Hotel Hotel Novotel Warszawa Centrum Warszawa Opinie i Oceny

Ocena użytkowników 5.00 / 5.00
100% opiniujących poleca Hotel Novotel Warszawa Centrum
Opinie gości hotelowych Hotel Novotel Warszawa Centrum, Warszawa. Przeczytaj o wadach i zaletach hoteli w mieście Warszawa i okolicy. Mamy nadzieję, że zebrane opinie pomogą Ci wybrać hotel najlepiej odpowiadający Twoim wymaganiom. Zapraszamy do zamieszczania opinii, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

Opinie użytkowników o Hotel Novotel Warszawa Centrum

Evodish, Poznań
ekspert - 508 punktów

2747 osoby z 4756 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-03-07 19:44:31
zalety:
-Znakomita lokalizacja
-Praktycznie zawsze dostępne są jakieś wolne pokoje, często nawet bez rezerwacji;
-Dobry wystrój i wygląd (hotel po solidnym remoncie);
-Duża ilość usług wliczonych w cenę-internet, sauna, siłownia, parking
-Bardzo smaczne jedzenie
-Obsługa kulturalna i pomocna
-Bogate wyposażenie pokoi
wady:
-Dość wysokie ceny, również za usługi dodatkowe (np. wyżywienie)
-Uboga oferta TV (brak nawet stacji TVN)
-Niekiedy niedociągnięcia higieniczne-włosy na szlafroku lub niedomyty brodzik)
-Brak bezpłatnego parkingu w najbliższym sąsiedztwie hotelu, brak tymczasowych miejsc postojowych pod wejściem
opinia: Sieć hoteli Novotel swoją markę wyrobiła już lata temu-dziś stara się utrzymać pozycję gracza bardzo ekskluzywnego i luksusowego, ale w „ludzkiej” cenie. Niestety-wygląda na to, że ten schemat nieco się obecnie odwrócił-wprawdzie jakoś usług jest bardzo wysoki, ale ceny już takie niskie nie są.
Przyznać jednak trzeba, że jakość świadczonych przez sieć Novotel usług jest więcej niż satysfakcjonująca. Znakomite lokalizacje hoteli, wspaniały wygląd i wystrój hoteli, profesjonalna obsługa-to wszystko świadczy o światowym poziomie opisywanej sieci hoteli. W niczym nie ustępuje tutaj placówka Warszawa-Centrum-położona w ścisłym centrum, z widokiem na Pałac Kultury i Nauki, z iście królewskim wnętrzem i wykończeniem pokoi, z dobrze przeszkoloną obsługą gwarantuje nam naprawdę godziwy wypoczynek z klasą. Zresztą to nie wszystko-wiele dobrego można również powiedzieć o zapewnianym jedzeniu-nie jesteśmy w stanie znaleźć klienta Hotelu Novotel Warszawa Centrum, który uznałby serwowane tam posiłki za nędzne-wręcz przeciwnie, są naprawdę znakomite. Jeśli dodać do tego bardzo bogate i pełne wyposażenie pokoi - zawsze znajdziemy tam czajnik, zestaw ręczników, szlafrok i tym podobne,dużą ilość usług wliczonych w cenę-takich jak bezpłatny internet czy siłownia a nawet sauna, oraz praktycznie zawsze dostępne pokoje tworzy nam się obraz hotelu idealnego.
Niestety-nie jest aż tak różowo, bowiem nawet we wspomnianych wyżej atutach możemy znaleźć drobne błędy. Pokoje wprawdzie są dobrze wyposażone, ale nie zawsze to wyposażenie spełnia wysokie standardy wyznaczane przez klientów-niekiedy jest po prostu brudne lub niekompletne. Jedzenie jest znakomite, jednak przyjdzie nam za nie słono zapłacić-nawet śniadanie nie jest tutaj wliczone w cenę, a posiłki są w wygórowanych cenach. W każdym pokoju znajdziemy telewizor z dostępem do telewizji kablowej, ale brakuje tak popularnych kanałów jak choćby TVN; podobnie ma się rzecz z internetem, który-wprawdzie jest za darmo-ale w niezbyt wysokiej prędkości. Naprawdę szybkie łącze dostępne jest wyłącznie za opłatą-jak zwykle w hotelu Novotel, dość wysoką.
Natomiast zmotoryzowanym lokalizacja w ścisłym centrum może wręcz przeszkadzać-siłą rzeczy nie ma bowiem szans, aby zaparkować bezpśrednio pod drzwiami hotelu, nawet na czas rozładowania bagażu. Jeśli zaś chodzi o hotel parkingowy-jak można się spodziewać, jest płatny. Bezpłatne miejsce również mamy zarezerwowane-ale spory kawałek od naszego lokum. A zatem albo płacimy, albo ciągniemy swoje bagaże po kilku ulicach.
Przyznać jednak trzeba, że wspomniane wady nie są ani dyskwalifikujące, ani nawet specjalnie uciążliwe-wprawdzie stwarzają czasami pewien niesmak, ale hotel praktycznie w każdym wypadku oferuje-płatną, bo płatną, ale zawsze jakąś-alternatywę:przy dodatkowej opłacie czekają nas dodatkowe luksusy. Moim zdaniem uczciwa oferta, a sam hotel zasługuje na miano bardzo dobrego.
Dlatego moja ostateczna ocena to piątka, chociaż z wyraźnym minusem.

| Skomentuj opinię