Nawigacja GPS Garmin Nuvi 310 - Opinie i Oceny Użytkowników

Ocena użytkowników 3.00 / 5.00
100% opiniujących poleca Garmin Nuvi 310
Nawigacja samochodowa GPS Garmin Nuvi 310 zobacz recenzję eksperta, przeczytaj opinie i oceny użytkowników. Porównaj nawigację satelitarną Garmin Nuvi 310 z innymi zestawami dostępnymi na rynku.

Opinie użytkowników o Garmin Nuvi 310

2293 osoby z 4051 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-01-01 21:24:06
zalety: sprawia wrażenie myslącej ,,maszyny choć ma momenty zawiechy,dobra grafika bardzo posłuszny
wady: gubi głowę na długich prostych ,jest niekiedy uparty i nie toleruje nagłych zmian decyzji
opinia: oo ooookkkkkk pozdrawiam przemek 111

| Skomentuj opinię


Evodish, Poznań
ekspert - 508 punktów

2386 osoby z 4167 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2007-09-05 09:58:35
zalety: Spora lista punktów dodatkowych, możliwość powiązania urządzenia z telefonem przez Bluetooth, moduł TMC pozwalający na ominięcie korków i remontów dróg, możliwość zapamiętania unikanych obiektów(np. Dróg płatnych), do 500 punktów własnych, funkcja objazdu, funkcja Garmin Lock
wady: Dość wysoka cena, niewielki wyświetlacz, w zestawie tylko mapa Polski, moduł TMC działa tylko na wybranych terenach Europy Zachodniej
opinia: System nawigacji satelitarnej Garmin już od lat cieszy się poważaniem wśród użytkowników ze względu na wyjątkowo profesjonalne podejście do tematu nawigacji. Dzięki urządzeniom tej firmy, takim jak omawiany tutaj GPS Garmin Nuvi 310, mamy właściwie pewność, że nie tylko dojedziemy do wyznaczonego celu bezpiecznie, ale również wybraną przez nas tras z uwzględnieniem naszych osobistych preferencji. Wszystko to daje nam naprawdę ogromną wygodę użytkowania i uczucie, że praca z urządzeniem Garmin Nuvi 310 nigdy nie będzie udręką. Urządzenie do nawigacji satelitarnej Garmin Nuvi 310 wprawdzie nie jest tanie, ale za taką jakość zdecydowanie warto zapłacić. Na rynku znajduje się wiele urządzeń, które bez kłopotów poprowadzą nas na wyznaczone miejsce za mniejsze pieniądze. Ale z pewnością żadne z nich nie daje takich możliwości, jakie uzyskamy przy pomocy GPS Garmin Nuvi 310-urządzenie to jest bowiem nie tylko zwykłym GPS-em, ale bardzo zaawansowanym planerem podróży.
System nawigacji satelitarnej Garmin Nuvi 310 potrafi nie tylko ustalić nam najkrótszą czy najszybszą trasę podróży, ale również uwzględnić w niej nasze osobiste preferencje. Nie będzie więc żadnym problemem, aby dodać w urządzeniu opcję omijania dróg gruntowych lub odwrotnie, dróg płatnych czy autostrad. Dodatkowo w każdej chwili możemy zmienić naszą trasę tak, jak nam się to podoba, lub skorzystać z opcji Objazdu, dzięki której będziemy mogli zmodyfikować wybrany odcinek trasy bez zmiany reszty-urządzenie automatycznie pozwoli nam wrócić na wybrany szlak po ominięciu wybranego kawałka. Ciekawą funkcją jest tutaj aplet TMC, który pozwala na sprawdzenie aktualnych remontów dróg, objazdów i najbardziej zatłoczonych ulic, dzięki czemu bez kłopotów będziemy mogli je ominąć, zawczasu ustalając trasę objazdową. Urządzenie do nawigacji satelitarnej Garmin Nuvi 310 pozwoli nam nie tylko jechać dokładnie ustaloną trasą, ale również podpowie nam, gdzie możemy zatrzymać się na nocleg czy przekąsić coś. Naturalnie są tu również oznaczone wszystkie stacje benzynowe(oprócz tych najmniejszych) oraz punkty kontroli prędkości. Co do fotoradarów-urządzenie Garmin Nuvi 310 oferuje dodatkowe oprogramowanie (bezpłatnie) które pozwoli na alarmowanie kierowcy wybranym głosem o znajdującym się w pobliżu radarze jeśli nasza prędkość jest zbyt duża na danym terenie. Wyjątkowo wygodne, szczególnie dla kierowców z ciężką stopą. Na mapie możemy również dodawać własne punkty ulubione, których może się tam znaleźć nawet 500. to całkiem sporo, szczególnie jeśli chcemy poruszać się tylko po kraju.
GPS Garmin Nuvi 310 potrafi również współpracować z wybranymi modelami telefonów komórkowych, dzięki czemu mamy dostęp do niektórych funkcji menu telefonu poprzez panel GPS. To znacznie ułatwia jazdę, gdyż-mimo że wyświetlacz nie jest zbyt duży-znacznie łatwiej dojrzeć opcje na takim wyświetlaczu, niż na jeszcze mniejszym ekranie telefonu. Dodatkowo, mamy możliwość kontaktu z wybranym punktem na mapie (na przykład z hotelem czy restauracją) jeśli firma ta wprowadziła swoje dane kontaktowe-wtedy wystarczy wybrać odpowiednią opcję po wciśnięciu wybranego punktu.
Urządzenie do nawigacji satelitarnej Garmin Nuvi 310 jest również wyjątkowo bezpieczne. Odblokowywane jedynie ustalonym przez użytkownika kodem PIN, który-jeśli wpisany kilka razy nieprawidłowo-blokuje urządzenie. Jego odblokowanie jest możliwe jedynie w miejscu, które użytkownik określił wcześniej jako „bezpieczna lokalizacja” - na przykład przed domem właściciela. Daje nam to gwarancję, że żadna niepowołana osoba nie będzie korzystać z naszego sprzętu bez zezwolenia.
Urządzenie do nawigacji satelitarnej Garmin Nuvi 310 nie jest przeznaczone dla wszystkich. Jeśli wybierasz się na wojaż po centrach handlowych a nie lubisz brać ze sobą mapy, z pewnością odstraszy Cię cena tego urządzenia. Jeśli natomiast potrzebujesz profesjonalnego urządzenia GPS, które skutecznie doprowadzi Cię do celu wybraną przez Ciebie trasą, a dodatkowo pozwoli Ci na ominięcie korków i wybranie dogodnego objazdu, z pewnością się nie zawiedziesz. Polecam. Jednak, ponieważ w Polsce nie da się wykorzystać urządzenia w pełni, odejmuję pół punktu-moja ocena to piątka z minusem.

| Skomentuj opinię (2)