Nawigacja GPS Mio Moov 370 - Opinie i Oceny Użytkowników

Ocena użytkowników 1.00 / 5.00
50% opiniujących poleca Mio Moov 370
Nawigacja satelitarna Mio Moov 370. Zobacz opinie użytkowników oraz oceny, wady i zalety systemu do nawigacji samochodowej Mio Moov 370. Zapraszamy do dodania swoich uwag na temat wszystkich nawigacji GPS firmy Mio.

Opinie użytkowników o Mio Moov 370

donatan
zwiedzający - 1 punktów

1648 osoby z 2806 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-05-25 15:43:15
zalety: Mam Mio 670/680 duży ekran , czytelny,łatwy w montażu , ustawienie trasy nie nastręcza trudności,początkowo nawet była informacja o fotoradarach ale teraz nie mam tych wiadomośći
wady: ostatnio włączyl mi się program demo i nie moge go zlikwidowac- wyłączyć.GPS pokazuje mi ustawioną trasę , po chwili włącza się demo i mam trase wycieczki po Warszawie choć mieszkam w Szczecine, znów ustawiam moja trasę a po chwili jestem w Warszawie.Nie mogę tego wyłączyć Podobnie dzieje się z głosem który milknie , zniknęła tez informacja o fotoradarach.
opinia: Może ktoś wie co z tym zrobić , prosze o pomoc: jak pozbyć sie demo, jak ustawic głos, jak ustawić informacje o fotoradarach , jak uaktualnic mapy , czy mozna sciągnąć auto mapę?

| Skomentuj opinię


2308 osoby z 4047 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-09-29 14:27:49
zalety: ładny. jasny wyświetlacz
wady: długi czas ładowania, nieintuicyjny, kiepska bateria
opinia: Zepsuł się na gwarancji. Producent odpowiedział, że nawigacja była użytkowana niezgodnie z warunkami gwarancji (!?! - czyli jak, że w samochodzie czy jak?)i zaproponował odpłatną naprawę - koszt w wysokości obecnaj jej wartości. I jeszcze zażądał opłaty za zwrot nawigacji. Nawigacja generalnie jest kiepska - ładuję się długo i często pokazuje "głupoty". Po rozmowach ze znajomymi okazuje się, że nie jest to odosobniony przypadek tylko raczej reguła. ODRADZAM

| Skomentuj opinię