Telefon Samsung S3600 - Opinie, Komentarze i Oceny Użytkowników

Ocena użytkowników 3.67 / 5.00
67% opiniujących poleca Samsung S3600
Porównaj telefon Samsung S3600 i zobacz opinie użytkowników oraz oceny modelu S3600. Dodaj swoje komentarze i uwagi na temat telefonu Samsung S3600.

Opinie użytkowników o Samsung S3600

hezzman
entuzjasta - 90 punktów

1488 osoby z 2629 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-10-22 00:09:14
zalety: unikalny, elegancki wygląd; prosta obsługa; radio z RDS-em; bluetooth
wady: przeciętny aparat foto; brak dodatkowych funkcji; brak HSDPA; mały wyświetlacz
opinia: Samsung S3600 zachwyca przede wszystkim oryginalną, elegancką stylistyką. Telefon dostępny w wersji ciemno grafitowej bardzo ładnie się prezentuje i nie jest podatny na wszystkiego rodzaju zabrudzenia – z racji na swój kolor. Telefon z klapką posiadający zewnętrzne wykonanie przypominające srebrny metal. Ten model wypuszczony przez Samsunga przyjemnie trzyma się w dłoni. Jeśli chodzi o samą obsługę to telefon nie jest z typu najnowszych technologicznych smartphonów i obsługa jest przyjemna i nie sprawia większych kłopotów.
Samsung S3600, jak już wcześniej wspomniałem, nie jest telefonem ”naszpikowanym” najnowszymi nowinkami technicznymi – już z samej góry musimy zapomnieć o HSDPA, Wifi czy aparacie cyfrowym o matrycy 5 megapikselów. Telefon jest prosty także w swych funkcjach. Aparat fotograficzny to tylko 1.3 megapiksela – czyli w gruncie rzeczy, biorąc pod uwagę jakość takich zdjęć możemy powiedzieć, że ten telefon aparatu nie ma (nie mamy co na niego liczyć). Kolejna wada w mojej opinii to mały wyświetlacz, jest to dość ważny aspekt zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę ludzi posiadających problem ze wzrokiem.
Komórkę tą możemy natomiast docenić za taką funkcję jak radio z RDS-em, gra ono czysto i ładnie zbiera stacje. Kolejna w miarę przydatna sprawa to bluetooth – umożliwiający komunikację z takimi urządzeniami jak: komputer, czy drugi telefon.
Podsumowując tą opinię musze stwierdzić, że telefon ten jest przeznaczony dla mniej ambitnych co do nowinek technologicznych – prosty, elegancki telefon służący do dzwonienia, pisania smsów i słuchania radia.

| Skomentuj opinię (1)


alicja19
zwiedzający - 1 punktów

1470 osoby z 2605 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-03-16 19:58:33
zalety: Ogólnie bardzo mi się podoba, ładnie leży w dłoni, radio extra /na głośno i na słuchawki/, duży wyświetlacz, łatwa obsługa.
wady: Nigdy nie przywiązywałam uwagi do baterii - błąd! Bo nigdy nie miałam z tym problemu. A w tej komórce po 12h ładowania - bateria wytrzymuje tylko 6h! Ona nie wytrzyma nawet 1 dnia, a gdzie rozmowy?!SMS-y?
opinia: Mam pytanie w zw.z powyższym - czy jest możliwość wymiany baterii na mocniejszą? czy pozbyć się aparatu na inny. Mam go dopiero 10-ty dzień.

| Skomentuj opinię (2)


1459 osoby z 2589 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-02-08 13:38:59
zalety: Bateria
Wygląd
Obudowa
Dzwonki
wady: Nie ma wad.
opinia: Eleganki wygląd, metalowe wykończenie, solidnie wykonany, bardzo płaski. Bateria trzyma tydzień (rozmowy tygodniowo minimum 30 min + smsy, kalendarz i budzik w użyciu). Niska cena. Czytelne menu, nie wiesza sie, chodzi szybko, dzwonki dobrze graja. Aha, nie słuchajcie matołów którzy każą formatować baterię, a najlepiej poczytajcie intrukcję jak macie wątpliwości...

| Skomentuj opinię