Sklep Internetowy Vobis.pl - Opinie, Komentarze i Oceny Klientów

Ocena użytkowników 2.19 / 5.00
31% opiniujących poleca Vobis.pl
Sklep internetowy Vobis.pl zobacz opinie użytkowników oraz oceny sklepu internetowego. Jeśli jesteś klientem Vobis.pl dodaj swoje uwagi i ocenę.

Opinie użytkowników o Vobis.pl

5 osoby z 5 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-01-25 20:30:32
zalety: wysyłają szybko niepełne zamówienie
wady: nie znajomość prawa w konsumenta
opinia: Dostałam nie kompletne zamówienie , firma domaga się protokołu od dostawcy w dodatku w "ciągu 2 dni" tak jest napisane na dokumentach przysłanych w paczce . co nie jest zgodne w zupełności z prawem i może wprowadzać w błąd. dodam ze przy dostawie sprawdziłam pudełko oraz taśmie tak jak było napisane na owej taśmie . o reszcie można się dowiedziec dopiero ze zwiniętej kartki w plastikowej torebce na paczce . cytuje "UWAGA
Uprzejmie prosimy o dokładne sprawdzenie dostawy pod względem ilościowym i jakościowym w obecności przedstawiciela przewoźnika, W razie Państwa uwag lub niezgodności prosimy o spisanie protokołu niezgodności dostawy na formularzu przewoźnika wraz z jego podpisem i przesłanie go do dostawcy w terminie 2 dni od dnia dostawy. Niezgodności zgłoszona po tym terminie nie będą uznawane .Wszelki zwrot towaru wymagają uzgodnienia z dostawcą"

| Skomentuj opinię


Vobitch
zwiedzający - 2 punktów

79 osoby z 79 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-08-23 00:25:49
zalety: Brak
wady: Obsługa klienta, Kontakt, Łamanie regulaminu sklepu
opinia: Tydzień po zaksięgowaniu wpłaty brak towaru jak i pieniędzy. Kontakt fatalny pod każdym względem, z czego w większości brak odzewu przez 3-4 dni, by w końcu odpisać bez jakichkolwiek dat/terminów/propozycji rozwiązania problemu.

| Skomentuj opinię129 osoby z 171 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-04-28 16:20:29
zalety: Brak
wady: brak poszanowania dla klienta
opinia: Zakupiłem w ich sklepie internetowym przez nieuwagę drukarkę bez skanera. Zakup był dokonany na firmę, a co za tym idzie nie przysługuje mi jej zwrot w ciągu 14 dni tak jak może to zrobić każda osoba fizyczna. Poprosiłem Vobis o możliwość zwrotu, zaproponowałem żeby oddali tylko 80% wartości zakupionej drukarki. W innych sklepach nie ma problemu zwrotu przedmiotu, który jest kupiony na firmę, to gest dobrej woli sprzedawcy. Tutaj Vobis okazał się pazerny i mający gdzieś klienta. Odpowiedzieli że nie ma możliwości zwrotu. Żałosna postawa wobec klienta – ostatni raz coś u nich kupiłem i wszystkim dookoła będę odradzał. Vobis jak widać marka niskich lotów, przy takiej konkurencji, żenujące zachowanie.

| Skomentuj opinię (1)


lobster
zwiedzający - 1 punktów

196 osoby z 305 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-02-01 15:26:12
zalety: BRAK
wady: WPROWADZANIE W BŁĄD KLIENTA. CHAMSTWO I BEZCZELNOŚĆ OBSŁUGI.
opinia: Po pięciu dniach od złożenia zamówienia - cisza. Zadzwoniłem do sklepu w celu uzyskania informacji. Dowiedziałem się, że w dniu dzisiejszym dostanę info. na maila. Cisza. Na drugi dzień powtórka z rozrywki. Zapewnili mnie, że do 12.00 będę miał wyjaśnienie na mailu. Cisza. Trzeciego dnia usłyszałem, że towar jest na zamówienie (na stronie podali: wysyłka w dwa dni) i według regulaminu , który zaakceptowałem sklep ma 30 dni na realizację zamówienia. Bezczelność i chamstwo. Również odradzam korzystanie z ich usług. Zobaczymy jak się sprawa zakończy.

| Skomentuj opinię


216 osoby z 345 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-08-08 12:01:55
zalety: Żadnych
wady: Same
opinia: Do dupy!!
Infolinia nie odbiera, konsultantów nie ma, zapłacone zamówienie po ponad tygodniu nie zrealizowane!!!!!
Absolutnie juz nigdy więcej u nich nic nie kupie i nikomu nie polecam!!!!!

| Skomentuj opinię


244 osoby z 402 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-07-14 22:40:30
zalety: BRAK - same wady
wady: Sklep internetowy oferuje sprzedaż produktów, których nie ma na stanie. Po otrzymaniu zapłaty za towar anulują zamówienie tłumacząc, iż dystrybutor nie jest w stanie dostarczyć im towaru (jak można oferować w sprzedaży towar, którego nie jest się w stanie dostarczyć...) wówczas odsyłają do regulaminu. Zero kontaktu z klientem, brak odpowiedzi na maile. Dopiero po kilkakrotnych telefonach łaskawie zwrócili pieniądze na konto.

Zdecydowanie odradzam !!!
opinia: Sklep internetowy oferuje sprzedaż produktów, których nie ma na stanie. Po otrzymaniu zapłaty za towar anulują zamówienie tłumacząc, iż dystrybutor nie jest w stanie dostarczyć im towaru (jak można oferować w sprzedaży towar, którego nie jest się w stanie dostarczyć...) wówczas odsyłają do regulaminu. Zero kontaktu z klientem, brak odpowiedzi na maile. Dopiero po kilkakrotnych telefonach łaskawie zwrócili pieniądze na konto.

Zdecydowanie odradzam !!!

| Skomentuj opinię


szadok
zwiedzający - 1 punktów

272 osoby z 456 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-01-16 12:42:27
zalety: fajny
wady: nie działa
opinia: kupiłem telefon który się zepsuł ,od 3 dni próbuje się skontaktować telefonicznie aby dowiedzieć się co mam zrobić dalej i nic info reklamacji pracuje 4 godz dziennie wtedy co ja, potem moge się bujać w weekendy nikt nie pracuje zostaje email może odpowiedzą jak im się zechce

| Skomentuj opinię


302 osoby z 514 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-12-15 11:23:30
zalety: Konkurencyjna cena
wady: - dłuuuuuga dostawa
- brak kontaktu z "opiekunem"
- na infolinii nikt nic nie wie ciągle czekają na informacje
opinia: Tydzień temu kupiłam maszynę do szycia ze sklepu internetowego na raty. Czas realizacji niby powyżej 2 dni. Myślę sobie ok mamy jeszcze tyle czasu :) mijają 2,3,4 itd dzisiaj mija ponad tydzień. Kiedy dziennie dzwonię na infolinię (już mnie tam wszyscy znają) nikt nie potrafi udzielić mi kompetentnej odpowiedzi kiedy ją dostanę. 3 razy byłam zbywana, że w piątek, że w środę teraz że w czwartek. Na hasło, że zastanawiam się nad odstąpieniem od umowy, usłyszałam "no ma Pani do tego prawo". Za niedługo mam do zapłacenia pierwszą ratę, a sprzętu nie widziałam na oczy i nawet nie wiem kiedy go dostanę!!!!!

| Skomentuj opinię


320 osoby z 551 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-09-24 23:17:36
zalety: Brak
wady: Wadliwy towar....
Obsługa klienta....
opinia: No więc tak:
Kupiłem zestaw GoPro Hero 4 Black z dodatkowymi bateriami i kartą pamięci. Karta nie działała od razu, od baterii odpadły paski, dzięki którym wyciąga się je z kamery, a w samej kamerze zepsuł się ekran...oddałem kamerę do reklamacji w ramach rękojmi i w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkował się do niej jasno i wyraźnie, przez co wedle prawa przyjął ją. Oczywiście Pani ds. reklamacji odmawia przyznania się do tego i odsyła mi kamerę, która jest w gorszym stanie niż przy reklamowaniu ( mam zdjęcia, maile). Pani kompromituje się twierdząc, że kamera zostanie naprawiona, potem przesyła mi korespondencję z serwisantem, który zdziwił ją mówiąc, że jednak tego nie zrobią ( bo ponoć uszkodzenie z mojej winy). Tak więc Pani napisała mi znowu, że jednak nie naprawią kamery i jednocześnie totalnie zignorowała fakt braku ustosunkowania się w ciągu 14 dni. Sprawa u Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta....

| Skomentuj opinię (1)1445 osoby z 2254 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-07-29 15:18:45
zalety: BRAK
wady: WIELE
opinia: W lipcu 2014 roku postanowiłem kupić sobie telefon Prestigio. Aparat zamówiłem w internetowym sklepie Vobis, sądząc, że firma ta zapewni mi szybką i bezproblemową realizację zamówienia. Zdecydowałem się na zakup ratalny, kredyt otrzymałem błyskawicznie i po zatwierdzeniu zakupu spokojnie oczekiwałem na jego realizację. Po kilku dniach otrzymałem ze sklepu Vobis informację, że sklep nie posiada towaru, który zakupiłem. Na realizację zamówienia czekałem ponad miesiąc czasu. Beznadzieja!!! Ponadto niemal po roku aparat zepsuł się, złożyłem reklamację w w/w sklepie i otrzymałem odpowiedź, że mają mnie w dupie, ponieważ zostali wykupieni przez jakąś inną firmę i reklamacja została rozpatrzona negatywnie. NIE POLECAM TEGO SKLEPU, ZDECYDOWANIE ODRADZAM ZAKUPY W NIM.

| Skomentuj opinię


grzegorz12
zwiedzający - 1 punktów

340 osoby z 592 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-03-17 22:34:39
zalety: szybka dostawa
wady: sprzęt niezgodny ze specyfikacją, prawdopodobnie używany. prawie zero kontaktu. niedotrzymywanie obietnic.
opinia: Kupiłem w dobrej wierze nowy laptop z dwuletnią gwarancją producenta. Okazało się że gwarancja producenta wygasa za ok 9 miesięcy od dnia zakupu. Monity o wyjaśnienie sprawy nie przynoszą efektu pani Jarmolińska z serwisu obiecała po przesłanym mailu kontakt telefoniczny, na który się nie doczekałem. nie ma odpowiedzi ani telefonicznej, ani mailowej. sprzęt prawdopodobnie kombinowany. mam zamiar prosić o interwencję prawną i medialną. może ktoś wreszcie sprawdzi ten sklep i zrobi porządek. Mam wrażenie że ten sklep to jedna wielka fatamorgana. Może ktoś ją urealni. Mam taką nadzieję. Odradzam.

| Skomentuj opinię (1)


363 osoby z 635 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-12-13 01:15:57
zalety: Brak
wady: Nie dostarczono towaru na czas mimo, że czatowałem i prosiłem
opinia: Nie dostarczono towaru na czas mimo, że mieli czas około tygodnia. Dla mnie nie do zaakceptowania. Miał to być prezent - pojechałem z niczym. Porażka

| Skomentuj opinię


tomekk
zwiedzający - 27 punktów

1988 osoby z 3332 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-10-08 22:22:50
zalety: Jak dla mnie rewelacja: duży wybór i naprawdę błyskawiczna realizacja, a tego oczekuję od sklepów internetowych
wady: Nie dostrzegam
opinia: Polecam, szybko dochodzą paczki, wszystko sprawnie. Uczciwie. Jestem naprawdę zadowolony. Co ważne: paczka zapakowana naprawdę wyjątkowo solidnie dzięki czemu nic nie ulega uszkodzeniu.

| Skomentuj opinię


Pfizer
zwiedzający - 1 punktów

2026 osoby z 3409 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-08-14 20:05:24
zalety: Brak zalet
wady: Permanentny brak kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.
Wprowadzanie w błąd klienta.
opinia: ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Zakupiony nowy laptop Laptop LENOVO Z510 59-413898 +Win 8.1+ZESTAW niezgodny z zamówieniem nr.174887.Przysłany z czystym dyskiem bez wgranego systemu,bez partycji Recovery załączona tylko CD.W ofercie jako z systemem Windows 8.1 http://www.vobis.pl/laptop-lenovo-z510-59-413898-win-8-1-zestaw-2--33378.html Próba instalacji systemu kończy się błędami,może być uszkodzony dysk.Niemożność dodzwonienia się do biura obsługi klienta 91 44 40 827, nawet kilka 45 minutowych oczekiwań nie daje połączenia z konsultantem/ką przez cały dzień.-Brak jakichkolwiek odpowiedzi na maile.Czuję się oszukany i naciągnięty na duże pieniądze.

| Skomentuj opinię


2331 osoby z 4021 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-06-24 23:45:57
zalety: Brak
wady: Oszukują! Oferują dwuletnią gwarancję na tablet shiru shogun, której nie ma!
opinia: Obsługa w czasie reklamacji fatalna! Wmawiają, ż to klient popsuł. Gwarancja w servisie jest tylko trzy miesięczna. Przygotuj się na odmowę powołując się na ofertę vobis. Kontakt w reklamacjach vobis tylko mailowy ponieważ nie odbierają telefonów. Nie polecam!!! Unikają odpowiedzi nt gwarancji.

| Skomentuj opinię


tadek68
zwiedzający - 1 punktów

2359 osoby z 4080 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2013-06-11 20:32:35
zalety: ładny salon, miła obsługa
wady: firma zmienia nazwę na pieczątce z Vobis S.A. na Vobis Digital i wypina się na klientów którzy zakupili u niej towar, a z reklamacja towaru odsyła na poszukiwanie producenta....śmiejąc się klientowi w twarz
opinia: kupiłem wadliwy plecak komputerowy w Vobisie ale tam nie chcieli ze mą rozmawiać

zmienili nazwę z Vobis S.A. na Vobis Digital
i odmawiają przyjęcia reklamacji na to co wcześniej sprzedawali

kierownik sklepu Vobis śmiejąc mi się prosto w oczy, powiedział niech Pan idzie szukać sobie firmy Vobis S.A. bo jej już nie ma, zmieniła się nazwa i żadne reklamacje nie obowiązują a jest to zgodne z prawem

na moje pytanie czy jak kupie kompa i jutro Vobis zmieni nazwę na Vobis coś tam... to nie przyjmą do reklamacji...powiedział że nie przyjmą... bo to zgodne z prawem i zawsze mogą zmienić nazwę firmy na dowolną kiedy się chce i nic ich nie interesuje ...potem niech klient szuka starej firmy bo jej nie ma...

kierownik sklepu wyśmiał się ze mnie.. że chce skargę złożyć do Szczecina do dyrekcji...odpowiedział wszystko zgodne jest z prawem tylko nazwy Vobis używamy dalej

takie działanie firmy........ nawet nie nadaje do komentarza OSTRZEGAM wszystkich przemyślcie zakup ....jakikolwiek tam

ja tam kupiłem monitor, nagrywarkę przenośną CD i plecak za około 150 zł a firma zmienia nazwę dodając na końcu coś tam i wypina tyłek na klientów śmiejąc się w twarz....ja tu nawet breloka do kluczy nie kupię za 2 zeta, tylko splunąć na takie kupiectwo..........powodzenia w zakupach

to zdarzenie z dzisiaj Galeria Tesco Lublin

jako ocenę dałem 1 bo opcja zero tu jest niedostepna

| Skomentuj opinię (1)


Wichciu
zwiedzający - 1 punktów

2664 osoby z 4684 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-07-21 19:18:34
zalety: Ładnie wszystko wygląda, pięknie wyeksponowane, obsługa miła.
wady: Beznadziejna obsługa klienta. Reklamacje są nie uwzględniane.
\r\nBrak kompetencji.
\r\nObsługa choć miła, to raczej nieznająca się na rzeczy. Dobra mina do złej gry.
opinia: Lenovo z plecakiem...? Nie, bez plecaka!
\r\n
\r\nKupiłem laptopa Lenovo Z560A. Miał być plecak Targus, ale do faktury mi go nie dopisali. Tam gdzie kupowałem nic o promocji nie wiedzieli (mimo że widniał na stronie internetowej). Sprawę zgłosiłem do sklepu internetowego. Polecono mi zgłosić się do sklepu, tam gdzie go kupiłem. Więc zgłosiłem. Co się okazuje - nikt nie chce dopisać plecaka Targus do faktury.
\r\nReklamacja z pracownikami nie daje rezultatu. Sprawę kieruję więc wyżej.
\r\n
\r\nBEZNADZIEJA taka obsługa klienta.
\r\nZgłosiłem oficjalną reklamację do firmy Vobis.
\r\nJak myślicie? Co powiedzą?
\r\n

| Skomentuj opinięmariuszlysk
zwiedzający - 33 punktów

1543 osoby z 2996 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-06-29 15:01:08
zalety: możliwość oglądnięcia towaru w salonie
wady: fatalna obsługa w salonie
opinia: Vobis cieszy się uznaną marką - to duża firma, ale niestety obsługa w salonach to jakiś koszmar. Kupowałem Cyfrę plus u nich - pracownik nie wiedział co gdzie i jak wpisywać, pomylił się w efekcie na moją korzyść. Należy lepiej przeszkolić pracowników w salonach a potem będzie dobrze!

| Skomentuj opinię


2734 osoby z 4813 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-03-15 11:24:20
zalety: brak
wady: zero kontaktu, towar niezgodny z opisem na stronie internetowej
opinia: zamowienie zlozone 27 lutego, mialo byc do odbioru 3 marca, zadzwoniono do mnie 11... po odebraniu okazalo sie ze material etui na dysk to nie skora, a neopren, zdecydowalem sie oddac etui, jako, ze byl to zakup internetowy. poszedlem do sklepu w ktorym odebralem towar (vobis w katowickim skarbku - kompletnie nie polecam), w sklepie powiedziano, ze nie wiedzą jak załatwić zwrot i najlepiej się skontaktować z siedzibą główną. Więc pisałem do osoby prowadzącej transakcję - zero kontaktu, na stornie znalazlem specjalny formularz do reklamacji - wypełniłem, wysłałem na podanego maila - zero informacji. to byl moj ostatni zakup w vobisie. szkoda czasu i nerwow na tak kiepsko zorganizowana firme.

| Skomentuj opinię


2855 osoby z 4950 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-01-06 22:33:31
zalety: brak
wady: obsługa, serwis
opinia: Kupiłem w tej firmie notebook, który jak się okazało miał uszkodzony port usb(niedziałający) i nie dość tego, że odezwali się po miesiącu od złożenia reklamacji to twierdzą, że ja uszkodziłem port usb i chcą mnie naciągnąć na jakieś koszty.
UWAGA, OSTRZEGAM WSZYSTKICH- TO BANDA OSZUSTÓW- NIE KUPUJCIE W VOBISIE- NIE POLECAM!!!

| Skomentuj opinię (3)