Odtwarzacz MP3 Apple iPod classic - Opinie i Oceny Użytkowników

Ocena użytkowników 4.67 / 5.00
100% opiniujących poleca Apple iPod classic
Porównaj odtwarzacz MP3 Apple iPod classic i zobacz opinie użytkowników oraz oceny modelu iPod classic. Dodaj swoje uwagi na temat odtwarzacza Apple iPod classic.

Opinie użytkowników o Apple iPod classic

2229 osoby z 3879 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2012-01-30 21:06:02
zalety: duza pojemnosc . prostota obslugi . jakosc dzwieku . wykonanie
wady: tyl latwo sie rysuje
opinia: uzywam ipoda classic i moim zdaniem niema lepszego przenosnego odtwarzacza muzyki wiem co mowie bo mam tez ipoda touch 16gb i wzgledem jakosci dzwieku jest gorszy od classica

| Skomentuj opinię


Mardok, szczecin
zwiedzający - 6 punktów

2365 osoby z 4191 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2010-10-07 13:34:07
zalety: ogromna pojemność
wytrwałośc obudowy
miły i prosty interfejs
wady: cena
błyszczaca obudowa szybko sie rysuje
opinia: czytałem gdzies tu opinie ze nie mozna wrzucać plików typu kopiuj wklej na ipoda...trzeba tylko właczyć taka opcje w itunes...mój pierwszy nabytek firmy apple który pokochałem...słuzy dalej oddanie mi..szkoda ze tylko cena taka:/ ale to już winna polskich dystrybutorów którzy tak ja podnosza w naszym kraju:/ w stanach czy w honkongu jest tanszy o 50%

| Skomentuj opinię (1)hezzman
entuzjasta - 90 punktów

2353 osoby z 4175 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-12-28 12:06:25
zalety: klasyczny, elegancki wygląd; przyjazny interfejs i łatwa obsługa; bardzo duża pamięć
wady: za najwyższą półkę musimy słono zapłacić; brak możliwości zgrywania plików z komputera na zasadzie „kopiuj – wklej”
opinia: Odtwarzacz MP3 Apple iPod classic to niewątpliwie klasyka – tak jak sama nazwa wskazuje. Klasyczne rozwiązania, jak i klasyczny wygląd połączony z potężną pamięcią 120 GB i dodatkami multimedialnymi to niewątpliwie ogromne atuty tego odtwarzacza. Odtwarzacz ten swoim wyglądem jest podobny do swoich poprzednich modeli – tutaj raczej się nic nie zmieniło. Podobnie jest z obsługą tego odtwarzacza. Jeśli chodzi o moje zdanie w kwestii użytkowania iPod’a to rozwiązanie designerskie i funkcjonalność stoją tutaj naprawdę na wysokim poziomie.
Jeśli chodzi o jakość odtwarzanej muzyki – tutaj także nie zaznamy zawodu – wszystko jak najbardziej świetnie gra, pomimo tego, że słuchawki może nie wyglądają jakby były najlepszej jakości to słuchając przez nie możemy poczuć naprawdę głębie dźwięków. Oczywiście mamy tutaj także do wyboru dużą gamę stylów muzycznych np. Jazz, Rock, czy też rozwiązania dotyczące mocy basów itp.
iPod Classic to nie tylko odtwarzacz MP3, ale wielofunkcyjne urządzenie multimedialne – możliwość oglądania zdjęć, grania w gry czy też oglądania plików video. Oczywiście całość tych funkcji jest w pełni dostępna, a to za sprawą bardzo pojemnego dysku 120 GB, który pozwala na oglądanie przez 150 godzin plików video lub przesłuchanie 30 000 utworów muzycznych – wyniki te są naprawdę imponujące. Dodatkowo odtwarzacz został wyposażony w dobrej jakości baterię, która wystarcza na korzystanie z niego do 36 godzin.
Niestety w mojej opinii znalazło się również miejsce na minusy dla tego odtwarzacza MP3 i muszę szczerze przyznać, że minus ten mógłby być z łatwością zniwelowany – chodzi o cenę, jaką musimy zapłacić za tą błyskotkę. Nie ma sensu porównywanie, że w USA taki odtwarzacz można kupić już za połowę ceny, ale warto spojrzeć, że jak na polskie warunki iPod classic jest po prostu za drogi i tej kwestii nie można przemilczeć. Kolejna sprawa to brak możliwości „kopiowania i wklejania” plików zgrywanych z komputera do odtwarzacza. Konieczność wgrywania iTunesa tylko po to by móc przegrać te pliki to trochę „za dużo zachodu” jak dla mnie.
Muszę przyznać, że z chęcią w swojej opinii postawiłbym 5 za ten odtwarzacz, niestety gdyby nie cena – należy się tylko 4.

| Skomentuj opinię