Portal Internetowy interia.pl - Opinie, Komentarze i Oceny Użytkowników

Ocena użytkowników 1.67 / 5.00
17% opiniujących poleca interia.pl
Portal internetowy interia.pl zobacz opinie użytkowników oraz oceny serwisu informacyjnego.

Opinie użytkowników o interia.pl

492 osoby z 493 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-08-11 18:02:06
zalety: yyy czy tu są zalety
wady: Wielka poprawność polityczna
opinia: Tutaj jest wielka cenzura rzeczy. I przy okazji jest propaganda( gorsza niż w tvp). Jeszcze głownie mówią o SEXie i o tematach dla dorosłych

| Skomentuj opinię


1062 osoby z 1533 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-06-02 21:53:02
zalety: brak
wady: -kłamstwa
-plotki
-beznadziejna poczta
opinia: Nie polecam tego żałosnego portalu plotkarskiego. Sensacje dla idiotów. Pudelek już jest lepszy. Brak mi więcej słów żeby ocenmić ten pseudo portal informacyjny. Ogłupianie ludzi.

| Skomentuj opinię1398 osoby z 2200 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-10-02 22:53:03
zalety: Brak
wady: Zaklamany i beznadziejny portal!!! Oszukuje i manipuluje wpisami Nie polecam!!!!
opinia: PO-szewicki portal cenzurowany i sponsorowany w wiekszosci przez wladze z za Odry.Malo ma wspolnego z Polska.Przekazuje wiadomosci nie obiektywnie bynajmniej ja tak uwazam!!!
Ocena Zero,Nul

| Skomentuj opinię


2164 osoby z 3710 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-08-01 19:48:54
zalety: Brak
wady: Szukanie tanich sensacji
prowokacyjne tematy , zdjęcia , pogłębiające podziały społeczeństwa
widoczny gołym okiem pro pisowski światopogląd
ignorowanie krytyki
opinia: jak wyżej , moderatorzy blokują teksty wypowiedzi bez jakiejkolwiek przyczyny , mimo że nie naruszają zasad . Odradzam zdecydowanie , gdyby nie problem z istniejącą od kilku lat pocztą na tym portalu nie interesowałaby mnie zupełnie .

| Skomentuj opinię (2)


mariuszlysk
zwiedzający - 33 punktów

2275 osoby z 3940 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-06-29 15:11:12
zalety: nowoczesność
wady: trochę ale mało istotnych
opinia: Interia długo była portalem numer 1 dla mnie, obecnie niestety tak jak inne portale w Polskim internecie - jej rzeczowość spadła i to znacząco. Ograniczenie kosztów poprzez zatrudnianie niekompetentnych redaktórów jest jednak standardem w Polskim internecie. Nie cieszy to zbytnio.

| Skomentuj opinię


LSawala, Poznań
doradca - 109 punktów

2353 osoby z 4119 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-03-19 15:40:59
zalety: Dobrze usytuowana przeglądarka, ciekawe zdjęcia
wady: Plotkarski charakter
opinia: Interia.pl celuje w miano najbardziej nowoczesnego portalu internetowego w Polsce. Wizualnie serwis różni się znacznie od swoich konkurentów, takich jak Onet.pl czy gazeta.pl. Czy tylko wizualnie? Wielkie słowa uznania należą się twórcą interii.pl przede wszystkim dwie sprawy. Po pierwsze, w czołowym, centralnym miejscu portalu na samej górze znajduje się przeglądarka, która współgra z przeglądarką gogolowską. Po drugie zaś trzeba zwrócić szczególną uwagę na pomysłowe rozwiązanie prezentowania tytułów newsów. Newsy są pogrupowane nie tylko na kategorie typu: „fakty”, czy sport „sport”, ale od razu na bardziej szczegółowe – dzięki temu losy Adama Małysza nie przeplatają się z informacjami o ważnych meczach piłkarskich w Lidze Mistrzów. Co jeszcze? Zdjęcia! Spośród innych portali, interia.pl wyróżnia się ciekawą szatą graficzną i właśnie dużą liczbą ciekawych zdjęć. Na słabszą ocenę portalu musi jednak rzutować bijący w oczy plotkarski charakter – zdecydowanie można powiedzieć, że informacje „poważne” są w niedoborze – znacznie więcej jest newsów dotyczących na przykład gwiazd popkultury. W porównaniu z innymi portalami interia.pl zostaje w tyle też jeśli chodzi o aktualność. Nieciekawie został rozwiązany problem informacji lokalnych – zakładka „Polska lokalna” powinna być albo bardziej wyeksponowana, albo przeniesiona gdzie indziej. Najlepiej jeśli byłaby – tak jak na gazeta.pl – osobną (dobrze oznakowaną, ma się rozumieć) rubryką. Podsumowując, interia.pl może być ciekawym źródłem informacji. Jeśli komuś nie przeszkadzają wyżej wspomniane niedoskonałości to śmiało może korzystać.

| Skomentuj opinię (1)