Nowości

5 nowych telefonów Sony-Ericssona zagrożeniem dla Nokii?

Sony Ericsson ujawnił w połowie czerwca aż 5 nowych modeli telefonów komórkowych. Wszystkie z nich mają być dostępne na rynku albo od 3, albo od 4 kwartału tego roku. Wygląda na to, że Sony Ericsson przystępuje do ofensywy – konkurencja przecież nie śpi. W tym samym czasie dwa nowe telefony zaprezentowała także Nokia (modele E71 i E66).

Nowy iPhone 3G w Europie od 11 lipca

W pierwsze urodziny nowatorskiego iPhone Steve Jobs, szef Apple, zapowiedział nadejście nowej ulepszonej wersji iPhone. Nowy iPhone 3G będzie dostępny od 11 lipca za jedyne $199

Samsung D880 DuoZ - dwie karty SIM, jeden telefon

Firma Samsung znalazła panaceum na bolączkę posiadaczy dwóch numerów telefonu. Zrewolucjonizować europejski rynek telefonów komórkowych ma wprowadzenie modelu D880 DuoZ, który ma dwa miejsca na karty SIM.

Jak wybrać nawigację GPS? - Poradnik Kupującego

Nawigacja GPS to bardzo modny gadżet będący dodatkiem do samochodu, ale również - co bardzo ważne - przydatne w podróży urządzenie. By droga była szeroka, a podróżowanie sprawiało przyjemność należy zwrócić uwagę na przynajmniej kilka spraw. Przeczytaj nasz mały poradnik - jak wybrać nawigację GPS.

"Mobilna muzyka" - nowa propozycja od Motoroli

Głośniki Stereo Bluetooth to najnowszy pomysł inżynierów z Motoroli. Dzięki nim nie będzie potrzeba plączących się kabli - technologia Bluetooth umożliwi swobodne odtwarzanie muzyki z telefonów komórkowych i odtwarzaczy mp3.

Najcieńszy telefon komórkowy świata

Firma Samsung jest pewna - wprowadzaja na rynek najcieńszy telefon świata. Model i200 ma zaledwie 11,8 milimetra grubości.

Najnowszy Telefon Nokia 6212 classic

Nieco ponad 2 tygodnie temu informowaliśmy o 4 nowych - zadziwiająco tanich - modelach Nokii. A już dziś prezentujemy kolejny produkt fińskiej firmy. To Nokia 6212 classic!

Panasonic Wprowadza Plazmę Do Telefonów Komórkowych

Firma Panasonic zamierza wprowadzić plazmowe ekrany do telefonów komórkowych.

Nokia Uruchamia N-Gage - Już niedługo Fifa 2008 na komórce

Nokia uruchomiła w czwartek serwis gier komputerowych N-Gage. N-Gage jest dostępne na telefonach komórkowych Nokia N95, N81, N82. Modele N73, N93 i N93i są oznaczone jako "wkrótce dostępne". N-Gage jest wspierany między innymi przez Electronic Arts Inc producenta gry Fifa 2008.

Cztery nowe modele Nokii. Tanio!

Podczas tegorocznej konferencji "Growing Together 2008" w Johannesburgu Nokia zaprezentowała cztery modele nowoczesnych telefonów komórkowych. Wszystkie - choć nowe i wielofunkcyjne - będą bardzo tanie!