Sklep Internetowy Inbook - Opinie, Komentarze i Oceny Klientów

Ocena użytkowników 1.00 / 5.00
0% opiniujących poleca Inbook
Sklep internetowy Inbook zobacz opinie użytkowników oraz oceny sklepu internetowego. Jeśli jesteś klientem Inbook dodaj swoje uwagi i ocenę.

Opinie użytkowników o Inbook

399 osoby z 399 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-11-14 19:57:09
zalety: nie ma
wady: wszystko
opinia: NIE POLECAM, oszukują klienta w rozmowie telefonicznej a pięć minut później klient otrzymuje maila z którego wynika zupełnie co innego niż to o czym zapewniał konsultant!!!!!! Polecam trzymać się z daleka.

| Skomentuj opinię


Klientka123
zwiedzający - 2 punktów

496 osoby z 496 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-10-13 12:57:49
zalety: Dobra cena
wady: Zamówiłam mapę z długością dostawy "do jednego dnia roboczego", kiedy przez kolejne dni nie dostałam informacji o możliwości odbioru paczki, a na statusie widziałam, że nawet nie została nadana wysłałam maila. ZERO ODPOWIEDZI, wysłałam drugiego nadal ZERO ODPOWIEDZI, dzwoniłam na infolinię NIKT NIE ODBIERAŁ. Zapłaciłam z góry, a nikt nie raczył mnie poinformować co się dzieje! W końcu po trzecim mailu dostałam informację, że była to ostatnia sztuka i jest zniszczona, więc nie nadaje się do wysyłki. Musieli o tym wiedzieć od razu jak mieli ją nadać, ale NIKT MNIE NIE POINFORMOWAŁ, NIKT NIE ODPOWIADAŁ NA MOJE MAILE!!! Teraz mam czekać 14 dni na zwrot pieniędzy!!! NIE POLECAM!
opinia: Zamówiłam mapę z długością dostawy "do jednego dnia roboczego", kiedy przez kolejne dni nie dostałam informacji o możliwości odbioru paczki, a na statusie widziałam, że nawet nie została nadana wysłałam maila. ZERO ODPOWIEDZI, wysłałam drugiego nadal ZERO ODPOWIEDZI, dzwoniłam na infolinię NIKT NIE ODBIERAŁ. Zapłaciłam z góry, a nikt nie raczył mnie poinformować co się dzieje! W końcu po trzecim mailu dostałam informację, że była to ostatnia sztuka i jest zniszczona, więc nie nadaje się do wysyłki. Musieli o tym wiedzieć od razu jak mieli ją nadać, ale NIKT MNIE NIE POINFORMOWAŁ, NIKT NIE ODPOWIADAŁ NA MOJE MAILE!!! Teraz mam czekać 14 dni na zwrot pieniędzy!!! NIE POLECAM!

| Skomentuj opinię1751 osoby z 2805 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-01-12 14:40:43
zalety: BRAK
wady: BRAK PROFESJONALIZMU
opinia: Skandaliczna księgarnia. Zamówienie pod koniec grudnia z terminem realizacji 24h (tak napisali) do dziś do 12.01 brak realizacji i zero kontaktu. nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonu. Procedura reklamacyjna to czysta fikcja. Jeśli wciąż nie będzie kontaktu i realizacji zamówienia sprawę zgłaszam do prokuratury.

| Skomentuj opinię (1)


nonocnf
zwiedzający - 1 punktów

2195 osoby z 3704 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-02-21 06:03:09
zalety: ceny umiarkowane
wady: fałszywe dane o książce
problemy i zwlekanie ze zwrotem pieniędzy. manipulacje
opinia: Sklep podał fałszywe informacje o książce. Reklamował ją jako książkę w oprawie skórzanej, tymczasem okazało się, że oprawa jest miękka papierowa. Po reklamacji zmusił mnie do wysłania pocztą książki mimo, że zamówiłem kuriera jako drogę dostawy przy jej kupnie. Domaga się, wbrew prawu, zwrotu paragonu. inaczej nie chce zwrócić pieniędzy. Pieniądze za przesyłkę przelał na "skarbonkę" konto w wirtualnym sklepie, a nie na moje konto, chce w ten sposób zmusić mnie do zakupów w ich sklepie. Ta gehenna nie ma końca.

| Skomentuj opinię


dddddd
zwiedzający - 1 punktów

2499 osoby z 4295 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-03-08 02:44:42
zalety: brak
wady: jak w opisie
opinia: Firma-oszust:

Działanie niestety niezbyt uczciwe w stosunku do klienta... Produkt zakupiłem 15 lutego, a informacja o niemożności realizacji zamówienia wysłana została do mnie 22 lutego. Sklep poinformował mnie o problemach z zamówieniem dopiero po tygodniu od jego złożenia, pisząc: "zamówienie nie może zostać zrealizowane z powodu wyczerpania się stanów magazynowych tego wydania nie jesteśmy w stanie wysłać następujących produktów:". Podejrzewam natomiast, że problem nie leży w kwestii braków magazynowych, gdyż płytę, którą kupiłem sklep oferuje nadal, lecz po zmienionej cenie (wyższej). Mimo kilkukrotnych upomnień telefonicznych i mailowych do dziś (18.03) nie doczekałem się zwrotu pieniędzy. Od piątku 02.03. po zalogowaniu się do systemu - system informuje, że pieniądze są już zwrócone. Natomiast, mimo iż minęła środa 07.03 - na koncie, które dwukrotnie podałem w dyspozycji zwrotu środków - nie mam zwrotu należnych mi pieniędzy. Gdyby informacja o zwrocie środków, który rzekomo nastąpił najpóźniej w piątek 02.03.2012 była zgodna z prawdą - środki, najpóźniej znajdowałyby się na moim koncie we wtorek 07.03.
Sklep nie odpowiada na moje maile i ponaglenia. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tego "sklepu" - firma do granic nieprofesjonalna i nieuczciwa. Kupując tam można tylko stracić pieniądze i nerwy.

| Skomentuj opinię


2611 osoby z 4495 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-03-11 20:03:08
zalety: BRAK!!!
wady: -nierzetelność
-nieterminowość
-oszukiwanie klienta
-brak kontaktu z klientem
opinia: Zamówiłem płytę DVD w tym sklepie, zapłaciłem z góry przelewem. Przez 3 tygodnie nie dostałem ani towaru ani żadnej wiadomości. Napisałem do nich maila, w odpowiedzi dostałem informację że towar jest niedostępny i zwrócą mi pieniądze. Wysłałem im numer konta ale pieniędzy przez kolejne parę tygodni nie dostałem. Po kolejnej interwencji pieniądze zwrócili - po 2 miesiącach od złożenia zamówienia! OSZUŚCI PRZETRZYMUJĄ PIENIĄDZE KLIENTÓW WIEDZĄC ŻE ZAMÓWNIENIA NIE SĄ W STANIE ZREALIOWAĆ!!!

| Skomentuj opinię (3)