Portal Internetowy interia.pl - Opinie, Komentarze i Oceny Użytkowników

Ocena użytkowników 1.44 / 5.00
11% opiniujących poleca interia.pl
Portal internetowy interia.pl zobacz opinie użytkowników oraz oceny serwisu informacyjnego.

Opinie użytkowników o interia.pl

0 osoby z 0 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2021-01-21 17:38:35
zalety: Żadnych
wady: Bardzo liczne....brak kontaktu z BOK, nie profesjonalne podejście do użytkownika konta....
opinia: Witam,[br]Czy ktoś na tym portalu wogóle pracuję??!![br]Od poniedziałku próbuje się skontaktować z kimś kto mógłby mi pomóc w sprawie poczty.interia....niestety bok@firma.interia.pl nie odpowiada, pomoc@firma.interia.pl nie odpowiada, nr tel +48126462812 automatyczna sekretarka od poniedziałku informuje o tym, że wszyscy konsultanci są zajęcie i prosi o kontakt na wyżej wymienione e-maile, po czym rozmowa jest rozłaczona. +48126462700 połączyć się udaje po czym ponad 4 min leci melodia z przerwami na informację ,że jestem pierwsza w kolejce i konsultant odbierze, a po tych dobrych 4 min połączenie zostaje przerwane!!![br]Sprawę mam pilną, straciłam JUŻ kilkadziesiąt złotych na samo słuchanie melodi lub automatycznej sekretarki z nadzieją, że ktoś w końcu odbierze. Wysłałam już kilkanaście e-maili i różnych formularzy kontaktowych do poczty interia.pl. Niestety nikt nie traktuje tego poważnie, nikt tam nie pracuje lub każdy ma w nosie takie rzeczy. Walczę o kontakt w każdy dzień i co wpadnie mi do głowy tam uderzam z próbą kontaktu!!![br]Może tutaj ktoś potraktuje mnie poważnie i się że mną skontaktuje!!![br]Pozdrawiam[br]Eja
Proszę o kontakt... pchelka95@wp.pl

| Skomentuj opinię


2 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-12-27 17:41:03
zalety: brak
wady: cenzura
opinia: To co się dzieje na Interii to jawna cenzura i łamanie wolności słowa.Komentarze usuwane są chyba na zasadzie loterii lub widzimisię moderatorów.Nikt mi nie w mówi,że potrafią w przeczytać komentarz który się jeszcze nie ukazał i ustalić,że jest obraźliwy.Zwłaszcza komentarze godzące w "poprawność polityczną" są od razu kasowane bez uzasadnienia.Dno i metr mułu.

| Skomentuj opinię7 osoby z 7 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-04-07 13:50:52
zalety: Brak
wady: Cenzura ,Cenzura Cenzura.

opinia: Nie polecam pisania jakichkolwiek komentarzy.
Strata czasu bo dużo z nich kasują i jeszcze
może ktoś was zgłosić bo mu się nie spodoba wasz wpis
i będziecie mieli problemy.| Skomentuj opinię


500 osoby z 501 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-08-11 18:02:06
zalety: yyy czy tu są zalety
wady: Wielka poprawność polityczna
opinia: Tutaj jest wielka cenzura rzeczy. I przy okazji jest propaganda( gorsza niż w tvp). Jeszcze głownie mówią o SEXie i o tematach dla dorosłych

| Skomentuj opinię


1071 osoby z 1542 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-06-02 21:53:02
zalety: brak
wady: -kłamstwa
-plotki
-beznadziejna poczta
opinia: Nie polecam tego żałosnego portalu plotkarskiego. Sensacje dla idiotów. Pudelek już jest lepszy. Brak mi więcej słów żeby ocenmić ten pseudo portal informacyjny. Ogłupianie ludzi.

| Skomentuj opinię


1404 osoby z 2206 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-10-02 22:53:03
zalety: Brak
wady: Zaklamany i beznadziejny portal!!! Oszukuje i manipuluje wpisami Nie polecam!!!!
opinia: PO-szewicki portal cenzurowany i sponsorowany w wiekszosci przez wladze z za Odry.Malo ma wspolnego z Polska.Przekazuje wiadomosci nie obiektywnie bynajmniej ja tak uwazam!!!
Ocena Zero,Nul

| Skomentuj opinię (2)


2172 osoby z 3718 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-08-01 19:48:54
zalety: Brak
wady: Szukanie tanich sensacji
prowokacyjne tematy , zdjęcia , pogłębiające podziały społeczeństwa
widoczny gołym okiem pro pisowski światopogląd
ignorowanie krytyki
opinia: jak wyżej , moderatorzy blokują teksty wypowiedzi bez jakiejkolwiek przyczyny , mimo że nie naruszają zasad . Odradzam zdecydowanie , gdyby nie problem z istniejącą od kilku lat pocztą na tym portalu nie interesowałaby mnie zupełnie .

| Skomentuj opinię (2)


mariuszlysk
zwiedzający - 33 punktów

2282 osoby z 3947 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-06-29 15:11:12
zalety: nowoczesność
wady: trochę ale mało istotnych
opinia: Interia długo była portalem numer 1 dla mnie, obecnie niestety tak jak inne portale w Polskim internecie - jej rzeczowość spadła i to znacząco. Ograniczenie kosztów poprzez zatrudnianie niekompetentnych redaktórów jest jednak standardem w Polskim internecie. Nie cieszy to zbytnio.

| Skomentuj opinię


LSawala, Poznań
doradca - 109 punktów

2360 osoby z 4126 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-03-19 15:40:59
zalety: Dobrze usytuowana przeglądarka, ciekawe zdjęcia
wady: Plotkarski charakter
opinia: Interia.pl celuje w miano najbardziej nowoczesnego portalu internetowego w Polsce. Wizualnie serwis różni się znacznie od swoich konkurentów, takich jak Onet.pl czy gazeta.pl. Czy tylko wizualnie? Wielkie słowa uznania należą się twórcą interii.pl przede wszystkim dwie sprawy. Po pierwsze, w czołowym, centralnym miejscu portalu na samej górze znajduje się przeglądarka, która współgra z przeglądarką gogolowską. Po drugie zaś trzeba zwrócić szczególną uwagę na pomysłowe rozwiązanie prezentowania tytułów newsów. Newsy są pogrupowane nie tylko na kategorie typu: „fakty”, czy sport „sport”, ale od razu na bardziej szczegółowe – dzięki temu losy Adama Małysza nie przeplatają się z informacjami o ważnych meczach piłkarskich w Lidze Mistrzów. Co jeszcze? Zdjęcia! Spośród innych portali, interia.pl wyróżnia się ciekawą szatą graficzną i właśnie dużą liczbą ciekawych zdjęć. Na słabszą ocenę portalu musi jednak rzutować bijący w oczy plotkarski charakter – zdecydowanie można powiedzieć, że informacje „poważne” są w niedoborze – znacznie więcej jest newsów dotyczących na przykład gwiazd popkultury. W porównaniu z innymi portalami interia.pl zostaje w tyle też jeśli chodzi o aktualność. Nieciekawie został rozwiązany problem informacji lokalnych – zakładka „Polska lokalna” powinna być albo bardziej wyeksponowana, albo przeniesiona gdzie indziej. Najlepiej jeśli byłaby – tak jak na gazeta.pl – osobną (dobrze oznakowaną, ma się rozumieć) rubryką. Podsumowując, interia.pl może być ciekawym źródłem informacji. Jeśli komuś nie przeszkadzają wyżej wspomniane niedoskonałości to śmiało może korzystać.

| Skomentuj opinię (1)