Laptop NTT Corrino 300I - Opinie Użytkowników i Porównanie

Ocena użytkowników 2.00 / 5.00
0% opiniujących poleca NTT Corrino 300I
Zobacz jak wygląda laptop NTT Corrino 300I i sprawdź czy ten model jest dopasowany do Twoich wymagań. Jeśli nadal masz trudności w podjęciu decyzji to przeczytaj opinie użytkowników notebooka NTT Corrino 300I.
A może sam korzystasz z modelu Corrino 300I? Napisz swoją opinię, aby pomóc wybrać dobry sprzęt innym użytkownikom.

Opinie użytkowników o NTT Corrino 300I

hezzman
entuzjasta - 90 punktów

2430 osoby z 4332 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-09-24 22:11:16
zalety: bardzo dobry procesor; bardzo duży dysk twardy
wady: mało oryginalny, toporny design; wysoka cena; Windows Vista w standardowym wyposażeniu; mały wyświetlacz
opinia: Laptop wyprodukowany przez mniej znaną firmę – NTT System na pewno nie imponuje swoim wyglądem – toporne, już przestarzałe kształty raczej nie zdobią i jakby oceniać tylko wygląd NTT Corrino 300I wypadłby bardzo słabo. Jednak laptop nie służy do oglądania. Lecz do korzystania z niego i im lepsze parametry tym lepiej, a w tym przypadku producent Nas nie zawiedzie.
Należałoby zacząć od procesora - Intel Core 2 Duo T9600 2,80GHz to raczej nie ”zabawka dla dziecka, a ciężkie działo armatnie” powodujące najwyższą i najlepszą klasę korzystania z tego modelu notebook’a. Dodatkowo model został wyposażony w bardzo duży dysk twardy o pojemności 320 GB, co sprawia, że nie będziemy musieli się martwić, że zabraknie Nam miejsca na kochane filmy, zdjęcia czy gry. Dodatkowo NTT Corrino 300I wyposażony jest w takie standardowe rozwiązania jak wifi, nagrywarkę DVD, kamerkę internetową i zintegrowaną kartę graficzną.
Niestety co do tego modelu jestem pesymistą, w mojej osobistej opinii laptop ten nie wyróżnia praktycznie niczym poza dobrym procesorem i dyskiem twardym. Model ten posiada wiele minusów, takie jak: wcześniej wspominany słaby design, nieszczęsną Vistą w standardowym wyposażeniu, w mojej opinii ten system operacyjny używany przez osobę, która wie zazwyczaj jak korzystać z Windowsa, ale nie wie jak wprowadzać wszelkie ustawienia, to niestety musimy tutaj mówić o pewnej pomyłce, którą stworzył Microsoft. Kolejną wadą w moim przekonaniu jest mały wyświetlacz – przekątna to tylko 13 cali. Gwoździem do trumny tego modelu jest jego wysoka cena, bo jeśli porównamy NTT Corrino 300I z innymi modelami w tej klasie zauważymy, że jeśli cena jest już podobna, to dane techniczne są znacznie lepsze.
Oczywiście jest to pewne, że laptop ten znajdzie swoich odbiorców i zwolenników, którzy nie będą widzieć tyle wad co ja w tym modelu.

| Skomentuj opinię