| Ukryj ...
2009-11-02 20:52:37
zawsze możesz zamówić przesyłkę pocztą - ciekawe, czy listonosz dostosuje się do Twoich godzin pracy? Zapewniam Cię,że nie - dostaniesz awizo i "podreptasz" skruszony do wskazanej placówki żeby paczuszkę odebrać. A z wyzywaniem kurierów od "k..ew na telefon"byłbym ostroszny - w Kodeksie Karnym nadal funkcjonuje przestępstwo znieważenia.. Jeszcze się któryś zdenerwuje i bedziesz musiał duuuużo zapłacić za swoją arogancje. I żeby było jasne - nie jestem i nigdy nie byłem kurierem :-) Powodzenia w korzystaniu z usług poczty! :-]
2009-11-15 17:00:35
Komentarz do komentarza. Za dostarczenie paczki na pocztę nie płacę takich pieniędzy. Kurwie i kurierowi płacę. I wymagam
2009-11-26 12:20:16
Oj, no bez takiego języka. Ale faktem jest, że jak dostanę awizo z poczty to sobie na tą pocztę pójdę, a zazwyczaj jest ona w promieniu najwyżej kilometra. Natomiast kurierzy po drugiej próbie odsyłają paczkę i trzeba całą procedurę powtarzać. Dlatego powinni dzwonić i zazwyczaj to robią. A ja właśnie siedzę i czekam na paczkę zamówioną za pośrednictwem GLS już drugi dzień i jak tu czytam, mogę posiedzieć jeszcze parę. Do tej pory mi się to nie zdarzyło - przesyłki kurierskie dostarczano w ciągu 24 h.
2010-05-03 20:38:24
jak kurwa na telefon to twoja stara zapierdala pajacu!!!!! zdzira jebana
2010-09-24 16:28:41
GLS to dno. Oceniam tą firmę gorzej niż pocztę polską. Niestety tanie paści psy jedzą i to sie potwierdza. Kurier niby był dwa razy tak wynikało ze strony internetowej, ale żadnego awiza ani informacji. Oczywiście przeszkoda był niby domofon. Zero telefonu itp. informacji. Potem paczkę trzeba odebrać z ich centrali. po co taka firma jak GLS funkcjonuje i psuje reputacje innym a ludziom nerwy to nie mam pojęcia. nie mniej gratuluje właścicielom podejścia do klienta, to prędzej czy później się zemści, ale chyba do Panów Prezesów GLS to nie dociera
2010-11-02 21:44:15

Widzę tu wypowiedzi dużo kurierów.
Szanujcie paczki bo GLS straci renomę i pójdziecie puchy zbierać
2011-07-14 23:22:15
A co wy sobie myślicie że kurier nie ma życia prywatnego jak się nie podoba to do sklepu kupować paczki nie miałeś czasu odebrać ale żeby obsmarować kurierów to znalazłeś
2011-12-16 17:25:23
Zgadzam się z opinią kolegi, rynek ich zweryfikuje i pójdą chłopcy piasek wozić. Kupując coś w sieci zastrzegam sobie tą firmę, że nie chce jej widzieć.
2012-04-19 19:55:56
nie korwa kurierzy to nie pracuja oni maja wakacje debilu oni tez sa w pracy na tym ona polega
2012-06-27 19:06:37
wypier****dalac kupywac w sklepie a nie na allegro.....twoja stara to kurwidolek na telefon
2013-02-11 20:03:45
Sam/a jestes moze k..... na telefon. Kurierzy nie pracuja 24h na dobe. Tez maja rodziny.
2013-08-06 21:15:59
jestem kurierem GLS nie jestesmy kurwami na telefon a psich obowiazków mogłbym na Ciebie zesrać lub odlać patafianie a co ty mysli bolku że my nie pracujemy nie pasi idz do sklepu i kup a nie siedzisz i pierdzisz w stołek a pozniej narzekasz jak ci zlewal sie
zwiedzający - 0 punktów
2014-10-18 09:12:35
PSI OBOWIĄZEK !! żal mi ciebie koleś,jak zamawiasz to twój zasr.. obowiązek jest taki żeby dać kurierowi możliwość dostarczenia w godzinach pracy owej przesyłki, a K...Wy NA TELEFON to poszukaj sobie wśród swoich przyjaciół IMBEC..., jak macie coś z głowami nie tak zalecam pilna wizytę u lekarza!!ZALECAM ODBIÓR WŁASNY w siedzibie firmy LUB ADRESOWANIE PRZESYŁKI NA ADRES DO PRACY ,BURŻUAZJA JAŚNIE PANI/E
2014-11-22 12:01:14
jak wiesz kurwa kretynie ze pracujesz to zamow do roboty bo moze robisz do 18/19 w domu jestes o 20 i my mamy przyjechac ? jebniety jestes? myslisz ze jak ty zaczynamy prace o 9? NIE!od 5 wiec pomysl zamin zaczniesz wyzywac bo sam jestes kurwa na telefon.
2015-05-20 23:43:44
kutas pierdolony... od kurew wyzywa a sam jest poniżej tego poziomu bo lachy za frajer obciąga i jeszcze prosi, że chciałby wiecej
2016-09-02 00:26:02
Czytam tę niewybredną wymianę zdań i mi wstyd, bo niestety brak wyrozumiałości w naszym społeczeństwie to choroba gorsza niż nowotwór. Pan, który wypisuje brednie o tym, że kurier to prostytutka na telefon chyba nie ma pojęcia jaką ciężką pracę mają kurierzy. Ja nie jestem z tej branży ale często korzystam z usług firm kurierskich, słucham czasem co ludzie (klienci) potrafią wyczyniać - np. donieść, że paczka była opóźniona o godziną za co jest kara i to dość wysoka... Kurierzy często pracują na własnej działalności, korzystają z własnego samochodu i za dostarczenie jednej paczki otrzymują 2zł. Nie wiem czy te zawszone 2zł. są warte tych nerwów... To chyba lepiej już siedzieć na kasie :( Powinniśmy dobrze ze sobą żyć a nie jeden drugiemu nóż w plecy bez powodu! Ludzie no obudźcie się!
2017-01-12 18:29:07
Barani łbie!!! Nie ma Cię w domu to se zamów do pracy czy sąsiadki która jest w domu i masz problem z głowy.. królewicz jebany..
2017-01-12 18:34:15
Mnie wkurwil chuj jebany
2017-02-16 13:56:36
GLS to dno.
2017-10-01 15:20:49
Kurwa to cie chyba robiła. Jak sobie zamówiłeś paczkę to siedź na tej swojej tłustej dupie i czekaj. Poza tym jak ty płacisz kurierowi to gratuluje bogactwa. Co miesiąc bedzie przyjeżdzał po swoje 1500 zł + premia 150-500 zł. Pasuje?
2017-10-27 09:23:59
Dno i 2 metry mułu.Mają jakiś swój regulamin dla siebie a nie dla klientów.Totalny brak kontaktu
2017-10-31 07:29:43
Cala prawda dno. Tylko ze rynek I tak ich nie zweryfikuje bo dotacje ciagna. Jedyna rada to uokik
2017-10-31 07:29:43
Cala prawda dno. Tylko ze rynek I tak ich nie zweryfikuje bo dotacje ciagna. Jedyna rada to uokik
2018-02-13 23:25:25
Bardzo trafna opinia i aktualna (luty 2018)
Wypowiedz pracownika firmy na tym forum świadczy
że jego mózg znajduje się niżej pasa.