Laptop Acer Aspire 5739G - Opinie Użytkowników i Porównanie

Ocena użytkowników 2.75 / 5.00
50% opiniujących poleca Acer Aspire 5739G
Dowiedz się więcej o laptopie Acer Aspire 5739G, sprawdź czy ten model jest dopasowany do Twoich wymagań. Jeśli nadal masz trudności w podjęciu decyzji to przeczytaj opinie użytkowników notebooka Acer Aspire 5739G - poznaj jego wady, zalety i oceny innych.
A może sam korzystasz z modelu Acer Aspire 5739G? Napisz swoją opinię, aby pomóc wybrać dobry sprzęt innym użytkownikom.

Opinie użytkowników o Acer Aspire 5739G

arturw
zwiedzający - 1 punktów

2743 osoby z 4695 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-01-02 23:40:54
zalety: karta graficzna, procesor, matryca, bateria
wady: głośna praca(uszkodzony wentylator) i szybkie nagrzewanie podczas obciążenia
opinia: Notebook posiadam 4 lata z hakiem. Przez ten czas jedynym problemem, który się pojawił jest głośniej niż zwykle pracujący wentylator. Poza tym żadnych problemów. Od czasu do czasu "przedmuchany" układ chłodzenia i reszta "wnętrzności". Karta graficzna ok. Jeśli ktoś chce grać na tym sprzęcie to nie ma większego problemu z większością gier. Jednak jeśli chce "odpalać" najnowsze tytuły to niech pamięta, że to jest tylko notebook i pomyśli nad zakupem PC.

| Skomentuj opinię


3579 osoby z 6358 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-04-09 10:30:25
zalety: brak
wady: bardzo wadliwy sprzęt dziadostwo
opinia: bardzo wadliwy sprzęt.był już 4-razy w serwisie po ostatniej naprawie wymieniono płytę główna oraz podzespoły. minęły 4 miesiące i problem znowu się pojawił ten sam co przed naprawami. co teraz robić dalej.

| Skomentuj opinię3639 osoby z 6444 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-04-06 20:19:23
zalety: brak
wady: straszny badziew, bardzo usterkowy sprzęt
opinia: Kupiłem 2 i 2 wylądowały w "serwisie" 1 został naprawiony po 1.5 miesiąca a drugi mi uszkodzono w "serwisie" i odesłano, no po prostu brak słów. Sprzęt do niczego a i firma jak z republiki bananowej. Odradzam cokolwiek Acer.

| Skomentuj opinię (1)


martini
specjalista - 490 punktów

3616 osoby z 6417 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-12-20 17:16:56
zalety: rozsądna cena, całkiem elegancki design, niezłe wykonanie obudowy, naprawdę wydajny akumulator, dobra kamerka internetowa, dobry odbiornik Wi-Fi
wady: trochę niewygodna klawiatura (krótki skok, śliskie klawisze, niewygodne strzałki) i touchpad, karta graficzna jest słabsza, niż by się można spodziewać, dość głośny wentylator, przeciętna matryca
opinia: Acer Aspire 5739G może się na pierwszy rzut oka wydawać niezwykle ciekawym notebookiem – zwłaszcza ze względu na tajemniczą kartę graficzną Nvidia GeForce GT 240M. Niestety, jest to komputer niezły, ale nie zasługujący na jakąś superentuzjastyczną opinię.
Wspomniana karta graficzna, mająca być głównym atutem notebooka Acer Aspire 5739G, w rzeczywistości nieco rozczarowuje. Koronny argument na rzecz tego komputera więc upada – a co z resztą?
Plusem może być obudowa Acer Aspire 5739G. Jest całkiem elegancka i – co najważniejsze – naprawdę nieźle wykonana, co w niższej klasie cenowej (do której niewątpliwie należy ten notebook) jest miłym zaskoczeniem. Mam natomiast pewne zastrzeżenia do klawiatury – śliskie, pokryte lakierem klawisze może i wyglądają ładnie, ale w użyciu nie są zbyt wygodne. Minusem jest też krótki skok klawiszy. Acer Aspire 5739G ma również zupełnie nieprzemyślane „strzałki” – jeśli używacie ich w grach, to nie będziecie, niestety, zadowoleni.
Touchpad też nie zachwyca, ale można się do niego przyzwyczaić.
Z bardziej widocznych wad, trzeba jeszcze wspomnieć o przeciętnej matrycy i dość uciążliwym (bo strasznie głośnym!) wentylatorze, który działa przez cały czas pracy notebooka.
A co z plusami? Oprócz wspomnianego design, Acer Aspire 5739G może się także pochwalić naprawdę dobrymi wynikami długości pracy baterii, świetnym odbiornikiem Wi-Fi i fantastyczną kamerką internetową.
Ogólnie rzecz biorąc, notebook Acer Aspire 5739G może się spodobać osobom, które nie chcą wydawać zbyt dużej kwoty na komputer i nie zamierzają go wykorzystywać głównie do zaawansowanych gier. „Szału” nie ma, ale jest OK. Czwórka.

| Skomentuj opinię