Kino domowe Panasonic SC-PTX50 - Opinie Użytkowników

Ocena użytkowników 3.00 / 5.00
100% opiniujących poleca Panasonic SC-PTX50
Porównaj kino domowe Panasonic SC-PTX50. Zobacz opinie użytkowników i oceny zestawu kina domowego SC-PTX50.
Dodaj swoje uwagi na temat kina domowego Panasonic SC-PTX50.

Opinie użytkowników o Panasonic SC-PTX50

LSawala, Poznań
doradca - 109 punktów

2699 osoby z 4750 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-10-18 13:03:42
zalety: stylowy wygląd, szybkie reagowanie, możliwość podłączenia iPoda
wady: Słaby subwoofer, mało złącz
opinia: Jako główną zaletę kina domowego Panasonic SC-PTX50 należy z pewnością wymienić jego stylowy wygląd. Przypadnie do gustu miłośnikom klasycznych i eleganckich rozwiązań w wykończeniach sprzętów elektronicznych.

Do zakupu tego modelu, poza wyglądem, może zachęcić sprawność jego działania. Szybkość reakcji na komendy i wykrywania nośników przyczynia się do komfortu korzystania z tego kina, co w przypadku wielu modeli wciąż nie jest oczywistością.

Dodatkowym plusem modelu SC-PTX50 jest możliwość podłączenia do niego odtwarzacza typu iPod. Kino domowe obsługuje formaty DivX, DVD+R/RW, DVD+R DL, DVD–R/RW, DVD-RAM, DVD–R DL, DVD Video oraz CD Audio, CD-R/RW, DVD Audio 2 kanały, MP3, WMA

Zachwyceni tym sprzętem nie będą jednak użytkownicy, ceniący przede wszystkim jakość zmysłowych doznań oferowanych przez kino domowe. Dźwięk z pewnością nie jest najmocniejszą stroną tego modelu. Winowajcą wydaje się być słaby, pasywny subwoofer. Satysfakcjonujące brzmienie niskich tonów możemy uzyskać dopiero po ustawieniu głośności na stosunkowo wysokim poziomie.

Ponadto wadą tego modelu Panasonica jest fakt, że posiada on dość mało złącz. Po jednym złączu HDMI, EURO (SCART) i USB. Jednorazowo do odtwarzacza można podłączyć cyfrowo tylko jedno urządzenie zewnętrzne.

Wziąwszy pod uwagę wszystkie słabości kina domowego Panasonic SC-PTX50, nieco do życzenia pozostawia jego, zbyt chyba wygórowana, cena.

Podsumowując, kino domowe zadowoli użytkowników mało wymagających, ceniących estetyczny wygląd i przyzwoite warunki oglądania filmów. Wysokiej oceny nie pozwala jednak wystawić oferowana przez SC-PTX50 jakość dźwięku. Kino na trójkę.

| Skomentuj opinię