| Ukryj ...
2010-02-24 22:31:42
a moze cwaniak nadawca cie wydymal frajerze, i wyslal ci rozwalony towar, ale nie to kuier rozje..bal! jacy wy jestescie tepi ludki
2010-10-05 21:00:41
Niestety zgadzam się z większością, ta firma jest beznadziejna i współczuje sobie bo muszę z niej korzystać mam nadzieję że w końcu to wszystko się zmieni na lepsze:(
2010-11-25 00:07:58
nie kur.. to kurier ma czekać pod twoim jebanym domem cały dzień i czekać aż jaśnie pan przyjdzie z pracy i raczy odebrać przesyłkę. a kurier to nie jest w pracy i nie ma innych klientów tylko ku... ciebie. jestem kurierem ale ludzie wasz tok myślenia mnie przeraża.
2012-01-04 21:39:19
popieram przedmowce, ludzie sam jestem kurierem i uwierzcie mi , ze my tez mamy domy rodziny i takze chcielibysmy do nich wrocic o w miare normalnej porze, ale pani A... zazyczy sobie zeby do niej podjechac o 16;00 druga pani 0 11111111118;00 itd
2012-09-20 20:07:24
zostawcie jebnie**ch polakow on i mysla ze sa panami! Masz srednio na dzien 60 stopow nie liczac ilosci paczek na jeden stop i koles bedzie myslal ze o 22 mu dostarczysz jak wroci.Polacy to barany i dopoko nie poproacuja w kurierce to gowno na ten temat beda wiedziec. A najlepsze jak przychodzisz z paczka i klient zdziwiony ze chcesz pieniadze za paczke bo on nawet nie wie co zamawial i skad i wiecznie pytaja co jest w srodku jakbys ty mial rentgena w oczach i weidzial co skur**el zamawia. POLACY TO BANDA IDIOTOW I TYLE!!! BARANY!!!
2012-12-11 03:35:59
Buehehee racja
2015-02-19 09:24:33
można wcześniej zadzwonić Szanowny Kurierze jeden z drugim i się dogadać... A nie bić pianę. Nie po to Wam płacimy za przesyłkę, żebyście robili fuszerkę.
Co mnie to obchodzi, że Wam się nie chce czekać?! Jakbyście zadzwonili to ani ja ani Wy nie musielibyśmy stać i czekać... To Wy jesteście debilami. Pozdrawiam
2015-07-18 11:07:18
Zgadzam się w pełni. Firma beznadziejna. W dodatku w puncie odbioru przesyłki pracują bezczelne typy. Dla nich podstawa wydanmia paczki jest awizo (wg centrali wystarczy nr.przesyłki), a przy odbiorze nawet nie sprawdzili kto odbiera paczkę. Wiec proponuję wyjmowac z czyichś skrzynek awizo i iść po przesyłki!!!