Nawigacja GPS Trak GPS-430 - Opinie i Oceny Użytkowników

Ocena użytkowników 1.75 / 5.00
50% opiniujących poleca Trak GPS-430
Nawigacja satelitarna Trak GPS-430. Zobacz opinie użytkowników oraz oceny, wady i zalety systemu do nawigacji samochodowej Trak GPS-430. Zapraszamy do dodania swoich uwag na temat wszystkich nawigacji GPS firmy Trak.

Opinie użytkowników o Trak GPS-430

2447 osoby z 4322 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2011-01-11 14:07:12
zalety: zadnych
wady: wszystko , obsługa a co najwazniejsze ma błedy!! samoczynnie usówa sie mapa kopernicus- ogolnie totalne badziewie. wykasowała mi sie mapa po odpaleniu auta , nawigacja była wtedy ładowana przez zapalniczke!! w serwisie gwarancyjnym bucowaty Pan sławomir uznał ze to wina Mapy i mam sie do nich zwrócić!! żarty jakies!! nie uznaja wam gwarancji uwazajcie na tych naciągaczy-dobrze wiedza ze sprzedaja szajs!!!!!!!!!
opinia: uwazajcie na ten szajs!!!!
serwisu gwarancyjnego nie ma!!!!!!!!!!!! a napewno sie skasuje mapa, nie polecam nikomu, pieniadze wyrzucone do kosza!!!

| Skomentuj opinię


jacek1
zwiedzający - 1 punktów

2496 osoby z 4413 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-08-06 16:36:18
zalety: prostota i łatwość obsługi
wady: za takie pieniądze trudno wymieniać drobne wady
opinia: Za takie pieniądze warto kupić prosty sprzęt, a bardzo pożyteczny dla kierowców. Dobra rzecz również pod przeglądarkę dla kart SD -= zdjęcia i nie tylko. Jeśli ktoś wybrzydza za takie pieniądze, to powinien swobie uświadomić, że sama mapa na SD kosztuje ponad 300 zł.

| Skomentuj opinię2480 osoby z 4357 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-11-08 21:43:58
zalety: - brak
wady: - brak ładowarki sieciowej - podobno opcjonalnie :-( co oznacza ładowanie baterii jedynie przez USB
- brak płytki instalacyjnej,
- brak rzetelnej instrukcji obsługi
opinia: Kiepski produkt za takie pieniądze . Przede wszystkim dla ludzi, którzy mają komputer i dostęp do internetu lub pieniądze na dokupienie wyposażenia dodatkowego. O próbie zwrócenia produktu albo wymianie na egzemlarz z pełnym wyposażeniem (po rozpakowaniu w punkcie obsługi Media Markt) wolę nie pisać. Zarzut niezaklejonej fabrycznie (pomimo nienaruszonej karty licencyjnej)koperty był porażający :-( !!!.

| Skomentuj opinię


2468 osoby z 4351 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2009-03-19 12:17:40
zalety: pierwsze wrażenie wyglądu
wady: wyświetlacz(po miesiącu koszmarnie porysowany)
awaryjność(gps)

opinia: Ogólnie totalnie bardzo mocno odradzam.Sprzet dobry dla masochoistów,lub ludzi jeżdzących maksimum dwa razy do roku w święta.NIe pisze dokładnie jakie ma wady ,bo ma on jest praktycznie jedna wielką wadą.Porażka dla nawigacji. Osobista ocena-10. Dodatkowo ocena dla "cudownego" MediaMarkt wyłącznie dla idoitów tam kupująch,do których się zaliczam.Trzymają sprzęt u siebie 2 tygodnie w przekonaniu że go wysłali do reklamacji.I gdybym nie reagował w traku i u nich pewnie leżałby drugie tyle.Kpina z klienta.Aktualnie nikt nie wie gdzie jest reklamacja.Może spotka mnie to szczęscie i zniknie w zamian za kasę( w co wątpie)Po prostu mistrzostwo świata.

| Skomentuj opinię (1)