Telefon Nokia 6300i - Opinie, Komentarze i Oceny Użytkowników

Ocena użytkowników 4.50 / 5.00
100% opiniujących poleca Nokia 6300i
Porównaj telefon Nokia 6300i i zobacz opinie użytkowników oraz oceny modelu 6300i. Dodaj swoje komentarze i uwagi na temat telefonu Nokia 6300i.

Opinie użytkowników o Nokia 6300i

hezzman
entuzjasta - 89 punktów

194 osoby z 361 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-12-22 23:17:02
zalety: elegancki wygląd; Wifi; łatwy w obsłudze.
wady: średniej jakości aparat; bardzo słaba bateria.
opinia: Telefon komórkowy Nokia 6300i jest oczywiście udoskonaloną wersją 6300 – udoskonaloną pod względem komunikacji z Internetem. Różnica pomiędzy 6300 a 6300i polega na tym, że w tym drugim modelu mamy wbudowane Wifi, dzięki któremu z łatwością połączymy się z Internetem, a kolejny plus to brak dodatkowych opłat związanych z korzystaniem z tego Internetu.
Przejdźmy jednak do samego wyglądu telefonu – musimy podkreślić, że model ten został bardzo starannie wykonany, widać dobrą pracę designerów i stylistów. Osobiście podoba mi się bardzo metalowe wykończenie tylnej klapki przysłaniającej baterię – rozwiązanie pomysłowe i praktyczne, bo ta część obudowy z pewnością „przeżyje” wiele. Jako minus można potraktować dość duże pod względem długości gabaryty komórki. Jest to fakt, że obecnie rzadko kiedy widzimy telefony, które nie są najmniejszych kształtów. Oczywiście nie możemy na to bardzo narzekać, po prostu telefon ten jest nieco większy od standardowych modeli natomiast nie jest on na pewno grubszy i cięższy od normalnych modelów telefonów komórkowych.
Jakjuż się „napatrzeliśmy” na 6300i czas ją włączyć i sprawdzić jak wygląda telefon od środka. Po pierwsze zauważymy świetny wyświetlacz – 16 milionów kolorów jak najbardziej spełnia swoje zadanie – kolory są żywe i takie jak być powinny, co ma także duże znaczenie przy robieniu zdjęć. Menu telefonu jest przejrzyste, standardowe jak dla Nokii – niczym nowym Nas nie zachwyci. Nokia 6300i została także lepiej wyposażona pod względem rozbudowy kart pamięci SD – możliwość rozbudowy do 4GB (6300 – do 2GB). Podstawowym plusem tego modelu jest możliwość korzystania z internetu poprzez Wifi – coraz częściej ta funkcja staje się przydatna w Naszym życiu i sądzę, że znaczenie jej będzie jeszcze coraz bardziej rosło. Telefon wyposażony jest w aparat foto 2 megapiksela – zdjęcia wychodzą raczej przeciętnie i nie można tutaj liczyć na wielkie cuda – cyfra 2 megapiksela mówi tutaj za siebie. Ogromny minus (jak to bywa w telefonach Nokii) należy się oczywiście za bardzo słabą żywotność baterii – 2 -3 dni, gdy jeszcze włączymy Wifi bateria staje się jeszcze słabsza.
Należy podkreślić, że model ten w opinii wielu uznawany jest za telefon dobry i wart swych pieniędzy, czekam tylko z utęsknieniem na dzień w którym Nokia będzie wyposażała swoje telefony w porządne baterie.

/ | Skomentuj opinię


ziemniak1122
zwiedzający - 7 punktów

168 osoby z 333 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-02-19 11:34:14
zalety: Elegancka metalowa obudowa. Łatwy w obsłudze i funkcjonalny. Funkcja Wi'fi
wady: *Bardzo krótki okres trzymania bateri
*Brak symbiana
opinia: Telefon dobry, wiele osób chwali sobie go. Wiele osób się pyta jaka różnica między Nokią 6300 a Nokią 6300i. A więc nokia 6300i posiada Wi'fi oraz złącze A/V 2,5 mm. Telefon bym polecił ale jeżeli nie potrzebna wam bajer typu Wi'fi i A/V to zakupcie nokie 6300 zaoszczędzicie jakieś 200 zł a również będziecie zadowoleni.

/ | Skomentuj opinię