Portal Internetowy onet.pl - Opinie, Komentarze i Oceny Użytkowników

Ocena użytkowników 1.69 / 5.00
22% opiniujących poleca onet.pl
Portal internetowy onet.pl zobacz opinie użytkowników oraz oceny serwisu informacyjnego.

Opinie użytkowników o onet.pl

1734 osoby z 2628 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-08-29 21:30:47
zalety: Wiadomości online
wady: Artykuły publikowane na Onet są bardzo niskiego poziomu. Autorzy rażą niekompetencją. Traktuje się tam odbiorcę jak idiotę, który wszystko łyka. Pełno nachalnych reklam drażni. Pełno Siwiec... masakra
opinia: nie lubie reklam na onet. Nie lubię reklam na onet! Nie lubie pisać co najmniej 20 słów w tym oknie @!

| Skomentuj opinię


1853 osoby z 2866 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-06-12 23:40:38
zalety: no raczej nic
wady: coś to za gówno, błędy w tytułach, śmiesznie ważne wiadomości no i starta głupot, nakręcanie klimatów mainstreamowych i nic nowego, nic ciekawego, tu dupa, tam dupa, kawałek cycka i jakieś bzdety o jedzeniu sprzed 5 lat, szkoda czasu
opinia: treść w onecie jest na poziomie mielizny i kretynizmu, brak sprawdzania błedów orto o reszcie nie wspomnę, trochę brak kultury dla czytających, ale przecież to niemiecki szajs, więc nie mam pretensji, tylko opisuję.

| Skomentuj opinięJackRub7y
zwiedzający - 1 punktów

1971 osoby z 3100 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-02-04 22:08:06
zalety: brak
wady: tabloid
opinia: tabloid, wirtualny

opinia musi mieć słowa

słowa
opinia musi mieć słowa

słowa
opinia musi mieć słowa

słowa

| Skomentuj opinię


izka35
zwiedzający - 32 punktów

2083 osoby z 3329 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-09-30 16:16:49
zalety: przejrzystość
wady: tematy mało komu potrzebne
opinia: Niektóre tematy to nie wiadomo, dla kogo się pojawiają na tej stronie. Wszystko łatwo znajdziesz, ale w sumie nie ma czego szukać.

| Skomentuj opinię


2096 osoby z 3348 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-09-24 16:42:27
zalety: Brak
wady: Spoznione przedruki z innych brukowcow zagranicznych.Wszechobecna cenzura -nie z powodu jezyka ale tresci niezgodnej z linia portalu.
opinia: Pisze w prasie zagranicznej liczne komentarze i nigdy nie spotkalem sie z tak czesta moderacja nawet w prasie Izraela jest ona mniejsza.

| Skomentuj opinię


tomekk
zwiedzający - 27 punktów

2117 osoby z 3405 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-08-29 16:17:17
zalety: Zawsze najświeższe informacje, zawsze na bieżąco.
wady: Czasem walną coś nie do końca sprawdzonego;)
opinia: Generalnie serwis bardzo przejrzysty, świeże informacje, dużo ciekawych wywiadów. Trudno przyczepić się o coś konkretnego. Do tego naprawdę przystępna szata graficzna. Dobrze dobrane kolory, nic nie razi.

| Skomentuj opinię (1)


2270 osoby z 3685 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-02-17 21:59:36
zalety: raczej brak
wady: oj , dużo ich. A najgorsza to brak rzetelnych informacji oraz reklamy
opinia: jest najgorszym polskim portalem. syf jaki w nim panuje przerasta moją wyobraźnie. Ludzie piszący informacje na tym nędznym portalu robią błędy ortograficzne , piszą nie składnie ... ogólnie nie da się tego czytać.
Mylą tematy z przekierowaniami , nie odpowiadają na zwracane im uwagi.
Za takie działania powinni być karani choć już są bo spada im oglądalność.
Nie polecam.

| Skomentuj opinię (1)


2382 osoby z 3904 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-10-26 04:20:23
zalety: nie ma
wady: najbardziej cenzurowane media w sieci. niczego co nie jest zgodne z linia polityczna tych bandytów nie puszczą. najbardziej kłamliwy portal w Europie a w Polsce bez konkurencji . Moderatorzy to i osoby upośledzone umysłowo nie potrafiący odróżnić wulgaryzmów od słów przyzwoitych. regulamin jest tak ustawiony że na tym portalu dyskutują moderatorzy używając internautów. Puszczają wyłącznie co im się podoba bez względu na własny regulamin. to najbardziej zakłamane miejsce w mediach zaraz po TVN- ach wole antydotum.pl mały portalik bez cenzury !!!!
opinia: nie będzie treści , chyba że zwymiotuję na słowo ONET najbardziej cenzurowane media w sieci. niczego co nie jest zgodne z linia polityczna tych bandytów nie puszczą. najbardziej kłamliwy portal w Europie a w Polsce bez konkurencji . Moderatorzy to i osoby upośledzone umysłowo nie potrafiący odróżnić wulgaryzmów od słów przyzwoitych. regulamin jest tak ustawiony że na tym portalu dyskutują moderatorzy używając internautów. Puszczają wyłącznie co im się podoba bez względu na własny regulamin. to najbardziej zakłamane miejsce w mediach zaraz po TVN- ach wole antydotum.pl mały portalik bez cenzury !!!!

| Skomentuj opinię (2)


2517 osoby z 4179 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-01-14 15:17:45
zalety: Ciekawy układ strony, czytelny dostęp do informacji
wady: Stronniczy przekaz, poprawność polityczna do obrzydzenia
opinia: Odbyła się w Paryżu manifestacja z udziałem blisko miliona osób, a onet nie pisze nic - to skandal. Piszecie o ,,majtkach Dody", a pomijacie sprawę naprawdą istotną - wygląda tak jakbyście bali się gejów i innych mniejszości.Zapewne jesteście ochszczeni czyli przynajmniej z nazwy katolikami. Traktujcie wszystkie opcje sprawiedliwie. Jest mniej niż 1% homoseksualistó, a wy poświęcacie sprawom z nimi związanymi duzo więcej miejsca, to samo dotyczy muzułmanów i innych. Boicie się ,wstydzicie swego pochodzenia - to smutne ....

| Skomentuj opinięmariuszlysk
zwiedzający - 33 punktów

2884 osoby z 4865 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-06-29 15:02:18
zalety: zawsze online
wady: brak rzeczowości
opinia: Niestety onet jak i inne polskie \"portale\" schodzą powoli na niski poziom. Widać że artykuły pisane sa przez laików nie znających się na rzeczy. Niestety nie można nic na to poradzić. No i te reklamy atakujące nas z każdej strony - to okropne.

| Skomentuj opinię (4)


Basdym
zwiedzający - 1 punktów

2887 osoby z 4901 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-04-30 12:00:18
zalety: Lubie onet za jasność i czytelność tego co chce przekazać
wady: Od jakiegoś czasu głównym tematem przewodnim pierwszych stron portalu jest :SEX...
opinia: Od jakiegoś czasu głównym tematem przewodnim pierwszych stron portalu jest :SEX... Zdjęcia krzyczące na pierwszej stronie, artykuły mówiące o problemach seksualnych gwiazd czy jak dzisiaj- zdrady małżeńskie są zawsze na topie jak widać wyraźny brak pomysłu na przyciągnięcie czytelników artykułami o innej treści... Więcej kreatywności!!!!!!Nie wszyscy mają na tym punkcie bzika!!!!!!

| Skomentuj opinię (1)


LSawala, Poznań
doradca - 109 punktów

2978 osoby z 5062 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-03-19 19:27:02
zalety: Przejrzystość
wady: Opóźnione informacje
opinia: Onet.pl to jeden z najstarszych portali internetowych w Polsce. Jest ściśle związany z grupą ITI, przede wszystkim z telewizjami tvn i tvn24. Większość programów z ramówki tych stacji ma swoje oddzielne miejsce i odnośniki na portalu Onet.pl. Tyczy się to zarówno seriali, jak i magazynów. Onet.pl cechuje się przede wszystkim łatwością użytkowania – bez problemów można skorzystać z wyszukiwarki, którą twórcy dobrze usytuowali w centralnym punkcie portalu. Szybko można tez sprawdzić prognozę pogody na nadchodzące dni, czy też doniesienia ze świata sportu, polityki, rozrywki, techniki i biznesu. Informacje serwowane przez Onet bardzo często są opatrzone ankietami, co stanowczo zwiększa efektowność portalu. Nie bez znaczenia jest też fakt, że Onet ma już wyrobiona markę i przez znaczną część społeczeństwa internetowego jest odwiedzany jako strona startowa. I nic w tym dziwnego, bowiem sposób prezentacji informacji jest przystępny, ale – co szczególnie ważne w dzisiejszych czasach – nie okrojony. Jeśli miałbym się do czegoś „przyczepić” to na pewno do dwóch spraw. Po pierwsze duża ilość reklam (świadczy to jednak o sporej oglądalności) utrudnia nie raz korzystanie z portalu. Po drugie, muszę przyznać, że rażą mnie zdjęcia zamieszczane przy podawanych informacjach – są albo zbyt małe, albo po prostu nieciekawe. Pod tym względem Onet.pl ustępuje większości swoim konkurentom. Podsumowując, Onet.pl jest nowoczesnym portalem, skierowanym do młodych i starszych ludzi, którzy chcą czytać wiadomości na poziomie. Mimo niektórych wad, mogę z czystym sumieniem polecić ten portal – ocena nie będzie więc najwyższa, ale na pewno wysoka. Solidna 4 to chyba sprawiedliwy wyrok.

| Skomentuj opinię (4)