| Ukryj ...
2014-04-29 17:02:57
Basiu, inni maja podobnie. Prawde mowiac nie kupilismy z mezem jeszcze od nich mieszkania, ale
mam jak najbardziej pozytywne wrazenia. Poniewaz pracuje na Mokotowie, niedaleko inwestycji
bardzo mnie kusi jej zakup. Problem w tym, ze ciezko mi sie zdecydowac na mieszkanie, ktore
jeszcze nie jest wybudowane, ale z drugiej strony zdaje sobie sprawie, ze jak juz bedzie "stalo"
zostanie niewielki wybor...
2014-05-26 16:50:10
No wlaśnie, ja sie tak nacielam. Zwlekałam z kupnem swojej inwestycji, zwlekałam aż tu koniec końcow wszystkie najbardziej interesujące mnie (metrażowo) mieszkania zostaly wyprzedane. Prawda jest taka, ze nie ma co się bać kupować dziury w ziemi, czas tak szybko leci, że zanim sie obejrzymy to nasze mieszkanie bedzie gotowe. Więc ja proponuję nie zastanawiać się, ale zastanawiać sie czym prędzej, póki jeszcze zostały jakieś mieszkania w tej inwestycji. : - ))
2014-08-20 12:00:25
No to prawda, zgadzam sie...tak miałam z inną inwestycją w Wilanowie, tam już nie było z czego wybierać ale dobrze sie stalo z perspekywty czasu uwazam, bo znalazlam oferte wlasnie tego dewelopera - LuxorResidences bardzo mi odpowiada i lokalizacyjnie i mieszkaniowo. Mila ochrona, portiernia, sasiedzi. Kazdy zyczliwy, fajnie mi sie tam mieszka.
2014-09-17 15:38:07
A jakie tam są plusy lokalizacyjnie? Jakbym mogła zapytać. No i te mieszkaniowe. Jakby mogla Pani poszerzysz nieco te odpowiedz to bylabym wdzieczna. :) To, ze zyczliwie to tez plus, ale chyba jeden z tych najmniej waznych. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
2015-01-24 23:37:51
Mokotów jest przede wszystkim dogodnie położoną dzielnicą, stamtąd jest wszędzie w miarę blisko. Najważniejsze, że jest blisko centrum, przynajmniej dla mnie, bo ja tam pracuję. Ja uważam, że Mokotów jest najlpeszą dzielnicą do zamieszkania.To dzielnica zróżnicowana, bo są tutaj z elegancką zabudowaą jak właśnie LR, ale również mamy tu duże blokowiska, biurowce, wiele miejsc handlowo - usługowych. Jeśli ktos lubi dynamiczne i aktywne życie to Mokotów będzie trafnym wyborem.
2015-02-21 22:47:18
Mysle, ze podobnie jest tez na innych dzielnicach Warszawy. jest to miejsce zroznicowane pod kazdym wzgledem. ale musze przyznac, ze wspomniana wyzej inwestycja to dopracowany architektonicznie projekt, bylismy, ogladalismy (z mezem) i trudno bylo sie do czegos przyczepic. Ale poniewaz to poczatek naszej poszukiwawczej drogi, trzeba jeszcze niejedno miejsce zobaczyc, porownac i przeanalizowac, w tym wzgledzie wybory pod wplywem chwili i emocji nie moga miec miejsca. Zgodzicie sie ze mna?
2015-12-17 17:32:28
Hmmm, czy osoby, które tam były - widziały inwestycję dążą do finalizacji? Nie byłem, nie widziałem, od pewnego czasu zainteresowałem się tą inwestycją - przez kolegę, mieszka obok. Trochę późno się za to wszystko zabrałem, bo od przyszłego roku rośnie wkład własny...Interesuje mnie Mokotów, tylko i wyłącznie. Co moglibyście zaproponować?