Sieć komórkowa Tak Tak - opinie i porównanie

Ocena użytkowników 2.94 / 5.00
53% opiniujących poleca Tak Tak
Tak Tak to marka obsługująca telefony na kartę i należąca do sieci komórkowej Era. Zobacz opinie klientów Tak Tak poniżej i zaloguj się aby wystawić własną ocenę.

Opinie użytkowników o Tak Tak

aramowicz, Węgorzewo
zwiedzający - 1 punktów

1624 osoby z 2876 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-10-20 10:16:45
zalety: Kontakt telefoniczny ze światem, tak jak w każdej sieci
wady: Szatański apetyt operatora ERA TAK TAK na kasę klienta.
opinia: Przed trzema miesiącami, wg starej umowy, mogłem doładować konto dowolną sumą przedłużającą rozmowy o miesiąc.
Teraz w imię nowej umowy doładowanie kwotą np. 20 zł, lub 10 zł. przedłuża rozmowy wychodzące TLKO O TYDZIEŃ. W punkcie obsługi klienta przed uaktualnieniem umowy to był temat tabu.
Operatorowi ERA TAK TAK mówię ERA NIE NIE.

| Skomentuj opinię (2)


SzymonP93
zwiedzający - 4 punktów

1618 osoby z 2866 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-08-21 20:34:45
zalety: W ofercie Tak Tak HOT mamy bardzo niskie stawki za połączenia (29gr/min) i smsy (18gr/szt) Bardzo tani internet (szybki)

WIĘCEJ W TREŚCI OPINI
wady: Przechwytywanie sieci na granicach kraju (szerzej TREŚĆ)
opinia: Witam, chciałbym wystawić opinię na temat sieci Era Tak Tak. Zalecane jest zaraz po włączeniu usługi era (po uaktywnieniu karty SIM) Przejść na taryfę Tak Tak HOT. Ceny w TT Hot są miłe naszym pieniądzom na koncie. Ludzie którzy piszą iż znikają im z konta pieniądze są chorzy i zapominają że weszli na cały dzień do sieci. TO SKANDAL ŻEBY LUDZIE TAK KŁAMALI. Jedyną z wad jest przechwytywanie sieci przez zagranicę w przypadku zbliżenia się do granicy innego kraju (do 10km) chodzi o to iż sieć w takim obrębie zalicza się jako sieć Era CZ (czyli czeski t-mobile) Po za tą wadą nie ma żadnej! ERĘ TAK TAK OCENIAM NA 5!

| Skomentuj opinię (4)


1615 osoby z 2867 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-09-12 16:41:33
zalety: -dobre pakiety minut -tanie połączenia w taryfie taktak hot -dobre pakiety internetowe -dobry zasięg -atrakcyjne ceny pakietów
wady: Największy naciągacz z operatorów sieci komórkowych w Polsce.
opinia: Ogólnie to polecam Tak Tak,bo ma dobry zasięg,atrakcyjne ceny pakietów minut,smsów,ma dobry i tani pakiet internetowy Blueconnect max,chociaż Tak Tak co kilka minut przysyła głupie sms-y ,ale polecam tego operatora!

| Skomentuj opinię (1)


1615 osoby z 2868 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-07-21 23:19:24
zalety: brak jakichkolwiek na dzien dzisiejszy rzeczy,ktore mogly by byc milym zaskoczeniem
wady: w sposob niewytlumaczalny gina pieniadze z kąta!!!
opinia: Przez okres 10 lat bylem uzytkownikiem tak taka,placilem pazernym na pieniadze oszustom,ktorzy nie licza sie z tym ze to my uzytkownicy utrzymujemy ta cala bande nie maja najmniejszego poszanowania wobec nas,przechodze na simplusa pozdrawiam

| Skomentuj opinię (1)


cbr600
zwiedzający - 4 punktów

1610 osoby z 2859 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-05-01 15:36:50
zalety: możliwość zarządzania usługami poprzez stronę internetową, dość korzystne ceny (29 gr/min. połączenia sms 18 gr), mocny sygnał połączeń i dobra jakość rozmów telefonicznych.
wady: telefony i sms marketingowe od operatora, kupiłem starter z aktywną usługą granie na czekanie, wysoka cena za połączenie z BOK.
opinia: od ponad 2 miesięcy posiadam era tak tak. Jestem zadowolony z operatora i na chwilę obecną mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że era to solidna firma. Aktywowałem taryfę hot, teraz mam niskie ceny połączeń, jak wyżej napisałem. Nie mam w erze nikogo z kim potrzebuję się dużo kontaktować, bo są przygotowane korzystne pakiety dla numerów w erze i byłoby jeszcze taniej. Ponadto era ma mocny sygnał, wyjaśnię co mam na myśli: rozmowy są wyraźne, nie ma zakłóceń, nic nie przerywa. Jako ciekawostkę podam, że wcześniej byłem 2 lata w abonamencie play, jakość rozmów była tragiczna, głośnik miałem ustawiony zawsze na maksymalną głośność i pomimo to słabo słyszałem rozmówcę. Po wykonaniu pierwszej rozmowy z karty tak tak, musiałem odsunąć telefon od ucha, bo było za głośno, ściszyłem głośnik. Dużym plusem jest możliwość zarządzania kontem przez internet. Są dostępne takie opcje jak sprawdzenie billingu, aktywowanie lub odłączanie usług, możliwość doładowania konta, sprawdzanie ilości minut i sms promocyjnych, generowanie zgłoszeń do operatora. Zasięg to pojęcie względne, bo zależy od infrastruktury nadajników naziemnych, ale akurat mam zasięg wszędzie, gdzie potrzebuję: w pracy, domu i jak odwiedzam rodziców w niewielkiej wiosce w pd.- wsch. polsce to również mam tam zasięg. Z mankamentów jakie zauważyłem to sms i telefony od operatora dotyczące promocji i zapytania o jakość usług. Kupując starter od początku była aktywna usługa granie na czekanie. W późniejszym czasie dostałem sms z informacją, że naliczą mi opłatę za usługę. Wyłączyłem tą usługę i nic nie zapłaciłem, ale wg mnie jest to zachowanie nie w porządku ze strony operatora, ponieważ podłącza płatną usługę wbrew wiedzy i woli użytkownika, a następnie każe sobie za to płacić. Sporo też kosztuje połączenie z BOK, ale mogę również wysyłać zgłoszenia przez stronę www unikając opłat. Z połączeniami z BOK wiąże się jeszcze jedna rzecz. Jest kilka numerów telefonów: inny dla prepaid, inny dla abonamentu, usług i promocji itd. Za pierwszym razem wykonałem 3 połączenia zanim trafiłem we właściwy numer. Ma to też zalety, konsultanci pod danym numerem zajmują się określonymi sprawami, co eliminuje wskaźnik amatorszczyzny. Konsultant odpowiedział na moje pytanie szybko i bez zastanawiania się. Tu doświadczenia z play również są inne. Dzwoniąc do BOK play czasami wisiałem 30 minut na słuchawce, albo konsultantka opowiadała mi takie bajki, że przestawały funkcjonować wszelkie prawa logiki. Ogólnie jak dla mnie tak tak jest dobrym produktem i jeśli się nie popsują, to nie zamierzam zmieniać operatora. Jak się sprawdzą, to może nawet podpiszę za jakiś czas umowę na abonament z erą. Pozdrawiam

| Skomentuj opinię


bartekzg
zwiedzający - 1 punktów

1605 osoby z 2850 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-05-02 23:37:24
zalety: super ceny, dobre promocje
wady: nie miałem żadnych problemów jeszcze, więc nie ma takich :)
opinia: witam. Mam tak tak i jest w porządku. Tanie rozmowy, w numerach do ery mam połączenia za grosze. Mam 3 numery, do których często dzwonię: dziewczyny, rodziców i do brata i wychodzi bardzo tanio. Problemów jeszcze nie miałem żadnych. Zdecydowanie polecam.

| Skomentuj opinię (1)


1607 osoby z 2856 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2009-03-14 20:43:04
zalety: W ostatnim czasie kilka ciekawych ofert (tanie rozmowy w pakietach, różne wersje starterów).
wady: W razie jakichkolwiek problemów, zaistniałych z winy operatora, opieszałość w ich rozwiązywaniu, totalna ignorancja klienta, przez długi okres brak dobrych promocji (w porównaniu np. do Simplusa)
opinia: Po próbie doładowania przez internet kwotą 50zł, na konto telefonu nic nie wpłynęło, mimo potwierdzenia przelewu na stronie banku. Konto telefonu było więc nadal zablokowane, musiałem udać się do punktu ery, gdzie powiedziano mi, że dziś jest awaria systemu i nikomu nie udaje się doładowanie, co jak się później okazało, było wyssaną z palca bzdurą. Następnego dnia w innym punkcie ery opowiedziano mi kolejną bajkę, że skoro próba doładowania była w piątek, to normalne, że pieniądze nie wpłynęły bo banki w weekend nie pracują, więc w poniedziałek z rana wszystko będzie ok. Zdesperowany uzupełniłem konto Simplusa, zadzwoniłem na infolinie ery i po podaniu wszystkich dokładnych danych (8-minutowa, płatna rozmowa), pani konsultant powiedziała mi, że ZA 60 GODZIN!!! powinny wpłynąć moje pieniądze na konto tak tak. Co tu dużo mówić, po prostu skandal! Ehh, takie rzeczy to tylko w Erze...

| Skomentuj opinię (1)


hauras
zwiedzający - 1 punktów

1553 osoby z 2749 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-05-22 10:57:13
zalety: Dobry zasięg, w miarę bezawaryjność sieci
wady: po wprowadzeniu oferty fresh era zwlekała długi czas z aktualizacją oferty i obniżeniu cen, to samo było z transmisją danych - era była ostatnim operatorem który postawił nadajnik hsdpa w mojej okolicy, Wysokie koszty połączeń. Problemy z kartą rejestracyjną - pracownik ery żle spisał moje dane przez co przenoszenie numeru do play kosztowało mnie 60 zł i półtorej miesiąca czekania...
opinia: korzystałem z Tak Taka przez ponad 2 lata i byłem zadowolony do czasu rewolucji play-a potem z kalkulatorem porównałem koszty przetestowałem usługi play i przeniosłem numer oprzędzając pieniądze :)

| Skomentuj opinię


1508 osoby z 2660 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-08-29 09:59:29
zalety: dużo promocji fajne pakiety minut sms i interetowe
wady: drogo
opinia: mam tak tak fona i nie nażekam fajne telefony w przestępnych cenach a teraz gdy weszło tmobile mogę rozmawiac z jednym numerem za darmo GORONCO POLECAM;)

| Skomentuj opinię


1608 osoby z 2861 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-03-01 12:00:41
zalety: najniższe stawki,nie ma problemów przy doładowaniu,łatwo dostępne karty,promocje przy doładowaniach;konkretny operator,nie zapychają skrzynki (mailowej,komórki) reklamami choć zdarza się że wyślą jakąś reklamę z ofertą w postaci smsa,dużo ofert np. pakietów,zasięg maksymalny w miastach i minimalnie mniejszy na wsiach, stawki połączeń i smsów jednakowe dla wszystkich
wady: brak możliwości wymiany telefonu na nowy,gdyż nie podpisujesz umowy.jako stała klientka( 6lat) liczyłabym na coś więcej niż stały pakiet lojalnościowy -taryfa happy- najniższa stawka po 8 miesiącach a ja z Era jestem już 6 lat i płacę tyle samo co "nowi".
opinia: Myślę, że gdyby zaproponowali pakiety z smsami do wszystkich operatorów byłoby to korzystniejsze dla nas jako klientów. Tyczy to się wszystkich operatorów.Nie wszyscy przecież mamy numery w tej samej sieci.
Daję 4 właśnie przez brak tych pakietów i braku możliwości wymiany telefonu.

| Skomentuj opinię (3)


1601 osoby z 2847 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-06-04 14:08:49
zalety: Niska cena połączeń 0,29/min., dużo dodatkowych usług.
wady: Za drogo do PLAY, połączenie z konsultantem BOA płatne.
opinia: Ponad dziesięć lat posiadam i nie mam zamiaru zmieniać. Często podwójne doładowania.

Nie dzwonić do PLAY, korzystać z internetowego BOA i może być.

| Skomentuj opinię (1)


1601 osoby z 2847 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2010-06-09 17:48:59
zalety: Promocje od czasu do czasu..
wady: Natarczywosc i upartosc w wysylaniu sms-ow , ze wlasnie na ciebie trafil ostatni model merecedesa-
albo 100tys z konta prezesa przelejemy na twoje konto...
Jedyny w Europie rekordowy naciagacz- Tak-Tak...

opinia: Nigdzie w Europie "pree-paid" czyli polski Tak-Tak -nie jest tak agresywny i bezczelny jak nasz produkt ! ..."Wygrales 100 tys- potwierdz, ze to twoj numer..
Mercedes jest twoj - tylko odpowiedz na jedno pytanie- ..."czy w grudniu jest "Boze Narodzenie" czy "Wielkanoc" ,,,
Oczywista wszystkie te dzialania maja na celu sciagnac jak najwiecej pieniedzy z konta...
Gangsterskie wrecz sposoby !
Nie ma mozliwosci zablokowac takie niechciane sms-y - a wysylaja czasem 4-5 dziennie ...
Mimo to dalej jestem ich klientem - bo raz na jakis czas zdarzy sie przyzwoita promocja - chociazby podwojne doladowanie...
Ale w Polsce kapitalizm ma "wilcze zeby" i trzeba miec twarda skore , zeby sie nie dac pogryzc...

| Skomentuj opinię (3)


1523 osoby z 2692 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-07-16 20:32:00
zalety: mozna doładować kartę na wiele sposobów
wady: natarczywość w wysyłaniu podejrzanych SMS-ów, problemy z doładowaniem
opinia: Próbowałem doładować kartę przez konto bankowe. Pieniądze mimo potwierdzenia przez bank że ubyło mi 25 pln, nie zasiliły konta (działo się to na kilka dni przed przemianowaniem firmy na T-moble). Po trzykrotnej interwencji ( tzn. 3 razy 2.44 pln) otrzymałem zwrot 5 pln zamiast 25 i zwrotu kosztów!!!! Okazało się, że ani bank ani operator nie bierze za doładowania odpowiedzialności bo jest jakąś trzecia firma, która pośredniczy między bankiem a operatorem.

| Skomentuj opinię


1551 osoby z 2753 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-05-07 23:34:13
zalety: Przy odpowiednich ustawieniach konta mam dokładnie to czego oczekuję.
wady: Niepotrzebnie płatne niektóre numery w BOK.
opinia: Jestem w ERA od pierwszego jej dnia. Początkowo w abonamencie, bo innych możliwości nie było. Gdy pojawiły się karty przeszłam na system bez abonamentowy. W chwili obecnej ustawiłam tak konto, że nie nękają mnie żadne reklamy, brak połączeń z nr zastrzeżonych itd. Zasięg straciłam tylko raz ale to było przy wschodniej granicy w głębokim lesie. Wejście na drzewo męża rozwiązało sprawę. Nie wiem czy to ja mam takie szczęście, czy Wy pecha, ale proszę uwierzcie mi nigdy nie zginęły mi pieniądze z konta. P O L E C A M

| Skomentuj opinię


dominik09080706
zwiedzający - 3 punktów

1604 osoby z 2864 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2008-11-04 15:04:05
zalety: BRAK !
wady: OSZUKUJĄ!
opinia: NIE KORZYSTAJĄC Z TELEFONU PIENIĄDZE ZNIKAJA Z KONTA GDY CHCIAŁEM TO WYJAŚNIĆ POWIEDZIELI ŻE KORZYSTAM Z INTERNETU CHCIAZ TO NIEPRAWDA PONIEWAŻ NIE MAM USTAWIEŃ WAP

| Skomentuj opinię (6)


1548 osoby z 2753 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-04-19 00:32:54
zalety: w miare dobry zasieg
wady: kradzieze pieniedzy z konta
opinia: kilka razy ginely pieniadze z konta,w salonie ery tlumacza ze to przez blad systemu,dlaczego tylko system nie pomylil sie ani razu na moja korzysc?,daje to troche do myslenia,

| Skomentuj opinię (3)


Erazm1
zwiedzający - 1 punktów

1585 osoby z 2833 uznało tą opinię za pomocną
ocena:  data: 2011-01-14 15:04:10
zalety: Umiarkowane ceny
wady: Schodzą na psy
opinia: Grudniowa promocja podwajamy doładowanie była naciąganiem. Niejednoznacznie sformułowane zasady naraziły mnie na straty i po ponad 10 latach w ERA szukam solidniejszego operatora. Widocznie firma kiepsko stoi , jak stosuje nieetyczne zasady pseudo promocji , zaliczam je do typu wyślij SMS... , a wygrasz ...

| Skomentuj opinię