Portal Internetowy Gazeta.pl - Opinie, Komentarze i Oceny Użytkowników

Ocena użytkowników 3.40 / 5.00
80% opiniujących poleca Gazeta.pl
Portal internetowy Gazeta.pl zobacz opinie użytkowników oraz oceny serwisu informacyjnego.

Opinie użytkowników o Gazeta.pl

tomekk
zwiedzający - 27 punktów

1647 osoby z 2749 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-08-29 16:28:53
zalety: Bardzo dużo świeżych informacji.
wady: Serwis czasem mało przystępny - trudno coś znaleźć.
opinia: Często do nich zaglądam - mają naprawdę dużo najświeższych informacji. Niestety budowa serwisu pozostawia czasami wiele do życzenia. Chcąc znaleźć coś konkretnego, trzeba mocno się natrudzić. Zdarza się też, że informacje nie do końca są obiektywne.

| Skomentuj opinię


mariuszlysk
zwiedzający - 33 punktów

2124 osoby z 3688 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-06-29 15:08:48
zalety: brak
wady: stronniczość
opinia: portal bardzo stronniczy, od początku aspirujacy do stania się czwartą władzą w internecie. Niestety jakość stron i ich budowa jest bardzo słaba. A już działanie forum jest tragiczne - posty moderowane są w sposób bardzo wolny i wybiórczy. Jeżeli ktoś nie zgadza się z opinią moderatora - jego post jest usuwany!

| Skomentuj opinię (1)mandarin
zwiedzający - 9 punktów

2220 osoby z 3855 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-02-04 15:49:35
zalety: dużo artykułów
aktualne informacje

wady: sporo błędów
opinia: lubię zajrzeć na gazeta.pl tak jak wielu internautów. fora są ładnie uporządkowane, a same artykuły całkiem całkiem, chociaż czasami sa jakieś błędy. jedyne co mniej mi sie podoba to chyba 'dotowane" artykuły o developerach... pozdrawiam

| Skomentuj opinię


leszek33
zwiedzający - 7 punktów

2210 osoby z 3845 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-09-12 01:43:48
zalety: dużo aktualnych informacji, wszechstronny serwis, w którym każdy znajdzie coś dla siebie
wady: reklamy, reklamy i jeszcze raz reklamy
opinia: ogólnie polecam, chociaż po jakimś czasie mam dość pojawiających się na każdej stronie reklam ale zawsze jest coś za coś

| Skomentuj opinię


LSawala, Poznań
doradca - 109 punktów

2178 osoby z 3827 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-03-19 15:19:05
zalety: Aktualność, stosunkowo mała liczba reklam
wady: Zbyt subiektywne przedstawianie newsów politycznych
opinia: Gazeta.pl to nowoczesny portal, który jest oczywiście uzupełnieniem dziennika Gazeta Wyborcza. Największym atutem portalu jest jego aktualność – informacje są podawane na bieżąco. Redaktorzy prowadzący serwis najczęściej wyprzedzają kolegów z konkurencji nawet o parę godzin. Czasem rzutuje to jednak na jakość newsów – dość łatwo natknąć się na przykład na literówkę – na szczęście błędy są w porę usuwane. Zastrzeżenia może budzić zbytni subiektywizm – wiadomo, w pełni obiektywnie nie da się przekazywać treści związanych zwłaszcza z polityką, ale trzeba znać umiar. Jako minus trzeba też odnotować słabo widoczną, mówiąc wprost: źle ulokowaną wyszukiwarkę. Wyszukiwarka to na wileu portalach bardzo ważny element – tu sprawa wyszukiwarki została potraktowana po macoszemu. Bardzo dobre wrażenie robi dział sportowy – wiadomości są aktualne, dotyczą wielu dyscyplin sportowych i – co dla wielu najważniejsze – w weekendy działa system relacji i wyników meczów piłkarskich. Tak z rodzimej Orange Ekstraklasy, jak i z zagranicznych lig. Kolejnym plusem portalu gazeta.pl na pewno jest dobrze widoczny dział lokalny – szybko można poczytać o wydarzeniach z wybranego miasta czy regionu. Interesujące są też dodawane nierzadko do newsów filmiki. Ponad to trzeba zwrócić uwagę, że gazeta.pl stawia w wielu miejscach na humor – zabawne treści znajdziemy między newsami politycznymi, sportowymi czy plotkarskimi – do tego dochodzi jeszcze dział „deser”, do którego namawiam. Podsumowując, portal zawiera niedoskonałości, ale śmiało można go ustawić jako stronę startową.

| Skomentuj opinię (1)