Regulamin serwisu bozo.pl

Poniższy regulamin jest regulaminem obowiązującym użytkowników korzystających z Bozo.pl. Korzystając z serwisu, rejestrując się jako użytkownik wyrażasz zgodę i akceptujesz poniższy regulamin.

1. Użytkownicy serwisu Bozo.pl wyrażają swoje opinie na podstawie własnych doświadczeń. Bozo.pl nie bierze odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy ani też za decyzje podjęte pod wpływem rekomendacji zamieszczonych na stronach bozo.pl.

2. Dodając zawartość jako użytkownik serwisu Bozo.pl uznaje, że jesteś autorem tej zawartości i właścicielem praw autorskich dodanego tekstu oraz że zamieszczając tekst przekazujesz Bozo.pl swoje prawa do korzystania, kopiowania, modyfikacji, publikacji i rozpowszechniania również w celu komercyjnym.

3. Opinie obraźliwe, wulgarne, oszczercze, mające charakter pomówienia lub zniesławienia będą usuwane. Prosimy o zgłaszanie takich opinii poprzez formularz kontaktowy.

4. Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące serwis Bozo.pl są własnością Bozo.pl o ile nie zostały oznaczone inaczej i są chronione prawami do własności intelektualnej.

5. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.

6. Niniejszy Regulamin może ulec zmianie. O treści zmian Regulaminu użytkownik zostanie powiadomiony w formie elektronicznej. Jeżeli w terminie wskazanym w powiadomieniu Użytkownik nie wyrazi chęci rezygnacji z korzystania z serwisu, uważa się, że zmiany zostały przez Użytkownika przyjęte.