Portal Internetowy onet.pl - Opinie, Komentarze i Oceny Użytkowników

Ocena użytkowników 1.76 / 5.00
24% opiniujących poleca onet.pl
Portal internetowy onet.pl zobacz opinie użytkowników oraz oceny serwisu informacyjnego.

Opinie użytkowników o onet.pl

mariuszlysk
zwiedzający - 33 punktów

2882 osoby z 4862 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-06-29 15:02:18
zalety: zawsze online
wady: brak rzeczowości
opinia: Niestety onet jak i inne polskie \"portale\" schodzą powoli na niski poziom. Widać że artykuły pisane sa przez laików nie znających się na rzeczy. Niestety nie można nic na to poradzić. No i te reklamy atakujące nas z każdej strony - to okropne.

| Skomentuj opinię (4)


LSawala, Poznań
doradca - 109 punktów

2975 osoby z 5058 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-03-19 19:27:02
zalety: Przejrzystość
wady: Opóźnione informacje
opinia: Onet.pl to jeden z najstarszych portali internetowych w Polsce. Jest ściśle związany z grupą ITI, przede wszystkim z telewizjami tvn i tvn24. Większość programów z ramówki tych stacji ma swoje oddzielne miejsce i odnośniki na portalu Onet.pl. Tyczy się to zarówno seriali, jak i magazynów. Onet.pl cechuje się przede wszystkim łatwością użytkowania – bez problemów można skorzystać z wyszukiwarki, którą twórcy dobrze usytuowali w centralnym punkcie portalu. Szybko można tez sprawdzić prognozę pogody na nadchodzące dni, czy też doniesienia ze świata sportu, polityki, rozrywki, techniki i biznesu. Informacje serwowane przez Onet bardzo często są opatrzone ankietami, co stanowczo zwiększa efektowność portalu. Nie bez znaczenia jest też fakt, że Onet ma już wyrobiona markę i przez znaczną część społeczeństwa internetowego jest odwiedzany jako strona startowa. I nic w tym dziwnego, bowiem sposób prezentacji informacji jest przystępny, ale – co szczególnie ważne w dzisiejszych czasach – nie okrojony. Jeśli miałbym się do czegoś „przyczepić” to na pewno do dwóch spraw. Po pierwsze duża ilość reklam (świadczy to jednak o sporej oglądalności) utrudnia nie raz korzystanie z portalu. Po drugie, muszę przyznać, że rażą mnie zdjęcia zamieszczane przy podawanych informacjach – są albo zbyt małe, albo po prostu nieciekawe. Pod tym względem Onet.pl ustępuje większości swoim konkurentom. Podsumowując, Onet.pl jest nowoczesnym portalem, skierowanym do młodych i starszych ludzi, którzy chcą czytać wiadomości na poziomie. Mimo niektórych wad, mogę z czystym sumieniem polecić ten portal – ocena nie będzie więc najwyższa, ale na pewno wysoka. Solidna 4 to chyba sprawiedliwy wyrok.

| Skomentuj opinię (3)Basdym
zwiedzający - 1 punktów

2884 osoby z 4897 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-04-30 12:00:18
zalety: Lubie onet za jasność i czytelność tego co chce przekazać
wady: Od jakiegoś czasu głównym tematem przewodnim pierwszych stron portalu jest :SEX...
opinia: Od jakiegoś czasu głównym tematem przewodnim pierwszych stron portalu jest :SEX... Zdjęcia krzyczące na pierwszej stronie, artykuły mówiące o problemach seksualnych gwiazd czy jak dzisiaj- zdrady małżeńskie są zawsze na topie jak widać wyraźny brak pomysłu na przyciągnięcie czytelników artykułami o innej treści... Więcej kreatywności!!!!!!Nie wszyscy mają na tym punkcie bzika!!!!!!

| Skomentuj opinię (1)


2380 osoby z 3902 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-10-26 04:20:23
zalety: nie ma
wady: najbardziej cenzurowane media w sieci. niczego co nie jest zgodne z linia polityczna tych bandytów nie puszczą. najbardziej kłamliwy portal w Europie a w Polsce bez konkurencji . Moderatorzy to i osoby upośledzone umysłowo nie potrafiący odróżnić wulgaryzmów od słów przyzwoitych. regulamin jest tak ustawiony że na tym portalu dyskutują moderatorzy używając internautów. Puszczają wyłącznie co im się podoba bez względu na własny regulamin. to najbardziej zakłamane miejsce w mediach zaraz po TVN- ach wole antydotum.pl mały portalik bez cenzury !!!!
opinia: nie będzie treści , chyba że zwymiotuję na słowo ONET najbardziej cenzurowane media w sieci. niczego co nie jest zgodne z linia polityczna tych bandytów nie puszczą. najbardziej kłamliwy portal w Europie a w Polsce bez konkurencji . Moderatorzy to i osoby upośledzone umysłowo nie potrafiący odróżnić wulgaryzmów od słów przyzwoitych. regulamin jest tak ustawiony że na tym portalu dyskutują moderatorzy używając internautów. Puszczają wyłącznie co im się podoba bez względu na własny regulamin. to najbardziej zakłamane miejsce w mediach zaraz po TVN- ach wole antydotum.pl mały portalik bez cenzury !!!!

| Skomentuj opinię (1)


2515 osoby z 4177 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-01-14 15:17:45
zalety: Ciekawy układ strony, czytelny dostęp do informacji
wady: Stronniczy przekaz, poprawność polityczna do obrzydzenia
opinia: Odbyła się w Paryżu manifestacja z udziałem blisko miliona osób, a onet nie pisze nic - to skandal. Piszecie o ,,majtkach Dody", a pomijacie sprawę naprawdą istotną - wygląda tak jakbyście bali się gejów i innych mniejszości.Zapewne jesteście ochszczeni czyli przynajmniej z nazwy katolikami. Traktujcie wszystkie opcje sprawiedliwie. Jest mniej niż 1% homoseksualistó, a wy poświęcacie sprawom z nimi związanymi duzo więcej miejsca, to samo dotyczy muzułmanów i innych. Boicie się ,wstydzicie swego pochodzenia - to smutne ....

| Skomentuj opinię


2267 osoby z 3682 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-02-17 21:59:36
zalety: raczej brak
wady: oj , dużo ich. A najgorsza to brak rzetelnych informacji oraz reklamy
opinia: jest najgorszym polskim portalem. syf jaki w nim panuje przerasta moją wyobraźnie. Ludzie piszący informacje na tym nędznym portalu robią błędy ortograficzne , piszą nie składnie ... ogólnie nie da się tego czytać.
Mylą tematy z przekierowaniami , nie odpowiadają na zwracane im uwagi.
Za takie działania powinni być karani choć już są bo spada im oglądalność.
Nie polecam.

| Skomentuj opinię (1)


2094 osoby z 3345 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-09-24 16:42:27
zalety: Brak
wady: Spoznione przedruki z innych brukowcow zagranicznych.Wszechobecna cenzura -nie z powodu jezyka ale tresci niezgodnej z linia portalu.
opinia: Pisze w prasie zagranicznej liczne komentarze i nigdy nie spotkalem sie z tak czesta moderacja nawet w prasie Izraela jest ona mniejsza.

| Skomentuj opinię


JackRub7y
zwiedzający - 1 punktów

1969 osoby z 3098 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-02-04 22:08:06
zalety: brak
wady: tabloid
opinia: tabloid, wirtualny

opinia musi mieć słowa

słowa
opinia musi mieć słowa

słowa
opinia musi mieć słowa

słowa

| Skomentuj opinię


1850 osoby z 2862 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-06-12 23:40:38
zalety: no raczej nic
wady: coś to za gówno, błędy w tytułach, śmiesznie ważne wiadomości no i starta głupot, nakręcanie klimatów mainstreamowych i nic nowego, nic ciekawego, tu dupa, tam dupa, kawałek cycka i jakieś bzdety o jedzeniu sprzed 5 lat, szkoda czasu
opinia: treść w onecie jest na poziomie mielizny i kretynizmu, brak sprawdzania błedów orto o reszcie nie wspomnę, trochę brak kultury dla czytających, ale przecież to niemiecki szajs, więc nie mam pretensji, tylko opisuję.

| Skomentuj opinięwlmordalski
zwiedzający - 1 punktów

1278 osoby z 1718 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-07-31 17:13:06
zalety: zadnych
wady: bardzo tendencyjny.malo rzetelny,odnosze wrazenie ze redagujacy maja kaganiec i sa na smyczy wlascicieli.pisza to i w taki sposob by przypodobac sie swoim pracodawca.czeste przypadkicenzury i kasowania wypowiedzi
opinia: jak wyzej,ponadto jako uzytkownik za tzw granica-ale jednak w unii-BARDZO czesto nie moge korzystac z wiadomosci -bo UWAGA, nie mam zainstalowanej wtyczki szpiegowskiej-SILVER.czy onet ma z nimi podpisana umowe o sledzeniu swoich uzytkownikow!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????a mialo byc tak fajnie.widac bez kaganca -jak w tych wytykanych czasach komuny,nie moze sie obejsc.polecam rok 1984 i folwark swin ORWELA jako lekture obowiazkowa.

| Skomentuj opinię


izka35
zwiedzający - 32 punktów

2083 osoby z 3329 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-09-30 16:16:49
zalety: przejrzystość
wady: tematy mało komu potrzebne
opinia: Niektóre tematy to nie wiadomo, dla kogo się pojawiają na tej stronie. Wszystko łatwo znajdziesz, ale w sumie nie ma czego szukać.

| Skomentuj opinię


1731 osoby z 2625 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-08-29 21:30:47
zalety: Wiadomości online
wady: Artykuły publikowane na Onet są bardzo niskiego poziomu. Autorzy rażą niekompetencją. Traktuje się tam odbiorcę jak idiotę, który wszystko łyka. Pełno nachalnych reklam drażni. Pełno Siwiec... masakra
opinia: nie lubie reklam na onet. Nie lubię reklam na onet! Nie lubie pisać co najmniej 20 słów w tym oknie @!

| Skomentuj opinię


pio054
zwiedzający - 1 punktów

1282 osoby z 1729 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-07-25 23:51:22
zalety: ?
wady: wybiorcza informacja
opinia: Kto w Onet decyduje o treści informacji o wdarzeniach w Poznaniu ? W miniony week-end odbywała się masowa impreza sportowa: zawody triathlonowe na kilku dystansach. Wiekszość uczestników to prawdziwi amatorzy, z których determinacji i charakteru wielu młodych i ni e tylko młodych ludzi może brać przykład i czerpać inspiracje. Mieszkańcy Poznania i goście mogli te zmagania obserwowoać przez kilkanaście godzin w sobotę i niedzielę, bo trasa była wyznaczona w także centrum miasta a meta była zlokalizowana w sercu miasta - na Placu Wolności. Niestety, w onet.pl ani słowa na ten temat. W/g tego portalu nie było takiego wydarzenia w Poznaniu. Co, nikt Wam nie zapłacił za informacje o tym wydarzeniu ? Czy Wasi reporterzy z Poznania są nieprzytomni ? Czy to jest portal informacyjny, czy agencja reklamowa ? Wniosek jest jasny: Poznaniacy, jeśli chcecie dowiedzieć się co w naszym mieście wydarzyło/wydarzy się, musicie poszukać innego źródła informacji !

| Skomentuj opinię


avanti
zwiedzający - 1 punktów

1057 osoby z 1280 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-01-13 13:26:32
zalety: ciekawy portal
wady: otwierające się samoczynnie reklamy.Ludzie przejdzie na WP INterie i inne protale tam tego nie ma.jakim prawem otwierają się reklamy których nie czytamy???To bezczelność Przechodzimy na inne portale bo to jest przesada
opinia: przez reklamy przechodzimy do innych portali wiadomości tam tego nie ma!!!!!Nie zgadzamy się na samoczynne otwieranie reklam,to już przwesada i bezczelnosc

| Skomentuj opinię


tomekk
zwiedzający - 27 punktów

2115 osoby z 3402 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-08-29 16:17:17
zalety: Zawsze najświeższe informacje, zawsze na bieżąco.
wady: Czasem walną coś nie do końca sprawdzonego;)
opinia: Generalnie serwis bardzo przejrzysty, świeże informacje, dużo ciekawych wywiadów. Trudno przyczepić się o coś konkretnego. Do tego naprawdę przystępna szata graficzna. Dobrze dobrane kolory, nic nie razi.

| Skomentuj opinię (1)


jlvdarekjlv
zwiedzający - 1 punktów

1037 osoby z 1249 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-01-22 14:23:42
zalety: Rzeczowy portal, informujący rzetelnie o wielu sprawach w kraju i na świecie, dużo odsyłaczy dla tych, co chcą dany temat bardziej zgłębić, wyjść poza prostą notatkę informacyjną, bardziej wejść w detale zagadnienia...
wady: Wyskakujące reklamy, zwłaszcza z debilną muzyczką, na poziomie o 30 decybeli głośniejsze, niż aktualne ustawienia głośności... Na szczęście są programiki blokujące takie coś... Zaznaczam, rozumiem, że Onet tych reklam potrzebuje, ale niech też szanuje odbiorcę tych reklam...
opinia: Co do zawartości merytorycznej w zasadzie trudno mieć zastrzeżenia, pewnie, jak ktoś będzie chciał uderzyć psa, to i kij się znajdzie... Lecz właśnie chodzi o reklamy w postaci okien wyskakujących, z debilną muzyczką... Nie ja jeden zgłaszałem ten problem szanownej Redakcji... No cóż, jak się nie daje po dobroci, to się to robi siłą... KAŻDA taka wyskakująca reklama jest przeze mnie i kolegów z miejsca blokowana, razem z całą domeną nadawcy... Nadawca tej reklamy dostaje na "dzień dobry" informację, że to, co oferuje, to szajs, dno i trzy metry mułu, a także syf, kiła i mogiła, skoro musi mieć reklamę drącą się do mnie z głośników... Przy okazji zawiadamiam takiego, że mamy swoisty "klub", rozsyła się informację o takiej nachalnej reklamie do wszystkich znajomych, aby prewencyjnie też zablokowali to sobie, zaś do zleceniodawcy tej reklamy info, że się tego nie kupi, nawet, jakby za darmo dawali, bo jak nachalna reklama, to z góry wiadomo, że to szajs, dno i trzy mety mułu, pod szambem w dodatku... Aha, na dzień dzisiejszy z marszu możemy zrobić tak, że w ciągu godziny reklamodawca dostanie 20-30 tysięcy e-maili "z podziękowaniem" za tą reklamę... Akcja się rozwija... Na koniec tak w rzeczywistości traci Omlet..

| Skomentuj opinię


RChPlus
zwiedzający - 2 punktów

757 osoby z 757 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-07-26 09:09:48
zalety: +
wady: -
opinia: Dzień dobry. Zastanawiam się jak ocenić wiarygodność tzw. portalu internetowego, który reklamuje herbatkę "GreenMagma" poprzez sylwetkę Doroty Wellman ?:) Doprawdy świetny przykład żywej reklamy... nie wiem czy należy się śmiać czy też potępiać za ogłupianie ludzi, a może wręcz wyłudzanie pieniędzy od nierzadko zdesperowanych osób chcących się za wszelką cenę pozbyć nadwagi.
Poza tym język większości artykułów pozostawia wiele do życzenia (literówki, interpunkcja, składnia, itp...), co świadczy o niskim poziomie dziennikarzy lub ich mało odpowiedzialnym podejściu do pracy dziennikarskiej. A może Onet im słabo płąci po prostu i się nie przykładają :).
W obecnej dobie dochodzi jeszcze ewidentnie stronniczość polityczna. goście zapraszani do wywiadów to najczęściej ludzie o poglądach lewackich. Dominują zdjęcia celebrytek pod nagłówkami, która ma większy biust albo zgrabniejszy tyłek. Po prostu żenada, odpowiednik brukowca w prasie, mało ciekawych artykułów ze świata nauki, przyrody, literatury. pewnie znajdą sie jakieś plusy, ale tak jak na każdym portalu. Nie porównuje tutaj z innymi, ale zgadzam się z opinią jednego z komentujących wcześniej, że większość tekstów pisana jest przez laików. Przykre.

| Skomentuj opinię717 osoby z 717 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-08-13 09:24:32
zalety: Trudno dostrzec
wady: Brak działania na ad blocku
opinia: Rzekomo darmowy dostęp do informacji lecz jednak gdy posiadzasz ad blocka jesteś zmuszony aby go wyłączyć inaczej treść nie zostanie wyświetlona zatem jestem zmuszany do oglądania durnych reklam wbrew mojej woli w darmowym serwisie.....

| Skomentuj opinię


717 osoby z 718 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-08-11 17:52:13
zalety: łatwa rejestacja maila i jego konfiguracja, Dużo prawdy, fajne domeny w mailu
wady: Każą sobie wyłączyć adblocka a ja go wyłącze to reklamy są wszędzie
opinia: Onet.pl ma dużo prawdziwych wiadomości a przy okazji kto nie pogardzi domeną mailową vip.onet.pl . Przy okazji jest jedna wada w postaci wymuszenia wyłączenia adblocka

| Skomentuj opinię


609 osoby z 609 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-10-15 09:55:52
zalety: Onet jak każdy serwis jest portalem internetowym i każdy ma prawo do pisania artykułów.
wady: Zbyt poprawna polityczność ,że tylko oni mają rację.
Nie ma wolnej Polski, bo są cenzurowane słowa i opinie.
Ciągle piszą negatywnie o Kaczyńskim, a gdy Tusk się pojawi jest jak prezydent Europy.
Nie potrafią powiedzieć żadnej prawdy na temat polityki, albo odnośnie do granic różańca wypowiadają się na ten temat nie znając w ogóle wiary podstawowej.
Jest niemieckim portalem, to już wiadomo, że będą wszystko robić pod Panią merkel, a nie pod wszystkich polaków.

Sport: wszystkie nagłówki czy tytuły są zwrócone piłkarzom,a przecież jeszcze nic nie osiągnęli.
opinia: Niestety dziennikarstwo medialne upada. Internet ma do siebie ,że można wszystko napisać ,ale te informacje powinny być rzetelne i prawdziwe.
Jedynie sport jest takim działem, bo tam nie podziałów politycznych ,ale jednak jak się coś napiszę poprawnie to już jesteś uważany za człowieka, który nie wszystko wie.

| Skomentuj opinię