Sieć komórkowa Plus GSM - opinie i porównanie

Ocena użytkowników 1.63 / 5.00
22% opiniujących poleca Plus
Sieć komórkowa Plus, wcześniej Plus GSM należy do operatora Polkomtel jest jedną z pierwszych sieci telefonii komórkowej w Polsce. Zapoznaj się z opiniami klientów operatora GSM Plus. Zapraszamy również do wystawienia własnej oceny.

Opinie użytkowników o Plus

3 osoby z 3 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-09-15 22:50:14
zalety: Brak
wady: Aroganckie i chamskie podejście do klienta
opinia: Przyszedłem do salonu w Chrzanowie zapytać o aktualne ceny abonamentów sprzedawca nie chciał w ogóle ze mną rozmawiać bez wylegitymowania się. Nic nie pomogło, że nie chcę zawierać umowy tylko poznać ofertę ewentualnie mogę podać nr telefonu. Aroganckie i chamskie podejście do klienta, nic się nie zmieniło od poprzedniej wizyty 2 lata temu. Więcej tu nie wrócę i nie polecam tego salonu, strata czasu i szkoda nerwów.

| Skomentuj opinię


5 osoby z 5 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-07-07 18:00:40
zalety: pomijam
wady: pomijam
opinia: Nie wiem czy ktoś te opinie czyta, czy tylko piszącym przynosi ulgę ale uważam się za oszukanego przez Plusa, po kilku latach funkcjonowania umowy na telefon. Dałem się namówić konsultantce na przedłużenie umowy na kolejny okres (aż trzech lat). Zapewniono mnie, że umowa będzie na niezmienionych warunkach. Faktycznie tak było, ta sama cena, tylko nikt nie raczył powiedzieć, że powiązany z ofertą program SMARTDOM ma swój regulamin, który zmieniono i zniżka za kolejny produkt zamiast 50% wynosi aktualnie 10%. Wzrosła mi więc opłata miesięczna o 25 zł. Fakturę z nową kwotą otrzymałem oczywiście już po upływie czasu w którym mogłem się z umowy wycofać. Złożyłem reklamację oczywiście odrzucono. Na moją prośbę by przekazać mi nagranie rozmowy z konsultantem (podobno nagrywane dla mojego dobra, czy bezpieczeństwa) nie dostałem do dziś odpowiedzi.
Pozostaje ewentualnie droga sądowa.
FIRMY ZATEM ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, GRAJĄ NIECZYSTO
Artur

| Skomentuj opinię6 osoby z 6 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-06-15 14:00:22
zalety: brak
wady: sprzedaż uszkodzonych telefonów-wyjaśnienie w treści opinii
opinia: Przestrzegam wszystkich przed kupnem telefonów przed tą siecią. Sieć sprzedaje telefony mówią klientom że telefony są nowe nie używane i nie mają żadnych wad. Jak się okazało w moim przypadku telefon który był zakupiony nie za małe pieniądze okazał się telefonem który był zawilgotniały jak wskazał serwis gdy oddałem telefon na gwarancje gdy po uruchomieniu go zaczął sam wykonywać czynności. Mianowicie dzwonić i wysyłać wiadomości jak mu się po prostu chciało. Po przedstawieniu sytuacji na infolinii przekazano mi wytyczne odnośnie reklamacji z tytułu rękojmi. i zapewniono mnie iż telefon zostanie wymieniony uprzednio dopytując czy są ślady mechaniczny czy też jest pęknięty. telefon wygląda jak wyciągnięty z pudełka. po oddaniu do serwisu telefon wrócił w stanie nieużytkowym. Mianowicie przed oddaniem telefon sam wykonywał obrót na danych zawartych w pamięci. po powrocie z serwisu otrzymałem kartkę iż telefon ma ingerencje cieczy/wilgoci odmowa naprawy gwarancyjnej. Po konsultacji ze stroną producenta telefonu zapewniano mnie iż telefon nie ma możliwości wykonywania samodzielnych obrotów wykorzystując dane zawarte w pamięci a jednak miało to miejsce. przedstawiając całą sytuację w serwisie producenta serwisantka powiedziała mi że "tak mówią ale niestety ma to miejsce" warty zastanowienia jest fakt czy wprowadzenie ubezpieczenia telefonu przez sieć polkomtel jako serwis urządzenia nie było przemyślaną strategią ponieważ po co ponosić koszty napraw jak klient może zakupić(niestety to są tylko moje przypuszczenia po rozmowie ze znajomymi którzy pracują w tej sieci i bardzo często spotykają się z tymi typu problemami) ubezpieczenie i wtedy nikt nie jest poszkodowany w tej sytuacji-. łatwiej jest wystawić opinie zalania i odmówić naprawy bo naprawa była by jednoznaczna z przyznaniem się do winny iż telefon sam wykonywał obrót danych jak też to iż sieć rozprowadza uszkodzone telefony.

wydając swoją opinie odnośnie polkomtelu kategorycznie odradzam zakup sprzętów przez tą sieć oczywiście na powyższe posiadam wszystkie opinie serwisów abyście państwo nie sądzili że są tą fałszywe informację. Współczucie dla innych osób które również posiadają taki problem jak ja iż sieć najpierw mówi jedno a później sama zaprzecza swoim informacją.

| Skomentuj opinię


8 osoby z 8 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-05-11 23:44:15
zalety: Zasięg
wady: Brak
opinia: Jestem w Plusie od początku jak powstał Plus GSM i jest coraz lepiej. Syn skacze po operatorach jak pchła na psie i tylko marudzi - że rwie sygnał albo go nie ma .Powiem tak - jak ktoś skąpi na abonament i dobry aparat - to tak ma ( co nie znaczy że trzeba najdroższy abonament lub aparat kupować ).
Różni operatorzy kuszą cenami , ale jakości tam nie ma.
Żeby odbierać w każdym miejscu w Polsce, trzeba by mieć każdą sieć , ale Plus ma największy zasięg.

| Skomentuj opinię


8 osoby z 8 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-04-26 16:54:35
zalety: dziala,przynajmniej w wiekszej czesci kraju
wady: brak pokrycia w roznych rejonach,ulatniajace sie aktywa.
opinia: Mialem w tym Plusie abonament-najpierw na firme,potem jak osoba prywatna(w sumie szesc lat)
Kiedys mi zniknely srodki,jakies kilkadziesiat zlotych-zwrocilem sie dzwoniac na infolinie.NIESTETY-okazalo sie,ze rozmowa jest PLATNA-w czasie jej trwania pozbylem sie reszty aktywow!!!
Czlonek im w zwieracz-znalazlem tansza i lepsza firma i moze to i dobrze,ze tak niektore (firemki) ignoruja klienta,bo to zmusza leniwych,albo wygodnych do szukania lepszych ofert,niz tzw.promocja,podsylana na talerzu.I jeszcze inna zaleta konkurencji(jakiej to nie powiem,bo to bylaby rekalma)Jest pokrycie na (zadupiu) na mazurach,o jakim Plus nie slyszal.
Dla mnie jest to absolutnie niezrozumiale,ze ta firma ma w powiedzmy nieposzanowaniu potrzeby klienta i nie wie chyba skad bierze srodki.
PLUS na mnie juz nie zarobi.Ani na mojej firmie.

| Skomentuj opinię


10 osoby z 10 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-02-15 01:38:31
zalety: Nie ma zadnych
wady: Zablokowali bezpodstawnie internet i włączaja sobie sami usługi które wylaczylam
opinia: Jak widać ta sieć jest do niczego. Jakim prawem przenosicie mój numer i wylaczacie i wylaczacie usługi. Numer przeniesiono a zablokowane internet! Dzwoniłam dwa razy i cisza! Miał być włączony po północy i nadal nic! Muszę korzystać z WiFi! Żenada. Konsulatka powiedziała że dawno się nie spotkała z taką sytuacją bo powinna być płynność. Poza tym rano włączyłam usługi płatne na koncie a dostałam po północy SMS że została sama włączona. To jest jakiś pieprzony żart a j anie mam nic innego do roboty tylko do was dzwonić i błagać na kolanach o wyrozumiałość i możliwość korzystania przy czym płacić! Nie zamierzam płacić za coś czego nie mam. I będę się odwoływać. A opinie również chętnie wystawie. Nie pozostaje nic innego jak nie zrezygnować po całym jednym dniu z tej że Ady skoro się nikt nie interesuje i tak traktuje klientów.

| Skomentuj opinię


10 osoby z 10 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2020-01-11 09:14:37
zalety: Zero
wady: Nie wywiazywanie się z umowy
opinia: Nie polecam!! Omijać jak najdalej!! 100 gb internetu zużyte w 2 tyg gdzie wcześniej 32 GB starczaly nam do końca miesiąca to jest śmieszne. Ktoś nam się podpiął no jasne

| Skomentuj opinię


9 osoby z 9 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-10-29 01:49:17
zalety: Niektórzy konsultanci na infolinii potrafią ze zrozumieniem podejść do klienta i polecić najbardziej sensowne wyjście - rozwiązać umowę. a nie płacić za coś czego nie ma.
wady: ZASIĘG FATALNY wbrew reklamom Szymona Majewskiego. Warto aby wiedział, co za beznadziejną sieć reklamuje, bo pewnie nie uczestniczy w tych nieuczciwych praktykach.
opinia: TRAGICZNY ZASIĘG!!! O 4G ale i 3G zapomnijcie poza dużymi miastami. W budynkach nawet i blisko miasta jest kiepsko i zrywa rozmowy.
W tym samym miejscu TMobile, Orange i Play nie mają takich problemów.
Omijać z daleka!

| Skomentuj opinię


11 osoby z 11 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-10-16 22:32:44
zalety: Brak
wady: Fatalny zasięg
Dział Reklamacji - bezwzględny
Dział Obsługi Klienta - wyświechtane regułki za którymi chowa się zwykłe "spadaj"
opinia: Zdecydowanie nie polecam! Zasięg na fatalnym poziomie. Trzeba płacić za usługę, której nie ma. Reklamacji nie ma co składać bo i tak odrzucą, a na koniec rzucą hasłem "Pański przypadek posłuży nam jako przykład do podnoszenia jakości naszych usług". KABARET!
Kontraktując się z Plusem pamiętaj, że jesteś dla nich tylko cyferką w tabelce.

| Skomentuj opinię10 osoby z 10 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-07-11 20:18:10
zalety: Brak
wady: Opisane
opinia: Czy coś jest nie tak czy mi się wydaje ? Od paru dni próbuje się z wami skontaktować w sprawie przeniesienia nr. Mam zamiar przenieść aż 4nr i już tracę na Waszą obsluge klienta cierpliwość.
Dzisiaj jak dzwoniłam kilka razy pod nr 800060666 gdzie raz mnie Pan odrzucił przekazując mi info o przełączeniu do Pani z którą wcześniej podpisywałam dokumenty, później otrzymałam info że ta "koleżanka " jeszcze dzisiaj do mnie oddzwoni i co ? Jest godzina 20.15 i z tego co mi wiadomo już nie pracujecie?
Obsługa na 0. Jeszcze się nie spotkałam z takim zachowaniem. Porażka !
Mam jeszcze 5dni na rezygnację od podpisania "umowy" i sądząc po waszym zachowaniu nie chcecie przyjąć 4 nowych klientów.
Tragedia
Dodatkowo czytając opinie innych grubo się zastanawiam nad rezygnacja

| Skomentuj opinię


MichalW
zwiedzający - 2 punktów

12 osoby z 12 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-05-03 09:25:20
zalety: Brak
wady: Kontakt
Czas realizacji zgłoszenia
Tragiczna postawa wobec klienta
opinia: Tragedia. Niewiele błędów popełniłem w życiu. Przejście do Plusa jest jednym z największych. Nie polecam.
Zostałem namówiony na przejście do Plusa - skuszony niby dobrą ofertą. Od samego początku - już podczas ustalania warunków i podpisywania umowy były problemy. Niestety prawdziwe zaczęły się kiedy przenoszone numery zostały odłączone od starej sieci i nie przyłączone do nowej. Niby mają na to 24 godziny a trwa to już 3 dzień i powiedziano mi, że potrwa conajmniej 7. Wytłumaczenie ze strony Plusa: Zadania są realizowane w kolejności zgłoszeń. Tragedia. Nic nie robią sobie nawet z reklamacji zgłaszanych z tego powodu. Regulamin przewiduje 1/30 abonamentu za każdy dzień zwłoki. Czyli dla nich to ok 1zł dziennie a dla mnie jako biznesowego klienta niewyobrażalne straty. Nigdy więcej! A to dopiero początek - już się boję co będzie dalej.

| Skomentuj opinię


12 osoby z 12 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2019-03-08 18:52:15
zalety: żarty czy jak O_o
wady: Jak Droga Mleczna długa i szeroka!
opinia: Przerobiłem wszystkie sieci ale odkąd plus połączył się z cyfrowym polsatem ta Mizeria to syf i malaria piszę to jako od poniedziałku były 12-tni klient. Lte to kpina z ludzi ( chodzi o smart dom- bo korzystając jako router z fona śmiga net normalnie ) Abonament dymanie wieloletnich klientów na cenach telefonów ( gościu prosto z ulicy ma lepszą cenę jak stały klient i ofertę ) na kartę jak pakiet jest to git ale jak się zakończy a akurat chce się zadzwonić średnia cena 1 MINUTY połączenia to około 2.40zł !!! I co dzwoni człek na info wsio ok wszytko się zgadza i tak 4min 49 sek połączenia z siecią konkurencji kosztuje prawie 12 ZŁOTYCH!!! Zwrot jaki zwrot nie masz umowy "wal się lamusie.. Zresztą takie podejście mają jak zgłaszasz lte wolniejsze od modemu "oni mają, że działa: i koło pióra im lata, że samo Google otwiera się kilka minut bo łącze ma prędkość w bitach.." Ogólnie syf, kiła i malaria chcesz smart dom podpisz umowę z lokalnym dostawcą jak ma stałe łącze aby żyć dłużej w zdrowiu ogólnym i psychicznym!!!

| Skomentuj opinię


12 osoby z 12 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-09-24 23:17:41
zalety: - możliwość skorzystania z oferty smart dom pod warunkiem że jest zasięg
wady: BRAK ZASIEGU !!!!!
opinia: Mieszkam w Wolbromiu (Małopolskie) przeniosłem się z T mobile bo naciągnęli mnie na smart dom - chciałem mieć taniej telewizje to wziąłem telefon. Po włożeniu karty do mojego telefonu o dziwo nie mogłem wykonać żadnego połączenia. Było to dość dziwne bo telefon był półroczny i u poprzedniego operatora działał. Wyszedłem poza dom a tam.... 1 kreska zasięgu !!! Rozumiecie? Wolbrom - miasteczko 10 000 mieszkańców -CENTRUM miasta i ten żałosny plus nie ma tam przekaźnika jako kwa jedyny operator !!! nie tylko tam zresztą jadąc do rodziny w okolice Pilicy drogą 794 (powiat zawierciański) też da się tylko rozmawiać tuż przed Pilicą i trochę za Wolbromiem. Ostrzegam wszystkich !!!! ten ich zasięg LTE a nawet zwykły do rozmów to kłamstwo, zanim przeniesiecie numer kupcie za 5 zeta kartę tego operatora i sobie sprawdźcie jak u was działa. Ja jestem uwalony. Komórkę trzymam przy oknie !!! jak na początku kiedy sieci startowały...

| Skomentuj opinię (1)


12 osoby z 12 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-09-13 10:17:01
zalety: zasięg
wady: obsługa klienta brak kompetencji
opinia: Fatalna ocena obsługi klienta w Salonie PLUS w Krasnymstawie.
Panie w salonie stwierdziła, że mnie nie obsłuży bo umowę na świadczenie usługi telekomunikacyjnej zakupiłam online i kartę otrzymałam za pośrednictwem kuriera i "w dodatku to karta PLUSH".
A byłam zainteresowana tym czy moja karta jest aktywna, przenoszę nr od innego operatora i w chwili obecnej nie mając tel. w PLUS nie mogłam aktywować karty SIM.

Punkt Sprzedaży Plus i Cyfrowy Polsat
Centrum handlowe Galeria Perła
Józefa Poniatowskiego 4
22-300 Krasnystaw
tel:
(82) 576 50 80
Godziny otwarcia:
pn-pt: 09:00-17:00
sob: 09:00-14:00
niedz: nieczynne
Usługi:Telewizja, TV Mobilna


Pozdrawiam,
Agnieszka Sobczak

| Skomentuj opinię


15 osoby z 15 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-08-03 21:03:32
zalety: Brak
wady: Celowe wprowadzanie klientów w błąd, słaby zasięg, drogie telefony w abonamencie, nieatrakcyjne warunki dla starych i lojalnych klientów, chamska i prostacka obsługa klienta.
opinia: Plus GSM to złodzieje i naciągacze ! Najpierw doładowaniem konto za 25 pln a potem wprowadziłem kod promocyjny z opakowania startera, zeby przez 30 dni mieć darmowe połączenia do wszystkich w Plusie. Następnie otrzymałem powiadomienie: „Promocja do wszystkich w Plus za darmo została włączona.. Pozdrawiamy”. Jakiez było moje zdziwienie, kiedy po niespełna 2 (słownie: dwóch !?) dobach zaczęto naliczać opłaty do Plusa !? Zatem zadzwoniłem do BOK i wtedy pani poinformowała mnie, ze trzeba najpierw było wprowadzić kod a dopiero potem doładować konto. I oczywiscie ZAPROPONOWAŁA kolejne doładowanie za minimum 25 pln (!?)Na moja uwagę, ze nie wspomniano o takiej wlasnie kolejności uruchomienia promocji na opakowaniu startera, ta niemota stwierdziła, ze „trzeba czytać regulaminy”. Bezczelność nieprawdopodobna ! Tak wlasnie nabija sie klientów w butelkę. Poprzez niejasne zapisy na starterze klient jest zmuszony wywalić kolejne pieniadze na doładowanie. NIGDY WIĘCEJ PLUSA, to złodzieje i naciągacze a do tego chamy i prostaki.

| Skomentuj opinię (2)


38 osoby z 39 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-04-10 09:06:51
zalety: nie mam wad plus to super sies
wady: plus to super sies
opinia: plus to super sies nie mam problenu z internetem ani z roznowani

| Skomentuj opinię (2)


41 osoby z 41 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-02-15 21:16:59
zalety: Fajne reklamy
wady: Poprostu naciągane na gadżety a poziom bardzo niski. Więcej czasu spędza się na kodach infoliniach reklamacjach czyli bez zmian z zachowaniem norm po 1945r. Aż do odwołania!
opinia: Nie polecam, chyba że ktoś ma bardzo dużo wolnego czasu i potraktuje plusa jako hobby lub lubi rozwiązywać zagadki

| Skomentuj opinię38 osoby z 38 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2018-01-03 18:05:29
zalety: nic
wady: wszystko
opinia: 1000 pingu
0.001 download
0.002 upload
ODRADZAM, ŻADNA STRONA SIĘ NIE CHCE ZAŁADOWAĆ.
KRWIOPIJCY NIC WIĘCEJ
NIGDY, ALE TO NIGDY NIE POPEŁNIJCIE TEGO SAMEGO BŁĘDU CO JA, NIE BIERZCIE INTERNETU Z PLUSA.

| Skomentuj opinię


38 osoby z 38 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-12-23 11:57:34
zalety: nic
wady: wszystko
opinia: Internet z plusa = Brak internetu.
Nie pograsz w gry, nie pooglądasz filmów, ani nie będziesz mógł przeglądać internetu. ODRADZAM!

| Skomentuj opinię


41 osoby z 41 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2017-11-05 23:27:32
zalety: Zalety byly jakies 10 lat temu.
wady: Naciagacze.
opinia: Bylem wiele lat klientem tej sieci, ale to przeszlosc. Jakosc uslug i zawile przepisy majace na celu wprowadzic w blad klienta no i oczywiscie pozbawic go srodkow na koncie to podstawa.

| Skomentuj opinię