Sieć komórkowa Plus GSM - opinie i porównanie

Ocena użytkowników 1.63 / 5.00
22% opiniujących poleca Plus
Sieć komórkowa Plus, wcześniej Plus GSM należy do operatora Polkomtel jest jedną z pierwszych sieci telefonii komórkowej w Polsce. Zapoznaj się z opiniami klientów operatora GSM Plus. Zapraszamy również do wystawienia własnej oceny.

Opinie użytkowników o Plus

ponton025
zwiedzający - 2 punktów

27 osoby z 27 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-01-23 12:03:51
zalety: brak
wady: duze
opinia: ja mam problem z abonamentem za ktory mialem placic polowe mniej ale niestety nie i od pul roku sie z nimi mecze i nic

| Skomentuj opinię


27 osoby z 27 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-01-18 18:30:13
zalety: Standart jak u wszystkich operatorow
wady: Wyludzanie pieniedzy!! moim zdaniem proceder ten ma znamiona przestepstwa. Reszta w opisie.
opinia: Mieszkam za granica i karte startowa kupuje tylko podczas pobytu w Polsce. Doladowuje Konto i jest przykladowo 25zl, wykorzystuje z tego 15zl na rozmowy zostaje 10zl na koncie po okreslonym czasie dostaje sms ze rozmowy wychodzace zostaly zablokowane bo Konto utracilo waznosc i trzeba je ponownie zasilic. Pytanie jest co sie stalo z 10zl z konta ktorych nie moge wykorzystac. Jak wspomnialem jest to wyludzanie pieniedzy od klientow. Za granica jezeli na koncie pozostaje jakas kwota to mozna ja wykorzystac do konca a dopiero od tego okresu jest liczony czas na doladowanie i wtym czasie mozna odbierac tylko rozmowy przychodzace do czasu ponownego zasilenia.
Ludzie nie dajcie sie wykorzystywac!!!

| Skomentuj opinię28 osoby z 29 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-01-11 16:59:53
zalety: ostatnio jest coraz mniej zalet z korzystania usług plusa, zalety połączenia do pięciu.
wady: w punkcie przy ul. fordońskiej w Bydgoszczy złe traktowanie, okłamywanie, trudny kontakt telefoniczny.
opinia: trzy tygodnie temu podpisaŁAM NOWĄ UMOWĘ Z PLUSEM NA SAM POCZĄTEK PANI POLECAJĄCA NOWY TELEFON ZAPOMNIAŁA POWIEDZIEĆ ŻE PRZY OBECNYM TELEFONIE KORTA SIM NIE PASUJE DO NOWEGO. ŻE MUSI BYĆ KARTA MICRO SIM. GDY PO KILKU DNIACH POJECHALIŚMY POPROSIĆ O WYMIANĘ KARTY, TO USŁYSZAŁAm że nie mają tej karty będzie jutro,tak już byłam w punkcie pięć razy.Poinormowano mnie że mogę iść do punktu obok starą dociąć za 10 zł. Obecnie od tygodnia jest zamówiona ale zaginęła lub kurier zaginął-(takie słyszę tłumaczenie). Mam dzwonićć i się dopytywać kiedy będzie. Uważam to za brak szacunku do klienta, i nie polecam punktu plusa przy ul. Fordońskiej 141 w Galerii Pomorskiej. Mam nadzieję że w innych punktach jest inaczej.Bo w tym punkcie brak informacji na zadane pytania mnie przygnębia.

| Skomentuj opinię


cytrynka
zwiedzający - 2 punktów

27 osoby z 27 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2015-01-09 20:34:02
zalety: zero zalet jedno kłamstwo
wady: połaczenie z konsultantem trwa 45 min,,i przeprosiny w tel ,co 2 minuty,,i podziekowania za czekanie ,,masakra
opinia: jestem klijeetem plusa od zarania ,,zero poszanowania dla kiljeta i szacunku dla człowieka,,,połaczenie z konsultantem prawie 2 złote masakra jak mozna pobierac takie połaty dla swoich klijetów,,to katastrofa,,,niebawem koncze umowe i nikomu juz nie polece ,,PLUSA,,,ZAWSZE MÓWIONO KLIJET NASZ PAN ,A W PLUSIE TO CHYBA ŁASKA DLA KLIJETA ZE MOZE KOZYSTAC Z ICH FATALNYCH USŁUG,,,POZDR .....PLUS TO KATASTROFA,,,WIDAC ZE SZEFOSTWO TEJ FIRMY NIE CZYTA,,TEGO CO KLIJET MA DO POWIEDZENIA..

| Skomentuj opinię


27 osoby z 27 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-12-23 21:54:34
zalety: nie
wady: Po zobaczeniu ich durnej reklamy z miskiem pierdzacym na choinke, nie mozna sie chyba zbyt wiele po nich spodziewac. Istna tragedia.
opinia: Po zobaczeniu ich durnej reklamy z miskiem pierdzacym na choinke, nie mozna sie chyba zbyt wiele po nich spodziewac. Istna tragedia.

| Skomentuj opinię


depe62
zwiedzający - 2 punktów

27 osoby z 27 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-11-26 16:44:09
zalety: nie stwierdzono
wady: istnienie firmy!!!!
opinia: Tak jak w plusie traktuje się klientów to w żadnej sieci... to wielkie dziadostwo. wysyła się telefon do naprawy kilka razy a on zawsze wraca niesprawny z serwisu, czy w Plusie pracują same matoły które nie potrafią zdiagnozować usterki???? Jest widoczna bo z telefonu nie można korzystać, została dokładnie opisana w Elektrodzie a Plus Nokia i serwis udają że nie ma problemu... niech się klient buja może nam.... Trzymać się daleko od Plusa!!! Badziewie!!! Nokia i jej tel 515 też chłam!!!

| Skomentuj opinię


tomekk
zwiedzający - 27 punktów

27 osoby z 27 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-11-10 22:25:20
zalety: Chyba żadnych
wady: Olewają klientów. Wysokie ceny
opinia: MIałem u nich telefon, ale na szczęście krotko. W ogóle nie jestem zadowolony. Jak jakieś zgłoszenie-wszystko olewali. Do tego nieuprzejmi konsultanci, którzy najchętniej spławialiby każdego klienta. Ceny też bez rewelacji

| Skomentuj opinię


29 osoby z 31 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-10-18 22:26:14
zalety: Nic co by było godne pozytywnego wyróznienia.
wady: Utrudnianie a nawet uniemożliwianie dochodzenia swoich spraw w dziale bok i ... Zarządzie firmy.
opinia: Kilka miesięcy temu opisywałem na tym portalu niewiarygodną wręcz serię kompromitacji bardzo wielu pracowników sieci Plus. Podkreślałem, że miałem do czynienia z czterema operatorami: T-mobile, Orange, Play i Plus. I podkreślałem, że wg mnie Plus jest bezkonkurencyjnie najgorszy! Kilka miesięcy temu opisywałem na tym portalu niewiarygodną wręcz serię kompromitacji bardzo wielu pracowników sieci Plus. Podkreślałem, że miałem do czynienia z czterema operatorami: T-mobile, Orange, Play i Plus. I podkreślałem, że wg mnie Plus jest bezkonkurencyjnie najgorszy! Niestety ostatnio pracownicy sieci Plus ponownie utwierdzili mnie w tym przekonaniu. Po raz kolejny chciałem wyjaśnić sprawę podwyższonego rachunku. Nie onteresuje mnie czy kolejny podstęp sieci Plus jest zgodny z prawem i zawartą umową. Ja nie robiłem niczego co by świadomie wygenerowało dodatkowe koszty na moim rachunku. A zatem te nadprogramowe pieniądze to jakiś przekręt. Wysłałem zatem maila do działu bok domagając się zwrotu nadprogramowych pieniędzy. W dziale tym mają albo bałagan, albo pracownicy tego działu bywają leniwi, albo mszczą się z premedytacją, bo po raz chyba kilkunasty zażądano ode mnie weryfikacji adresu mailowego, z którego pisałem do Plusa wielokrotnie! Napisałem skargè do Zarządu sieci Plus i póki co nikt mi nie odpisał. Za to dzwoniono do mnie z Plusa 9 (!) razy w godzinach mojej pracy a w zssafzie w godzinach pracy chyba 90% Polaków! Chyba trzeba się cieszyć, że jak do tej pory nie dzwonią w środku nocy. Nie zamierzam odbierać telefonów z Plusa bo jak do tej pory chyba wszystkie były próbą (nieudolną zresztą) wyprowadzenia mnie z równowagi. Odradzam wszystkim stanowczo sieć Plus. Przy wyborze proponujè rozpatrzyć: Play, T-Mobile lub Orange.

| Skomentuj opinię


izka35
zwiedzający - 32 punktów

27 osoby z 27 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-09-30 16:11:45
zalety: słyszałam, że są
wady: też są
opinia: Nasłuchałam się o tej sieci wczoraj od brata. Abonament to porażka, a reklamy nie dają żyć. Widziałam mało atrakcyjny rachunek. Koleżanka ma natomiast na kartę i nie narzeka.

| Skomentuj opinię27 osoby z 27 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-09-26 00:41:16
zalety: Przy obecnych taryfach brak
wady: Konsultanci nie mówia wszystkiego o całej usłudze,kłamią
opinia:

Zawarłem przedłużenie umowy przez telefon i nie poinformowano mnie że 2,8g internetu jest wymienne na minuty isms tz.5,12 mb to 1 minuta lub sms,mało tego brak ograniczenia internetu po wykorzystanu limitu za 5,12mb placi sie dale 0,29 gr (koszt jednej minuty . jest to oszustwo na dużą skale,zostaje tylko sąd.

| Skomentuj opinię


27 osoby z 27 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-08-30 16:49:07
zalety: Zadnych
wady: nie są konkurencyjni
opinia: Skończyła się umowa mix plus zostało 44zł wyłączyli połączenia 30 08 2014r a moje pieniądze przepadły czyli Plus UKRADŁ niema możliwości odzyskania Tych pieniędzy Roman

| Skomentuj opinię


27 osoby z 27 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-08-08 14:50:53
zalety: Brak
wady: UMOWY, Zasięg
opinia: WAGA Przedłużenie umowy to lipa, działają jakieś wynajęte firmy które podszywają się pod plusa i zamiast przedłużenia starej mamy nowa umowę a stara umowa nadal obowiązuję. Jeżeli ktoś do Was zadzwoni to zawsze sprawdzajcie co i jak, z plusem jestem długie lata ale to już koniec wszystkie umowy co będą się mi kończyły, przenoszę do innego operatora. Plus to teraz jest totalna porażka.

| Skomentuj opinię


27 osoby z 27 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-07-26 01:24:00
zalety: brak
wady: można wisieć godzinami zanim ktoś raczy odebrać
opinia: Zero kompetencji - jak już po godzinie ktoś odbierze to i tak nie da się nic załatwić. Omijać z daleka - dobrzy tylko w naciąganiu a jak coś nie tak to wiś na infolinii po 1.97za minutę a przez godzinę i tak się nikt nie odezwie a jeśli już się odezwie to i tak nic nie załatwisz. Klasycznie naciąganie na kasę

| Skomentuj opinię


bartekjezu
zwiedzający - 2 punktów

27 osoby z 27 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-07-03 12:47:37
zalety: brak
wady: brak kompetencji, naliczają płatności których nie powinni, udają głupa że się pomylili rozumiem raz ale 3 z rzędu co miesiąc i liczą że się człowiek nie skapnie, baby z infolinii nie wiedzą o co chodzi, złodzieje i oszuści
opinia: Kompletna Amatorka, nie polecam tej sieci!!! zakupiłem telefon w abonamencie pierwsze 3 miesiące miały być darmowe co miesiąc naliczają mi abonament i składam reklamacje już 3 miesiąc z rzędu i potrącają abonament pomimo, że w umowie mam napisane 0 zł i nie powinienem go płacić potem muszę dzwonić na swój koszt prawie 2 zł za jeden telefon i przepraszają że się pomylili oszuści a jak bym się nie skapnął to by zabierali siano oszuści!!! telefon się zawiesza masakra jakaś dziadostwo ostatni raz plus niech ginie

| Skomentuj opinię


29 osoby z 31 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-07-02 20:57:44
zalety: Aktualnie brak zalet.
wady: Aktualnie tylko wady.
opinia: Mam w plusie cztery numery firmowe. Jestem w tej sieci "od zawsze". I od zawsze byłem zadowolony. Od pewnego czasu znacznie pogorszył się zasięg i jakość internetu w miejscach w których najczęściej przebywają pracownicy. Zrezygnowałem więc z internetu w Plusie (teraz T-mobile i jest OK). Od czerwca również zasięg i jakość zwykłych rozmów telefonicznych uległa drastycznemu pogorszeniu - aż do zrywania połączeń i okresowo braku zasięgu. Kilkukrotnie zgłaszałem. Zero kontaktu, kompletne olewanie klienta. Byle do końca umowy i Plusie żegnaj! Posiadam jeszcze Orange i T-mobile. Z tych tylko T-mibile na razie OK. Plus zaczyna zbliżać się do Orange - czyli do dna.

| Skomentuj opinię


verdun
zwiedzający - 3 punktów

31 osoby z 35 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-06-12 15:54:55
zalety: Brak
wady: Olewanie klientów, fatalne oferty, drogie pakiety.
opinia: Jestem w Plusie dobre kilka lat i dziś, wraz z zakupem ostatniej karty-doładowania odetchnęłam z ulgą, że to ostatnie. Inne sieci komórkowe rozwijają się coraz prężniej, oferując nam szeroki wachlarz ofert, pakietów i telefonów. Tymczasem w Plusie? Dostaję dziesiątki wiadomości poprzez które oferują mi przedłużenie umowy i jeden i ten sam telefon, którego wartość jest czterokrotnie, pięciokrotnie niższa niż wartość doładowań i nawet z DUŻĄ dopłatą pieniężną nie dostałabym w tej sieci nic interesującego. Kolejnym mankamentem są już wspomniane oferty - których prawdę mówiąc jest brak. A jeśli już Plus chce nam dorzucić coś 'ekstra' do pakietu - to oczywiście za odpowiednią opłatą. Nie dostaniemy żadnych połączeń czy SMSów za darmo (jak np. W przypadku Play). I ostatnia kwestia - pakiety. I dopiero tutaj mam ochotę wyzwać Plusa od zdzierców, porównując ceny internetu czy SMSów do cen innych sieci. Muszę też napomknąć, że Plus włącza pakiety lub nie zależnie jak mu się podoba, bo wielokrotnie, pomimo tego, że pakiet włączałam pierwszy raz w miesiącu i spełniałam wszystkie 'Upewnij się, że...' danego pakietu nie mogłam włączyć. Korzystając też z internetu zauważyłam, ze Plus w niektóre dni całkowicie wyłączał mi internet - brak ikony połączenia się z internetem na pasku, pomimo włączonej 'Sieci komórkowej'. Nie mając z kolei wykupionego pakietu opłaty za internet są kolosalne! Na przykładzie z niedawna: chciałam wykupić pakiet będąc poza domem, z normalnymi opłatami za internet za samo otwarcie strony plusa skasowało mnie ponad dziesięć złotych! Morał? Nigdy do tej sieci nie wrócę, Plus totalnie olewa klienta.

| Skomentuj opinię


tosiek
zwiedzający - 1 punktów

31 osoby z 35 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-06-10 12:44:49
zalety: Brak zalet, oczywiście w pełnym tego słowa znaczeniu

wady: Kiepski sygnał, częste przerwy.
Brak staranności o stałego klienta,konsultant nie do końca jasno i rzetelnie informuje a opatrzne zrozumienie kwestii, często naraża nas na niemałe koszty.
opinia:
Nie polecam Plusa, czas na firmy konkurencyjne.Plus za bardzo uwierzył w to co trzeba mu przyznać co stworzył na początku

| Skomentuj opinię31 osoby z 35 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-06-06 13:35:18
zalety: działa
wady: złodziejska polityka firmy
opinia: Sieć pLUS to banda złodziei. Już trzeci raz "zapomnieli" mi powiedzieć, że po zmianie taryfy trzeba jeszcze raz uruchomić pakiet internetowy. W skutek czego łącznie już straciłem koło 400 zł. Osoba, która mi proponuje zmianę taryfy powinna mnie o tym poinformować, że jeżeli nic nie zrobię to mi internet zeżre całą kasę z konta! Skoro przemilczeli ten fakt po raz kolejny to znaczy, że prowadzą właśnie taką politykę. Po 13 latach zdecydowałem się zmienić operatora i będę robił wszystko co w mojej mocy, aby uświadamiać ludzi, że pLUS to banda oszustów i złodziei!

| Skomentuj opinię (1)


29 osoby z 31 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-05-05 23:36:25
zalety: brak
wady: bardzo dużo
opinia: UWAGA pracują tam świetnie wyszkoleni Manipulatorzy którzy naciągają na nowe umowy (myślisz ze to przedłużenie starej umowy) a reklamacja to fikcja chcesz mieć tanie rozmowy i sms to nie w plusie w tej pseudośieci płaciłem abonament 79zł a teraz mam na kartę(orange) i na miesiąc wydaje nie całe 20zł Naciągacze Naciągacze Naciągacze!!!!!!!!!!!!!!!

| Skomentuj opinię


29 osoby z 31 uznało tę opinię za pomocną
ocena:  wystawiona: 2014-04-30 11:14:48
zalety: Ciekawa oferta usługowa, najlepszy zasięg, rzeczywiście najszybszy mobilny internet.
wady: Sprzęt bywa drogi, więc warto dobrze przyjrzeć się promocjom.
opinia: Plus wyróżnia się przede wszystkim obsługą klienta i stabilnym, dużym zasięgiem. Od pół roku korzystam z LTE i rzeczywiście to jest coś, co pozytywnie zaskakuje prędkością.

Podoba mi się klarowne rozliczanie usług na fakturach.

Minusem jest to, że ciężko znaleźć w promocjach dobry sprzęt za symboliczną złotówkę.

| Skomentuj opinię