Portal Internetowy onet.pl - Opinie, Komentarze i Oceny Użytkowników

Ocena użytkowników 1.76 / 5.00
24% opiniujących poleca onet.pl
Portal internetowy onet.pl zobacz opinie użytkowników oraz oceny serwisu informacyjnego.

Opinie użytkowników o onet.pl

ulisses8
zwiedzający - 1 punktów

0 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-08-10 00:08:18
zalety: Dobre wspomnienia
wady: Stronniczość
opinia: Lubię Onet może dlatego że tak wiele lat był przy mnie i promował moje wiersze. Z nim zaczynałam...pomagał co dla mnie było ważne! Nawet nie chcę czytać tych wszystkich komentarzy na nie. Ja też nie zgadzam się z tym co obecnie chce przemycić w przekazach. Nie musi to na mnie działać, bo przecież mam swoje zdanie na pewne tematy. Ale nie zapominam tego co było w Onecie. I za to go cenię. I mam nadzieję że wielu którzy pozostali z dawnej ekipy będą trwali przy założeniach jakich się podjęli na starcie!

| Skomentuj opinię


5 osoby z 5 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-11-20 15:50:29
zalety: Typowy portal w stylu DEBILE DLA DEBILI.
Tematy w stylu :kto zaszedł w ciąże , komu widać cycki i zawartosć cukru w cukrze.
GENIALNE !!!
wady: W OCENACH PORTALU BRAK OCEN UJEMNYCH !!!
opinia: Typowy portal w stylu DEBILE DLA DEBILI.
Tematy w stylu :kto zaszedł w ciąże , komu widać cycki i zawartosć cukru w cukrze.
GENIALNE !!!

| Skomentuj opinię5 osoby z 5 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-10-05 08:52:39
zalety: brak - z uwagi na niemożność wejścia na portal
wady: wymuszenie oglądania reklam inaczej blokada wejścia na artykuły
brak możliwości znalezienia pozytywów uniemożliwiony przez sam portal - zabijają sami siebie a to jest paranoja
opinia: nie ma po co w ogóle wchodzenia na ten portal
wymuszają oglądanie reklam nie zaakceptujesz nie oglądasz, nie czytasz
portal nie ma racji bytu dla normalnych, jest tylko dla odbiorców reklam

| Skomentuj opinię


waitangi
zwiedzający - 3 punktów

4 osoby z 4 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-10-03 09:50:16
zalety: BRAK!!!
wady: Wszystko
opinia: Generalnie tam mieszka samo zło w najczystszym wydaniu. Jak włączam rano i widzę coś w stylu "Co widzisz na tym obrazku. Poznaj swoją osobowość" albo "Które znaki zodiaku zdradzają najczęściej" to skacze mi kortyzol, cukier i ciśnienie. Chyba zatrudniają tam wszystkich od redaktorów po psychologów, astrologów i okultystów. Jak tam poklikam i poczekam na odpowiedzi gemiusów i innych szmir, to już mną rzuca

| Skomentuj opinię


waitangi
zwiedzający - 3 punktów

105 osoby z 106 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-03-10 21:19:31
zalety: Brak
wady: Onet to szmira i śmietnisko reklam
opinia: Zaczynałem z internetem dość wcześnie. Łatwo było w (już wtedy) natłoku informacji znaleźć to czego się szukało. To co przez 2 dekady biznes zrobił z internetem to profanacja. Każda użyteczna strona owinięta jest w hordy bezsensownych reklam i setki bezsensownych puknięć do jakichś gemiusów czy innych świątyń komerchy. O ile średni rozmiar treści na stronie wcale nie uległ zmianie o tyle rozmiar wzrósł jak sądzę ponad 100-krotnie. Nie można przeczytać wiadomości bez automatycznie uruchamianych filmów co 10 akapitów inny, znaleźć informacji nie trafiając na strony porno biznesu a znalezienie stronicowego przepisu na ciasto drożdżowe to jakieś 50 mB rozmiaru (razem z dodatkami). Onet to totalne upodlenie internetu

| Skomentuj opinię


klusska
zwiedzający - 2 punktów

109 osoby z 109 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-03-08 07:27:08
zalety: brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak brak
wady: antypolski ściek lajna jedynie słusznego nurtu z marginalnym poparciem oszołomstwa
opinia: gówniane i miernej warości plujące w twarz zwykłym zjadaczą chleba , antypolskie antypatriotyczne wypociny oderwanych od rzeczywistości wyzwolonych oszołomów plujących jadem na naszą ojczyznę.

| Skomentuj opinię


154 osoby z 154 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-01-27 08:48:16
zalety: tylko sport , ale nie zawsze - reszta info nie
wady: treść antypolska we wszystkich dziedzinach
opinia: dlaczego - , bo negujecie i szkalujecie mój kraj , promujecie antypolskie zachowania , piszecie nieprawdę , promujecie niemiecką arogancję . Brak rzetelności dziennikarskiej , a pracując w Onecie.pl to nie jest powód do dumy . Pozdrawiam całą REDAKCJĘ . Mimo wszystko wierzę jeszcze w prawdę , rzetelność , etykę i gorąco Wam tego życzę .

| Skomentuj opinię


159 osoby z 159 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-01-21 20:25:48
zalety: Na razie nie zauważyłem.
wady: Piszą tutaj szowiniści i oszołomy bez grama tolerancji dla "innych", faszyści, naziści i im podobni, atakujący kłamstwami ze średniowiecza.
opinia: Wystarczy przeczytać, co publikuje Onet.pl na temat Świadków Jehowy. Niesprawdzone informacje całkowicie nieprawdziwe i obelżywe. W kraju, gdzie podobno jest wolność słowa i wyznania takie ataki są najzwyklejszym chamstwem w wykonaniu "nawiedzonych" wyznawców "jedynie słusznej" religii. Portal pozwalający na obrażanie innych z powodu wyznania nie może się cieszyć dobrą opinią, sorry!

| Skomentuj opinię


184 osoby z 184 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-12-28 18:45:23
zalety: brak
wady: autouruchamianie się okienek z filmami doprowadza do szału!!!
opinia: Wielce ostatnio coraz bardziej nieszanowny Portalu Onet!! Skąd-od jakiego Ducha świętego czy innej k...nędzy wiecie, że ja i miliony innych przeglądających wasze strony życzymy sobie...automatycznego uru*chamiania się (tak, tak - z naciskiem na *chamiania!) na cały regulator...okienek z filmikami które obowiązkowo kwitną na każdej otwartej stronie?????????!!!Dlaczego nie zostawiacie Użytkownikowi wyboru - przecież nie jest kretynem(a może uważacie że buszując po Onecie kompletnie skretyniał?)i jeśli będzie chciał sobie obejrzeć wideo to sam sobie kliknie stosowny znaczek, bez waszej zas....nej uświęcająco-wyprzedzającej łaski!!!

| Skomentuj opinię611 osoby z 611 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-10-15 09:55:52
zalety: Onet jak każdy serwis jest portalem internetowym i każdy ma prawo do pisania artykułów.
wady: Zbyt poprawna polityczność ,że tylko oni mają rację.
Nie ma wolnej Polski, bo są cenzurowane słowa i opinie.
Ciągle piszą negatywnie o Kaczyńskim, a gdy Tusk się pojawi jest jak prezydent Europy.
Nie potrafią powiedzieć żadnej prawdy na temat polityki, albo odnośnie do granic różańca wypowiadają się na ten temat nie znając w ogóle wiary podstawowej.
Jest niemieckim portalem, to już wiadomo, że będą wszystko robić pod Panią merkel, a nie pod wszystkich polaków.

Sport: wszystkie nagłówki czy tytuły są zwrócone piłkarzom,a przecież jeszcze nic nie osiągnęli.
opinia: Niestety dziennikarstwo medialne upada. Internet ma do siebie ,że można wszystko napisać ,ale te informacje powinny być rzetelne i prawdziwe.
Jedynie sport jest takim działem, bo tam nie podziałów politycznych ,ale jednak jak się coś napiszę poprawnie to już jesteś uważany za człowieka, który nie wszystko wie.

| Skomentuj opinię


717 osoby z 717 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-08-13 09:24:32
zalety: Trudno dostrzec
wady: Brak działania na ad blocku
opinia: Rzekomo darmowy dostęp do informacji lecz jednak gdy posiadzasz ad blocka jesteś zmuszony aby go wyłączyć inaczej treść nie zostanie wyświetlona zatem jestem zmuszany do oglądania durnych reklam wbrew mojej woli w darmowym serwisie.....

| Skomentuj opinię


717 osoby z 719 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-08-11 17:52:13
zalety: łatwa rejestacja maila i jego konfiguracja, Dużo prawdy, fajne domeny w mailu
wady: Każą sobie wyłączyć adblocka a ja go wyłącze to reklamy są wszędzie
opinia: Onet.pl ma dużo prawdziwych wiadomości a przy okazji kto nie pogardzi domeną mailową vip.onet.pl . Przy okazji jest jedna wada w postaci wymuszenia wyłączenia adblocka

| Skomentuj opinię (1)


RChPlus
zwiedzający - 2 punktów

757 osoby z 757 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-07-26 09:09:48
zalety: +
wady: -
opinia: Dzień dobry. Zastanawiam się jak ocenić wiarygodność tzw. portalu internetowego, który reklamuje herbatkę "GreenMagma" poprzez sylwetkę Doroty Wellman ?:) Doprawdy świetny przykład żywej reklamy... nie wiem czy należy się śmiać czy też potępiać za ogłupianie ludzi, a może wręcz wyłudzanie pieniędzy od nierzadko zdesperowanych osób chcących się za wszelką cenę pozbyć nadwagi.
Poza tym język większości artykułów pozostawia wiele do życzenia (literówki, interpunkcja, składnia, itp...), co świadczy o niskim poziomie dziennikarzy lub ich mało odpowiedzialnym podejściu do pracy dziennikarskiej. A może Onet im słabo płąci po prostu i się nie przykładają :).
W obecnej dobie dochodzi jeszcze ewidentnie stronniczość polityczna. goście zapraszani do wywiadów to najczęściej ludzie o poglądach lewackich. Dominują zdjęcia celebrytek pod nagłówkami, która ma większy biust albo zgrabniejszy tyłek. Po prostu żenada, odpowiednik brukowca w prasie, mało ciekawych artykułów ze świata nauki, przyrody, literatury. pewnie znajdą sie jakieś plusy, ale tak jak na każdym portalu. Nie porównuje tutaj z innymi, ale zgadzam się z opinią jednego z komentujących wcześniej, że większość tekstów pisana jest przez laików. Przykre.

| Skomentuj opinię


jlvdarekjlv
zwiedzający - 1 punktów

1037 osoby z 1251 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-01-22 14:23:42
zalety: Rzeczowy portal, informujący rzetelnie o wielu sprawach w kraju i na świecie, dużo odsyłaczy dla tych, co chcą dany temat bardziej zgłębić, wyjść poza prostą notatkę informacyjną, bardziej wejść w detale zagadnienia...
wady: Wyskakujące reklamy, zwłaszcza z debilną muzyczką, na poziomie o 30 decybeli głośniejsze, niż aktualne ustawienia głośności... Na szczęście są programiki blokujące takie coś... Zaznaczam, rozumiem, że Onet tych reklam potrzebuje, ale niech też szanuje odbiorcę tych reklam...
opinia: Co do zawartości merytorycznej w zasadzie trudno mieć zastrzeżenia, pewnie, jak ktoś będzie chciał uderzyć psa, to i kij się znajdzie... Lecz właśnie chodzi o reklamy w postaci okien wyskakujących, z debilną muzyczką... Nie ja jeden zgłaszałem ten problem szanownej Redakcji... No cóż, jak się nie daje po dobroci, to się to robi siłą... KAŻDA taka wyskakująca reklama jest przeze mnie i kolegów z miejsca blokowana, razem z całą domeną nadawcy... Nadawca tej reklamy dostaje na "dzień dobry" informację, że to, co oferuje, to szajs, dno i trzy metry mułu, a także syf, kiła i mogiła, skoro musi mieć reklamę drącą się do mnie z głośników... Przy okazji zawiadamiam takiego, że mamy swoisty "klub", rozsyła się informację o takiej nachalnej reklamie do wszystkich znajomych, aby prewencyjnie też zablokowali to sobie, zaś do zleceniodawcy tej reklamy info, że się tego nie kupi, nawet, jakby za darmo dawali, bo jak nachalna reklama, to z góry wiadomo, że to szajs, dno i trzy mety mułu, pod szambem w dodatku... Aha, na dzień dzisiejszy z marszu możemy zrobić tak, że w ciągu godziny reklamodawca dostanie 20-30 tysięcy e-maili "z podziękowaniem" za tą reklamę... Akcja się rozwija... Na koniec tak w rzeczywistości traci Omlet..

| Skomentuj opinię


avanti
zwiedzający - 1 punktów

1057 osoby z 1280 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-01-13 13:26:32
zalety: ciekawy portal
wady: otwierające się samoczynnie reklamy.Ludzie przejdzie na WP INterie i inne protale tam tego nie ma.jakim prawem otwierają się reklamy których nie czytamy???To bezczelność Przechodzimy na inne portale bo to jest przesada
opinia: przez reklamy przechodzimy do innych portali wiadomości tam tego nie ma!!!!!Nie zgadzamy się na samoczynne otwieranie reklam,to już przwesada i bezczelnosc

| Skomentuj opinię


wlmordalski
zwiedzający - 1 punktów

1279 osoby z 1720 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-07-31 17:13:06
zalety: zadnych
wady: bardzo tendencyjny.malo rzetelny,odnosze wrazenie ze redagujacy maja kaganiec i sa na smyczy wlascicieli.pisza to i w taki sposob by przypodobac sie swoim pracodawca.czeste przypadkicenzury i kasowania wypowiedzi
opinia: jak wyzej,ponadto jako uzytkownik za tzw granica-ale jednak w unii-BARDZO czesto nie moge korzystac z wiadomosci -bo UWAGA, nie mam zainstalowanej wtyczki szpiegowskiej-SILVER.czy onet ma z nimi podpisana umowe o sledzeniu swoich uzytkownikow!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????a mialo byc tak fajnie.widac bez kaganca -jak w tych wytykanych czasach komuny,nie moze sie obejsc.polecam rok 1984 i folwark swin ORWELA jako lekture obowiazkowa.

| Skomentuj opinię


pio054
zwiedzający - 1 punktów

1282 osoby z 1729 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-07-25 23:51:22
zalety: ?
wady: wybiorcza informacja
opinia: Kto w Onet decyduje o treści informacji o wdarzeniach w Poznaniu ? W miniony week-end odbywała się masowa impreza sportowa: zawody triathlonowe na kilku dystansach. Wiekszość uczestników to prawdziwi amatorzy, z których determinacji i charakteru wielu młodych i ni e tylko młodych ludzi może brać przykład i czerpać inspiracje. Mieszkańcy Poznania i goście mogli te zmagania obserwowoać przez kilkanaście godzin w sobotę i niedzielę, bo trasa była wyznaczona w także centrum miasta a meta była zlokalizowana w sercu miasta - na Placu Wolności. Niestety, w onet.pl ani słowa na ten temat. W/g tego portalu nie było takiego wydarzenia w Poznaniu. Co, nikt Wam nie zapłacił za informacje o tym wydarzeniu ? Czy Wasi reporterzy z Poznania są nieprzytomni ? Czy to jest portal informacyjny, czy agencja reklamowa ? Wniosek jest jasny: Poznaniacy, jeśli chcecie dowiedzieć się co w naszym mieście wydarzyło/wydarzy się, musicie poszukać innego źródła informacji !

| Skomentuj opinię1731 osoby z 2625 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-08-29 21:30:47
zalety: Wiadomości online
wady: Artykuły publikowane na Onet są bardzo niskiego poziomu. Autorzy rażą niekompetencją. Traktuje się tam odbiorcę jak idiotę, który wszystko łyka. Pełno nachalnych reklam drażni. Pełno Siwiec... masakra
opinia: nie lubie reklam na onet. Nie lubię reklam na onet! Nie lubie pisać co najmniej 20 słów w tym oknie @!

| Skomentuj opinię


1850 osoby z 2863 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-06-12 23:40:38
zalety: no raczej nic
wady: coś to za gówno, błędy w tytułach, śmiesznie ważne wiadomości no i starta głupot, nakręcanie klimatów mainstreamowych i nic nowego, nic ciekawego, tu dupa, tam dupa, kawałek cycka i jakieś bzdety o jedzeniu sprzed 5 lat, szkoda czasu
opinia: treść w onecie jest na poziomie mielizny i kretynizmu, brak sprawdzania błedów orto o reszcie nie wspomnę, trochę brak kultury dla czytających, ale przecież to niemiecki szajs, więc nie mam pretensji, tylko opisuję.

| Skomentuj opinię


JackRub7y
zwiedzający - 1 punktów

1969 osoby z 3098 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-02-04 22:08:06
zalety: brak
wady: tabloid
opinia: tabloid, wirtualny

opinia musi mieć słowa

słowa
opinia musi mieć słowa

słowa
opinia musi mieć słowa

słowa

| Skomentuj opinię