Sieć komórkowa Orange - opinie klientów operatora GSM

Ocena użytkowników 1.33 / 5.00
16% opiniujących poleca Orange
Sieć Orange należy do operatora GSM PTK Centertel, Orange dawniej istniało pod nazwą Idea. Sieć Orange to jedna z największych sieci telefonii komórkowej w Polsce. Przeczytaj opinie użytkowników i wystaw własną ocenę poniżej.

Opinie użytkowników o Orange

2 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-12-20 09:03:04
zalety: brak
wady: Totalny brak wiedzy pracowników przy załatwianiu prostych reklamacji.
opinia: Orange zmienia "nowe go" na "free" bez zgody użytkownika podobno zgodnie z punktem regulaminu którego nie potrafi podać nikt z obsługi od salonu sprzedaży po dział reklamacji! Totalne dno nie polecam tej sieci!!

| Skomentuj opinię


1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-12-08 09:03:37
zalety: NIE ISTNIEJĄ
wady: CAŁE TO POMARAŃCZOWE GÓWNO
opinia: "usługi" tego pomarańczowego ścierwa są totalnie beznadziejne 50MB dla tego "internetu" jest potwornym obciążeniem pobiera się maksymalnie do połowy o wywala internet nie polecam tego gówna nikomu a "usługi" nie zasługują nawet na pół gwiazdki

| Skomentuj opinię1 osoby z 1 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-12-03 16:44:27
zalety: Nawet jak by były to i tak są to wady.
wady: ORANGE ORANGE I JESZCZE RAZ ORANGE
opinia: Brak warunku do życia z "internetem" od tych pomarańczowych złodziei. Nie wiem za co tu płacę 50 zł miesięcznie. Miało być 2 MB/s a jest maksymalnie 240 kB/s. "router" wyłącza się co kilka minut pozbawiając wszystkich domowników "internetu". Nie polecam nikomu tego pomarańczowego wynalazku. Miałem internet już w kilku innych sieciach ale nigdzie nie było tak beznadziejnie jak w orange.

| Skomentuj opinię


2 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-11-09 01:18:39
zalety: Zero
wady: Same wady
opinia: Nie polecam. Od początku trwania umowy ciągle problemy. Szczytem wszystkiego stał się fakt, że 2x zablokowali mi uslugi na 5 numerach bez uprzedzenia, bo jak to Pani z info nazwała "miała kiedyś Pani zaległość i dlatego teraz jest Pani blokowana z automatu" nawet jak nie ma przekroczonego terminu płatności. Żenada. To tylko w skrócie. Sytuacji absurdalnych kilka.

| Skomentuj opinię


2 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-10-28 16:20:25
zalety: ŻADNE
wady: SAME WADY
opinia: FATALNIE, TRAGICZNIE, konsultanci niekompetentni, tylko przyjmują reklamacje i mają 30 dni na odpowiedź lub zadziałanie. !!! PORAŻKA. WSZYSTKO ZWALAJĄ NA SYSTEM I PROCEDURY.Gdzie my żyjemy i w którym wieku ?

| Skomentuj opinię


2 osoby z 2 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-10-02 16:38:02
zalety: brak
wady: niesolidny operator, nie ma nic wspólnego z dobrą praktyką, działanie obliczone na maksymalizację zysków kosztem klienta i jego niewiedzy
opinia:

Jak najdalej od Orange. Podpisałam umowę na 24 miesiące na pakiet Love. Okazuje się, że po wygaśnięciu umowy tj po 24 miesiącach umowa przedłuża się na czas nieokreślony, ale ceny za pakiet są 3 krotnie wyższe (wygasa promocja, a klient o tym nie wie). Nikt z Orange oczywiście tego nie mówi, bo i po co. Złożyłam wypowiedzenie, ale miesiąc wypowiedzenia to 3 razy więcej do zapłaty. Żaden z operatorów tego nie praktykuje, tylko Orange. W okresie trwania umowy zmienili mi plan taryfowy, bez mojej wiedzy i zgody i zawiadomili mnie o tym dopiero po 3 tygodniach, a do zapłaty 2 razy więcej. W okresie trwania umowy pomimo klauzuli o nielimitowanych SMS i MMS doliczyli mi do rachunku za 10 SMS. Unikać jak ognia.

| Skomentuj opinię


6 osoby z 6 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-04-25 21:07:48
zalety: Żadne
wady: Słaby internet
Trzeba niestety czytać uważnie umowę zanim się ją podpiszę, bo co innego obiecują a co innego się podpisuje
opinia: Stanowczo nie polecam.Firma nie dba o swojego klienta już po pierwszym dniu po podpisaniu umowy.
Widocznie Im nie zależy na kontynuacji umowy

| Skomentuj opinię


Kazborg
zwiedzający - 2 punktów

7 osoby z 7 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-03-12 12:37:01
zalety: Brak
wady: Słaba jakość usług. Internet (światłowód) porażka. Firma wątpliwa moralnie.
opinia: Zdecydowanie nie polecam. Jakość usług beznadziejna, również światłowodu. Serwisant był kilka razy i nic nie zrobił, bo taka jakość.
Naciąga starszych ludzi na usługi, których nie potrzebują i oczywiście reklamacji nie uwzględniają.

| Skomentuj opinię


John36
zwiedzający - 2 punktów

12 osoby z 12 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-12-07 08:32:32
zalety: BRAK
wady: Całe mnóstwo.
opinia: Kiedyś byli uczciwy dzisiaj NIE POLECAM! Pobrali mi z konta za oczekiwanie na połączenie. 10gr za każdą sekundę czekania. Zapytałem ich dlaczego pobrali mi 2,73zł za niewykonane połączenie to konsultant powiedział, że POŁĄCZENIE trwało prawie minutę i została naliczona standardowa opłata z cennika. Czyli w ORANGE 27 sekund to już jest prawie minuta! W dodatku twierdzą że zaczęli pobierać pieniądze zanim zacząłem wybierać numer. W tym czasie byłem w łazience i pomyślałem że za chwilę zadzwonię do kumpla - to od tego momentu kiedy o tym pomyślałem już zaczęli mi naliczać pieniądze, kumacie to? Bo jak inaczej to wytłumaczyć? przesyłam zdjęcie.

| Skomentuj opinię21 osoby z 21 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-02-28 02:29:51
zalety: brak
wady: Kary strasznie wysokie dla osob prywatnych 10 tys zł
opinia: Operator.... dostałem 10 tys zł kary za nie opłacenie rachunku i z odsetkami urosło do 18 tys nie polecam spąłciłem juz wiekszość ale uważajcie naprawdę

| Skomentuj opinię


22 osoby z 22 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-08-30 08:32:06
zalety: Dbają o swój interes mają klienta w d.....
wady: Bezczelna firma . Potrafią przez 2 lata nie...

...wydać karty sim otrzymawszy opłatę abonamentową , obciążą was karą 5000 zł bo tak zrobili. Całkowicie bezkarność i brak odpowiedzialności . Paniusia w punkcie klienta Orange bezczelnie oświadcz że nie chciałem karty sim że chodziłem popatrzeć jej w oczy przez 2 lata. Co za burdel , i prawo obecne na to pozwala . Jesteśmy wobec obecnego prawa bezradni , takie pro korporacyjne prawo sami sobie stworzyli. Nie do wiary ale jednak , wiem to z autopsji. Nie zawierajcie umów bo was zrobią tak jak mnie.

opinia: Bezczelna firma . Potrafią przez 2 lata nie...

...wydać karty sim otrzymawszy opłatę abonamentową , obciążą was karą 5000 zł bo tak zrobili. Całkowicie bezkarność i brak odpowiedzialności . Paniusia w punkcie klienta Orange bezczelnie oświadcz że nie chciałem karty sim że chodziłem popatrzeć jej w oczy przez 2 lata. Co za burdel , i prawo obecne na to pozwala . Jesteśmy wobec obecnego prawa bezradni , takie pro korporacyjne prawo sami sobie stworzyli. Nie do wiary ale jednak , wiem to z autopsji. Nie zawierajcie umów bo was zrobią tak jak mnie.

| Skomentuj opinię


22 osoby z 22 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-08-18 00:03:34
zalety: żadne
wady: mnóstwo
opinia: zaproponowali na super warunkach przedłużenie umowy na trzy telefony. łyknełem jak indyk. Za parę dni w czasie umowy wyłączyli mi internet ponieważ stracili prawo do częstotliwości. Zawiadomienie przysłali oczywiście po wyłączeniu. oferta na telefony okazała się ,,serem'' w pułapce. Zaproponowali mi dwa pakiety internetu różnica w cenie 10 pln pozostałe parametry tych pakietów poza nazwą żadne oczywiście wybrałem tańszy i tu był haczyk. po czterech miesiącach cofneli mi wszystkie rabaty na telefony i dzisiaj nie uwzględniają mojej reklamacji bo aby utrzymać rabaty powinienem wziąć oczywiście droższy internet oczywiście ten p........ konsultant który mi wcisnoł dobrze wiedzał co robi, a ten d.......który rozpatrywał moją reklamację z kpiną mówi ,,to Pan sam wybrał tańszą niepasującą ofertę (czyli to ja powinienem wiedzieć jaki pakiet internetu jest przeznaczony do danej opcji pakietu telefonów) do końca umowy muszę dopłacić do abonamenu tym złodzejom ok.1600 pln .Po 20 latach gdzie nie zawsze było super teraz przeszli sami siebie. OSTRZEGAM WSZYSTKICH NIE BIERZCIE ŻADNEGO ,,SERA'' szczególnie przed zakończeniem umowy.

| Skomentuj opinię


23 osoby z 23 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-08-11 18:07:06
zalety: Dobre pakiety internetowe , sms i telefonicznie
wady: czasami są awarie, simlock i za niego każą zapłacic
opinia: Ja tam polecam Orange. Nie oszukują i nie dają podpuch. Umowa z telefonem jest tania i jest ogólnie godna polecenia. Anteny są dobrze rozmieszczone.

| Skomentuj opinię (2)


21 osoby z 21 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-06-24 17:30:57
zalety: Brak
wady: Całkowity brak kompetencji przez zatrudnionych pracowników w sklepie internetowym oraz w oddziałach Orange. brak znajomości gdzie są i jak przebiegają ich sieci. Całkowite lekceważenie klienta. Zawieranie umów przez internet żeby dorwać się do danych klienta i nimi dysponować wysyłając na e-maile ich denne i nieprawdziwe reklamy
opinia: Orange niby kładzie światłowody, stać ich na głupie reklamy w telewizji, radiu, w internecie , a nie stać ich na przedłużenie kabla poprzez wstawienia ordynarnego słupa drewnianego żeby przedłużyć kawałek sieci do kolejnego domu.
Sprawa z Orange wyglądała w moim przypadku tak jak opisałam poniżej.
Od czerwca 2017 r miałam zamieszkać w małej miejscowości leżącej w gminie Maków Podhalański . Nie ma tam zasięgu i nie ma możliwości zainstalowania internetu mobilnego z żadnej stacji. Jedyna możliwość kontaktu to poprzez Orange. Najpierw udałam się do oddziału Orange , wystałam się ponad godzinę w kolejce aby dowiedzieć się czy są możliwości montażu telefonu z opcją bez limitu oraz internetu w tejże miejscowości. Panienka wysprawdzała co się dało i powiedziała że jak najbardziej możliwości są założenia telefonu i internetu od 10 Mb ( gwarantowane) do 20Mb. Już natychmiast chciała podpisać ze mną umowę na dostawę powyższych usług. Na 3 tygodni przed moim wyjazdem do tej miejscowości zadzwoniłam do sklepu internetowego Orange i zwarłam umowę zdalną na podłączenie najpierw internetu a po jakimś czasie ( ”konsultant” twierdził że do tygodnia) podłączenia mi telefonu ( dadzą numer) . Oczywiście „konsultant” zapewnił mnie, że są możliwości techniczne i umówił mnie na konkretny dzień i na godzinę kiedy będę tam w tej miejscowości ( czyli za trzy tygodnie) no bo jak twierdził żeby wprowadzić kabel do domu i uruchomić mi internet to ja muszę być, co dla mnie było oczywiście. Ponad to „konsultant zapewniał mnie, że w tym wyznaczonym dniu na pewno będę mieć podłączony Internet bo to będzie osobiście koordynował. Jakież było moje zdziwienie gdy w umówionym dniu zjawił się jakiś facet i stanął przed moim domem i powiedział że on przyjechał zobaczyć jakie są możliwości techniczne podłączenia kabla telefonicznego. Ja na to, że miał być ktoś kto mi podłączy Internet, a nie będzie dopiero rozeznawał możliwości techniczne doprowadzenia kabla, bo zapewniono mnie że takie możliwości są. Na to on że on na dzisiaj ma zlecenie więc przyjechał no i on tu widzi, że z drogi powiatowej to kabel trzeba by ciągnąć ponad działką sąsiada to na pewno nie będzie zgody. Jeden słup drewniany stoi przy tej drodze gminnej w odległości ok. 100 m od mojego domu, no to trzeba by wkopać jeszcze jeden lub dwa słupy , aby do mnie podciągnąć kabel , w drugą stronę nawet nie popatrzył , bo tam słup drewniany telefoniczny jest w odległości mniejszej jak 50 m od mojego domu, ale w kopany na prywatnej działce ( więc pewnie prywatny) i powiedział że on jedzie żeby powiedzieć jak wygląda sytuacja czyli co trzeba by zrobić żeby do mnie pociągnąć kabel i jak on zna Orange to oni nigdy do nikogo nie postawili nawet jednego słupa. Jak ja temu panu mówiłam że przecież konsultant mówił że to wszystko miało być już przygotowane , i dzisiaj miałam mieć wprowadzony kabel do domu, to facet się roześmiał i powiedział że to normalne , ale w umówionym terminie to oni dopiero rozeznają możliwości i często jest tak że klient ma dostarczone urządzenia do domu, on przyjeżdża zobaczyć możliwości, a tych nie ma , a klient ma podpisaną umowę i za urządzenia zapłacił . A mnie powtórzył żebym się nie łudziła bo nie podłączą mi kabla przez to, że trzeba postawić dodatkowy slup. Następnego dnia z telefonu od sąsiada zadzwoniłam do orane żeby wyjaśnić tą sytuację i panienka oznajmiła mi że przy moim zgłoszeniu , czy umowie napisano że brak jest możliwości technicznych. Gdy ja spytałam jak to jest możliwe, że 3 tygodnie temu możliwości techniczne były, a po 3 tygodniach nie ma to zbyła mnie mówiąc żebym napisała do Orange i to wyjaśniała bo ona nie wie co mi mówiono i w ogóle była bardzo niegrzeczna i arogancka . Zostałam więc bez telefonu i internetu .
Ale ja tak tego nie zostawię. Gdzie tylko się da napiszę o tym ku przestrodze dla tych co mają zawrzeć z Orane jakąkolwiek umowę. Wyciągnęli tylko ode mnie moje dane i teraz przysyłają mi na e-maila swoje ogłupiające, kretyńskie reklamy.

| Skomentuj opinię (1)


21 osoby z 21 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-05-15 18:03:23
zalety: Brak - złodzieje
wady: TO samo co wyżej tylko 2 razy więcej
opinia: Omijać tą sieć z daleka jeśli nie chcecie mieć problemów . Zostałem przez tą sieć okradziony - naliczyli mi telewizje VOD - której nigdy moja mam nie aktywowała .

| Skomentuj opinię


22 osoby z 22 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-03-09 20:19:20
zalety: BRAK
wady: WIELE
opinia: Jeśli ktoś ma ochotę na ORANGE to odradzam z roku na rok coraz gorzej z zasięgiem, internetem, obsługą klienta. Jesteśmy z żoną 10 lat w tej sieci w sierpniu kończą nam się umowy i przenosimy się gdzie indziej. Niby lepszy zasięg a jest coraz gorzej w tym roku miałem okazję się otym przekonać dwa takie same telefony ale inni operatorzy telefonii komórkowej u konkurencji LTE
a tu 3+ zasięg internetu tak samo z resztą. Szkoda tylko że tak późno to zobaczylismy abonamenty są podobne a nawet korzystniejsze u konkurencji więc co tu dalej pisać Nie polecam

| Skomentuj opinię (1)


23 osoby z 24 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-02-15 22:37:30
zalety: brak
wady: dużo wad
opinia: ODRADZAM WSZYSTKIM ORANGE, JEST TO NAJBARDZIEJ NIEPRZYJAZNY KLIENTOWI OPERATOR NA RYNKU. KONSULTANCI PROPONUJĄ NAJDROŻSZE ABONAMENTY POMIMO IŻ DYSPONUJĄ TAŃSZYMI. ALE I TAK TE NAJTAŃSZE SĄ DROŻSZE OD KONKURENCJI. KOSZTOWNE PROBLEMY BĘDĄ SIĘ POJAWIAĆ STOPNIOWO, ZAKŁADANIE SIMLOCKA TO TYLKO JEDEN Z ELEMENTÓW – A WSZYSTKO PO TO ABY WYCIĄGNĄĆ JAK NAJWIĘCEJ. PRACOWNICY PRYWATNIE PODPYTANI TO POTWIERDZĄ. PO PROSTU JEŻELI CHCECIE UNIKNĄĆ KŁOPOTÓW UNIKAJCIE ORANGE.

| Skomentuj opinię25 osoby z 25 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-01-16 22:18:22
zalety: Żadnych
wady: lekceważace podejście do klienta,wyciaganie kasy.Poprzednio za wczesnie przedłużyłam umowe i zapewniono mnie,ze abonament w wysokości 64,99 bede płacic przez cały okres a tu prosze abonament za ostatni m-c 99,99zł. Tak oszukują Drobny druczek i nie informuja klienta o tak waznej rzeczy.
opinia: Wielokrotnie zgłaszałam brak zasiegu usług Gmina Zielonki.Od przystanku przed Januszowicami i dalej w Januszowicach i dalej az do Owczar brak usług zasiegu.Przez niemal 12 lat jako klient nie doczekałam się niczego.Po 12 latach nawet żadnej propozycji czy taniego telefonu.Nic.jestem obecnie na karte

| Skomentuj opinię


21 osoby z 21 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-01-05 22:14:44
zalety: nie ma
wady: wszytsko
opinia: jebane kurwy tylko pingi robią nic więcej tylko siedzą przy maszynie do robienia pingu i utraty pakietów i napierdalają w przycisk PING PING PING

| Skomentuj opinię (1)


21 osoby z 21 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2016-11-28 16:58:20
zalety: brak
wady: Witam ! Chciałbym się podzielić moją historią żeby was ustrzec przed podpisaniem umowy z tymi oszustami i wyzyskiwaczami aaa i zapomniałem dodać kłamcami . Przed podpisaniem umowy wszystko było kolorowe , byłem już posiadaczem tele. kom. na firmę i po obejrzeniu reklamy chciałem dodać do moich usług internet , telewizje i tele domowy. Z tego co się dowiedziałem po dodaniu nowych usług będę szczęśliwym posiadaczem fajnej taryfy za fajne pieniądze ... i byłbym gdyby ten niekompetentny , wczorajszy człowiek należycie wykonał swoją pracę i dodał nowe usługi na firmę a nie na osobę prywatną !!! To dopiero początek drogi krzyżowej z orange , Panowie którzy przyjechali podłączyć internet i tele powiedzieli że w moim miejscu zamieszkanie nie ma szans na światłowód ( kolejna niespodzianka ) miał być szybki światłowód jak F1 tak zapewniał pan w salonie , kolejne rozczarowanie czekanie na uaktywnienie usługi 3 godziny siedziałem z panami którzy akurat sprawnie i fachowo wykonali podłączenie i piliśmy z 2-3 herbaty po kawie i trochę ciasta czekając aż łaskawie ktoś odbierze telefon i uaktywni usługę . Po licznych przygodach i perypetiach przyszła pora na pierwszy rachunek który był o wiele wyższy niż zakładano . Wybrałem się do salonu żeby wyjaśnić okoliczności i okazało się że ten "przemiły" pan który tak umiejętnie potrafi kłamać (warunek przyjęcia do orange) zapewnił że zrobimy cesje i już będzie wszystko ok , po godzinie udało nam się uzupełnić wszystkie niezbędne dokumenty ( cesja , reklamacja ) i trzeba było czekać na nową umowę którą miał dostarczyć listonosz ale nigdy tak się nie stało po kilku tygodniach z bólem serca znowu musiałem się udać do salonu i zapytać gdzie ta nowa umowa , okazało się że ten pan kompletnie pomieszał wszystkie dane : adres zamieszkanie , siedziba firmy , adres korespondencyjny , meldunek . Nie chciałem na nich wszystkich patrzeć i postanowiłem że bd płacić więcej żeby tylko już zapomnieć i zająć się sprawami w życiu istotnymi . Co do faktur to raz przychodziły tu raz tu albo i wcale . po upływie prawie roku byłem niezmiernie szczęśliwy że przestane karmić tych darmozjadów , oczywiście parę tyg przed końcem umowy byłem regularnie nękany telefonami z "super atrakcyjnymi" ofertami ( chyba dla takich naiwniaków jak ja, przed szkodą ) miesiądz przed końcem umowy szczęśliwy wybrałem się do salonu żeby wypowiedzieć umowę tym razem pani powiedziała że nie ma problemu ale żebym się jeszcze zastanowił itp. Pani zaprosiła mnie za miesiądz po wygaśnięciu umowy z modemem który trzeba zwrócić i napiszemy wypowiedzenie , zapytałem tylko co jeśli mi sami przedłużą umowę , pani zapewniłem że nie ma takiej możliwości ponieważ po upływie umowy bez rezygnacji przedłuża się o miesiądz i usługa jest aktywna . Pytałem 3 razy i zaznaczyłem że nie ma mowy o przedłużeniu umowy i widzimy się za miesiądz z modemem i kończymy współpracę . Po dzisiejszej wizycie w salonie jestem przekonany że obłuda , zakłamanie , wyzysk , lekceważenie , manipulacja klientem , bezczelność na najwyższym poziomie i łkanie w żywe oczy za parę zł to jest całe orange . Umowa została przedłużona o 6 miesięcy ... po awanturze okazało się że ta pani co mi wciskała kit nie pracuje ,a o tego przepitego typka już nawet nie pytałem bo mogłoby dojść do rękoczynów . Salon znajduje się w centrum handlowym atrium targówek . Omijajcie ten salon i te całe orange bo szkoda waszych nerwów i pieniędzy po podpisaniu umowy traktują klienta jak niewolnika . Pozdrawiam ( prawie wszystkich , poza orange )
opinia: Witam ! Chciałbym się podzielić moją historią żeby was ustrzec przed podpisaniem umowy z tymi oszustami i wyzyskiwaczami aaa i zapomniałem dodać kłamcami . Przed podpisaniem umowy wszystko było kolorowe , byłem już posiadaczem tele. kom. na firmę i po obejrzeniu reklamy chciałem dodać do moich usług internet , telewizje i tele domowy. Z tego co się dowiedziałem po dodaniu nowych usług będę szczęśliwym posiadaczem fajnej taryfy za fajne pieniądze ... i byłbym gdyby ten niekompetentny , wczorajszy człowiek należycie wykonał swoją pracę i dodał nowe usługi na firmę a nie na osobę prywatną !!! To dopiero początek drogi krzyżowej z orange , Panowie którzy przyjechali podłączyć internet i tele powiedzieli że w moim miejscu zamieszkanie nie ma szans na światłowód ( kolejna niespodzianka ) miał być szybki światłowód jak F1 tak zapewniał pan w salonie , kolejne rozczarowanie czekanie na uaktywnienie usługi 3 godziny siedziałem z panami którzy akurat sprawnie i fachowo wykonali podłączenie i piliśmy z 2-3 herbaty po kawie i trochę ciasta czekając aż łaskawie ktoś odbierze telefon i uaktywni usługę . Po licznych przygodach i perypetiach przyszła pora na pierwszy rachunek który był o wiele wyższy niż zakładano . Wybrałem się do salonu żeby wyjaśnić okoliczności i okazało się że ten "przemiły" pan który tak umiejętnie potrafi kłamać (warunek przyjęcia do orange) zapewnił że zrobimy cesje i już będzie wszystko ok , po godzinie udało nam się uzupełnić wszystkie niezbędne dokumenty ( cesja , reklamacja ) i trzeba było czekać na nową umowę którą miał dostarczyć listonosz ale nigdy tak się nie stało po kilku tygodniach z bólem serca znowu musiałem się udać do salonu i zapytać gdzie ta nowa umowa , okazało się że ten pan kompletnie pomieszał wszystkie dane : adres zamieszkanie , siedziba firmy , adres korespondencyjny , meldunek . Nie chciałem na nich wszystkich patrzeć i postanowiłem że bd płacić więcej żeby tylko już zapomnieć i zająć się sprawami w życiu istotnymi . Co do faktur to raz przychodziły tu raz tu albo i wcale . po upływie prawie roku byłem niezmiernie szczęśliwy że przestane karmić tych darmozjadów , oczywiście parę tyg przed końcem umowy byłem regularnie nękany telefonami z "super atrakcyjnymi" ofertami ( chyba dla takich naiwniaków jak ja, przed szkodą ) miesiądz przed końcem umowy szczęśliwy wybrałem się do salonu żeby wypowiedzieć umowę tym razem pani powiedziała że nie ma problemu ale żebym się jeszcze zastanowił itp. Pani zaprosiła mnie za miesiądz po wygaśnięciu umowy z modemem który trzeba zwrócić i napiszemy wypowiedzenie , zapytałem tylko co jeśli mi sami przedłużą umowę , pani zapewniłem że nie ma takiej możliwości ponieważ po upływie umowy bez rezygnacji przedłuża się o miesiądz i usługa jest aktywna . Pytałem 3 razy i zaznaczyłem że nie ma mowy o przedłużeniu umowy i widzimy się za miesiądz z modemem i kończymy współpracę . Po dzisiejszej wizycie w salonie jestem przekonany że obłuda , zakłamanie , wyzysk , lekceważenie , manipulacja klientem , bezczelność na najwyższym poziomie i łkanie w żywe oczy za parę zł to jest całe orange . Umowa została przedłużona o 6 miesięcy ... po awanturze okazało się że ta pani co mi wciskała kit nie pracuje ,a o tego przepitego typka już nawet nie pytałem bo mogłoby dojść do rękoczynów . Salon znajduje się w centrum handlowym atrium targówek . Omijajcie ten salon i te całe orange bo szkoda waszych nerwów i pieniędzy po podpisaniu umowy traktują klienta jak niewolnika . Pozdrawiam ( prawie wszystkich , poza orange )

| Skomentuj opinię