Laptop HP Pavilion DV5-1010 - Opinie Użytkowników i Porównanie

Ocena użytkowników 3.00 / 5.00
33% opiniujących poleca HP Pavilion DV5-1010
Zobacz jak wygląda laptop HP Pavilion DV5-1010 i sprawdź czy ten model jest dopasowany do Twoich wymagań. Jeśli nadal masz trudności w podjęciu decyzji to przeczytaj opinie użytkowników notebooka HP Pavilion DV5-1010.
A może sam korzystasz z modelu Pavilion DV5-1010? Napisz swoją opinię, aby pomóc wybrać dobry sprzęt innym użytkownikom.

Opinie użytkowników o HP Pavilion DV5-1010

rosenka
zwiedzający - 1 punktów

3331 osoby z 5850 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-06-21 22:17:05
zalety: Ładna, elegancka obudowa, wygodna klawiatura, idealny dla kobiety.
wady: Szybko się nagrzewa, głośny wiatrak, przeszkadza w uzytkowaniu.
opinia: Działa sprawnie tylko do 2 lat gwarancji!!! mega szybko się przegrzewa, bateria też tylko na początku wydajna, później słabiuteńka, u mnie po 2,5 roku eksploatacji trzyma max 20 min!
\r\nPo 1,5 roku trafił do serwisu, przegrzewał się,a w konsekwencji padł wiatraczek i komputer przestał się wogóle załączać, typowe. Po serwisie sprawny przez ok. pół roku. Tylko czekam jak znów się przegrzeje i cos trzaśnie.
\r\nNie polecam dla osób chcących komputer na dłużej, strata kasy i nerwów.

| Skomentuj opinię


3374 osoby z 5946 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-03-26 11:39:14
zalety: design, dobry dźwięk, duży ekran
wady: fatalna wentylacja, głośny, wadliwy do terminie gwarancji
opinia: Na początku rzeczywiście laptop działał bez zarzutów. Problemy jednak zaczęły się mniej więcej po terminie gwarancji. Obecnie jestem już po jednej poważnej naprawie- wymiana płyty głównej przez wadliwy system chłodzenia. Ogólnie sprawność urządzenia spadła. Obawiam się, że pieniądze włożone w naprawę nie zwrócą się już nigdy... Nie polecam tak wadliwego urządzenia, jeśli chce się ten komputer mieć na dłużej. Jeśli dla kogoś ważny jest design i fajne rozwiązania przez krótki okres czasu, to to może być fajne rozwiązanie.
Pozdrawiam,
Ewa.

| Skomentuj opinię3461 osoby z 6034 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-04-26 21:40:32
zalety: Niedrogi, stabilna praca, bogate oprogramowanie, wszystkie potrzebne złącza, pilot multimedialny, niezła wbudowana kamera, czytnik linii papilarnych, ładny dizajn, dobry dźwięk.
wady: słaba bateria, mocno sie grzeje, głośny wiatraczek, mocna sprężyna pokrywy, błyszcząca obudowa łapie kurz i odciski palców, system vista.
opinia: Jak chodzi o system, to laptop jest na tyle wydajny, że system chodzi bez zahamowań, ale sam system ma pewne wady, np każdą kartę lub pendrajw, włożony do innego gniazda usb niż poprzednio chce instalować na nowo. Fajna metalizowana obudowa, cichutka i miekka klawiatura. Ale ta listwa multimedialna podświetlana, działa nawet przy wyłączonym sprzęcie, i przesuniecie po niej np ściereczką powoduje uruchomienie. To wkurza. Czasem się zdarza zawieszenie czytnika odcisków palca. Trzeba restartować. Ale sam czytnik to dobre rozwiązanie, dające poczucie bezpieczeństwa i prywatności zwłaszcza jak mamy w domu paru użytkowników (żona i syn).

| Skomentuj opinię (2)