Sklep Internetowy Neo24 - Opinie, Komentarze i Oceny Klientów

Ocena użytkowników 3.27 / 5.00
67% opiniujących poleca Neo24
Sklep internetowy Neo24 zobacz opinie użytkowników oraz oceny sklepu internetowego. Jeśli jesteś klientem Neo24 dodaj swoje uwagi i ocenę.

Opinie użytkowników o Neo24

tarnowianka
zwiedzający - 1 punktów

2737 osoby z 4797 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-04-08 16:38:45
zalety: brak
wady: nierzetelność,nieuczciwe postępowanie z klientem
opinia: Na początku stycznia kupiłam u nich kuchnię gazowo-elektryczną.Ponieważ remont kuchni zaczęłam dopiero pod koniec lutego,okazało się po otwarciu opakowania że kuchenka którą dostałam nie jest taka jaką zamówiłam.Po interwencjach w biurze reklamacji,złą kuchenkę zabrano ale w to miejsce nie dostałam tej dobrej.kazano mi czekać.Po kilku tygodniach nadal nic.Znów tam dzwoniłam,dostałam adres mailowy do pana kierownika od reklamacji.Po interwencji,pan napisał,że moje pieniądze wpłynęły na konto.Nie bardzo wiedziałam o co mu chodzi więc odpisałam,że pieniądze to wpłynęły w styczniu.W nastepstwie znów mail od pana kierownika,że natychmiast się tym zajmie.Dzwoniła pani,żeby mi zaproponować pieniądze zamiast towaru,ponieważ tych kuchenek brak.Do dziś/08.04.10/pieniądze nie wpłynęły,natomiast moja kuchenka jest w aktualnej ofercie tego sklepu.Czekam jeszcze chwilę i występuję na drogę sądową.Chciałam powiedzieć,że bardzo często robię zakupy w sklepach internetowych i NIGDY nie zdarzyło mi się coś takiego.Uciekajcie od firmy neo 24 daleko.

| Skomentuj opinię (7)


2649 osoby z 4643 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-10-06 17:02:56
zalety: strona internetowa
wady: Fatalny kontakt mailowy
Jeszcze gorszy kontakt telefoniczny
Opis towaru na stronie niezgodny z rzeczywistością
opinia: Zamówiony laptop potrzebny "na wczoraj"
Dostawa 7 dni od zapłaty
Towar zupełnie niezgodny z opisem
ptocesot celeron t3300 zamiast i3-330m
ram 2gb zamiast 3gb
hdd 250gb zamiast 500gb
Propozycja sklepu to 150zł po próbie negocjacji 130...
Śmiech.

| Skomentuj opinię2708 osoby z 4767 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-01-06 20:03:02
zalety: brak
wady: Mataczą nie załtwiają reklamacji, są niedostepni.
Ludzie nie kupujcie u nich bo pozałujecie w razie reklamacji.
opinia: W dniu 11 grudnia 2009 r .złozyłem reklamację , nie została załtwiona do 6 stycznia 2010 r. załtwienie jej zajmie prawdopodobnie ze 2 m-ce i to nie wiadomo z jakim skutkiem. Nie mam towaru ani pieniedzy. Nie kupujcie u nich, zapłaćcie 5 zł wiecej w innym sklepie bedziecie mieli gwarancję lepszej jakości obsługi. NEO24 to oszukańcy.

| Skomentuj opinię (2)


2698 osoby z 4748 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-12-10 12:24:48
zalety: brak
wady: obsługa klienta na poziomie białoruskim
opinia: ostrzegam - w momencie pojawienia się problemu sklep jest absolutnie beznadziejny: mi wysłali uszkodzony sprzęt, dostali wszystko co trzeba czyli opis,zdjęcia uszkodzeń, protokół podpisany przez kuriera, zgłoszenie reklamacji i w końcu odesłany sprzęt. W ich dziale reklamacji pracują ludzie absolutnie niekompetentni i z definicji negatywnie nastawieni do klienta, którego traktują jak przykrego natręta, który nie wiadomo czego się czepia. Po ponad miesiącu boksowania się łaskawie zdecydowali oddać pieniądze a to pewnie tylko dlatego że w sprawę zaangażował się rzecznik konsumenta - a jego już nie mogli olać tak jak mnie. Od 28 października ( dziś jest 08/12 ) nie mam ani sprzętu ani pieniędzy. Nawet nie przyszło im do głowy żeby przeprosić za cały ten cyrk. Całkowita żenada. moja rada: kupujcie gdzie indziej. Ostatnio zadzwoniła pani ze sklepu i poprosiła o wycofanie negatywów – dla mnie MEGA OBCIACH!!!

| Skomentuj opinię


2664 osoby z 4685 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-07-01 21:29:50
zalety: Szybka dostawa
wady: sprzęt dostarczony był wadliwy ; zepsuł się po 3 użyciu; brak procedury reklamacji; gdy odesłałam sprzęt po informacji przesłanej ze sklepu okazało się, że procedura jest nieaktualna; reklamacje internetowe pozostają bez odpowiedzi; formularza reklamacji na stronie internetowej wbrew pozorom nie ma
opinia: Nie polecam zakupów w tym sklepie; lepiej nie mieć kłopotów; należy zawsze obejrzeć sprzęt ze wszystkich stron być może mają sprzęt z odzysku bo nie zauważyłam przy odbiorze braku karty gwarancyjnej oraz wgięć z tyłu kuchenki. Bądźcie spostrzegawczy i czujni; na stronie internetowej nie ma całej prawdy dotyczącej naprawy zwrotu i reklamacji

| Skomentuj opinię


2673 osoby z 4703 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-10-08 10:21:29
zalety: Brak
wady: Wyłącznie
opinia: Opinia dotyczy reklamacji.
Zamówiłem lodówkę. Dostałem ale różniącą się od oferowanej. niby drobnostka bo 1 szuflada na warzywa a nie 2 jak w ofercie, ale to było jedno z kryteriów przy wyborze lodówki wiec dla mnie rzecz ważna. Zareklamowałem. Na początku kontakt telefoniczny był możliwy chociaż pani kierownik działu reklamacji( mają specjalny dział reklamacji -już to powinno zastanowić nieprawdaż?) nie grzeszyła uprzejmością i chyba ma problemy ze wzrokiem bo na zdjęciu oferowanego produktu nie mogła doszukać się 2 szuflad. W końcu reklamacje przyjęto . I tu zaczęły się schody. Losy reklamacji nieznane. Kontakt telefoniczny niemożliwy, reakcja na maile sporadyczna. Po około 2 miesiącach wreszcie informacja o realizacji reklamacji. Zły adres podany kurierowi i znowu tydzień poślizgu . W końcu odbiór osobisty u kuriera i....... nie te szuflady i do tego do zamrażarki. Totalny brak możliwości kontaktu telefonicznego. Brak odpowiedzi na maile.
Pozostaje droga prawna.
Chyba ich maksymą jest powiedzenie "Milczenie jest złotem".
Zdecydowanie nie polecam tego sklepu!

| Skomentuj opinię


2673 osoby z 4705 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-06-04 18:45:29
zalety: Klienta szanują do momentu, w którym odbierze towar i zapłaci.Kiedy okaże się,że towar jest nie zgodny z umową klienta traktują jak powietrze.
wady: Lekceważą klienta przy reklamacji towaru. Zero kontaktu telefonicznego i e-mail.
opinia: W sklepie tym zakupiłem dwa artykuły.Pierwszy to Okap GORENJE , drugi to Telewizor SAMSUNG LE37B550. Oba produkty od zamówienia dostarczono bardzo szybko bo w około dwa dni (może dlatego, że płatność była przy odbiorze). Co do okapu, który zakupiłem w ubiegłym roku było wszystko OK. Natomiast telewizor, który odebrałem 25.03.2009r. okazał się totalnym niewypałem. Przysłano mi wadliwy egzemplarz.W związku z niezgodną umową zakupu zareklamowałem towar na formularzu internetowym. Po kilku dniach bez odzewu zatelefonowałem do działu reklamacji chcąc wymienić telewizor na nowy. W rozmowie pan z neo24 delikatnie mnie zbył strasząc mnie, że wymiana to długa i skomplikowana procedura.Jednocześnie polecił mi serwis, który szybko i sprawnie załatwi sprawę.Dałem się i zbyć i zgodziłem się na serwis,który również ma" gdzieś klienta" bo po przeszło 40 dniach !!! stwierdził,że uszkodzona jest płyta główna i towar musi być wymieniony.W dniu 21.05.2009r z dokumentem wymiany urządzenia nr 0000140711 zwróciłem się do neo24 przy ul. Nyskiej we Wrocławiu celem rozpatrzenia zakończenia sposobu reklamacji.Po około dziesięciu dniach od dostarczenia dokumentu wymiany próbowałem się skontaktować się telefonicznie, ale można tylko próbować bo połączenia są rozłączane lub nieodbierane. Wysłałem e-mail ,też bez odzewu. Dnia 3 .06.2009r. po wielkich trudach i kombinacjach udało mi się skontaktować z działem reklamacji,gdzie pracownik zobowiązał się wyjaśnić sprawę i do pół godziny oddzwonić do mnie. Ale na obiecankach tylko się skończyło- telefon milczał cały dzień. Postanowiłem zadzwonić do producenta Samsung i tam dowiedziałem się, że dopiero w dniu wczorajszym została wystawiona faktura zwrotu pieniędzy,która ma trafić do dystrybutora, a następnie do neo24,który ma mi je wypłacić. Czyli od dostarczenia dokumentu przez dwa tygodnie nie było robione nic. Znając podejście jakie ma do klienta neo24 zanim otrzymam zwrot pieniędzy minie jeszcze kilka tygodni. Minęło już 2 i pół miesiąca od zakupu. Ile jeszcze ??? Myślę już o drodze sądowej.Cierpliwość się kończy.

| Skomentuj opinię (1)


2660 osoby z 4681 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-01-29 19:15:34
zalety: niestety brak
wady: brak profesjonalizmu, kontaktu z klientem, niepoważne traktowanie klienta, brak proponowanego towaru
opinia: Chcąc zakupić towar, zwróciłem się do sklepu neo24 i godzinę po zamówieniu otrzymałem potwierdzenie. Po 3 dniach zadzwoniono do mnie z wiadomością, ze na towar należy poczekać do 3 tyg. Potwierdziłem droga mailową, iż nadal chce zakupić towar, gdyż telefonicznie nie jest to możliwe- kilka linii, każda non stop zajęta. No i czekałem ponad miesiąc, po czym nie mogąc się dodzwonić (gdyż wielokrotnie bezskutecznie próbowałem), napisałem mail z zapytaniem ile czasu mam czekać. Okazało się, iż zamówienie zostało anulowane, gdyż towaru nie ma, a o dziwo jest dostępny na stronie sklepu. Zatem napisałem kolejny mail z zapytaniem, dlaczego golarka jest dostępna na stronie sklepu.Wtedy odpowiedziano mi, iż nie potwierdziłem zamówienia (a potwierdziłem droga mailową). Osoba, która jest odpowiedzialna za kontakt z klientem jest arogancka, wymyśla kiepskie wymówki i najwyraźniej nie dba o klienta. Nie polecam sklepu, który wystawia towar jako jeden z tych o atrakcyjnej cenie, po czym każe czekać ponad miesiąc w celu wiadomym tylko sprzedawcy.

| Skomentuj opinię


2665 osoby z 4693 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-04-08 02:02:44
zalety: BRAK
wady: UWAGA NA OSZUSTÓW!!!
opinia: Zamówiłem towar reklamowany na witrynie sklepu i poprzez listę mailingową. Towary z tej grupy są dostępne wyłącznie "wirtualnie", gdyż czekam już 3 tydzień na dostawę gwarantowaną w ciągu 9 dni.
DRAMAT!!! KŁAMIĄ W ŻYWE OCZY!!!
Jutro wypowiadam umowę z bankiem o kredyt (swoją drogą dziwię się, że jeszcze jakiś bank chce z nimi współpracować) i nie mogę się już doczekać, gdy zadzwonię do tych oszustów z "dobrą nowiną".
NIE KUPUJCIE NIGDY NIC W TEJ JARMARCZNEJ BUDZIE!!!
KOMPLETNA PORAŻKA!!! Nie wiem skąd biorą się te wszystkie pozytywne komentarze... pewnie pracownicy sklepu/magazynu z braku innych zajęć cerują prujący się jak stare skarpetki PR.

| Skomentuj opinięlary22
zwiedzający - 1 punktów

2571 osoby z 4506 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-10-26 18:25:13
zalety: tylko na stronie i do czasu otrzymania pieniędzy
wady: brak łączności ,traktowanie klienta jak intruza ,zmiana decyzji rozwiązania problemu który nastąpił z winy sklepu
opinia: Otrzymałem omyłkowo /tak myślałem/ale to bałagan i brak odpowiedniej organizacji nie tą zmywarkę którą zamawiałem-zdarza się.Pani ze sklepu poinformowała że następnego dnia przywiozą moją zmywarkę Siemens a zabiorą omyłkową Bosch poprosiłem a informacje o której będzie Kurier, jestem osobą pracująca obiecano mnie ze będziemy w kontakcie niestety był to ostatni kontakt ze strony sklepu.Następnego dnia po duzych trudach dodzwoniłem się gdzie mnie poinformowali ze dzis zabiorą omyłkową zmywarkę ale ja może otrzymam moją za 3 dni na co się nie zgodziłem ponieważ nie miałbym ani pieniędzy ani zbędnej zmywarki kurier przyjechał bez pieniędzy i bez zadnego dokumentu który mnie by zabezpieczał przed nieuczciwością sklepu,na razie czekam!!!

| Skomentuj opinię


Obserwator
zwiedzający - 1 punktów

2565 osoby z 4494 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-11-29 16:36:04
zalety: NIE POLECAM KRACA JAK MOGA!!!
wady: NIE POLECAM NIKOMUY TEGO SKLEPU SZKODA NERWOW!!!
opinia: NIE POLECAM NIKOMU TEGO SKLEPU.BRAK KONTAKTU ZE STRONY SKLEPU. ZAMÓWIŁEM TELEWIZOR POPRZEZ SYSTEM RATALNY CREDIT AGRICOLE PO POZYTYWNEJ DECYZJI I PODPISANIU UMOWY SKONTAKTOWAŁEM SIĘ W PIĄTEK ZE SKLEPEM W CELU WYSYŁKI TOWARU PANI NA INFOLINI ZAPEWNIALA MNIE ZE TOWAR BEDZIE WYSŁANY W PONIEDZIAŁEK KURIEREM TOWAR NIE ZOSTAŁ WYSŁAY ZADZWONIŁEM DZISIAJ WE WTOREK ZAPYTAC JAK SPRAWA WYGLADA I ZEBY POWIEDZIELI KIEDY KONKRETNIE WYSLA TOWAR PANI ZAPEWNIALA ZE DZISIAJ WYSLA NA EMAIL NUMER LISTU PRZEWOZOWEGO I BEDZIE NAPEWNO WYSLANY WIEC PO ODCZYTANIU TYCH WSZYTSKICH SMEISZNYCH NEGATYWNYCH KOMENTARZY O NEO24 ZADZWONILEM PONOWNIE A UPRZEJMY PAN NA INFOLINI POWIEDZIAL ZE TOWAR ZOSTANIE WYSLANY JESLI ZAKSIEGUJA WPALTE Z BANKU W KTORYM BRALEM KREDYT.TO JEST NORMALNIE ZENADA IDAC DO SKLEPU PRZY PODPISANIU UMOWY DOSTAJE SIE ODRAZU TOWAR BEZ NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU A TUTAJ JAKIES PROBLEMY. NIE POLECAM NIKOMU TEGO SKLEPU JESLI ZALEZY KOMUS NA CZASIE RADZE ROBIC ZAKUPY W NORMALNYM SKLEPIE BO TEN SKLEP TO JEDNA WIELKA KPINA. MYSLE ZE KRECA JAK MOGA I KAZDY Z INFOLINI MA INNA WERSJE!!!!

| Skomentuj opinię


2665 osoby z 4697 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-01-19 01:04:04
zalety: na stronie prezentowana jest niezła oferta (jednak w praktyce i tak sklep do produktów nie ma dostępu)
wady: od chwili kiedy sklep zorientował się że nie może zrealizować zamówienia brak kontaktu. na zwrot pieniędzy trzeba było czekać miesiąc (na jakiekolwiek wyjaśnienie nie ma co liczyć). szkoda zdrowia na ten sklep.
opinia: Zamówiłem towar, dostałem potwierdzenie zakupu, przelałem pieniądze, wysłałem potwierdzenie przelewu, otrzymałem telefoniczną informację że oczekują na przelew. Po tygodniu dostałem mailową informację, że "zamówienie zostało anulowane" + podpis pracownika. Przez 2,5 tygodnia nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie kiedy zostaną mi zwrócone pieniądze i co było powodem anulowania zamówienia (próbowałem wielokrotnie - nigdy nie udało mi się dodzwonić na podany numer infolinii, ani żaden inny widniejący na stronie sklepu; maile przesyłane na wszelkie adresy mailowe znajdujące się na www sklepu pozostawały bez odpowiedzi; punkt odbioru w Warszawie był zamknięty już na godzinę przed czasem zamknięcia widniejącym na stronie www).
Po 3,5 tygodnia od zakpu/przelewu wysłałem maila z groźbą skierowania sprawy na drogę prawną. Po 4 maila od wysłania rzeczonego maila dostałem zwrot pieniędzy, bez jakichkolwiek wyjaśnień! Ocenę takiego traktowania klienta pozostawiam Państwu. dla mnie: STRATA CZASU i NERWÓW!

| Skomentuj opinię


Krzysiek1
zwiedzający - 1 punktów

2659 osoby z 4690 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-02-24 12:17:24
zalety: brak
wady: nie odpowiadają na reklamacje!
opinia: Pierwszą reklamację na wadliwy towar zgłosiłem prawie 2 tygodnie temu (dnia 11 lutego) i do dzisiaj nie dostałem ŻADNEJ odpowiedzi w sprawie reklamacji! Dnia 11 lutego wysłałem reklamację za pośrednictwem formularza reklamacyjnego na stronie internetowej sklepu neo24.pl oraz dodatkowo wysłałem reklamację emailem do osoby odpowiedzialnej za obsługę reklamacji. Następnego dnia ponownie wysłałem reklamację poprzez formularz i emailem oraz dzwonilem do dzialu obslugi klienta. Dodzwonic sie do dzialu obslugi klienta bylo bardzo ciezko, udalo mi sie dopiero po okolo 30 probach. Powiedziano mi tam, ze osobiscie poprosza osobe odpowiedzialna za obsluge reklamacji, aby jak najszybciej zalatwila moja reklamacje, bo mi sie spieszylo. Zadnego odzewu. Wczoraj kolejny raz wyslalem reklamacje.
Do dnia dzisiejszego nikt sie ze mna nie skontaktowal w sprawie reklamacji: ani telefonicznie, ani emailowo. To po prostu skandal!
OMIJAJCIE TEN SKLEP!!!

| Skomentuj opinię (1)


mariuszlysk
zwiedzający - 33 punktów

2571 osoby z 4516 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-06-29 14:59:02
zalety: szybka wysyłka
\r\nniskie ceny
wady: wolne odpowiedzi obsługi
opinia: Zamówilem telewizor, wysyłka szybka i duży plus to mozliwość odbioru na miejscu w moim mieście. To obniża koszty usługi pozwala na sprawdzenie paczki przed zapłaceniem. Polecam

| Skomentuj opinię


Sam1974
zwiedzający - 1 punktów

2636 osoby z 4650 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-01-05 14:47:32
zalety: Brak
wady: Tylko wady
opinia: Zamówiłem towar za neobon z TP , najpierw doszedł email ze zamówienie zostało przyjęte towar jest dostępny i oczekują na zaksięgowanie wpłaty , gdy już wpłata została zaksięgowana oddzwoniono do mnie że zamówionego towaru już nie sprzedają ( jak w wielu przypadkach był on tylko na stronie internetowej a nie w rzeczywistości ) , oddzwoniłem do Neo24 w celu dalszego wyjaśnienia sprawy miał się ze mną skontaktować Pan który zajmował się moim zakupem , zostawiłem nr. telefonu i cisza , zadzwoniłem drugi raz i dalej ów Pan jest niedostępny .Tak że nie polecam sklepu Neo24.

| Skomentuj opinię (1)


2632 osoby z 4644 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-02-15 16:03:18
zalety: bogata oferta, czasem atrakcyjne ceny
wady: niesolidność, fatalna obsługa klienta
opinia: Złożyłam dwa zamówienia, paczki miały zostać wysłane pod dwa różne adresy. Sklep zamówienia pomylił, towar z jednego znalazł się w drugim i odwrotnie, w dodatku fatalnie zapakowany. Kazali mi wypełnić formularz reklamacji. Mijają dni a ze strony sklepu nie ma żadnego potwierdzenia, czy reklamacja w ogóle do nich dotarła. Nie polecam tego sklepu, szkoda nerwów i pieniędzy.

| Skomentuj opinię


2639 osoby z 4660 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-02-15 16:05:18
zalety: bogata oferta, czasem atrakcyjne ceny
wady: niesolidność, fatalna obsługa klienta
opinia: Złożyłam dwa zamówienia, paczki miały zostać wysłane pod dwa różne adresy. Sklep zamówienia pomylił, towar z jednego znalazł się w drugim i odwrotnie, w dodatku fatalnie zapakowany. Kazali mi wypełnić formularz reklamacji. Mijają dni a ze strony sklepu nie ma żadnego potwierdzenia, czy reklamacja w ogóle do nich dotarła. Nie polecam tego sklepu, szkoda nerwów i pieniędzy.

| Skomentuj opinię2632 osoby z 4655 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-12-28 12:38:40
zalety: brak
wady: ignorancja
opinia: Nie będę się powtarzał, ale to co napisali moi poprzednicy wszystko się zgadza w sensie negatywnym.Mam nadzieję,że ludzie wystawią ich do wiatru jak oni swoich klijentów.Bardzo nie polecam robić zakupy w NEO 24 we WROCŁAWIU. KRZYSIEK.

| Skomentuj opinię


martin75
zwiedzający - 1 punktów

1167 osoby z 1771 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-07-02 14:16:44
zalety: brak
wady: podejście do klienta podczas załatwiania reklamacji
opinia: przestrzegam przed zakupami w Neo24;
jeśli będziecie mieć pecha i traficie na towar niezgodny z umową - niedziałający, zobaczycie jak sklep słuchający swoich klientów, słucha ich naprawdę - totalna ignorancja!!!!
24 czerwca zakupiłem tv samsung ue55c6000; transakcja przebiegła sprawnie - 2 dni od zamówienia towar dostarczony wraz z innymi akcesoriami typu blu ray i hdd do punktu wydań w Poznaniu na Katowickiej; płatność gotówką więc nie ma o czym mówić; chwilę po podłączeniu tv stracił obraz; 26- reklamacja drogą internetową - żądanie wymiany na nowy; 30- kurier f-my Schenker odbiera tv i wiezie do Wrocławia - 100km szybkiej drogi :); 02 lipca - rozmowa z infolinią - nie wiedzą, czy tv dotarł do nich?????
wiem, że Neo24 trzyma się póki co przepisów prawa ale mam to w d....; pierwszy raz zdecydowałem się na większy zakup w necie i ostatni.....; 3 lata wcześniej miałem problem z matrycą w innym lcd, zakupionym w tradycyjnym sklepie; problem pojawił się po 3msc od użytkowania - czas załatwienia reklamacji - 1 dzień; 2 msc temu kolego w Londynie zakupił ten sam model tv - 46 cali- podobna awaria- czas załatwienia reklamacji - 1h;
brak słów.........

| Skomentuj opinię (1)


1214 osoby z 1875 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-12-18 23:33:53
zalety: -
wady: -
opinia: Czas realizacji zamowienia na stronie 48 h a w rzeczywistości miedzy 3 a 4 tygodnie oczekiwania, na samo przygotowanie towaru okolo tygodnia nastepnie na wystawienie z magazynu tydzien a o dziwo kurier w ciagu 2 dni dowiozl.

| Skomentuj opinię