| Ukryj ...
2013-11-21 12:36:09
Podpisuje sie pod poprzedniczka. To co mi sie mega podobalo i co zasluguje na uwage to nieustanny kontak i opieka nad klientem, co jest rzadkoscia w dzisiejszych czasach, tym bardziej jesli jakas transakcja zostaje już dokonana, zazwyczaj mają człowieka w d...tu
było inaczej, odpowiedzi na wszelkie nurtujace pytania otrzymywalam natychmiast! fajnie i dziekuje za profesjonalna obsluge!
2015-05-23 23:34:58
Rzadkością? Jeśli się sprzedaje nieruchomość, która kosztuje kilkaset tysięcy złotych. Gdybym nie czuła się zaopiekowana, gdybym nie czuła zaufania do danego dewelopera, to z pewnością nie dokończyłabym transakcji. Tutaj, w przypadku Longbridge muszę przyznać, że wszystko było według najwyższych srandardów obsługi. Mogę się wypowiadać tylko w superlatywach, pozdrawiam! pytajcie!
2015-09-16 22:30:11
No jakich superlatywach konkretnie? nawijaj. :) I co masz na mysli piszac, najwyzsze standardy obslugi. Kupno mieszkania to tak powazna, wazna, trudna decyzja, ze denerwuje sie na sama mysl, ze mam sie za to zabrac. Raz, ze nie mam czasu, dwa, ze boje sie, ze zalicze jakas wtope, tyle sie slyszy o oszustach. Odkladam na mieszkanie juz dlugo. Druga czesc na mieszkanie zamierzam wziac od banku, stad ten cały lęk, pomóżcie mi go rozwiać. Po pierwsze, od kogo najlepiej kupić? Po drugie którą dzielnicę polecacie i dlaczego? od pol roku mieszkam na wilanowie.