Hotel Le Royal Meridien Bristol Warszawa Opinie i Oceny

Ocena użytkowników 2.67 / 5.00
100% opiniujących poleca Le Royal Meridien Bristol
Opinie gości hotelowych Le Royal Meridien Bristol, Warszawa. Przeczytaj o wadach i zaletach hoteli w mieście Warszawa i okolicy. Mamy nadzieję, że zebrane opinie pomogą Ci wybrać hotel najlepiej odpowiadający Twoim wymaganiom. Zapraszamy do zamieszczania opinii, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

Opinie użytkowników o Le Royal Meridien Bristol

izka35
zwiedzający - 32 punktów

1781 osoby z 2957 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-12-02 19:57:24
zalety: Lokalizacja
wady: Obsługa
opinia: Świetna lokalizacja, ładne wnętrze, ale obsługa mnie zawiodła. Liczyłam na coś więcej, za tą cenę. Może coś się zmieniło, ale serdecznie polecam.

| Skomentuj opinię


mark11
zwiedzający - 1 punktów

2744 osoby z 4867 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-01-10 17:50:45
zalety: Lokalizacja
wady: Profesjonalizm,stan techniczny,obsługa,czystość,posiłki!!!
opinia: Ten "hotel" to droga przez mękę dla każdego.Kompletny brak profesjonalizmu pracowników,fatalny stan techniczny,posiłki spożądzane z mrożonek i czystość,
Podczas swojego pobytu,byłem zmuszony zmieniać pokój,woda lała się z sófitu na moje łóżko w pok.645.Zostałem przeniesiony do pok.635.Okazało się,że klimatyzacja jest nie
wydolna (tak poinformował mnie jakiś gruby,łysiejący pracownik techniczny),zostałem przeniesiany do pok.324.Klimatyzacja nadal była kiepska,ale ten sam co poprzednio pracownik wyjoł jakiś filtr,brudny i dziurawy mówiąc że będzie lepiej.
Byłem gościem wielu hoteli,ale takiego podejścia do klijęta nigdy nie widziałem.
Mógłbym jeszcze długo wymieniać inne niedogodności jakie mnie spotkały,ale musiał bym napisać cały artykuł,a na to brak mi czasu.

| Skomentuj opinięEvodish, Poznań
ekspert - 508 punktów

2807 osoby z 4990 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-03-07 15:54:50
zalety: -Dobra lokalizacja;
-Znakomity wystrój hotelu
-Komfort i luksus obecny na każdym kroku
wady: -Obsługa nie dostająca do standardu pięciu gwiazdek
-Brak parkingu
-Bardzo wysokie ceny, nieadekwatne do jakości;
-Częste problemy z porządkiem w pokoju.
opinia: Hotel Le Meridien Bristol-marka będąca synonimem najwyższego luksusu na całym świecie. Hotel oferujący najwyższe standardy za nieprzeciętnie wysoką cenę. Czy w Polsce ma w ogóle rację bytu?
Le Meridien Bristol istnieje już w Warszawie jakiś czas, co zdaje się potwierdzać tezę, że Polacy dorośli już do światowego poziomu świadczonych usług. Niestety-zdaje się również, że od drugiej strony-od strony tych, którzy te usługi świadczą-nie jest aż tak cukierkowo i nowocześnie.
Warszawski hotel Le Meridien Bristol wydaje się nieco odstawać od poziomu, jaki prezentują inne apartamentowce tej linii. Dlaczego? Choćby ze względu na standard obsługi. Płacąc tak wysokie ceny mamy wymagać najwyższej jakości, również jeśli chodzi o wykonywanie pracy przez pracowników hotelu, nie tylko jeśli chodzi o wystrój naszego pokoju czy holu głównego. W recepcji niemal da się namacać w powietrzu barierę, jaką obsługa tworzy przed klientami, powodując często irytację lub utrudniając najprostsze sprawy-narzekań na pracowników hotelu można się w internecie doszukać mnóstwo.
Nie lepiej jest z obsługą niższego szczebla. Brudne firany, łazienka czy dywan to nie pierwszyzna. Podobnie jak co poniektórzy kelnerzy, zdający się mieć zapału i manier co najwyżej do pracy w pobliskim barze. W czasach, gdy o kursy doskonalące niemal potykamy się na ulicy, takie zachowania są niedopuszczalne-szczególnie w hotelu tej klasy.
Na szczęście jednak zdaje się, że to największa bolączka, jaka może nas spotkać podczas pobytu w Le Meridien Bristol. Hotel jest położony w bardzo dobrym miejscu, skąd wszędzie jest blisko, a jednocześnie nie odrzuca nas zgiełk i wrzawa wielkiego miasta zaraz po wyjściu za drzwi przybytku. Widoki za oknem również nie powinny nikogo zniechęcić.
Podobnie ładnie jest wewnątrz-hotel utrzymuje się raczej w stylu art-noveau i pasuje to doskonale do klasycznego budynku, w jakim się znajduje. Zachowano tutaj nieco stylu początków wieku XX, co przyjemnie komponuje się z otoczeniem. Pokoje są dobrze wyposażone i urządzone z polotem i wiedzą przez dobrego dekoratora, przyjemnie spędza się w nich czas. Pod warunkiem oczywiście, że akurat trafimy na czysty. Oczywiście w zgodzie z tym wszystkim zbudowano patio czy restaurację włoską, choć tutaj akurat jakiegoś specjalnego zaskoczenia nie ma.
Do naszej dyspozycji oddano również takie możliwości, jak sauna, siłownia czy basen-jeśli lubimy spędzać czas bardziej aktywnie, będzie to dla nas przyjemna wiadomość. Co najważniejsze, nie są to zaledwie namiastki siłowni, jak bywa to w niektórych hotelach, ale autentycznie dobrze przygotowane i wyposażone sale, w których można stracić nieco kalorii z pysznego obiadu. Gości też zazwyczaj nie ma aż tylu, żeby nie było na czym ćwiczyć-a zatem plus.
Naturalnie mamy dostęp do roomservice przez całą dobę oraz szybkiego internetu. Gdybyśmy jednak mieli ochotę rzeczywiście skorzystać z którejś z tych opcji, dobrze byłoby przygotować swój portfel na solidne odchudzanie, bowiem słono zapłacimy za tego typu „przyjemności”. Tym niemniej-za odpowiednią zapłatą da się zorganizować niemal wszystko, nawet w środku nocy.
Zdawać by się mogło, że hotel Le Meridien Bristol niemal rzuci nas na kolana jakością i luksusem, za co z przyjemnością zapłacimy nawet słony rachunek. Tak się niestety nie dzieje-nawet Ci mniej wybredni klienci zauważają drobne, lecz uporczywe drobnostki niemal na każdym kroku, a rachunek pozostaje niestety nadal taki, jakiego się spodziewaliśmy.. Choć-jeśli stać nas na dodatkowe fanfary, można się skusić. Jeśli jednak pobyt tutaj ma być prezentem dla partnera czy partnerki z okazji ważnego dla nas święta-poszukajmy czegoś innego.

| Skomentuj opinię