Hotel Hotel Witkowski Warszawa Opinie i Oceny

Ocena użytkowników 4.00 / 5.00
100% opiniujących poleca Hotel Witkowski
Opinie gości hotelowych Hotel Witkowski, Warszawa. Przeczytaj o wadach i zaletach hoteli w mieście Warszawa i okolicy. Mamy nadzieję, że zebrane opinie pomogą Ci wybrać hotel najlepiej odpowiadający Twoim wymaganiom. Zapraszamy do zamieszczania opinii, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

Opinie użytkowników o Hotel Witkowski

Evodish, Poznań
ekspert - 508 punktów

2751 osoby z 4763 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-05-07 16:57:17
zalety: -Łatwo dostępna lokalizacja
\r\n-Parking podziemny
\r\n-Przepiękny wystrój
\r\n
wady: -Brak barku w pokoju
\r\n-Bar zamykany na noc
\r\n
opinia: Hotel Witkowski jest niewielki hotelikiem usytuowanym na skrzyżowaniu największych węzłów komunikacyjnych Warszawy-blisko lotniska Okęcie, u brzegu potężnej arterii ulicy Krakowskiej, dzięki czemu dotarcie do hotelu nikomu nie sprawi najmniejszego problemu. I mimo takiego otoczenia hotel potrafi skusić nas swoim przytulnym i ciepłym klimatem oraz niemalże domową atmosferą.
\r\n Hotel Witkowski oferuje nam jedynie 39 pokoi, ale w zupełności wystarcza to na razie by zaspokoić popyt klientów. Dzięki niewielkiej ilości pokoi, możemy mieć jednocześnie pewność, że żaden z nich nie zostanie zapomniany czy zaniedbany-zarządzanie niewielkim ośrodkiem wiąże się bowiem z większą precyzją w gospodarowaniu każdym elementem. Dzięki temu wszystkie pokoje są bardzo czyste i schludne, dopracowane w każdym detalu-przepiękny wystrój i intymna atmosfera sprawiają, że nieustannie towarzyszy nam myśl, że jest tutaj „prawie jak w domu”- a dla hotelu to już olbrzymie wyróżnienie. Łazienki są czyste i bardzo eleganckie, przestronne i wygodne; podobnie jest z pokojami, gdzie wyposażenie może nie jest najnowocześniejsze, ale w zupełności wystarcza i nie straszy czasami komunizmu. Brakuje tylko barku, w związku z czym musimy zadowolić się ofertą hotelowej restauracji. Jest za to internet, i to na przyzwoitym poziomie.
\r\n Jeśli chodzi o jedzenie-trudno tutaj mówić o czymś wyjątkowym, ale standard jest wysoki i na pewno nie będziemy zawiedzeni. Kuchnia oferuje bardzo szeroką kartę dań, więc każdy z nas znajdzie coś dla siebie, a jedzenie jest po prostu smaczne. Jedynie porcje mogłyby być większe, bo dla męskiej części klienteli będą raczej niewystarczające.
\r\n Jeśli chodzi o obsługę-duży plus, zarówno w kwestii recepcji jak i obsługi w restauracji. Pracownicy są bardzo mili i ze względu na niewielką ilość klientów, do każdego mogą podeść indwidualnie i nie tracą dobrego nastawienia nawet pod koniec dnia. Ich profesjonalizm i serdeczność powinny być elementem wizytówki Hotelu Witkowski.
\r\n Na plus z pewnością należy zaliczyć również podziemny parking. Dojazd do obiektu jest banalny ze względu na bliskość lotniska i kilku dużych dróg, ale znalezienie miejsca parkingowego w pobliżu mogłoby być problemem. Szkoda tylko, że parking nie jest strzeżony, choć ta akurat dzielnica nie jest raczej uważana za niebezpieczną, więc nie powinniśmy się martwić. Tym niemniej-na przyszłość warto pomyśleć o stróżu.
\r\n Hotel ma jednak oprócz całej gamy zalet również kilka minusów. Wspomniany brak stróża na parkingu czy brak barku w pokoju mogą być przeszkodą, podobnie jak dość niewygodny fakt, że bar i restauracja zamykane są na noc. W połączeniu z brakiem możliwości skorzystania z wyposażenia pokojowej lodóweczki, zostajemy tak naprawdę z niczym. Naturalnie możemy przejść się te kilkaset metrów do najbliższego sklepu, ale przecież nie płacimy za pokój w hotelu wyłącznie dla możliwości przespania się w zainstalowanym tam łóżku..
\r\n Na szczęście do centrum miasta mamy naprawdę pięć minut drogi, więc brak jakichkolwiek dodatków w hotelu, takich jak basen czy sauna, raczej nie będą nam przeszkadzać.
\r\n Podsumowując-hotel z perspektywami, choć pewne elementy trzeba jeszcze dopracować. Brakuje kilku udogodnień i mam nadzieję, że zostanie to skorygowane-a wtedy niewielki hotelik nabierze znakomitej reputacji. Na razie, z ostrożności, stawiam czwórkę.
\r\n

| Skomentuj opinię