Sieć komórkowa Plus GSM - opinie i porównanie

Ocena użytkowników 1.64 / 5.00
22% opiniujących poleca Plus
Sieć komórkowa Plus, wcześniej Plus GSM należy do operatora Polkomtel jest jedną z pierwszych sieci telefonii komórkowej w Polsce. Zapoznaj się z opiniami klientów operatora GSM Plus. Zapraszamy również do wystawienia własnej oceny.

Opinie użytkowników o Plus

896 osoby z 1766 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-02-06 20:38:59
zalety: Dużo przydatnych pakietów.
wady: Są tam takie drobiazgi ale przecież nie ma ideałów;)
opinia: W Plusie jestem od kilku lat, i ogólnie jestem zadowolona. Przychodzi mało reklam w porównaniu z np. Orange. Telefony za 1 zł są nawet niezłe

| Skomentuj opinię


197 osoby z 368 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-01-19 19:40:53
zalety: dobre telefony w przystępnej cenie, dbałość o abonamentów,bezkofliktowośc, i w razie jakiejś usterki czy problemu od reki sie tym zajmą.
wady: nie dbają o stałych klientów
opinia: jestem juz w plusie od 7 lat i przyznaje ze nie załuje lecz oczekiwał bym po tych 7 latach jakigos lepszego zainteresowania i oferty niz nowy klient.

| Skomentuj opinię2714 osoby z 4902 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2008-01-10 18:52:41
zalety: Firma z długoletnim doświadczeniem. Solidna. Brak kłopotów technicznych.
wady: Droga. Niedbanie o "starego" klienta. Skomplikowany system abonamentów.
opinia: Jestem abonentem Plusa od 10 lat. Przez większość tego czasu byłem zadowolony. Pewność połączeń, duża ilość umów roamingowych, nowoczesne telefony. Jednak od paru lat jest to udziałem i innych firm -- ta zaleta więc przestała wyróżniać Plusa. Co zostało? Niewiele. Koszmarnie skomplikowane systemy rozliczeń (do każdej sieci inna stawka, czasami też inna ze względu na porę dnia i dzień tygodnia). Jestem człowiekiem zajętym. Nie mam czasu przeglądać stron WWW i wyszukiwać najlepszych dla mnie opcji abonamentu. A pomimo, że -- jako "stary" i wierny klient -- powinienem być traktowany szczególnie dobrze, nikt do mnie z Plusa nie zadzwoni i nie przedstawi nowej, korzystnej oferty. Nikt nawet nie zawiadomi mnie, że skończył sie okres poprzedniej umowy i przysługuje mi, np., nowy telefon. Żadnej promocji "za wysługę lat" -- nic. Być może gdybym poszedł do salonu firmy i odstał 2-godzinną kolejkę, to dowiedziałbym sie, o jakichś interesujących mnie zniżkach itp. Ale prosił się nie będę (że o kolejce nie wspomnę)... Ponadto Plus ma w tej chwili najwyższe ceny na rynku. I jeszcze jedno. Program lojalnościowy. Nazbierałem pokaźną liczbę punktów, gdy chciałem zamienić ją na któryś z "prezentów", okazało się, że niczego "akurat" nie ma. Jedyne dostępne to "bezpłatne" minuty lub SMS-y. Przenoszę się więc do innej firmy. Też będę dla nich nieważnym klientem, ale przynajmniej mniej zapłacę.

| Skomentuj opinię (1)