Netbook MSi Wind - Opinie Użytkowników i Porównanie

Ocena użytkowników 5.00 / 5.00
100% opiniujących poleca MSi Wind
Zobacz jak wygląda netbook MSi Wind i sprawdź czy ten model jest dopasowany do Twoich wymagań. Jeśli nadal masz trudności w podjęciu decyzji to przeczytaj opinie użytkowników netbooka MSi Wind.
A może sam korzystasz z modelu Wind? Napisz swoją opinię, aby pomóc wybrać dobry sprzęt innym użytkownikom.

Opinie użytkowników o MSi Wind

Dirian, Wejherowo
zwiedzający - 3 punktów

4128 osoby z 7235 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-11-02 22:00:27
zalety: Wymiary, dobry, czytelny ekran, mocna bateria, wydajny procesor, rozdzielczość ekranu pozwala oglądać pełnowymiarowe strony www, dobra(bo normalna, bez żadnych braków) klawiatura, ciche chłodzenie, kamerka, fajny wygląd. Waga!
wady: Dorzucenie ramu wiąże się z utratą gwarancji...
opinia: Laptopa tego zakupiłem 2 miesiące temu. Pierwsze wrażenia - kurde, ale to małe ;D Drugie wrażenie - kurde, nikt mi w sklepie nie powiedział, że dorzucenie ramu wiąże się z utratą gwarancji, a to właśnie w sklepie mi wkładali ten ram). Ale odczułem różnicę z tym dorzuconym ramem(normalnie jest 1gb, ja mam 2 gb). Word2007 chodzi szybciej, praktycznie tak samo jak na stacjonarnym kompie(athlon x2 5000, 2gb ram). , czyli bez żadnych problemów. Netbook jest bardzo lekki, ma mocny akumulator, idealny do podróży, szkoły, jako notatnik czy komunikator(wbudowana kamera uprzyjemni nam rozmowy przez skype). Jak już mówiłem, komputerek nadaje się do pracy w wordzie 2007, nawet z tym 1GB ramu. Polecam zakup tego netbooka, to naprawdę dobrze wydane pieniądze.

| Skomentuj opinię