Odtwarzacz MP3 Samsung S3 - Opinie i Oceny Użytkowników

Ocena użytkowników 3.00 / 5.00
100% opiniujących poleca Samsung S3
Porównaj odtwarzacz MP3 Samsung S3 i zobacz opinie użytkowników oraz oceny modelu S3. Dodaj swoje uwagi na temat odtwarzacza Samsung S3.

Opinie użytkowników o Samsung S3

izka35
zwiedzający - 32 punktów

1530 osoby z 2576 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-11-03 12:41:33
zalety: dobra jakość dźwięku
wady: dla mni brak
opinia: Bardzo dobra jakość muzyki w niewielkim, łatwym w obsłudze urządzeniu plus czytelny interfejs. Dla mnie to wszystko, czego oczekuję od MP3.

| Skomentuj opinię


nastka1992
zwiedzający - 1 punktów

2269 osoby z 3997 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-12-30 16:46:06
zalety: Czystość dźwięku,
panel dotykowy,
jest cienki i waży dosłownie jak piórko, zmieści sie bez problemu do kieszeni,
długa żywotność baterii
wady: Wg mnie brak.
opinia: Ludzie to już chyba powariowali. ja rozumiem, że technologia idzie do przodu. Ale to ma być zwykły odwarzacz MP3 do posłuchania muzyki poza domem. 2GB to dużo ilość miejsca szczególnie gdy chodzi o piosenki, które średnio zajmują 3MB. Dla mnie jest wystaczającą "zabawką", którą szczerze polecam "mniej wymagającym" :)

| Skomentuj opinięhezzman
entuzjasta - 90 punktów

2259 osoby z 3983 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-09-25 18:25:04
zalety: dobra jakość odtwarzanej muzyki, przyjazny interfejs, dobra bateria
wady: słaby design, mała pamięć
opinia: Musze przyznać szczerze, że nie podoba mi się wygląd tego Samsunga S3 – według mnie odtwarzacz ten wygląda trochę jak stara gra przenośna w tetrisa – nie ma w sobie żadnego uroku i niczym nie urzeka. Samsung S3 pomimo swego wyglądu jest bardzo mały i lekki, jego przeznaczenie jest ”zdefiniowane” jako odtwarzacz do codziennego użytku, a także do korzystania z niego podczas uprawiania wszelakich sportów. Ta MP3-jka dostępna jest w pięciu pastelowych, metalicznych kolorach (czarny, biały, zielony, różowy i niebieski).
Teraz chciałbym przejść do tego, czego najbardziej oczekujemy od takiej ”zabawki”, czyli odtwarzanie muzyki. Ten odtwarzacz MP3 został wzbogacony o specjalny system eliminujący wszelkie nieczystości, zniekształcenia – system DNSe (Digital Natural Sound engine). Ponadto ta MP3-jka posiada opcję ”czysty dźwięk” – jak łatwo się domyślić poprawia ona brzmienie muzyki. Według wielu opcja ta jednak nic nie wnosi jeśli chodzi o jakość muzyki. Należy jednak przyznać, że dźwięk jest czysty i bardzo dobrej jakości.
Samsung S3 wyposażony jest w intuicyjny panel dotykowy z którym nie ma jakiś większych problemów, może poza tym, że jest on zbyt czuły przez co musimy bardzo uważać w którym dokładnie miejscu stawiamy palec. Poza odtwarzaczem muzyki użytkownik może również oglądać filmy, obrazki i teksty oraz słuchać radia. Niestety jest to przede wszystkim odtwarzacz muzyki, co sugeruje Nam dość mała pamięć – opcjonalnie 2 lub 4 GB. Kolejnym dodatkiem tego gadgetu jest to, że posiada on 5 zainstalowanych gier. Dużym plusem Samsunga S3 jest żywotność baterii – pozwala na słuchanie muzyki nawet do 25 godzin.
Podsumowując ten model odtwarzacza nie jest jakimś szczytem techniki, w mojej ogólnej ocenie niczym ”ponad” inne modele się nie wyróżnia. Gra czysto, posiada prosty interfejs i to chyba na tyle plusów. Jeśli chce się kupić jakiś porządny i ładny odtwarzacz MP3 to wybór w tej chwili jest przeogromny, a sądzę, że ten model nie ”wybije” się ponad inne.

| Skomentuj opinię