| Ukryj ...
2013-12-11 14:36:51
Co do tego podejścia to pozwolę się wtrącić. Dowodem na Pani słowa jest event zorganizowany dla mieszkańców Luxora, który miał miejsce około miesiąca temu. Fajny gest, fajne podziękowania, fajna uroczystość. :) Pozdrawiam!
2014-07-21 23:05:26
No trzeba przyznac, ze jest to doswiadczony deweloper, ktory zdaje sobie sprawe doskonale z tego, ze wlasciwa komunikacja z klientem to podstawa. Dzieki temu kupujacy (czyli ja) mialem wieksze poczucie bezpieczenstwa. Moge tylko dodac, ze zawsze lepiej jest doplacic wiecej pieniedzy i miec cos nie tylko lepszego i trwalszego, ale w dobrej lokalizacji. Dobry standard przyciaga nowych klientow. Pozdro.
2014-11-18 23:32:01
We współpracy z tym deweloperem doceniam konkretność, nieowijanie w bawełnę, wszystko wyłożone - kawa na ławę, czytelne. No i biorąc po uwagę inwestycje już wykonane przez tę firmę miałem pewność, że ta Luxor jest kolejną trafną propozycją. I się nie myliłem. Zanim wybrałem się do biura, zajrzałem do internetu, brak negatywnych wpisów też o czymś świadczy. Pozdrawiam. Jak są pytania, śmiało pisać.
2015-03-15 23:32:26
Powiem tylko tyle: współpraca wyglądała bardzo profesjonalnie. Z wieloma deweloperami miałam styczność i szybko potrafie wyczuć jak coś jest nie tak. Kupiłam mieszkanie pod wynajem, 2-pokojowe, eleganckie, stylowe. Jak na razie nie ma problemu z wynajęciem, wynajmuje biznesmenom, którzy przyjeżdżają tu w interesach. To dobre miejsce lokalizacyjnie, zagłębie biznesu. Jest receprecja, jest monitoring, wszystko na dobrym poziomie. Widziałam inną inwestycję tego dewelopera, rozmawiałam z klientami - mieszkańcami osiedla i wg ich zdania wyrobiłam sobie opinię. pOZDRAWIAM. :)
2015-11-08 17:07:24
Ale się tutaj rozmowa rozwinęła odnośnie tego dewelopera. Szukam własnie informacji o nich, byłam na rozmowie - oglądałam mieszkanie właśnie w Luxorze, z polecenia, koleżanka, która mieszka w sąsiedztwie zaproponowała zainteresowanie się tą inwestycją. Teraz serfuję po necie i szukam informacji o tym deweloperze. Negatywnych - brak, to już dobrze wróży. :)Czy ktoś tam był? Widział inwestycje? Może coś konkretnego napisać? Będę wdzięczna za każdych parę słow.