| Ukryj ...
zwiedzający - 0 punktów
2014-06-20 22:29:06
Mi też ta lokalizacja bardzo odpowiada, mam 10 minut pieszo do pracy stamtąd, szybko byłabym z pracy i w pracy,dlatego zastanawiam się nad kupnem mieszkania w Luxorze z II etapu. Raczej z tego co czytałam na forach osoby, które kupiły mieszkania tam są zadowoleni, próżno szukać negatywnych opinii...
2015-10-13 18:14:38
Budowa już została zakończona. Inwestycja jest zrealizowana. Pytanie tylko, czy jeszcze zostały tam ciekawe mieszkania, muszę zadzwonić i się dowiedzieć. Obawiam się, że najlepsze mieszkania już zostały wykupione. Interesuje mnie mieszkanie przynajmniej na 2 piętrze, od strony południowej. I chcę tylkooo mieszkanie na Mokotowie, żadna inna dzielnica nie wchodzi w grę! :) Tu się wychowałam, tu chcę mieszkać, tutaj umrę. :D Hehehehe. A wy, na jakie osiedle stawiacie i dlaczego?
2016-01-11 20:22:11
I co dzwoniłaś? Dowiadywałaś się? Chyba nie jest tak źle, że zostały jakieś ostatki? Przynajmniej widziałam u nich na stronie, że jeszcze całkiem, całkiem-jest z czego wybierać. Ale fakt, trzeba zobaczyć wszystko na żywo. Bo zdjęcia to zdjęcia. Na jakie osiedle? Mokotów albo Wilanów. Drugiej stronie Wisły mówię kategoryczne nie. :) Stąd jest idealny dostęp do centrum i wszystkich atrakcji, które się z tym wiążą.