Hotel Jan III Sobieski Warszawa Opinie i Oceny

Ocena użytkowników 3.00 / 5.00
0% opiniujących poleca Jan III Sobieski
Opinie gości hotelowych Jan III Sobieski, Warszawa. Przeczytaj o wadach i zaletach hoteli w mieście Warszawa i okolicy. Mamy nadzieję, że zebrane opinie pomogą Ci wybrać hotel najlepiej odpowiadający Twoim wymaganiom. Zapraszamy do zamieszczania opinii, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

Opinie użytkowników o Jan III Sobieski

Evodish, Poznań
ekspert - 508 punktów

2756 osoby z 4787 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-03-07 15:51:52
zalety: -Dobra lokalizacja
-Ciekawa stylizacja obiektu
-”Królewskie” wykończenie wnętrz
-Bardzo sympatyczna i elokwentna obsługa
-Smakowite posiłki

wady: -Internet dostępny tylko w wybranych pokojach;
-Telewizja płatna dodatkowo;
-Nieco przestarzałe wyposażenie, niekiedy niekompletne
-Bardzo częsty grzyb na ścianach łazienki
-Brak możliwości regulacji klimatyzacji indywidualnie
opinia: Hotel Jan III Sobieski już od pierwszych chwil przykuwa uwagę-zwarta, klasyczna bryła z unikalnym wzorem na elewacji na pewno zwróci uwagę każdego. I mimo tego, iż hotel ma już kilka lat-nadal przyciąga wzrok tak samo silnie, jak za czasów swojej świetności. Bo niestety nie da się ukryć, że te najlepsze czasy hotel Jan III Sobieski ma już za sobą..
Jeszcze kilka lat temu prawdopodobnie królewskie wnętrza hotelu zrobiłyby piorunujące wrażenie na każdym-przepiękne, lśniące podłogi, złoto wylewające się z każdego zakątka, usłużna obsługa.. Dzisiaj nie wystaje to ponad standard nawet w Polsce, zatem kolumnady oraz przepiękne lampy przestały kusić klientów. Ponieważ generalny remont prawdopodobnie zrujnowałby budżet hotelu, postanowiono przyciągnąć klientów zgoła innym atutem-jakością obsługi. I muszę przyznać, że udało się w stu procentach.
Zarówno panie w recepcji, jak i w restauracji czy osoby pracujące w room service mogą poszczycić się zarówno wysoką kulturą osobistą, jak i profesjonalnym podejściem do klienta. Są do tego niezwykle pomocne i empatyczne, dzięki czemu możemy naprawdę poczuć się indywidualnie potraktowani, co znacznie podnosi wizerunek samego hotelu.
Kiedy już jednak miniemy recepcję i znajdziemy się w pokoju, pozytywne wrażenie, choćby nie wiem jak silnie budowane przez pracowników, zdecydowanie ulegnie błędom widocznym w każdym niemal miejscu. Przestarzałe wyposażenie, które prawdopodobnie pamięta jeszcze czasy stawiania fundamentów, niezmienny od lat wystrój pokoi, brak urządzeń, które tak ułatwiłyby życie-jak choćby czajnika elektrycznego.. Dodatkowo nietrudno natrafić na pokój z brudnymi oknami (i jak tu delektować się widokiem centrum stolicy?), a grzyb na fugach w łazience jest zjawiskiem wręcz notorycznym. Podobnie jak wnętrze pokoju, temperatura wewnątrz również pozostanie niezmienna niezależnie od naszej woli-nie ma bowiem możliwości regulowania klimatyzacji indywidualnie. Jednym słowem-jeżeli przyjeżdżamy tutaj licząc na wysokich lotów luksusy, to srodze się zawiedziemy. Naturalnie można by przekonywać, że przecież hotel nie ma kompletu gwiazdek, że inne hotele również nie mają bogatego wyposażenia czy remontu co dwa lata.. To prawda-tylko że takie hotele nie stawiają tak wyśrubowanych cen za nocleg, jak hotel Jan III Sobieski.
Ceny są tutaj bowiem kolejną bolączką. Internet płatny ( i do tego dostępny tylko w niektórych pokojach!), telewizja wyłącznie płatna, barek-drogi, parking-blisko, ale również nie za grosze.. W sumie gdybyśmy chcieli skorzystać z wszystkich usług (a jest ich bardzo niewiele) oferowanych przez hotel, uzbiera się całkiem porządna suma. I pewnie płaciłoby nam się lżej, gdyby w pakiecie dodano cokolwiek wartego tych czterech gwiazdek nad logo-saunę, fitness, basen.. Lecz nie-tutaj nie znajdziemy żadnego z tych przybytków. Nie ma też klubu, a sale konferencyjne są raczej groteskowym dodatkiem w ulotce niż rzeczywistą ofertą.
Cóż więc ma nam do zaoferowania hotel Jan III Sobieski? Tak naprawdę-średniej klasy (i na pewno nie warte aż czterech gwiazdek) miejsce noclegowe z miłą obsługą i znakomitymi posiłkami. Moim zdaniem-nie warto. Za cenę ubogiego i przestarzałego pokoju w hotelu Jan III Sobieski możemy znaleźć pokój lepiej wyposażony, czystszy razem z możliwością skorzystania z sauny, fitnessu i basenu. Można się skusić, jeżeli jedynym wyznacznikiem jakości hotelu jest dla nas standard obsługi-w innym wypadku nie polecam. Moja ocena-bardzo słabe trzy.

| Skomentuj opinię