej odpowiadający Twoim wymaganiom. Zapraszamy do zamieszczania opinii, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

Opinie użytkowników o Hotel Gromada Airport

Evodish, Poznań
ekspert - 508 punktów

2732 osoby z 4822 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-06-02 19:42:44
zalety: -Doskonała lokalizacja-dwa kroki od lotniska i kilka minut samochodem od centrum miasta
\r\n-Bardzo bogate zaplecze gastronomiczno-usługowe na terenie hotelu
\r\n-Hotel ładnie urządzony
\r\n
wady: -Wyposażenie hotelu ma już swoje lata, co widać wyraźnie po zużyciu i jakości sprzętów i umeblowania
\r\n-Obsługa bardzo służbowa i formalna
\r\n-Kiepskie wyżywienie
\r\n-Brak internetu w pokojach!
\r\n
opinia: Hotel Gromada Airport to największy kompleks hotelowo-konferencyjny w Warszawie i jeden z dziesięciu największych tego typu obiektów w Polsce. Co więcej-położony jest w idealnym niemal miejscu dla osób dużo podróżujących-dosłownie kilka kroków od lotniska i parę minut drogi samochodem od centrum miasta. Przy okazji całkiem niedaleko znajduje się centrum handlowe Galeria Mokotów oraz liczne puby, restauracje oraz cała infrastruktura niezbędna dla turystów. Z drugiej strony hotel oferuje kilka sal konferencyjnych oraz wyposażenie szkoleniowe, co sprawia, że jest znakomicie przystosowany do przyjmowania gości każdego profilu. I to w dużych ilościach-we wszystkich pokojach pomieści się bowiem ponad 650 gości!
\r\n Od progu w hotelu Gromada przywita nas klimat późnych lat osiemdziesiątych-z typowym dla tego okresu wyposażeniem oraz wręcz symboliczną służbistością obsługi. Na szczęście nie ma tutaj tak niepożądanego efektu „przejścia w przeszłość”-meble są wprawdzie kilkuletnie i stylizowane na styl schyłku ubiegłego wieku, lecz widać, że nie są aż tak stare i nie straszą gości. Jeszcze.
\r\n Podobny styl panuje w pokojach. Meble są dość funkcjonalne, choć widać, że przeżyły już swoje. Są nieco wysłużone, podniszczone i zdecydowanie powinny zostać już wymienione. Wyposażenie jest dość skromne-w pokoju tej klasy spodziewalibyśmy się kilku dodatków takich jak zestaw do parzenia kawy czy herbaty albo choćby czajnika elektrycznego-niestety, próżno szukać tutaj takich rarytasów. Możemy za to nacieszyć oczy naprawdę ładnymi i wyjątkowymi łazienkami, które zostały urządzone z klasą i smakiem. W każdym pokoju znajdziemy również telewizję (również kanały płatne) oraz telefon; brakuje jednak zdecydowanie internetu w jakiejkolwiek formie.
\r\n Ponieważ jednak nie samym siedzeniem w pokoju człowiek żyje, hotel Gromada Airport proponuje swoim klientom naprawdę olbrzymi zakres usług dodatkowych. Począwszy od restauracji (z przeciętnym, ale zjadliwym jedzeniem), przez bar aż po kiosk czy kawiarenkę internetową. Wokół hotelu znajduje się również kilka miejsc wartych odwiedzenia: park, galeria handlowa czy ogród jordanowski dla najmłodszych gości. Goście zmotoryzowani mogą zostawić swoje auto na parkingu strzeżonym bądź niestrzeżonym, a jeśli nie mamy auta-możemy je wypożyczyć dzięki usłudze rent-a-car.
\r\n Jeśli chodzi o obsługę-teoretycznie nie możemy mieć nic do zarzucenia. Pracownicy są profesjonalistami, starają się obsługiwać nas na najwyższym poziomie i z klasą. Problem tylko w tym, że są przy tym za bardzo służbowi, zbyt formalni-zupełnie nie nawiązują relacji z klientami, wykonują tylko sztywno procedury. Może z jednej strony nie powinniśmy się temu dziwić-w hotelu mieszczącym 600 osób, przez który przewijają się dziennie całe tłumy gości, trudno każdego traktować indywidualnie.. Choć zawsze można się postarać.
\r\n Hotel Gromada Airport Warszawa to kompleks olbrzymi, pełen dodatkowych usług i atrakcji, o dość porządnym wyglądzie i wyposażeniu i profesjonalnej obsłudze, mieszczący się w znakomitej lokalizacji. Teoretycznie więc nie można mieć nic do zarzucenia i z tak lakonicznego opisu bez problemu wynika piątka z plusem.. Problemem są jednak drobnostki, które stają się bardzo uciążliwe na codzień-brak internetu w pokoju, brak sauny czy fitnessu, brak jakichkolwiek relacji z obsługą, stare wyposażenie.. Wszystko to składa się na obraz hotelu, który miałby szansę górować nad innymi w każdym względzie. A tak jest tylko przeciętny. 4 z minusem.
\r\n

| Skomentuj opinię