Nowości

Telefony komórkowe uśmiercą odtwarzacze mp3

Coraz chętniej decydujemy się na zakup telefonu z funkcją odtwarzacza mp3. Jak wynika z raportu firmy MultiMedia Intelligence już za trzy lata ponad 50 procent sprzedanych komórek będzie umożliwiała słuchanie muzyki.

Najlepiej oceniane telefony komórkowe

Właśnie dlatego pod lupę bierzemy dziś 5 telefonów komórkowych, które w ostatnim czasie cieszą się największym uznaniem według grona opiniujących fachowców oraz użytkowników.

Ekologiczny telefon Nokia Remade

Zobacz jak firmie Nokia udało się stworzyć telefon ze starych puszek i opon!

Papier toaletowy Windows Vista Ultimate SP1

Robot, który przyniesie to, o co poprosisz

Livebox TP zawiera błędy

Azentek Atlas pierwszy PC w Twoim samochodzie

Jak wybrać telefon komórkowy - Poradnik kupującego?

Tańsza nawigacja satelitarna Garmin z USA - czy to się opłaca?

Nie jest tajemnicą, że urządzenia Garmin, kupowane za pośrednictwem jedynego oficjalnego dystrybutora w Polsce (firmy Excel ze Szczecina), są droższe od tych, sprowadzanych z USA innymi drogami i sprzedawanych np. na aukcjach internetowych i w niektórych sklepach. Decydując się na tańszy zakup, warto jednak pamiętać o tym, że oszczędność może być pozorna.

Głośnik Bluetooth MBS-100

Sony Ericsson przedstawił niedawno nowe akcesoria wydane z okazji rozdania nagród MTV Europe Music Awards. Jednym z nich okazał się głośnik Bluetooth MBS-100. Producent udostępnił jedynie zdjęcie tego futurystycznego gadżetu, na specyfikacje musieliśmy trochę poczekać. Dzisiaj Sony Ericsson zdradził więcej informacji na temat głośnika.