Nawigacja GPS Pentagram Nomad P 5210 - Opinie i Oceny Użytkowników

Ocena użytkowników 5.00 / 5.00
100% opiniujących poleca Pentagram Nomad P 5210
Nawigacja satelitarna Pentagram Nomad P 5210. Zobacz opinie użytkowników oraz oceny, wady i zalety systemu do nawigacji samochodowej Pentagram Nomad P 5210. Zapraszamy do dodania swoich uwag na temat wszystkich nawigacji GPS firmy Pentagram.

Opinie użytkowników o Pentagram Nomad P 5210

hezzman
entuzjasta - 90 punktów

2588 osoby z 4570 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-02-18 18:32:45
zalety: wbudowana AutoMapa 5; odtwarzacz multimedialny; 1 GB wbudowanej pamięci; slot kart pamięci SD/MMC do 8GB; polskie polecenia głosowe; 2 lata gwarancji door-to-door; duży ekran dotykowy 4,3 cala
wady: brak
opinia: Nawigacja GPS Pentagram Nomad P 5210 to bardzo ciekawy model, a dlaczego? – to w dalszej części opinii.

Rozpocznijmy od wyglądu zewnętrznego – nie jest on może zbyt oryginalny – raczej wygląda jak klasyczny model GPS-a, dodatkowo według mnie nieco szpeci duże logo ”Pentagram” na samym środku dolnego wykończenia nawigacji – ale jest to oczywiście niuans.

Model Pentagram Nomad P 5210 jest wyposażony w AutoMapę 5. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że AutoMapa jest cenionym rozwiązaniem jeśli chodzi o mapy w GPS-ach , przez większość osób, które go używają. Dzięki tej mapie znajdziemy szereg ważnych punktów na mapie, jak i będziemy mieli pewność, że nasza mapa jest aktualna, bo jak zapewnia producent możemy przez 12 miesięcy aktualizować AutoMapę całkowicie za darmo.

Nomad P 5210 posiada duży, wygodny, dotykowy ekran o przekątnej 4,3 cala – jest to optymalna wielkość wyświetlacza zapewniający swobodną widoczność przez kierowcę. Oczywiście nawigacja została także wyposażona w polecenia głosowe w języku polskim, bez których raczej porządna nawigacja nie może się obejść. Ciekawym rozwiązaniem jest odtwarzacz multimedialny z możliwością odtwarzania plików MP3 i AVI – w wolnym czasie będziemy mogli obejrzeć film czy też posłuchać ulubionej muzyki. Dopełnieniem odtwarzacza multimedialnego jest wbudowana pamięć 1 GB – dobrze, że także o tym pomyśleli twórcy tego modelu.

Na sam koniec chciałbym także wspomnieć o gwarancji door-to-door, czyli realizacji gwarancji bez potrzeby wychodzenia z domu. Jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie i warto się zastanowić przed zakupem, co będziemy musieli zrobić gdy nagle przyjdzie nam reklamować swojego GPS-a.

| Skomentuj opinię (2)