Laptop Asus Lamborghini VX5 - Opinie Użytkowników i Porównanie

Ocena użytkowników 5.00 / 5.00
100% opiniujących poleca Asus Lamborghini VX5
Dowiedz się więcej o laptopie Asus Lamborghini VX5, sprawdź czy ten model jest dopasowany do Twoich wymagań. Jeśli nadal masz trudności w podjęciu decyzji to przeczytaj opinie użytkowników notebooka Asus Lamborghini VX5 - poznaj jego wady, zalety i oceny innych.
A może sam korzystasz z modelu Asus Lamborghini VX5? Napisz swoją opinię, aby pomóc wybrać dobry sprzęt innym użytkownikom.

Opinie użytkowników o Asus Lamborghini VX5

martini
specjalista - 491 punktów

2293 osoby z 4050 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-12-30 20:19:12
zalety: fajny „szpanerski” wygląd (wykończony m.in. skórą, obudowa z włókna węglowego), bardzo szybkie działanie, 16-calowa panoramiczna matryca, podświetlana klawiatura z czujnikiem natężenia światła, ciekawe rozwiązanie w postaci nagrywarki Blu-Ray, wyjście HDMI, dwa dyski SSD o łącznej pojemności 1 TB, do 5 godzin działania na jednym załadowaniu akumulatora (bateria 6-komorowa), komputer nie nagrzewa się zbytnio, moduł Wi-Fi, Bluetooth 2.1, czytnik kart 8-w-1, port LAN 1 Gb/s, kamerka internetowa 2 Mpix, dźwięk SRS surround
wady: oczywiście - drogi!, karta graficzna nie wskazuje na to, że jest to „laptop dla graczy”…
opinia: Jeśli chcecie mieć Lamborghini, a nie stać Was na samochód, to może warto sobie przynajmniej kupić laptopa? Niestety, choć Asus Lamborghini VX5 ma bardzo dobrą opinię, to taki zakup może przyprawić o ból głowy. Chodzi oczywiście o cenę – komputer kosztuje sporo więcej, niż laptopy z podobną specyfikacją, ale bez lanserskiego logo na obudowie.
Na szczęście nie płacimy jednak jedynie za ‘opakowanie’ (które swoją drogą jest naprawdę fajne i porządne – mam tu na myśli m.in. podświetlaną klawiaturę i skórzane wykończenie…), ale również za inny atrybut, który powinien nam się kojarzyć z marką Lamborghini – za szybkość. Asus Lamborghini VX5 ma w tej dziedzinie naprawdę świetne wyniki!
Co jeszcze? Jest na przykład bardzo dobrej jakości 16-calowa, panoramiczna matryca, dość duży i przemyślany zestaw złącz, nagrywarka Blu-Ray (ciekawe i dość rzadko używane w laptopach rozwiązanie) i – przede wszystkim – bateria! Przyznam, że bałam się trochę, że Asus Lamborghini VX5 padnie mi po 40 minutach, a tu bardzo pozytywne zaskoczenie – komputer wytrzymuje nawet do 4,5-5 godzin, dzięki zastosowaniu 6-komorowej baterii.
Oczywiście nie jest wyłącznie różowo - Asus Lamborghini VX5 ma też pewne wady. Jedną z nich jest… niefortunna reklama! Laptopa prezentuje się jako idealnego dla graczy, ale w zasadzie zastosowana karta graficzna za bardzo na to nie wskazuje… No i ta zwalająca z nóg cena.
Niemniej, Asus Lamborghini VX5 może sprawić dużo frajdy i na pewno zrobi dużo zamieszania wśród Waszych znajomych. Więc jeśli macie nadmiar gotówki – czemu nie?

| Skomentuj opinię